رفتن به مطلب

کیس z4 astiak و power

Recommended Posts

سلام به همه . 

من تصمیم به گرفتن یه کیس جدید دارم پردازنده و مین بورد رو 1700 و asus croshair انتخاب کردم که هنوز در بازار ایران موجود نیستن البته ، اما نظر من رو این دو هست در  نهایت . 

قصد داشتم  کیس از لحاظ قیمتی بالا تهیه کنم که با تعاریفی که از z4 astiak در انجمن خوندم نظرم جلب شد و تصمیم به خریدش گرفتم . 

از دوستان اگر کسی این مدل را دارن لطفا یه توضیح کلی بدن در مورد کیفیت بدنه و امکانات کیس ممنون میشم . 

همچنین ، قصد دارم همراه با خرید کیس پاور رو هم تهیه کنم نظر خودم روی corsair vs 650 هست . نظر شما دوستان چیه ؟ قطعا 650 وات کم نیست چه بسا ممکنه زیادهم باشه با توجه به ارکیتکچر چیپ که 14 نانومتری و کم مصرف هست . 

در اخر سیستمی که قصد دارم بگیرم این هست 

1700 یا 1700x به ترتیب با 65 و 95 وات مصرف ...

asus croshair

1070gtx که در حاضر دارم . 

16gb ddr4 ram 

hdd 1tr

green z4 

ssd 

به نظرتون پاور رو از چه برندی انتخاب کنم ؟ برخلاف این مدل از کیس که از گرینه قصد ندارم پاور رو هم از گرین بگیرم برندهای معتبرتررو ترجیح میدم در این مورد . 

لطفا تو تاپیک شرکت کنید و نظرات ارزشمندتون رو به اشتراک بزارین . 

سپاس .

لینک به دیدگاه

اصلا کیس گرین پیشنهاد نمیشه

اگ مشکل مالی ندارید میتونید از کولر مستر 5 رو تهیه کنید و اگ محدودیت بودجتون حدود z4 هست من پیشنهاد میکنم deepcool dukase بگیرید ک خیلی از لحاظ کیفیت بهتره ولی در عوض فن هارو میا خودتون تهیه کنید ک میتونید کیت های rgb گرین رو بگیرید

پاور هم از کولر مستر یا سری بهتری رو از کورسیر تهیه کنید چون قطعه ای هست ک به تنهایی میتونه کل سیستم رو به فنا بده

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

اصلا کیس گرین پیشنهاد نمیشه

اگ مشکل مالی ندارید میتونید از کولر مستر 5 رو تهیه کنید و اگ محدودیت بودجتون حدود z4 هست من پیشنهاد میکنم deepcool dukase بگیرید ک خیلی از لحاظ کیفیت بهتره ولی در عوض فن هارو میا خودتون تهیه کنید ک میتونید کیت های rgb گرین رو بگیرید

پاور هم از کولر مستر یا سری بهتری رو از کورسیر تهیه کنید چون قطعه ای هست ک به تنهایی میتونه کل سیستم رو به فنا بده

اما فیدبک هایی که در مورد این کیس تو این انجمن هست رو چحوری میشه نادیده گرفت ؟ تا 12 صفحه تو قسمت مربوط به کیس درموردش صحبت شده و بیشترهم کامنتای پوزیتیو بوده . 

شما دلیل خاصی داره که میگین مناسب نیست ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، _theghostsleader_ گفته است :

اما فیدبک هایی که در مورد این کیس تو این انجمن هست رو چحوری میشه نادیده گرفت ؟ تا 12 صفحه تو قسمت مربوط به کیس درموردش صحبت شده و بیشترهم کامنتای پوزیتیو بوده . 

