رفتن به مطلب

کمک مهم____اف پی اس در بازی

koala
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گلم ب راهنمایی شدید نیازمندم

لپتاپ به مشخصات i7 - 950m ddr5 -8gb ram

بازی کانتر سورس رو بمن 160 یا فوقش 170 تا fps بده

دوستان با وجود این سیستم قوی بازی به این داغونی رو ؟.....

اینم عکس از مصرف گرافیک و سی پی یو که لود گرافیک فوقش به 40 برسه و سی پی یو فوقش به 20

Untitled.jpg

خب چرا اینا از حدا;ثر توانشون استفاده نمیکنن ؟

گرافیک استفاده در بازی هم گرافیک اصلی هست

تروخدا کمک کنید

لینک به دیدگاه

سلام..عزیز اینکه دلیل نشد..این بازی انقدر قدیمیه که نمیتونه از همه توان کارت گرافیک استفاده بهینه کنه

شما با بازیهای جدیدتر تست کن.. هیچ مشکلی نیست

در ضمن هنگام بازی حتما لپ تاپ رو به برق متصل کنید

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/22, 04:22:53، koala گفته است :

اینم عکس از مصرف گرافیک و سی پی یو که لود گرافیک فوقش به 40 برسه و سی پی یو فوقش به 20

Untitled.jpg

تروخدا کمک کنید

این که دلیل نیستش عزیز من مثل جمله زیر میمونه

من با پراید تو کوچمون نمیتونم بیشتر از 30 تا برم با بنز هم نمیتونم بیشتر برم پس بنز هیچ فرقی با پراید نداره!!!!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام..عزیز اینکه دلیل نشد..این بازی انقدر قدیمیه که نمیتونه از همه توان کارت گرافیک استفاده بهینه کنه

شما با بازیهای جدیدتر تست کن.. هیچ مشکلی نیست

در ضمن هنگام بازی حتما لپ تاپ رو به برق متصل کنید

خیلی ممنون از مظرتون

پس چطور توی مسابقات جهانی بالای 300 میگیرن ؟!

اگر رزولیشن هم کاهش بدم بالای 200 میره

پس چطور بعضی از دوستان اف پی اس 600 میگیرن البته گرافیکشونو نمیدونم....

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

این که دلیل نیستش عزیز من مثل جمله زیر میمونه

من با پراید تو کوچمون نمیتونم بیشتر از 30 تا برم با بنز هم نمیتونم بیشتر برم پس بنز هیچ فرقی با پراید نداره!!!!

سلام خیلی ممنون از نظرتون

پس چطور میشه اف پی اس بالا گرفت در این بازی ؟

باید گرافیک فوق العاده قوی داشته باشی ؟!

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/22, 19:17:38، koala گفته است :

پس چطور میشه اف پی اس بالا گرفت در این بازی ؟

باید گرافیک فوق العاده قوی داشته باشی ؟!

خیر عزیز بازی چون قدیمیه از این بیشتر ساپورت نمیکنه یا اگرم بکنه به قول شما باید گرافیک قوی داشته باشی ولی بازم هیچ وقت گرافیک 100درصد نمیشه چون بازی برای گرافیکای جدید بهینه نشده

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

خیر عزیز بازی چون قدیمیه از این بیشتر ساپورت نمیکنه یا اگرم بکنه به قول شما باید گرافیک قوی داشته باشی ولی بازم هیچ وقت گرافیک 100درصد نمیشه چون بازی برای گرافیکای جدید بهینه نشده

من دیدم فردی 650 تا اف پی اس میگیره در این بازی ____

چطور شما میفرمایید از این بیشتر نمیشه ؟

این گفته شما رو قبول دارم که از حداکثر توان گرافیک استفاده نمیکنه و نخواهد کرد پس چطور میشه به اف پی اس 600 رسید ؟!

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

دوست من کوچه نبود و ترافیک بود.

من تو کوچمون با پراید 30 تا برم مطمعنا با بنز بالای 70 تا میرم. چون میدونم  توقفش  کمتر طول میکشه.

در 15 ساعت قبل، koala گفته است :

....

سلام دوست من.

عزیز شما یه بازی جدیدتر مثل ویچیر یا کال اف نصب کن و تست fps بگیر بعد تو نت بگرد و با بنچمارک های همین قطعاتی که داری تست کن اگر شبیه نبود مشکلی هست.

سیستم من با شما قابل مقایسه نیست و سیستم شما هم با کس دیگه قطعات باید مثل هم باشن  تست بشه.

