رفتن به مطلب

نظر شما در مورد قطعات انتخابی؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

یکی از دوستانم میخواد سیستم جمع کنه. کاربری هم برای گیم هست.

خودم پیشنهاد این قطعات رو دادم :

Capture1.thumb.JPG.b7a71de7a57a975cb9a37443e807bfd7.JPG

حالا میخوام ببینم به نسبت پولی که داره میده بهترین قطعات انتخاب شده؟ یا بهتر هم میشه؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

سلام گرامی

هرچند قطعاتتون خوبن واقعا. منتهی پاور رو شاید یکم بشه پایین تر برداشت و برند رم هم میشه مثل geil گرفت. چون باستون که پایینه و قصد اور هم ندارید. رم از هر برند معتبری بخرید جوابتون رو میده

مادربورد h270 ارزونتر هم اگه بود بخرید بنظرم فرقی نکنه.

هاردم بنظرم از قلم افتاده

ssd با تجربه اندک بنده مارک سامسونگ رو پیشنهاد میدم. هرچند کلن سه برند کیسنگستون و سامسونگ و adata رو امتحان کردم فقط و از corsair فیدبکی ندارم.

لینک به دیدگاه

سلام. به نظر من ssd رو از پلیکستور بردارید بهتره. این سری le دیده شده سرعت رایت بعد از چند ماه به زیر 100 رسیده.

مین رو اگه مشکل بودجه ندارید بهتره asus z270f rog strix gaming بردارید من بودم اینو بر میداشتم. واسه گیمینگ هم هم کارت شبکه خوبی داره هم کارت صدا و هم تکنولوژی sonic radar

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه آنلاین میزنن بهتره سی پی یو i7 بگیرن که تو سرورهای شلوغ به مشکل بر نخورن ، پاور هم زیاده واسه این سیستم اما اگه بودجه باشه خیلی هم خوبه

اس اس دی سامسونگ یا پلکستور بگیرید  ، اگه قرار شد برد به z تغییر کنه رم باس بالا بگیرید تو نتیجه نهایی فریم دهی تاثیر داره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nezami گفته است :

سلام.

یکی از دوستانم میخواد سیستم جمع کنه. کاربری هم برای گیم هست.

خودم پیشنهاد این قطعات رو دادم :

Capture1.thumb.JPG.b7a71de7a57a975cb9a37443e807bfd7.JPG

حالا میخوام ببینم به نسبت پولی که داره میده بهترین قطعات انتخاب شده؟ یا بهتر هم میشه؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

کلا این سیستم خیلی خوبه ولی در اگر قیمتش رو در نظر بگیریم خوب نیست ( پرفورمنس در برابر تومان پایینه )

1- اگه این مقدار میخواید هزینه کنید برای مادربرد z270 بگیرید . مثل این . ولی در کل من اینو پیشنهاد میدم

2- سی پی یو خوبه

3- گرافیک خوبه

4- ssd سامسونگ بگیرید (  850evo 120 gig )

5- پاور زیاده . 700وات مرغوب کافی هست که اکثرا 2 تا هشت پین برای گرافیک دارن و به ندرت گرافیکی پیدا میشه که بیشتر از این مقدار پاور بخواد . این مدل رو بگیرید . ( چون حرف و حدیث پشت پاور های گرین زیاده فعلا گرین رو پیشنهاد نمیکنم )

6- رم خیلی خوبی هست ولی نمودار قیمتشو ببینید بد نیست .دو تا از  این مدل رو بگیرید 

7- کیس رو هم این مدل رو پیشنهاد میدم ( z4 یادمه مشکل نصب ssd داشت و پنل ها خیلی تیره هستن )

حدود 350 صرفه جویی میشه

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

قطعات خوبی انتخاب کردین ولی به نظر بنده پاور رو از برند انرمکس یا کولرمستر انتخاب کنید.سیستم عالیی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...