رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام به دوستان گرامی و بچه های لیون

یه دونه سوال از اساتید داشتم من اگه بخوام این گرافیکمو بفروشم حدودا تا چه قیمتی میتونم بفروشم  چون از قیمتای بازار خبر ندارم و کارت قدیمیه واسه اون مدل دقیقشم:

Gigabyte Gtx 770 Windforce 3X 4GB Oc

منتظر راهنماییتونم مرسی از همه شما دوستان عزیز

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

کارت خیلی خوبیه.حدودا ۱۵٪ از r9 280x بالاتره که قیمتش توی رنج ۵۵۰ تا ۶۰۰ هستش... شما حداقل ۶۵۰ و نهایتا ۷۵۰ واسش درنظر بگیر

لینک به دیدگاه

سلام. نسخه 2 گیگ رو 550 الان چون کارتایی مثل 1060 اومدن نهایت قیمت میخوره. چون نسخه 4 گیگ و 3 فنه هست 600 احتمالا بشه قیمت گذاشت. کارت 1060 با 2 برابر قدرت و برتری های دیگه اکش 1150 به بالاس.

حالا بازم اگه میخوای بیشتر بفروشی ممکنه یکم طول بکشه یا تو دیوار و شیپور میتونی بزاری

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. نسخه 2 گیگ رو 550 الان چون کارتایی مثل 1060 اومدن نهایت قیمت میخوره. چون نسخه 4 گیگ و 3 فنه هست 600 احتمالا بشه قیمت گذاشت. کارت 1060 با 2 برابر قدرت و برتری های دیگه اکش 1150 به بالاس.

حالا بازم اگه میخوای بیشتر بفروشی ممکنه یکم طول بکشه یا تو دیوار و شیمور میتونی بزاری

در صورت تر و تمیز بودن و گارانتی دار بودن 550 تا 600 قیمت مناسب هست و خوب فروش میره قیمتی که اقا میلاد داده مناسب هست . 

لینک به دیدگاه

مدل چهار گیگ به قیمت ۵۵۰ تمن هر تعدادی موجود باشه من خریدارم:D

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی دوستان یه سوالم داشتم به نظرتون این کارتو نگه دارم یا 1060 بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hamid skyrim گفته است :

سیستمم اینه:

Core i3 4170

Ram 16

Mb Asus B85 Pro gaming

سلام

اگه بخواین 1060 بخرید باید سیپییو رو هم ارتقا بدید 

1060 برای فول اچ دی عالی هست 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hamid skyrim گفته است :

سلام به دوستان گرامی و بچه های لیون

یه دونه سوال از اساتید داشتم من اگه بخوام این گرافیکمو بفروشم حدودا تا چه قیمتی میتونم بفروشم  چون از قیمتای بازار خبر ندارم و کارت قدیمیه واسه اون مدل دقیقشم:

Gigabyte Gtx 770 Windforce 3X 4GB Oc

منتظر راهنماییتونم مرسی از همه شما دوستان عزیز

سلام

600 تا 650ت بسته به تمیزی کارت ارزش داره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hamid skyrim گفته است :

ممنون از راهنمایی دوستان یه سوالم داشتم به نظرتون این کارتو نگه دارم یا 1060 بگیرم؟

اگه نیازتون رو برطرف میکنه و ازش راضی  هستین نگه دارین.ولی اگه تو تنظیماتی که اجرا میکنین کم اورده تعویض کنید.

الان بهترین کارت بازار 470 هست با قیمت 899 تا 980ت.

هنگام خرید کارت به پاورتون هم توجه کنید که بتونه کارت رو تغذیه کنه.