به برق بودن سیستم رو هم حتما رعایت کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، koala گفته است :

Untitled.jpg

تروخدا کمک کنید

تنظیمات Power Option رو حتما روی High Performance بزارید
از داخل تنظیمات کارت گرافیکی، در قسمت Manage 3D Setting برید به قسمت Programs . فایل اجرایی بازی رو پیدا کنید. با انتخاب بازی مورد نظر از باره ای که زیر باز خواهد شد Power Management Mode رو روی Prefer Maximum Performance قرار بدید و Vertical Sync  رو هم OFF کنید. امیدوارم با این کارها فریم بهتری بگیرید. گرچه فریم 170 اوکی هست.
میزان مصرف کارت یا GPU Usage هم بستگی به بازی داره. 
موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 1- مشکلتون شاید بخاطر داغ کردن لپتاپتون باشه!

2- اصلا مگه لپتاپ شما نمایش گر بالای 60 هرتز داره که انقدر گیر دادید به فریم بالا؟
3-چه 6000 فریم بده چه 60 فریم چون نمایشگرتون 60 هرتزه هیچ تفاوتی براتون نداره

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، koala گفته است :

چطور میشه به اف پی اس 600 رسید

نرخ فریم بسته به Refresh Rate صفحه نمایش شما کاربرد خودش رو نشون میده. 
شما صفحه نمایشتون 60 هرتز هست. هر فریمی بیشتر از این برای شما بی معنی خواهد بود و فقط باری اضافی بر دوش کارت گرافیکی و پردازنده میزارید. اگر مانیتور یا صفجه نمایش 144 هرتز داشتید اونموقع فریم های بالاتر از 60 معنی پیدا می کرد. 
کسی که صفحه نمایش 60 هرتز داره براش فریم 60 با 600 هیچ فرقی نخواهد داشت. حتی ممکن هست در فریم 600 صفحه دچار flickering یا همون خطوط افقی بشه که تجربه بازی رو به کل خراب می کنه

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، meepo گفته است :

نرخ فریم بسته به Refresh Rate صفحه نمایش شما کاربرد خودش رو نشون میده. 
شما صفحه نمایشتون 60 هرتز هست. هر فریمی بیشتر از این برای شما بی معنی خواهد بود و فقط باری اضافی بر دوش کارت گرافیکی و پردازنده میزارید. اگر مانیتور یا صفجه نمایش 144 هرتز داشتید اونموقع فریم های بالاتر از 60 معنی پیدا می کرد. 
کسی که صفحه نمایش 60 هرتز داره براش فریم 60 با 600 هیچ فرقی نخواهد داشت. حتی ممکن هست در فریم 600 صفحه دچار flickering یا همون خطوط افقی بشه که تجربه بازی رو به کل خراب می کنه

سلام خیلی ممنون از نظر بسیار مفیدتون

فرق که داره ء هرچی اف پی اس بالاتر باشه بازی سریع تر انجام میشه ولی شما درست میگی با وجود مانیتور 60 هرتز زیاد احساس نمیشه

ولی سوال من این بود که باید برای گرفتن اف پی اس 600 چی کار کرد مانیتور 144 هرتز داشت ؟!یا...

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز 1- مشکلتون شاید بخاطر داغ کردن لپتاپتون باشه!

2- اصلا مگه لپتاپ شما نمایش گر بالای 60 هرتز داره که انقدر گیر دادید به فریم بالا؟
3-چه 6000 فریم بده چه 60 فریم چون نمایشگرتون 60 هرتزه هیچ تفاوتی براتون نداره

یمقدار بازی سریع تر اجرا میشه____بیشتر کنجکاوی منه که میخوام بدونم چرا اف پی اس با وجود این قطعات انقدر پایینه ...

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، meepo گفته است :

تنظیمات Power Option رو حتما روی High Performance بزارید
از داخل تنظیمات کارت گرافیکی، در قسمت Manage 3D Setting برید به قسمت Programs . فایل اجرایی بازی رو پیدا کنید. با انتخاب بازی مورد نظر از باره ای که زیر باز خواهد شد Power Management Mode رو روی Prefer Maximum Performance قرار بدید و Vertical Sync  رو هم OFF کنید. امیدوارم با این کارها فریم بهتری بگیرید. گرچه فریم 170 اوکی هست.
میزان مصرف کارت یا GPU Usage هم بستگی به بازی داره. 
موفق باشید

دوست من این کارهایی که شما میفرمایید برای بازی هست که گرافیک بالا نیاز داره و تمام گرافیک مصرف میشه و نیاز به قوی کردن قدرت گرافیک داریم

الان 30 درصد از گرافیک هم مصرف نمیشه ....

