رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید هدست گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان عزیز ..

چند وقتیه با توجه به بودجه ای که برای هدست کنار گذاشتم . دنبال هدست گیمینگ به مشخصات پایین هستم ..ممنون میشم  دوستانی که دستی در کار دارن راهنمایی کنن.

1. بودجه : 500 تومن

2. ارزش خرید در ایران نسبت به قیمت دلاری ( مثلا مثل هدست Corsair VOID نباشه که قیمت 58 دلاریش داره به قیمت +380 فروش میره ! )

3. سبک و راحت بودن برای استفاده طولانی مدت بالای 2 ساعت .

4. کیفیت و شفافیت صدا مخصوصا در بازی های شوتر ! ( آیا هدست های 7.1 تاثیر زیادی دارند ؟ )

5. موجود بودن محصول در بازار ایران ( بدجوری دنبال هدست های میان رده برند Turtle Beach بودم که گیمینگش تو ایران موجود نیست ! )

ممنون میشم دوستان با ذکر دلیل نظراتشون رو ارائه بدن .

پیشاپیش از وقتی که جهت کمک صرف میکنید . متشکرم 

ویرایش شده توسط HolymighT
.
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من به شما هدست Logitech مدل G430 هست ، قیمتش حدودا 300 تومنه ( ممکنه چند تومن تفاوت داشته باشه یعنی بین 290 تا 350 ) من واقعا ازش راضیم ، هم به صورت USB و هم جک 3.5 قابل اتصال هست ، البته برای دریافت صدای 7.1 باید از USB و نصب نرم افزار اصلیش استفاده کنید. چون هدست دور گوش هست ( یعنی گوشتون میوفته داخلش و فشاری به خود گوش وارد نمی کنه ) برای استفاده طولانی مدت خیلی خوبه ، کیفیت صداش هم واقعا خوبه ، البته نسبت به هزینه ای که میپردازید واقعا عالیه مگر اینکه بخواید بودجتون رو خیلی بیشتر کنید.

ابر گوشیش هم قابل تعویض و شست و شو هست ، سیم بلند و خوبی داره ، میکروفونش هم قابل جا به جایی و کیفیت خوبی داره ، در کل می تونه یکی از بهترین گزینه هاتون باشه

بازی های Battlefield , WoW , Dota و خیلی بازی های دیگه رو باهاش بازی میکنم ، مخصوصا توی بازی شوتر ، واقعا تاثیر گذار و هیجان آوره

(ضمنا اگر گرفتید صدا رو روی Dolby نزارید ، بزارید روی DTS )

ویرایش شده توسط Zagroz
لینک به دیدگاه

تجربه ی شخصی من از karken chroma اصلا جالب نبود زیاد باهاش حال نکردم چون ب نظرم دیگه خیلی سنگینه وسطای بازی ادم خسته میشه حدود هفته ی دوم از کار افتا یا کاپش که گارانتی عوضش کرد اما کلا حس خوبی بهشد ندارم پیشنهاد من برن بیودینامیک یا لاجیتک هستش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Zagroz گفته است :

پیشنهاد من به شما هدست Logitech مدل G430 هست ، قیمتش حدودا 300 تومنه ( ممکنه چند تومن تفاوت داشته باشه یعنی بین 290 تا 350 ) من واقعا ازش راضیم ، هم به صورت USB و هم جک 3.5 قابل اتصال هست ، البته برای دریافت صدای 7.1 باید از USB و نصب نرم افزار اصلیش استفاده کنید. چون هدست دور گوش هست ( یعنی گوشتون میوفته داخلش و فشاری به خود گوش وارد نمی کنه ) برای استفاده طولانی مدت خیلی خوبه ، کیفیت صداش هم واقعا خوبه ، البته نسبت به هزینه ای که میپردازید واقعا عالیه مگر اینکه بخواید بودجتون رو خیلی بیشتر کنید.

ابر گوشیش هم قابل تعویض و شست و شو هست ، سیم بلند و خوبی داره ، میکروفونش هم قابل جا به جایی و کیفیت خوبی داره ، در کل می تونه یکی از بهترین گزینه هاتون باشه

بازی های Battlefield , WoW , Dota و خیلی بازی های دیگه رو باهاش بازی میکنم ، مخصوصا توی بازی شوتر ، واقعا تاثیر گذار و هیجان آوره

(ضمنا اگر گرفتید صدا رو روی Dolby نزارید ، بزارید روی DTS )