شما دلیل خاصی داره که میگین مناسب نیست ؟

من خودم مدل z2+hero  رو الان دارم و قبلش یه دوکاس گرفته بودم ک دوستم ازم گرفتش نزاشت کیس خودمو اسمبل کنم توش

دستم به هر دوی کیس خورده

به خاطر یه طمع کاری ک 5تا فن توی کیس هست گرفتم بعد از تحویل فهمیدم جنس اشغاله

کاملا فلز به کار رفته داخل کیس اشغال خالصه و قابل مقایسه با دوکاس نیست

شما هم جهت اطمینان از نزدیک کیس ها رو برسی کن

z4 یه سری برتری ظاهری هم به z2+ داره ولی بازم جنس همونه ...

برای مثال فیلتر بسیار افتضاح بالا کیس ک موقعی برش میداری دستت رو نبری خیلیه ولی این توی z4 بهتره ولی فیلتر بالا دوکاس شاهه برای خودش و راحت میشه رادیاتور 240 رو با 4 تا فن نصب کنی توش بدون مشکل با فضا

مشکل بعدی محل کابل 24 پین هست ک کلا با مادربرد من نمیخونه و کاملا رفته بالا و برگشته ک خیلی زشته و توی یه خط نیست با جای کابل کشی

100% پیشنهاد میکنم تا ندید نخرید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

من خودم مدل z2+hero  رو الان دارم و قبلش یه دوکاس گرفته بودم ک دوستم ازم گرفتش نزاشت کیس خودمو اسمبل کنم توش

دستم به هر دوی کیس خورده

برای مثال فیلتر بسیار افتضاح بالا کیس ک موقعی برش میداری دستت رو نبری خیلیه ولی این توی z4 بهتره ولی فیلتر بالا دوکاس شاهه برای خودش و راحت میشه رادیاتور 240 رو با 4 تا فن نصب کنی توش بدون مشکل با فضا

مشکل بعدی محل کابل 24 پین هست ک کلا با مادربرد من نمیخونه و کاملا رفته بالا و برگشته ک خیلی زشته و توی یه خط نیست با جای کابل کشی

ممنون .

پس کنسل می کنم این گزینه رو .

جالب اینکه دقیقا کیفیت پایین رو هم در مورد کیس دوکاس تو همون تاپیک در موردش صحبت شده و گفتن ماله گرین بهتره در هر صورت من کنسل کردم خریدشو چون شما تجربه استفاده شو دارین و حرف دیگه ای باقی نمی مونه . 

کیس یه مدل خوب و باکیفیت پیشنهاد بدین لطفا . 

اما پاور باتوجه به قطعاتی که قراره بگیرم از نظر توان فک نمی کنید 650 زیاد باشه و 550 مناسب ؟ 

چه مدلی دقیقا بگیرم ؟  

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

ممنون .

جالب اینکه دقیقا کیفیت پایین رو هم در مورد کیس دوکاس تو همون تاپیک در موردش صحبت شده و گفتن ماله گرین بهتره در هر صورت من کنسل کردم خریدشو چون شما تجربه استفاده شو دارین و حرف دیگه ای باقی نمی مونه . 

اما پاور باتوجه به قطعاتی که قراره بگیرم از نظر توان فک نمی کنید 650 زیاد باشه و 550 مناسب ؟ 

چه مدلی دقیقا بگیرم ؟  

محدودیت قیمتتون رو بگید تا مدل بدم بهتون

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

محدودیت قیمتتون رو بگید تا مدل بدم بهتون

کیس تا یک میلیون . 

شاید بکین master maker ولی خودم خیلی نمی پسندم یه چیز ساده و شیک میخوام مثل مدلای کورسیر که البته نایابه . 

پاورم مناسب باشه نه زیاد نه کم . 

ssd چی بگیرم ؟m.2 یا sata ؟ 250 گیگ مدنظرم هست .

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

ممنون .

چه مدلی دقیقا بگیرم ؟  

دوست گرامی  این دوستمون فرمودند Z2 hero دارند یعنی حتی مولکولهای هوای مجاور دستشون هم با Z4 برخورد نداشته پس مرجع مناسبی نیستند برای نظر دهی

من Z4 دارم به جز تیرگی پلکسی و کمی هم بد قلقی منیجمنتش و جای بد 2.5" ایراد دیگه ای توش ندیدم

بعدم کیس قرار هست یک کوشه جاش ایستاده باشه قرار نیست ازش سواری بگیریم

بهتر هست کمی صبر کنید باقی اساتید که Z4 دارند نظر بدهند با نظر 2 نفر خرید انجام ندهید.