ویرایش شده توسط koala
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

دوست من کوچه نبود و ترافیک بود.

من تو کوچمون با پراید 30 تا برم مطمعنا با بنز بالای 70 تا میرم. چون میدونم  توقفش  کمتر طول میکشه.

سلام دوست من.

عزیز شما یه بازی جدیدتر مثل ویچیر یا کال اف نصب کن و تست fps بگیر بعد تو نت بگرد و با بنچمارک های همین قطعاتی که داری تست کن اگر شبیه نبود مشکلی هست.

سیستم من با شما قابل مقایسه نیست و سیستم شما هم با کس دیگه قطعات باید مثل هم باشن  تست بشه.

به برق بودن سیستم رو هم حتما رعایت کنید.

موفق باشید.

سلام خیلی ممنون از نظرتوننن

بله اتفاقا کانتر گو هم نصب کردم تو اون بازی رزولیشن فول اچ دی میانگین 120 تا اف پی اس و اچ دی 160 تا میانگین

و جاله برام که در این دو بازی اف پی اس تقریبا مشابهی میگیرم با وجود گرافیکی بودن کانتر گو

ویرایش شده توسط koala
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، koala گفته است :

سلام خیلی ممنون از نظر بسیار مفیدتون

فرق که داره ء هرچی اف پی اس بالاتر باشه بازی سریع تر انجام میشه ولی شما درست میگی با وجود مانیتور 60 هرتز زیاد احساس نمیشه

ولی سوال من این بود که باید برای گرفتن اف پی اس 600 چی کار کرد مانیتور 144 هرتز داشت ؟!یا...

فکر نمی کنم چنین صفحه نمایشی الان موجود باشه که با فرکانس 600 هرتز کار کنه! فوقش مانیتورهای 144 هرتزی الان هستن که قیمت خیلی بالایی هم دارند. 
اصلا بحث کمتر یا زیادتر احساس کردن نیست. از نظر منطقی امکان احساس کردن فریم بالای 60 در یک مانیتور 60 هرتز وجود نداره. فقط فلیکرهای آزاردهنده نصیب شما میشه. 
یک مسئله دیگه هم اینکه کسایی معمولا به فکر فریم بالای 60 هستن که بازی های آنلاین، مخصوصا شوتر های معروف، رو بازی می کنند و صدم و هزارم ثانیه ها براشون مهم هست. شما با 950m کار سختی در گرفتن فریم بالای 60 در رزولوشن 1080 و بازی های جدید دارید. حالا اگه نگیم غیر ممکن باز هم بسیار دور از انتظار هست.

بحث تنظیمات پاور آپشن رو هم برای این گفتم که اگر یک بازی نتونست  از حداکثر توان کارت گرافیکی شما استفاده کنه( در حالی که اصولا و بر اساس بنچمارک های مختلف باید بتونه) این راه می تونه گره گشا باشه. در مورد بازی شما خوب گرافیک اونچنانی نداره که از کارت بخواد کار خاصی بکشه. من با همین کار در بازی Crysis 3 تونستم فریم بالاتری بگیرم. این بسته به سطح بازی داره.

امیدوارم کمکتون کرده باشم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، meepo گفته است :

فکر نمی کنم چنین صفحه نمایشی الان موجود باشه که با فرکانس 600 هرتز کار کنه! فوقش مانیتورهای 144 هرتزی الان هستن که قیمت خیلی بالایی هم دارند. 
اصلا بحث کمتر یا زیادتر احساس کردن نیست. از نظر منطقی امکان احساس کردن فریم بالای 60 در یک مانیتور 60 هرتز وجود نداره. فقط فلیکرهای آزاردهنده نصیب شما میشه. 
یک مسئله دیگه هم اینکه کسایی معمولا به فکر فریم بالای 60 هستن که بازی های آنلاین، مخصوصا شوتر های معروف، رو بازی می کنند و صدم و هزارم ثانیه ها براشون مهم هست. شما با 950m کار سختی در گرفتن فریم بالای 60 در رزولوشن 1080 و بازی های جدید دارید. حالا اگه نگیم غیر ممکن باز هم بسیار دور از انتظار هست.

