رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در آپدیت ios

soroushpayne
 اشتراک گذاری

سوال

سلام

ورژن ios آیفونم الان ۱۰.۲ هستش و میخوام به ۱۰.۳ بروز رسانی کنم وقتی با wi fi چک میکنه واسه آپدیت حجم رو میزنه ۶۰۰ مگ ولی وقتی با آیتونز میخوام انجام بدم به طور تقریبی میزنه ۲.۴ گیگ !!!! مشکل از چیه ؟؟
لینک به دیدگاه

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0
سلام

ورژن ios آیفونم الان ۱۰.۲ هستش و میخوام به ۱۰.۳ بروز رسانی کنم وقتی با wi fi چک میکنه واسه آپدیت حجم رو میزنه ۶۰۰ مگ ولی وقتی با آیتونز میخوام انجام بدم به طور تقریبی میزنه ۲.۴ گیگ !!!! مشکل از چیه ؟؟

فکر کنم وقتی با آیتیونز اپدیت میکنی کل سیستم عامل یعنی جدیدترینش رو کامل دانلود میکنه بعدا گوشیت رو آپدیت میکنه.ولی با خود گوشی فقط اون قسمت هایی رو دانلود میکنه که جدید اومده و امکان جدید بهش اضافه شده.
بهت پیشنهاد میکنم حتما قبل از آپدیت بک اپ بگیری ازش

Sent from Lumia 730 Windows 10 Mobile
لینک به دیدگاه

• 0
در 13 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :
سلام

سلام دوست من.

توصیه میکنم با خود گوشی انجام بدی.

البته حجمی که اخرش تموم میشه اپدیت با گوشی بیش از دو برابر این عدد هست دلیلش رو نمیدونم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 0
در 7 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

توصیه میکنم با خود گوشی انجام بدی.

البته حجمی که اخرش تموم میشه اپدیت با گوشی بیش از دو برابر این عدد هست دلیلش رو نمیدونم.

موفق باشید.

دلیلتون چیه که میگید با گوشی انجام بدم ؟؟ با آیتونز انجام بدم ک میشه ازش بک آپ هم گرفت ...

یعنی میگید ۶۰۰ مگ رو ۱۲۰۰ مگ تبدیل میکنه ؟

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

دلیلتون چیه که میگید با گوشی انجام بدم ؟؟ با آیتونز انجام بدم ک میشه ازش بک آپ هم گرفت ...

یعنی میگید ۶۰۰ مگ رو ۱۲۰۰ مگ تبدیل میکنه ؟

والا من یه شب تو رایگان گذاشتم انجام بده خود گوشی و نتیجه این شد که صبح بهم گفت که 1200 و یه کم بیشتر دیشب مصرف شده! در صورتی که هیچ مصرف کننده ای نداشتم.

دلیلش رو نمیدونم.

من به بک اپ اعتقادی ندارم تا حالا هم خداروشکر مشکلی برام پیش نیومده.

میگم با گوشی بردار به این دلیل که خود گوشی مستقیم بر میداره و فایل ها رو نصب میکنه و دیگه این وسط رابطی مث کامپیوتر نیس که برقش قط شه یا ارتباط قط شه همه چی رو خراب کنه.

کلا به کارهای مستقیم بیشتر علاقه دارم تا با رابطه و واسطه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...