رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در هم اکنون، ـ۞ Devileytion ۞ـ گفته است :

دوست عزیز. شما تو ایران میشناسید جایی رو که این لوازم رو داشته باشه و در مجانی در اختیار قرار بده؟ نکنه ملوکول های اتمسفر شرکت گرین باعث میشه پاور هاش ده برابر توان روی جعبه ضرفیت بدن ولی خارج از مجموعه خودش چیز دیگه باشن؟ اگه سر در نیمارید، همون TPU هم فیلم بگیره بازم سر در نمیارید. تازه TPU که معلوم نیست لابراتوارش چه جوریه. باز OC3D پاور تست میکنه، از لوازم تستش یه فیلمی هم میگره مثلا. از TPU برا خودتون غول ساختید. یدفه بگو هر کاری کنید من راضی نمیشم خلاص دیگه.

نیازی به مولکول و اتم نیست شما پول بده پاور 330 رو میتونی به جای 1200 بفروشی

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در هم اکنون، mrp7 گفته است :

پول داده ها پشیمونن.

لینک به دیدگاه

درود دوستان

ظاهرا پست ها عمدا توسط افراد مشخصی  به جاده ی خاکی کشیده میشه تا تاپیک منحرف  بشه و بتونن تاپیک و قفل کنند

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

مشکل اینجاس techpowerup برا شماها شده خدای تست!اگر اونجا هم ریویو خوب بنویسن بازم میگین آاااای پاور سفارشی دادین به اون سایت.آقاااا پول دادین به اون سایت.همین حرفایی ک الان دارین میزنید اون موقم میزنید

عکس از پاور هم استارتر گرامی گذاشتن

بچه های گرین هم به شباهت عکسا این حرفو زدن

|پاور مورد بحث و اشاره شما، از نظر طراحی دارای شباهت هایی با پاور گرین است ولی در جزییات طراحی (فنی، ظاهری و امکانات) کاملا متفاوت می باشد. چرا که سفارشات پاور OC+ گرین به صورت اختصاصی بوده و طی قراردادی با طول عمر 5 ساله، کمپانیHigh Power اجازه استفاده از این طرح را برای هیچ یک از مشتریان خود نخواهد داشت. اگر هم دقت فرموده باشید، این سری پاورهای گرین فقط تحت مدل نامبر گرین در گروه محصولات High Power برروی سایت 80Plus درج شده است. |

سلام دوست عزیز

وب سایت تک پاور آپ خیلی معتبر هست در دنیا ریویو هایی همه دیدم که قشنگ توش بخوان با تعصب یا قصدی نوشته باشه اما از نظر تک پاور آپ من که خیالم راحت هست ! واقعا معتبر!

لینک به دیدگاه

دوستان دلیل ارائه پست های جانبداری معلوم الحال از شرکت سیاره سبز چیه ؟ چند تا کاربر از نوع پست دادنشون مشخصه که دارن به صورت افراطی از گرین دفاع میکنن ، دوستان این همه تقاضای عکس کردن هنوز هیچ جوابی دریافت نکردن . من میگم از چند تا متخصص الکترونیک و یک آزمایشگاه در یکی از دانشگاه های شهر تهران کمک بگیرید برای تست پاور ، مطمئنا این مسئله هم حل خواهد شد

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

باید از محمد جان هم تشکر کنم بابت این پست خوبی که راه انداخته ولی متاسفانه بعضی دوستان به جاده خاکی میبرن بحث رو 

حیف!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ـ۞ Devileytion ۞ـ گفته است :

پول داده ها پشیمونن.