درود

ممنون از وقتی که گذاشتید

این مدل رو مد نظر داشتم .. ولی به نظرم یکم جنسش ضعیفه .. به نظرم تنها فرق G430 با G230 یو اس بی و 7.1 بودنشه درسته ؟ جتس بنده و غیره یکیه آیا ؟ .. البته من از روی عکس و چندتا ویدیو این نظر رو میدم .. مخصوصا یکجا دیدم از قسمتی که 90 درجه میچرخه شکسته ! یا غیر از اینه ؟!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

تجربه ی شخصی من از karken chroma اصلا جالب نبود زیاد باهاش حال نکردم چون ب نظرم دیگه خیلی سنگینه وسطای بازی ادم خسته میشه حدود هفته ی دوم از کار افتا یا کاپش که گارانتی عوضش کرد اما کلا حس خوبی بهشد ندارم پیشنهاد من برن بیودینامیک یا لاجیتک هستش

درود

ممنون از وقتی که گذاشتید و نظر دادید

اصلا با محصولات این شرکت میونه خوبی ندارم ... اینم که شما گفتید دیگه نظرم نسبت به این برند صد چندان شد !

لینک به دیدگاه

درود 

دوست من مدل های میان رده turtle beach و  g430 رو اصلا پیشنهاد نمیکنم ! در مورد 7.1 هم، بله ! تغییر قابل تشخیصی ایحاد میکنه.

به نظر من همیشه چیزی رو انتخاب کن که از زمان عرضه جهانیش مدت زیادی نگذشته باشه. 

در مورد برند هم باید بگم که اصلا به ریزر فکر نکن ! کیفیت صدا و بیس جالبی دارن هدستاش اما کیفیت ساخت افتضاح !! خود من یه kraken داشتم به 2 ماه نکشید پایه یکی از گوشی هاش شیکست !! 

خود منم میخوام هدست بگیرم و پس از تحقیق های فراوان یک مدل فوق العاده انتخاب کردم و پیشنهاد من به شما هم اینه که جز این یه مورد به هیچی دیگه فکر نکن ! جالبه که دیجی کالا چهار پنج روز پیش موجودش کرد و سر یک روز موجودیش تموم شد ! 

Logitech g633 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Ivory king گفته است :

درود 

دوست من مدل های میان رده turtle beach و  g430 رو اصلا پیشنهاد نمیکنم ! در مورد 7.1 هم، بله ! تغییر قابل تشخیصی ایحاد میکنه.

به نظر من همیشه چیزی رو انتخاب کن که از زمان عرضه جهانیش مدت زیادی نگذشته باشه. 

در مورد برند هم باید بگم که اصلا به ریزر فکر نکن ! کیفیت صدا و بیس جالبی دارن هدستاش اما کیفیت ساخت افتضاح !! خود من یه kraken داشتم به 2 ماه نکشید پایه یکی از گوشی هاش شیکست !! 

خود منم میخوام هدست بگیرم و پس از تحقیق های فراوان یک مدل فوق العاده انتخاب کردم و پیشنهاد من به شما هم اینه که جز این یه مورد به هیچی دیگه فکر نکن ! جالبه که دیجی کالا چهار پنج روز پیش موجودش کرد و سر یک روز موجودیش تموم شد ! 

Logitech g633 

درود

دقیقا دیشب g633 رو اضافه سبد خریدم کردم .. چندتا مورد دیگه هم لازم داشتم تا اضافه کنم و بزنم خرید .. ارور داد که این مورد تمام شده ..
منم دیدم وقت دارم یکم بیشتر تحقیق کنم.

به هرحال ممنونم از وقتی که گذاشتی.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HolymighT گفته است :

درود

ممنون از وقتی که گذاشتید

این مدل رو مد نظر داشتم .. ولی به نظرم یکم جنسش ضعیفه .. به نظرم تنها فرق G430 با G230 یو اس بی و 7.1 بودنشه درسته ؟ جتس بنده و غیره یکیه آیا ؟ .. البته من از روی عکس و چندتا ویدیو این نظر رو میدم .. مخصوصا یکجا دیدم از قسمتی که 90 درجه میچرخه شکسته ! یا غیر از اینه ؟!

دو گوشی تا 90 درجه می چرخه ، ولی اگه خوب باهاش تا کنید هیچ اتفاقی نمیوفته ، واقعا کسی که اون رو بشکونه باید بگم رسما باهاش کشتی گرفته ! سیمش هم چون بافته شده محکمه ، جنسش ضعیف نیست ، گرچه نسبت به قیمتش انتظار تیر آهن نباید ازش داشت ولی واسه کسی که معمولی باهاش رفتار می کنه و قرار نیست باهاش کشتی بگیره ، هیچ مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...