بحث تنظیمات پاور آپشن رو هم برای این گفتم که اگر یک بازی نتونست  از حداکثر توان کارت گرافیکی شما استفاده کنه( در حالی که اصولا و بر اساس بنچمارک های مختلف باید بتونه) این راه می تونه گره گشا باشه. در مورد بازی شما خوب گرافیک اونچنانی نداره که از کارت بخواد کار خاصی بکشه. من با همین کار در بازی Crysis 3 تونستم فریم بالاتری بگیرم. این بسته به سطح بازی داره.

امیدوارم کمکتون کرده باشم

سلام خیلی ممنون لطف میکنید نظر میدید

من بازی دیگه ای بجز کانتر و پی اس انجام میدم

فقط دوس داشتم ببینم چجوری باید به اف پی اس 600 رسید در کانترءچون بعضی ها رو دیدم رسیدند با مانیتور 60 هرتز

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

سلام. بنده پیامارو نخوندم ولی قضیه احتمالا اینه که لپتاپ اون هم ترکیب nvidia و intel قضیش فرق میکنه. مثلا من یه لپتاپ داشتم با سیستم خودم تست کردم تو بتل 3 یه اندازه فریم میدادن. بعد با بازی cod4 با یه cfg خوب که fps زیاد بده تست کردم با لپتاپ 125 تا هم فیکس نمیداد. ولی با اون سیستم 250 تا 300 فریم میداد.

باید تو بازی های سنگین تست بشه.

برای فریم بالا تو بازی های سبک cpu amd خیلی بهتر از intel عمل میکنه. البته تو اینتل i7 باز یکم بهتره. گرافیک amd هم نتیجه رو بهتر میکنه ( حد اقل من تجربش کردم )

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. بنده پیامارو نخوندم ولی قضیه احتمالا اینه که لپتاپ اون هم ترکیب nvidia و intel قضیش فرق میکنه. مثلا من یه لپتاپ داشتم با سیستم خودم تست کردم تو بتل 3 یه اندازه فریم میدادن. بعد با بازی cod4 با یه cfg خوب که fps زیاد بده تست کردم با لپتاپ 125 تا هم فیکس نمیداد. ولی با اون سیستم 250 تا 300 فریم میداد.

باید تو بازی های سنگین تست بشه.

برای فریم بالا تو بازی های سبک cpu amd خیلی بهتر از intel عمل میکنه. البته تو اینتل i7 باز یکم بهتره. گرافیک amd هم نتیجه رو بهتر میکنه ( حد اقل من تجربش کردم )

خیلی ممنون از نظرتون

مشکل اینجاست که اصلا بیشتر از 20 درصدر سی پی یو هم استفاده نمیکنه

گرافیک هم همینطور

خیلی دوست دارم بدونم چه عاملی باعث میشه که وقتی این لپتاپ میتونه توی این بازی به این سبکی فریم 600 هم بده اون عامل مانع میشه ؟

یعنی با یه گرافیک 100 تومنی هم میشه این فریم رو گرفت و با این گرافیک هم همین فریم_____فقط فرقش اینه که درصد استفاده از اون گرافیک 100تومی بیشتره

نمیدونم چی بگم

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتره با بازی دیگری تست کنید برای کانتر مثلا به نظر خودتون 160 فریم و 600 فریم  ایا فرقی داره شاید یک میلی ثانیه اونم با مانیتور 60 که دیگه هی  مشخص نیست 

زیاد ذهنتون رو درگیر این مسئله نکنید

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، nima19 گفته است :

دوست عزیز بهتره با بازی دیگری تست کنید برای کانتر مثلا به نظر خودتون 160 فریم و 600 فریم  ایا فرقی داره شاید یک میلی ثانیه اونم با مانیتور 60 که دیگه هی  مشخص نیست 

زیاد ذهنتون رو درگیر این مسئله نکنید

تو بازی های سبک شوتر و fps تو قصمت انلاین تاثیر داره البته بعضیا. کانترو نمیدونم ولی مثلا cod 4 مثلا 60 فریم نصبت به 125 فریم زمین تا اسمون فرقشه. همون 125 هم نصبت به 250 یا 333 فرق میکنه. مثلا روی صدا پا. سبکی ادم و بیشتر پریدن. لگد اصلحه. تاثیر کمتر تیر ها روی بدن و ...

مثلا با fps 500 یا 1000 صدا پا نخواهید داشت و انگار داری روی یخ سر میخوری.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...