من از تمامی دوستانی که پست های نامربوط میدن از جمله گم شدن استارتر.ماست ترشی و ... .لطف کنن دست نگه دارن موضوع جدی هستش.در ضمن در صورت حذف پست ها و قفل تاپیک  خیلی موضوع ها اشکار میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، pedram.alipur گفته است :

من از تمامی دوستانی که پست های نامربوط میدن از جمله گم شدن استارتر.ماست ترشی و ... .لطف کنن دست نگه دارن موضوع جدی هستش.در ضمن در صورت حذف پست ها و قفل تاپیک  خیلی موضوع ها اشکار میشه

شما روی این تاپیک و محتوای این فروم مالکیتی ندارید که به بقیه دستور بدید چیکار کنن چیکار نکنن. لطفا حدود خودتون رو رعایت کنید در غیر این صورت بر خورد میشه.

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا رعایت قوانین رو بکنن که به قول این دوستمون تاپیک بسته نشه بشه پیگیری کرد بلکه هم اطلاعات ما یکم در زمینه پاور زیاد بشه و هم شاید کاربرا با خیال راحت تر خرید کنن. کلا هر بحث حتی فنی ای هم انگار قراره تو ایران به فن بازی و کل کل تبدیل بشه. من چندان برداشت ترور ندارم از تاپیک. نهایتش یه انتقاد تنده که حتی اگه استارترخدای نکرده  سوء نیت هم داشته باشه باید بررسی بشه. اگه دوستان میفرمایند سایتهای معتبر به هر علتی جواب شرکتای ایرانی رو نمیدن دیگه خیلی راهکار دیگه ای نداره به جز همین تست آزمایشگاه های داخلی. ضمنا اغلب کامنتهایی که تا حدودی به نفع سیاره سبزه از سوی اعضای لیونه ظاهرا. انتظار بی طرفی بیشتری میره ازشون حتی اگه نمایندگی فروش گرین باشه. اینجا انجمن لیونه نه فروشگاه لیون

ویرایش شده توسط mostafa-b
لینک به دیدگاه

بهترین کار اینه شرکت سیاره سبز پاورش رو برای یه سایت خارجی بفرستن جهت تست . اکثریت کاربرا هم همین نظرو دارن 

اگه اون سایت خارجی هم معتبر باشه پول نمیگیره که نتیجه رو به نفع گرین اعلام کنه

ولی فک نمیکنم سایت معتبری خارجی قبول کنن. چون یه محصول ایرانی هست و اینکه توی اروپا یا جهان هم عرضه نمیشه . 

لینک به دیدگاه

بنده چندتا پست دادم تو این صفحه اونم نزدیک 8 تا منفی خوردم .طرفداری از برند گرین هم کردم!اونوقت همینا میان میگن شما نظرتو میگی منم نظرمو میگم.بازم منفی بدین خوشحال میشم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

بنده چندتا پست دادم تو این صفحه اونم نزدیک 8 تا منفی خوردم .طرفداری از برند گرین هم کردم!اونوقت همینا میان میگن شما نظرتو میگی منم نظرمو میگم.بازم منفی بدین خوشحال میشم

خب شما از چه نظر طرفداری گرین رو میکنی ؟ در همین موضوع و اینجا

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HYPER SPEED گفته است :

خب شما از چه نظر طرفداری گرین رو میکنی ؟ در همین موضوع و اینجا

برین صفحه های قبلی بخونین دادا

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، pedram.alipur گفته است :

پیشنهاد گرین کاملا غیر منصفانه هست.تست تو خود شرکت گرین اصلا قابل قبول نیست.برید تو فروم های بین الملی بگین شرکتی میخواد از محصول خودش در داخل شرکت خودش دفاع کنه،براتون میخندن

جناب استاد شما بگو.رفتن داخل گرین برای تست خود محصول گرین واقعا منصفانه هست؟ اصلا فیلم هم بگیریم وقتی ماها نمیفهمیم چی به چیه.تنها گزینه قابل قبول دفاع گرین از محصولش در یک زمین عادلانه و بیطرف هست نه خود شرکت گرین اونم با جایززززه

این اسمش انتقاده ترور نیست.و انتظار میره گرین از محصولش دفاع کنه یا اگه محصولش کیفیتی نداره بیاد از مشتری هاش عذرخوایی کنه و محصول بهتری بده بیرون.

