رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان تا 5 تومان یه سیستم میخوام برای منتاژ قوی .

لینک به دیدگاه

سلام...بنده فقط یک راهنمایی کوچیک بکنم خدمتتون

باید بیشترین بودجه رو روی پردازنده بزارید و داشتن ssd هم ضروری هست

اگر میتونید صبر کنید پردازنده های جدید رایزن براتون خیلی بهتره و با قیمت 1.5 میلیون میتونه قدرتی برابر با یک پردازنده اینتل با قیمت 4 میلیون بده

تفاوت کارایی خیلی زیاده توی رایزن...و مطلب مهم تر اینکه پردازنده های رایزن در امر تبدیل فرمت مالتی مدیا بهتر از اینتل هستند

با این بودجه نهایت بتونید پردازنده 6700k بگیرید که در مقابل رایزن با همین قیمت بسیار ضعیفتره

خود بنده هم ادیت فیلم و تبدیل فرمت انجام میدم و میدونم مدت زمان انکودها چقدر عذاب اوره

پردازنده رایزن 1800X با قیمت 2 تومن عملکردی نزدیک به اینتل 6950X با قیمت 6 میلیون داره که واقعا وسوسه انگیز هستش

یک کارت گرافیک خوب هم برای Playback هنگام ادیت لازم دارید که کارتی مثل 1060 کاملا کافی و مناسب هست...حتی کارت 1050 هم خوبه و به کارت های قویتر نیازی نیست

نوع برنامه هم مشخص کنید که بهتر بتونم راهنمایی کنم که با بودجتون بتونید بهترین کارایی رو دریافت کنید

با تجربه ترین کاربر در این امر جناب بهمنیان عزیز هستن که میتونید از خودشون راهنمایی بگیرید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/profile/12568-سعید-بهمنیان/

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

اگر میتونید صبر کنید پردازنده های جدید رایزن براتون خیلی بهتره و با قیمت 1.5 میلیون میتونه قدرتی برابر با یک پردازنده اینتل با قیمت 4 میلیون بده

تفاوت کارایی خیلی زیاده توی رایزن...و مطلب مهم تر اینکه پردازنده های رایزن در امر تبدیل فرمت مالتی مدیا بهتر از اینتل هستند

با این بودجه نهایت بتونید پردازنده 6700k بگیرید که در مقابل رایزن با همین قیمت بسیار ضعیفتره

خود بنده هم ادیت فیلم و تبدیل فرمت انجام میدم و میدونم مدت زمان انکودها چقدر عذاب اوره

پردازنده رایزن 1800X با قیمت 2 تومن عملکردی نزدیک به اینتل 6950X با قیمت 6 میلیون داره که واقعا وسوسه انگیز هستش

یک کارت گرافیک خوب هم برای Playback هنگام ادیت لازم دارید که کارتی مثل 1060 کاملا کافی و مناسب هست...حتی کارت 1050 هم خوبه و به کارت های قویتر نیازی نیست

نوع برنامه هم مشخص کنید که بهتر بتونم راهنمایی کنم که با بودجتون بتونید بهترین کارایی رو دریافت کنید

با تجربه ترین کاربر در این امر جناب بهمنیان عزیز هستن که میتونید از خودشون راهنمایی بگیرید

پ خ دادم

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

رم مطابق آنچه سازنده در مشخصاتش نوشته xmp نداره و البته مهم هم نیست.

برای پردازنده کولر هیتسینک دار رو پیشنهاد می‌کنم، مثل thermal right la grand macho rt و نیز داشتن ssd برای چنین رایانه‌ای ضرور است.

اگر سطح کار بالاست گرافیک قوی‌تر نیاز داری مثل  rx480 8gb  از هر برندی که گارانتی معتبر داشته باشه. مثلا saphire nitro

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، xshadow70 گفته است :

سلام دوستان تا 5 تومان یه سیستم میخوام برای منتاژ قوی .

برای؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

رایزن بسیاااااااااااااااار عالی هست ولی محال هست با 2 تومن بشه 1800 گرفت مگر اینکه کسی بیاره الان یک 1700x سفارش دادم ازون طرف  با مادر بورد 100 دلاری و رم مناسب AMD نزدیک 3 تومن شد!! 3 قلم جنس با حساب دلار معمولی حالا شما حساب کن با وضعی که دوستان حساب میکنن چند در میاد مخصوصا که الان رایزن مشتاقان زیادی داره

فکر نمیکنم 1800x رو زیر 2500 بدن    خام بدون سود با احتساب مالیات 2050 تموم میشه                                                                            

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، fiscker گفته است :

رایزن بسیاااااااااااااااار عالی هست ولی محال هست با 2 تومن بشه 1800 گرفت مگر اینکه کسی بیاره الان یک 1700x سفارش دادم ازون طرف  با مادر بورد 100 دلاری و رم مناسب AMD نزدیک 3 تومن شد!! 3 قلم جنس با حساب دلار معمولی حالا شما حساب کن با وضعی که دوستان حساب میکنن چند در میاد مخصوصا که الان رایزن مشتاقان زیادی داره