بعد اینکه گرین شو روم داره میتونید برید از نزدیک ببینید.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ehsan^ گفته است :

دوست گرامی  این دوستمون فرمودند Z2 hero دارند یعنی حتی مولکولهای هوای مجاور دستشون هم با Z4 برخورد نداشته پس مرجع مناسبی نیستند برای نظر دهی

من Z4 دارم به جز تیرگی پلکسی و کمی هم بد قلقی منیجمنتش و جای بد 2.5" ایراد دیگه ای توش ندیدم

بعدم کیس قرار هست یک کوشه جاش ایستاده باشه قرار نیست ازش سواری بگیریم

بهتر هست کمی صبر کنید باقی اساتید که Z4 دارند نظر بدهند با نظر 2 نفر خرید انجام ندهید.

بعد اینکه گرین شو روم داره میتونید برید از نزدیک ببینید.

سلام .

کیفیت بدنه قابل قبول هست ؟

منظورم اینه با نگاه اول حس خوبی داره یعنی چیپ بودن یا نبودنش با نگاه اول مشخص هست ؟ 

جایی خوندم تو همین انجمن گفته بودن قابی که مال مین بورد هست و به پشت کیس متصل میشه کمی بد جا میره درسته این موضوع ؟

اگر تونستید چندتا اسکرین برام بفرستیم تو p.v خیلی ممنون میشم . 

من بودجه خوبی واسه کیس مدنظر دارم سقفش یک میلیون اما شاید کیسی رو ببینم نصف این مبلغ باشه بپسندم و بگیرم شاید 200 تومنی باشه ، مهم اینه نظرمو جلب کنه که متاسفانه هنوز به اون نقطه نرسیدم .

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

کیس تا یک میلیون . 

شاید بکین master maker ولی خودم خیلی نمی پسندم یه چیز ساده و شیک میخوام مثل مدلای کورسیر که البته نایابه . 

پاورم مناسب باشه نه زیاد نه کم . 

ssd چی بگیرم ؟m.2 یا sata ؟ 250 گیگ مدنظرم هست .

http://lioncomputer.ir/product/6979/کیس+کورسیر+Obsidian+Series®+450D/#prettyPhoto

کیس بسیار شیک کرسیر

https://....ir/psu-cooler-master-g650m-bronze

پاور مناسب و مارک مناسب

و برای اس اس دی من پیشنهادم 500 تا ساتا هست. ام2 رو در حافظه 500 به بالا ارزش خرید داره و قیمت 250 گیگش با 500 ساتا یکیه

ساتا بگیرید ترجیحا سامسونگ 850 پرو یا کینگستون savage

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

سلام .

کیفیت بدنه قابل قبول هست ؟

منظورم اینه با نگاه اول حس خوبی داره یعنی چیپ بودن یا نبودنش با نگاه اول مشخص هست ؟ 

جایی خوندم تو همین انجمن گفته بودن قابی که مال مین بورد هست و به پشت کیس متصل میشه کمی بد جا میره درسته این موضوع ؟

اگر تونستید چندتا اسکرین برام بفرستیم تو p.v خیلی ممنون میشم . 

من بودجه خوبی واسه کیس مدنظر دارم سقفش یک میلیون اما شاید کیسی رو ببینم نصف این مبلغ باشه بپسندم و بگیرم شاید 200 تومنی باشه ، مهم اینه نظرمو جلب کنه که متاسفانه هنوز به اون نقطه نرسیدم .