می گویم اصلا شما از همه چیز جریان ثبت کن بیا اینجا و بعد یک مرکز بی طرف بیاد تست جداگانه بزنه و بعد معلوم می شود.کجاش مشکلی دارد ؟!

لینک به دیدگاه

چطوره همین تست و با همین شرایط ببریم شهر سخت افزار ((البته اگه وسایل تست و داشته باشن)) دیگه نمیتونیم بگیم که دستگاه های تست گرین دستکاری شده هست

لینک به دیدگاه

دوستان آخه دعوا سر چیه؟

تفاوت قیمتشون 1میلیون و 155 تومنه خودتون ببینید http://lioncomputer.ir/product/5030/پاور+گرین+1250+وات+GP1200B-OC%2B/

http://lioncomputer.ir/product/9059/پاور+کولر+مستر+masterwatt+maker+1200W/

درسته من خودم از دروغ گفتن بدم میاد و اینکه بگن راندمان فلان هست بعد نباشه کار درستی نیست

یا اینکه قیمت های پاور های کولر مستر فضایی هستن ولی با تمام این اوصاف نباید توقع کنید جنس 850 تومنی مثل جنس 2میلیون تومنی باشه مثلا مثل اینه بگید 1080 با 2400 قیمت از 470 با قیمت 900 تومن خیلی بهتره :|

من نه طرفدار دو آتیشه هستم نه چیزی!

کار گرین رو محکوم میکنم که دروغ گفته و باید منتظرپاسخ رسمیشون بود اما با توجه به قیمتش فکر نمیکنم این چیزی که دوستان بعنوان "تماما آشغال" میگن درست باشه

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

تویکی از تاپیکا دیدم یکی از دوستان سوالی مطرح کرده.....

درجواب این دوستمون باید بگیم 

بله زنگ میزنه!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

بهترین کار اینه شرکت سیاره سبز پاورش رو برای یه سایت خارجی بفرستن جهت تست . اکثریت کاربرا هم همین نظرو دارن 

اگه اون سایت خارجی هم معتبر باشه پول نمیگیره که نتیجه رو به نفع گرین اعلام کنه

ولی فک نمیکنم سایت معتبری خارجی قبول کنن. چون یه محصول ایرانی هست و اینکه توی اروپا یا جهان هم عرضه نمیشه . 

درود

واقعا عجیبه وب سایت خارجی معتبری بخواد پاور گرین رو بررسی کنه، خودتون هم گفتید در خارج عرضه نمیشه و همچنین اینم من اضافه کنم + واقعا یه منبع داخلی معتبر نیست برای بررسی این سری پاور های گرین که شامل چنین نظراتی (دست کاری کردن توی تست! پول گرفتن! و....) نشه ؟ ای وای من

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوستان آخه دعوا سر چیه؟

تفاوت قیمتشون 1میلیون و 155 تومنه خودتون ببینید http://lioncomputer.ir/product/5030/پاور+گرین+1250+وات+GP1200B-OC%2B/

http://lioncomputer.ir/product/9059/پاور+کولر+مستر+masterwatt+maker+1200W/

درسته من خودم از دروغ گفتن بدم میاد و اینکه بگن راندمان فلان هست بعد نباشه کار درستی نیست

یا اینکه قیمت های پاور های کولر مستر فضایی هستن ولی با تمام این اوصاف نباید توقع کنید جنس 850 تومنی مثل جنس 2میلیون تومنی باشه مثلا مثل اینه بگید 1080 با 2400 قیمت از 470 خیلی بهتره :|

من نه طرفدار دو آتیشه هستم نه چیزی!