فکر نمیکنم 1800x رو زیر 2500 بدن    خام بدون سود با احتساب مالیات 2050 تموم میشه                                                                            

قیمت رو بر اساس سایت رایان صبا گفتم که یکسری اورد روز اول تموم شد....میتونید توی سایت ببینید

http://rayansaba.com/category/cpus-processors-amd/amd-socket-am4/

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

قیمت رو بر اساس سایت رایان صبا گفتم که یکسری اورد روز اول تموم شد....میتونید توی سایت ببینید

http://rayansaba.com/category/cpus-processors-amd/amd-socket-am4/

حرف شما صحيح ولي من فكر نميكنم با اين قيمت فروخته باشن x1700 قيمت توي سايت amd و اين يكي هست شما باورت ميشه دوستان عزيز قيمت گذار با ١٥٠ تومن ضرر بفروشن؟؟؟؟؟؟

لينك آمازون

ویرایش شده توسط fiscker
لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، fiscker گفته است :

حرف شما صحيح ولي من فكر نميكنم با اين قيمت فروخته باشن x1700 قيمت توي سايت amd و اين يكي هست شما باورت ميشه دوستان عزيز قيمت گذار با ١٥٠ تومن ضرر بفروشن؟؟؟؟؟؟

لينك آمازون

رایزن اگر با موجودی بالا بیاد تو ایران قیمتش متعادل خواهد بود مثلا 1700 بیشتر از 1300 نمیشه ولی اگر موجودی پایین باشه قیمت بالاتر میره . 

شما باید 1700 میگرفتی با مین بورد x370 .

تاثیر موجودی یه کالا وحشتناکه رو قیمتش همین 6700k تا 1800 هم حدودا رفت فقط و فقط به خاطر موجودی پایین . 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

رایزن اگر با موجودی بالا بیاد تو ایران قیمتش متعادل خواهد بود مثلا 1700 بیشتر از 1300 نمیشه ولی اگر موجودی پایین باشه قیمت بالاتر میره . 

شما باید 1700 میگرفتی با مین بورد x370 .

تاثیر موجودی یه کالا وحشتناکه رو قیمتش همین 6700k تا 1800 هم حدودا رفت فقط و فقط به خاطر موجودی پایین . 

دوست عزیزم قیمت جهانی این کالا رو من میگم شما بیبن!!! 1700 قیمت 1300 باشه یعنی دلاری 3950!!!! 

کدوم کالا تا حالا با قیمت دلاری 3950 فروخته شده؟؟؟؟ همین الان دلار 3750 هستش

این لیست قیمت AMD هست نه حرده فروشی تصمیم با خودتون

2122.jpg

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، fiscker گفته است :

دوست عزیزم قیمت جهانی این کالا رو من میگم شما بیبن!!! 1700 قیمت 1300 باشه یعنی دلاری 3950!!!! 

کدوم کالا تا حالا با قیمت دلاری 3950 فروخته شده؟؟؟؟ همین الان دلار 3750 هستش

این لیست قیمت AMD هست نه حرده فروشی تصمیم با خودتون

2122.jpg

صرفا قیمت دلار تعیین کننده نیست الان شما قیمت کنسولم دلاری تبدیل کنی بالای 1200 میشه ولی با کمتر از اینم میشه خرید من از رایان صبا پرسیدم گفتن هوایی اورده بودن و اینکه درجا فروش رفته بود ،کلا پردازنده همیشه قیمتش  به قیمت جهانی نزدیک بوده مگر کمبود موجودی که تاثیر شدیدی رو بالارفتن قیمت داره . 

1700 صددرصد همون حدودای 1300 خواهد بود ...

لینک به دیدگاه

سلام 

من زنگ زدم از بچه های لیون پرسیدم

گفتن 1700 احتمالا تا اوایل اردیبهشت میرسه و قیمتش رو هم کمتر از 1600 واسه خودتون حساب نکنین

لینک به دیدگاه

من مگه بدم مياد با قيمت خوب قطعه بخريم؟؟  شما كنسول مثال ميزني اوايل قيمتش ١٢٠٠ بوده يا ٢ ميليون؟؟؟

انشالا  كه قيمت خوب بيارن ولي مملكت ما جداي همه ي دنياست

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، fiscker گفته است :

لينك آمازون

سلام..والا بنده اصلا اظهار نظری نکردم درباره قیمت این پردازنده ها و فقط استناد کردم و به هر صورت هم که قیمت بخوره باز هم ارزش خرید بالایی دارن و به صرفه ان

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Masoudkhatar گفته است :

سلام 

من زنگ زدم از بچه های لیون پرسیدم

گفتن 1700 احتمالا تا اوایل اردیبهشت میرسه و قیمتش رو هم کمتر از 1600 واسه خودتون حساب نکنین

من مشکل بودجه ندارم در حال حاضر واسه بستن کیس جدید اما اگر قیمتش بالاتر از 1300 باشه میدم عموم برام بفرسته از اون ور و به هیچ وجه 1600 به این پردازنده پول نمیدم . 

لینک به دیدگاه

بله دوست عزيز منم چيزي نگفتم فقط به حال خودمون تاسف ميخورم كه اين وضعيتمونه ....... اميدوارم جوري باشه همه بتونن اون چيزه مورد نيازشون رو بخرن

در 31 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام..والا بنده اصلا اظهار نظری نکردم درباره قیمت این پردازنده ها و فقط استناد کردم و به هر صورت هم که قیمت بخوره باز هم ارزش خرید بالایی دارن و به صرفه ان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...