رفتن به مطلب

سوال در مورد قیمت

**pouya**
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این سه مورد رو چند میتونم بفروشم الان?

Core i7 4790k  باکس اصلا اور نشده

Asrock z87 killer گارانتی فک کنم تموم شده با جعبه و لوازم

Ram gskill ripjaws 2*4g گارانتی مادالعمر

قیمت 4790k  هم حدود 1600 هست.

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

سلام به نظر من اگر قیمت 4790 1600 توجیه ندارد چون فکر کنم قیمت 7700 پایین تر از 1600 باشد نظر من سی پیو رو باقیمت پایه  900 شروع کنید رمها هم فکر کنم 190 فروش بره در مورد مین چیزی نمی تونم بگویم نظر من بود

لینک به دیدگاه

این دوستمون درست می گن 7700k الان 1330 هست که از  4790k   قویتره و همچنین بروزتر فقط مشکل خرید مین و رم هست که دسته دو برا این سی پی یو کم پیدا می شه. البته رمش هست مین نیست.

http://lioncomputer.ir/product/10564/سی+پی+یو+اینتل+Intel

ویرایش شده توسط pesari_az_kelachai
لینک به دیدگاه

دوستان من چیکار به 7700 دارم من قیمت میخوام که چند مییشه فروخت .

4790k  رو تا 1100 دیدم که فروختم همینجا همین چند وقت پیش

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، **pouya** گفته است :

دوستان من چیکار به 7700 دارم من قیمت میخوام که چند مییشه فروخت .

4790k  رو تا 1100 دیدم که فروختم همینجا همین چند وقت پیش

آهان من فکر کردم  کارایی با توجه به قیمت مدنظرتونه. شما می تونید یه قیمت مین و ماکس برا سی پی یوتون بزارید حالا می تونید باتوجه بر گفته دوست ما از 900 شروع کنید تا 1600 و یه زمان براش بزارید مثلاً 24 ساعت بعداز آخرین پیشنهاد.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

آهان من فکر کردم  کارایی با توجه به قیمت مدنظرتونه. شما می تونید یه قیمت مین و ماکس برا سی پی یوتون بزارید حالا می تونید باتوجه بر گفته دوست ما از 900 شروع کنید تا 1600 و یه زمان براش بزارید مثلاً 24 ساعت بعداز آخرین پیشنهاد.

چون فعلا خرید و فروشش معلوم نیست تو قسمت چیپست ها تاپیک زدم اینجا کسی پست نزاره.

ممنون.

لینک به دیدگاه

بنظرم سی پی یو رو از یک میلیون سروع کنین .۹۰۰ واقعا کم هست برای این  cpu . مین رو با ۶۰% قیمت اکبند شروع  کن . اگه نباشه با ۳۵۰ شروع کن .رم هم ۱۹۰ خوبه . 

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام. قیمت 4790k از قبله. درسته قیمتش همینه ولی مهم اینه که وقتی 6700 اکش 1200 هست کسی نمیاد مال یه نسل قبل ترو بخره 1600.

به نظرم 1 تومن برای مصرف کننده منطقی به نظر بیاد.

با این حساب 1500 واسه همشون فکر کنم خوب باشه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

تا حالا تمامی دوستانی ک نظر دادن کسانی بودن ک میخواستن بز خر کنن مال رو

شما سی پی یو رو قیمت پایه 1.100 بزنید قیمت منصفانه ای هست

اگ توجیحی نداره دوستان برن 7700کا بخرن بهتره و اینجا نظر ندن

کسی ک سی پی یو 1150 بخواد قیمتش اینه نمیخواد 3 برابر قیمت رو هزینه کنه بره ارتقا بده ddr4

اگر قیمتتون رو زیر 1.100 زدید دیگه خیلی داری مفت میفروشی

کسایی هم با قیمت مشکل دارن برن از سایت 1.600 بخرن یا صبر کنن بیاد پایین ما هم هر وقت قیمت پایین اومد ما هم میاریم پایین پس تا اون موقع سعی برای بز خر کردن الکیه

لینک به دیدگاه

اینجا تاپیک فروش نیست.تاپیک کمک کردن به کسی هست که میخواد قیمت دستش بیاد. پس کلمه بز خر اینجا معنا نداره.بز خر کسیه که میاد تو تاپیک فروش یا پیام خصوصی تو سر مال میزنه.ولی تو این تاپیک بیشتر دوستان هدف کمک کردن رو دارن.