فعلا با همین سیپیو سر کنید،بعدا که پول دستتون اومد یه 4460 i5  بگیرید. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hamid skyrim گفته است :

سیستمم اینه:

Core i3 4170

Ram 16

Mb Asus B85 Pro gaming

پیشنهاد میکنم قبل از تعویض قطعات یه بار با msi afterburner چک کنید ببینید از حداکثر پرفورمنس گرافیکتون استفاده میشه؟چون این cpu به نظر میاد کارتون رو خراب کنه و لازمه که عوض شه

با حدود 250 تمن هزینه بعلاوه سی پی یو فعلی یه i5 بگیرید که جلوی گلوگاه شدن پردازنده رو بگیره.از فرکانس رم هم مطمین باشین که حداقل روی ۱۶۰۰ کار کنه 

با ارتقا دادن به 1060 شما ۴۵٪ افزایش پرفورمنس دارید که توی رزولیشن فول اچ دی زیاد محسوس نخواهد بود (برای من معمولا زیر ۸۰٪ لود میشه).اگه قصد هزینه کردن دارید اولویتتون با باندل باشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ashkan_83 گفته است :

پیشنهاد میکنم قبل از تعویض قطعات یه بار با msi afterburner چک کنید ببینید از حداکثر پرفورمنس گرافیکتون استفاده میشه؟چون این cpu به نظر میاد کارتون رو خراب کنه و لازمه که عوض شه

با حدود 250 تمن هزینه بعلاوه سی پی یو فعلی یه i5 بگیرید که جلوی گلوگاه شدن پردازنده رو بگیره.از فرکانس رم هم مطمین باشین که حداقل روی ۱۶۰۰ کار کنه 

با ارتقا دادن به 1060 شما ۴۵٪ افزایش پرفورمنس دارید که توی رزولیشن فول اچ دی زیاد محسوس نخواهد بود (برای من معمولا زیر ۸۰٪ لود میشه).اگه قصد هزینه کردن دارید اولویتتون با باندل باشه

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1396/01/09, 21:12:42، ashkan_83 گفته است :

سلام دوست گرامی

کارت خیلی خوبیه.حدودا ۱۵٪ از r9 280x بالاتره که قیمتش توی رنج ۵۵۰ تا ۶۰۰ هستش... شما حداقل ۶۵۰ و نهایتا ۷۵۰ واسش درنظر بگیر

اساتید محترم لطفا یه سند یا مدرکی ضمیمه اظهاراتشون بکنن ...

15درصد 770قویتره؟؟

این بنچمارک تو 21بازی و تست مختلف بین 770چهارگیگ و 280ایکسه.

که دراخر مساوی شدن دوکارت.

شما جریان عدم ساپورت کامل  دایرکت 12تو 770رو به این جریان اضافه کنی میفهمی که 289ایکس کارت بهتریه

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DkBH6X--41Cg&ved=0ahUKEwjZvMDR15_TAhVBvRoKHbA0BkIQwqsBCF4wBw&usg=AFQjCNHQLelvReBjoTuqyth05PkoU2A2Ug&sig2=1PfhMuusDoOY1taOhOS1ug

ویرایش شده توسط Rasol2000
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

اساتید محترم لطفا یه سند یا مدرکی ضمیمه اظهاراتشون بکنن ...

15درصد 770قویتره؟؟

این بنچمارک تو 21بازی و تست مختلف بین 770چهارگیگ و 280ایکسه.

که دراخر مساوی شدن دوکارت.

شما جریان عدم ساپورت کامل  دایرکت 12تو 770رو به این جریان اضافه کنی میفهمی که 289ایکس کارت بهتریه

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DkBH6X--41Cg&ved=0ahUKEwjZvMDR15_TAhVBvRoKHbA0BkIQwqsBCF4wBw&usg=AFQjCNHQLelvReBjoTuqyth05PkoU2A2Ug&sig2=1PfhMuusDoOY1taOhOS1ug

من جفت این کارت ها رو داشتم ( ۷۷۰ دو گیگ  ) و شخصا بنچمارک گرفتم .نتایج دیگران هم موجوده http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-770-vs-AMD-R9-280X/2174vs2192

ضمنا تنها معیار مقایسه دو تا کارت فریم دهی نیست ْاحتمالا بعد از تجربیات بیشتر پارامتر های توان مصرفی و حرارت و پتانسیل اورکلاک رو هم مد نظر خواهید داشت انشاالله ...

