رفتن به مطلب

کف سیستم برای گیمینگ HD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

حداقل سیستم برای گیمینگ HD در رزولیشن 1280×1024 و تنظیمات متوسط وفریم 60 دربازی های مثل Battlefield 1 چیه؟

یه سوال دیگه اینکه مانیتور های LCD با رزولیشن 1280×1024 برای بازی های جدید مشکل ایجاد نمیکنه؟

فرستاده شده از HUAWEI Y360-U61ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

من با بودجه هیچ مشکلی ندارم فقط شما بگین طبق این شرایطی که میخوام حداقل سیستم چیه؟

لینک به دیدگاه

مانیتور های قدیمی برای بازی های به روز مناسب نیستند.

عموما بازی های فعلی از نسبت تصویر 16/9 استفاده می کنند اما مانیتور های قدیمی 4/3 هستند .

رزولیشن فول HD میشه همون 1080p به طور دقیقتر 1920X1080 و HD میشه 720p به طور دقیقتر 1280X720 .

اگر بازی ها روز رو مانیتور های قدیمی اجرا کنید عموما بالا و پایین تصویر رو حاشیه سیاه میگیره .

برای گیمینگ در سطح HD عموما گرافیک های پایین رده روز مثل 460 و 1050 رو پیشنهاد می کنند.

همچنین میتونید از گرافیک های میان رده _ پایین رده نسل پیش هم استفاده کنید که شامل R7 ها و HD 78xx ها و HD 77xx ها میشه و همچنین GTX 750Ti و پایین تر .

برای گیمینگ در سطح HD عموما 4 گیگ مموری کافیه 6 گیگ پیشنهاد میشه و 8 از هرجهت عالی هستش .

همچنین 4 هسته ای های پایین رده مثل همه i3 ها کافی هستند (  i3 های نسبتا به روز ) . همچنین بعضی از CPU های نسل های قبل تر مثل 6 هسته ای های فنوم و FX و حتی 4 هسته ای هاشون .بعضی از CPU های سری پنتیوم هم میتونن تا حدود کمک کنند .

لینک به دیدگاه

ممنون از نکته هایی که گفتین ولی میخواستم بدونم این مواردی که گفتین برای بتلفیلد 1 در رزولیشن HD و تنظیمات متوسط کافی است؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...