وگرنه شما دو ملیونم بفروشی کسی  نه خوشحال میشه نه ناراحت

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

کسی ک سی پی یو 1150 بخواد قیمتش اینه نمیخواد 3 برابر قیمت رو هزینه کنه بره ارتقا بده ddr4

کسایی هم با قیمت مشکل دارن برن از سایت 1.600 بخرن یا صبر کنن بیاد پایین ما هم هر وقت قیمت پایین اومد ما هم میاریم پایین پس تا اون موقع سعی برای بز خر کردن الکیه

سلام. دوست عزیزاینجا که تایپیک فروش نیست بلکه پیشنهاد قیمت هست و هر کسی یک نظری می ده و صاحب سی پی یو هم هر وقت تصمیم بر فروش گرفتند می تونن یک قیمتی رو انتخاب کنند که مورد پسندشون باشه نه مورد پسند بعضیها یا همانطور که در پستهای بالاتر گفتم فروشنده مثل خیلی ها می تونه یک مین (برا وصوصه کردن و بوجود آوردن حس رقابت برای خرید) و ماکس(برا مشخص نمودن قیمت مدنظر فروشنده) قیمت برا خودش تعریف کنه پس دلیلی بر توهین به افراد مبنی بر بز خر بودن یا هر چیز دیگه ای نمی باشه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

سلام. دوست عزیزاینجا که تایپیک فروش نیست بلکه پیشنهاد قیمت هست و هر کسی یک نظری می ده و صاحب سی پی یو هم هر وقت تصمیم بر فروش گرفتند می تونن یک قیمتی رو انتخاب کنند که مورد پسندشون باشه نه مورد پسند بعضیها یا همانطور که در پستهای بالاتر گفتم فروشنده مثل خیلی ها می تونه یک مین (برا وصوصه کردن و بوجود آوردن حس رقابت برای خرید) و ماکس(برا مشخص نمودن قیمت مدنظر فروشنده) قیمت برا خودش تعریف کنه پس دلیلی بر توهین به افراد مبنی بر بز خر بودن یا هر چیز دیگه ای نمی باشه.

توهین نبود واقعیت هست

و اگ توهینی برداشت میشه میتونم بگم دوستانی ک خیلی قیمت پایین میدن معادلن جفتشون

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سلام

آخه اين دوستمون ۴۷۹۰ داره اگه قیمت پایین باشه واسش مشکل میشه.دوست من شما که نوشتی عجله ای برا فروش نداری.پس لطفا به آپ کردن تاپیک ادامه بده.ایشالله موفق میشی.

درضمن اینجا تاپیک فروش نیست و فقط درخواست قیمت کردن .پس بهتره  از کلمات مناسب تر استفاده کنی .بعدم تا ۶۷۰۰ و ۷۷۰۰ قیمتشون ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ هست کسی مغز حمار نخورده ۱۶۰۰ بده بالای ۴۷۹۰.حالا تازه شما مصرف کننده هستی.اگه فروشنده یا مغازه دار بودی که وای به حال مشتری ها میشد.

به نظر من هم قیمت قطعات همونی هست که پیشتر دوستان اشاره کردن.قیمت rx460 هم نزدیک ۸۰۰ تومنه. شما باشی با اين پول اونو میخری یا rx470 رو که دو برابر قدرت داره.

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، blooder گفته است :

سلام

آخه اين دوستمون ۴۷۹۰ داره اگه قیمت پایین باشه واسش مشکل میشه.دوست من شما که نوشتی عجله ای برا فروش نداری.پس لطفا به آپ کردن تاپیک ادامه بده.ایشالله موفق میشی.

درضمن اینجا تاپیک فروش نیست و فقط درخواست قیمت کردن .پس بهتره  از کلمات مناسب تر استفاده کنی .بعدم تا ۶۷۰۰ و ۷۷۰۰ قیمتشون ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ هست کسی مغز حمار نخورده ۱۶۰۰ بده بالای ۴۷۹۰.حالا تازه شما مصرف کننده هستی.اگه فروشنده یا مغازه دار بودی که وای به حال مشتری ها میشد.

به نظر من هم قیمت قطعات همونی هست که پیشتر دوستان اشاره کردن.قیمت rx460 هم نزدیک ۸۰۰ تومنه. شما باشی با اين پول اونو میخری یا rx470 رو که دو برابر قدرت داره.

گراف اصلا قابل مقایسه با سی پی یو ک کل رم و مادربردت بهش بستس نداره

شما اگ سی پی یو بسوزونی و بخوای بگیری مجبوری 1600 هم هزینه کنی اون موقس ک 7700کا از پنتیوم هم برات بی ارزش تره

پس قیمت پلتفرم رو مقایسه نکنید

و اگ منظورتون 470 گیگابایت هس من ترجیح میدم 460 بخرم حد اقل میدونم تو 1 سال نمیسوزه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...