نه اونطور نیست که توی ذوق بزنه

ایراداتی که من دیدم یکی همین پنل مین بود که کمی به پیچ های مین فشار میاره یکی تیرگی پلکسی بود که تعویض شد یکی بد منیجمنت بودن تا حدودی که اینم بعضی دوستان میگن خوبه و دیگری کیفیت مونتاژ کلید کنترل فن که کمی توی ذوق میزد و شل بود که اونم سفت کردم  ولی تمام اینها قابل حل هست

کیس یک مسئله سلیقه ای هست به شخصه حاضر نیستم پول یک مین و سی پی یو رو هزینه کیس کنم حتی حاضر نیستم 400 براش خرج کنم

برای من تهویه کیس مهمه و ارزش در قبال هزینه انجام شده

که در Z4 هر دو این موارد لحاظ شده.

لینک به دیدگاه

من Z4 دارم نسبت به قیمت یکی میدی خیلی چیز خوبیه و امکانات خوبی داره

کیفیت بدنش از X8 خیلی بهتره ولی به Master Case نمیرسه (200 تومن با 5 فن کجا  600-800 تومن با 2 تا فن کجا)

ولی در کل من راضیم تنها مشکلش هم اینه که میشد رو کاور کیس جای نصب 2 هارد باشه ولی یکی هست..

photo_2017-04-06_04-03-40.thumb.jpg.12358edfb67ddce46ac8d6c2de858473.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، The.13east گفته است :

دستم به هر دوی کیس خورده

کلا زدی تو برجک ما :(

خیلی از این گرین z2 +hero خوشم اومده قصد دارم بگیرمش.اما اینجور که شما گفتی کلا نابود کردی مارو.

البته اینم اضافه کنم که نسبت به قیمت زیر 200 کیس مناسبی هستش

و اینکه پتانسیل بالایی هم داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام 

منم z4دارم کیس خوبیه ولی از اشغال ترین کیس های گرین محسوب میشه با اشکالات ساختاری فراوان 

ب موارد دیگر فکر کنید 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام 

منم z4دارم کیس خوبیه ولی از اشغال ترین کیس های گرین محسوب میشه با اشکالات ساختاری فراوان 

چه اشکال ساختاری؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، mehrdadd گفته است :

کلا زدی تو برجک ما :(

خیلی از این گرین z2 +hero خوشم اومده قصد دارم بگیرمش.اما اینجور که شما گفتی کلا نابود کردی مارو.

البته اینم اضافه کنم که نسبت به قیمت زیر 200 کیس مناسبی هستش

و اینکه پتانسیل بالایی هم داره

داداش یکم به خودت فشار بیار دوکاس بگیر بهتره

من اولین فرصتی گیر بیارم اول مورد تعویض سیستم بعد از اپگرید به ddr4 کیسه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام 

ب موارد دیگر فکر کنید 

موفق باشید

تنوع مدل ها پایبنه و اکثرا هم ناموجود!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ATER گفته است :

چه اشکال ساختاری؟

من یه سوال برام پیش اومده به بدی نگیرین چون واقعن z4 رو ندیدم از نزدیک و به دوستمون هم گفتم ببینن بعد بگیرن

ولی بالا z4 برای نصب رادیاتور با 240 و 4تا فن جا هست ؟ چون توی z2 نیس و بالای جای فن ها در جا فیلتر بود

دوکاس ک قسمت بالاییش جدا میشد و قشنگ جا میشد این چطوریه ؟

من الان بزرگترین مشکلم با z2 اینه ک جای رادیاتور با 4 تا فن بالاش نمیشه مگ اینکه 2تا از فنا بیرون کیس باشه ک چیز جالبی نیس !!!

لینک به دیدگاه

داداش من پیشنهادم 450D هست

کیفیت ساخت فوق العاده و ساده و زیبا لینکشم براتون گذاشتم چک کنید

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام 

ب موارد دیگر فکر کنید 

موفق باشید

حرف بزرگان هست و بس

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، _theghostsleader_ گفته است :

سلام به همه . 

من تصمیم به گرفتن یه کیس جدید دارم پردازنده و مین بورد رو 1700 و asus croshair انتخاب کردم که هنوز در بازار ایران موجود نیستن البته ، اما نظر من رو این دو هست در  نهایت . 