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ashkan_83 گفته است :

من جفت این کارت ها رو داشتم ( ۷۷۰ دو گیگ  ) و شخصا بنچمارک گرفتم .نتایج دیگران هم موجوده http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-770-vs-AMD-R9-280X/2174vs2192

ضمنا تنها معیار مقایسه دو تا کارت فریم دهی نیست ْاحتمالا بعد از تجربیات بیشتر پارامتر های توان مصرفی و حرارت و پتانسیل اورکلاک رو هم مد نظر خواهید داشت انشاالله ...

نتیجه ثبت شده چندین سایت خوب معتبرتر از نظر کاربرانه.

ضمنا مهمترین معیاروبرای بیسیاری افرادتنها معیار برتری کارت فریم دهیشه....

توان مصرفی  حداقل توایران اهمیتی نداره وحرارت هم با تهویه مناسب دفع میشه 

جدااز اینها انتخاب کارتی که دایرکت 12روساپورت میکنه خیلی هوشمندانه تر از کارت فراموش شده نسل 700بنظر میرسه

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/24, 12:15:16، Rasol2000 گفته است :

نتیجه ثبت شده چندین سایت خوب معتبرتر از نظر کاربرانه.

ضمنا مهمترین معیاروبرای بیسیاری افرادتنها معیار برتری کارت فریم دهیشه....

توان مصرفی  حداقل توایران اهمیتی نداره وحرارت هم با تهویه مناسب دفع میشه 

جدااز اینها انتخاب کارتی که دایرکت 12روساپورت میکنه خیلی هوشمندانه تر از کارت فراموش شده نسل 700بنظر میرسه

اولا که این سایت نظر شخصی کاربر ها رو ثبت نمیکنه ،بلکه برایند کلی از نتیجه تست های سخت افزار سیستم کاربرای شخصی رو جمع آوری و میانگین گیری میکنه

دوما این موضوع که توان مصرفی توی ایران اهمیت نداره نظر شخصی شماست چون بعید میدونم مردم ایران درک پایین تری از سایر مردم دنیا داشته باشن !

از اون گذشته دفع حرارت به قیمت گرم شدن سیستم و محیط مجاور تموم میشه.بنده موقعی که 280x داشتم کیس رو زیر میز میزاشتم.بعد از نیم ساعت  بازی (معمولا fallout 4 بازی میکردم) به اطاق به حدی گرم میشد که عرقم در میومد و برای ادامه دادن باید کولر میگرفتم :D 

و جدا از این ها موردی که دایما روش تاکید میکنید کاملا اشتباهه ! سری کپلر از دایرکت اکس ۱۲ پشتیبانی میکنه... !!

لیست کارت های دایرکت اکس ۱۲  http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3711/~/which-nvidia-gpus-will-support-dx12%3F

https://forums.geforce.com/default/topic/867060/keper-and-directx-12-benchmarks-back-in-the-game/  بنچمارک ashes of singularity 

یه سر هم به سایت 3d mark بزنید و نتایج time spy که تست dx12 هستش چک کنید و تمام !

لینک به دیدگاه

اطلاعات بنده درهمین حدبود ولی الان با یکی از دوستانم که خبره این کاره ومدت زیادی مشغول تحقیق وترجمه مقالات سایتای مختفلف درزمینه کامپیوتره صحبت کردم وایشون مقالات و مستنداتی داد که تاحد زیادی صحبتهای شما رو نقض میکنه وبنده رو تاحدی تایید.

ولی از اونجایی که بحث داره از چهارچوب ادب خارج میشه همینجا حق رو بشما میدم.

فقط یه نکته بگم 

هرفردی که از گرافیک باتوان مصرفی بالا استفاده کنه لزوما فاقد  درک وشعور نیست.

خودتونم میدونید ماایرانیا اکثرابخاطر اختلاف هزینه برق که برای روزی یه ساعت بازی ایجاد میشه نگران نمیشیم.

حالا شما اینو میگی درک پایین ...

کارهای پر مصرف و خاص که دائما سیستم روشن ومشغوله رو کارندارم.اینجا بحث گیم و فریم و...هست.

ویرایش شده توسط Rasol2000
لینک به دیدگاه

خود کمپانیگیگا رو محصول زده دایرکت 11/2

بعدتویه س ا یت اعلام شده 12!!!

خوب باید درمورد تفاوت 11/2و12تحقیق کرد...

Screenshot_2017-04-14-23-30-02.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ashkan_83 گفته است :

اولا که این سایت نظر شخصی کاربر ها رو ثبت نمیکنه ،بلکه برایند کلی از نتیجه تست های سخت افزار سیستم کاربرای شخصی رو جمع آوری و میانگین گیری میکنه

دوما این موضوع که توان مصرفی توی ایران اهمیت نداره نظر شخصی شماست چون بعید میدونم مردم ایران درک پایین تری از سایر مردم دنیا داشته باشن !

از اون گذشته دفع حرارت به قیمت گرم شدن سیستم و محیط مجاور تموم میشه.بنده موقعی که 280x داشتم کیس رو زیر میز میزاشتم.بعد از نیم ساعت  بازی (معمولا fallout 4 بازی میکردم) به اطاق به حدی گرم میشد که عرقم در میومد و برای ادامه دادن باید کولر میگرفتم :D 

و جدا از این ها موردی که دایما روش تاکید میکنید کاملا اشتباهه ! سری کپلر از دایرکت اکس ۱۲ پشتیبانی میکنه... !!

لیست کارت های دایرکت اکس ۱۲  http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3711/~/which-nvidia-gpus-will-support-dx12%3F

https://forums.geforce.com/default/topic/867060/keper-and-directx-12-benchmarks-back-in-the-game/  بنچمارک ashes of singularity 

یه سر هم به سایت 3d mark بزنید و نتایج time spy که تست dx12 هستش چک کنید و تمام !

آقا شما با770دایرکت 12ت راس میگی درکتم بالاس.

من نمیدونم چرا هرچی میشه جمع میبند ن ملت...

جلو بشینید...

اصلا پشت فرمون باشید

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/25, 22:45:00، Rasol2000 گفته است :

اطلاعات بنده درهمین حدبود ولی الان با یکی از دوستانم که خبره این کاره ومدت زیادی مشغول تحقیق وترجمه مقالات سایتای مختفلف درزمینه کامپیوتره صحبت کردم وایشون مقالات و مستنداتی داد که تاحد زیادی صحبتهای شما رو نقض میکنه وبنده رو تاحدی تایید.

ولی از اونجایی که بحث داره از چهارچوب ادب خارج میشه همینجا حق رو بشما میدم.

فقط یه نکته بگم 

هرفردی که از گرافیک باتوان مصرفی بالا استفاده کنه لزوما فاقد  درک وشعور نیست.

خودتونم میدونید ماایرانیا اکثرابخاطر اختلاف هزینه برق که برای روزی یه ساعت بازی ایجاد میشه نگران نمیشیم.

حالا شما اینو میگی درک پایین ...

کارهای پر مصرف و خاص که دائما سیستم روشن ومشغوله رو کارندارم.اینجا بحث گیم و فریم و...هست.

شما فرمودید توی ایران کسی به مصرف اهمیت نمیده ءمنم جواب دادم ایرانی ها هم مث بقیه دنیا ءچرا نباید اهمیت بدن ! نمیدونم چرا صحبت بنده از دید بعضی از دوستان جور دیگه ای تعبیر شده...اگه اینطور باشه پس در درجه اول خودم که مصرف کننده این کارت بودم رو زیر سوال بردم ! 

ویرایش شده توسط ashkan_83
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...