قصد داشتم  کیس از لحاظ قیمتی بالا تهیه کنم که با تعاریفی که از z4 astiak در انجمن خوندم نظرم جلب شد و تصمیم به خریدش گرفتم . 

از دوستان اگر کسی این مدل را دارن لطفا یه توضیح کلی بدن در مورد کیفیت بدنه و امکانات کیس ممنون میشم . 

همچنین ، قصد دارم همراه با خرید کیس پاور رو هم تهیه کنم نظر خودم روی corsair vs 650 هست . نظر شما دوستان چیه ؟ قطعا 650 وات کم نیست چه بسا ممکنه زیادهم باشه با توجه به ارکیتکچر چیپ که 14 نانومتری و کم مصرف هست . 

در اخر سیستمی که قصد دارم بگیرم این هست 

1700 یا 1700x به ترتیب با 65 و 95 وات مصرف ...

asus croshair

1070gtx که در حاضر دارم . 

16gb ddr4 ram 

hdd 1tr

green z4 

ssd 

به نظرتون پاور رو از چه برندی انتخاب کنم ؟ برخلاف این مدل از کیس که از گرینه قصد ندارم پاور رو هم از گرین بگیرم برندهای معتبرتررو ترجیح میدم در این مورد . 

لطفا تو تاپیک شرکت کنید و نظرات ارزشمندتون رو به اشتراک بزارین . 

سپاس .

سلام
کیس ز7 گرین با 422ت
پاور 750وات اوسی + پلاتینیوم با 499ت

یا

کیس کورسیر Graphite Series 760T با 999ت

پاور کورسیر 750 وات RM750i با 745ت

پاور کورسیر 850 وات HX850i  با 950ت

یا 

کیس کولر مستر MasterCase Pro 5 با 684ت

پاور کولر مستر V1000 با 899ت

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

ممنون اما توان پاورهایی که پیشنهاد دادین خیلی بیشتر از نیاز قطعات هست . 

من پردازنده م در کمترین حالت 65 وات و در بیشترین حالت 95 وات مصرف دارن به ترتیب 1700 و 1700x کمی هم oc خواهم کرد البته ، مجموعا فکر می کنم 500 کافی باشه هرچند قصد دارم 600 یا 630 بگیرم . 

کلا سیستمم در اینده 99 درصد این خواهد بود :

1700 در صورت موجود نبودن یا هر دلیل دیگه ای 1700x و بالعکس . 

crosshair

1070gtx  که در حال حاضر دارمش 

ssd 

1tb

ram 16 ddr4

چند عدد فن rgb 

با این اوصاف پاور چند وات باشه مناسبه به نظرتون ؟

ویرایش شده توسط _theghostsleader_
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

من پردازنده م در کمترین حالت 65 وات و در بیشترین حالت 95 وات مصرف دارن به ترتیب 1700 و 1700x کمی هم oc خواهم کرد البته ، مجموعا فکر می کنم 500 کافی باشه هرچند قصد دارم 600 یا 630 بگیرم . 

crosshair

ssd 

1tb

ram 16 ddr4

چند عدد رم rgb 

شما حتما 650 رو لازم دارید

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

crosshair

ssd 

1tb

ram 16 ddr4

چند عدد فن rgb 

درود

من فرض رو بر اور کردن و اس ال ای گذاشتم.

اگر کاربری معمولی دارین همین مناسبه:

پاور گرین 700 وات GP700A-HP با 358ت
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

درود

من فرض رو بر اور کردن و اس ال ای گذاشتم.

اگر کاربری معمولی دارین همین مناسبه:

پاور گرین 700 وات GP700A-HP با 358ت

نه کاربریم معمولی نیست بیشتر گیمینگ و ادیت فیلم و نرم افزارای مهندسی . 

سعی می کنم حساس ترین قطعه سیستم رو از یه برند شناخته شده و حرفه ای بردارم و ریسک نکنم . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...