کار گرین رو محکوم میکنم که دروغ گفته و باید منتظرپاسخ رسمیشون بود اما با توجه به قیمتش فکر نمیکنم این چیزی که دوستان بعنوان "تماما آشغال" میگن درست باشه

شما دارید گرون ترین سری کولر مستر با کلی امکانات لوکس را با گرین مقایسه می کنید؟؟؟اگر نه کولر مستر 1200بدون امکانات اضافه 324تومن طبق سایت لیون گرون تره نه 1150

http://lioncomputer.ir/product/6087/پاور+کولر+مستر+1200+وات+V1200/#prettyPhoto

تازه قبل عید حدود 100تومن ارزون تر بود حالا آواژنگ  عشقش کشیده با دلار ثابت قیمت را برده بالا اگر نه تفاوت قبل عید 220تومن بوده

حالا ریپل  گرین با این مدل کولر مستر را مقایسه کنید:

https://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/V1200/9.html

https://www.techpowerup.com/reviews/Kolink/KL-C1200PL/9.html

من همیشه پاور سیستمی که داشتم گرین بوده و هست از این شرکت هم کاملا راضی هستم به عنوان یک کاربر عادی اما فکر نکنم گرین انتخاب سیستم بازهای رده بالا باشه .من بیشتر پولی که تا حالا برای کامپیوتر  دادم 2میلیون بوده و گرین هم با توجه به خدماتش خوب بوده اما واقعیتها را نمیشه در مورد این شرکت نادیده گرفت .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

بله زنگ میزنه!!!!!!!!

دوست گلم! اخه چرا اینجا ؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

بله زنگ میزنه!!!!!!!!

اینوخوب اومدی....

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

شما دارید گرون ترین سری کولر مستر با کلی امکانات لوکس را با گرین مقایسه می کنید؟؟؟اگر نه کولر مستر 1200بدون امکانات اضافه 324تومن طبق سایت لیون گرون تره نه 1150

http://lioncomputer.ir/product/6087/پاور+کولر+مستر+1200+وات+V1200/#prettyPhoto

تازه قبل عید حدود 100تومن ارزون تر بود حالا آواژنگ  عشقش کشیده با دلار ثابت قیمت را برده بالا اگر نه تفاوت قبل عید 220تومن بوده

حالا ریپل  گرین با این مدل کولر مستر را مقایسه کنید:

https://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/V1200/9.html

https://www.techpowerup.com/reviews/Kolink/KL-C1200PL/9.html

من همیشه پاور سیستمی که داشتم گرین بوده و هست از این شرکت هم کاملا راضی هستم به عنوان یک کاربر عادی اما فکر نکنم گرین انتخاب سیستم بازهای رده بالا باشه .من بیشتر پولی که تا حالا برای کامپیوتر  دادم 2میلیون بوده و گرین هم با توجه به خدماتش خوب بوده اما واقعیتها را نمیشه در مورد این شرکت نادیده گرفت .

بله خب حرف شما کاملا درسته آخه من خیلی هارو دیدم گرین داشتن و مشکلی براشون ایجاد نکرده خود من هم دارم و هیچ مشکلی ازش ندیدم ولی  بنظرم با این اوصاف دوستانی که میخوان سیستم ببندن برن کولر مستر بگیرن تا اوضاع گرین مشخص بشه بالاخره باید برای دفاع از خودشون کاری کنن

البته دوستان هم یکم دارن بی انصافی میکنن که همش از یه چیزی بد بگن کسانیکه خودشون میگن بعضیا فن دو آتیشه گرین هستن خودشون دارن فن بازی در میارن و تاپیک از یه بحث علمی جذاب شده زدن توی سر همدیگه .....

دوستان بنشینید یه فکری کنید با کاربرای حرفه ای بنشینید بحث کنید و اینجا قرار بدید چه میدونم کانال تلگرامی چیزی اینجوری که نمیشه xD

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ـ۞ Devileytion ۞ـ گفته است :

شما روی این تاپیک و محتوای این فروم مالکیتی ندارید که به بقیه دستور بدید چیکار کنن چیکار نکنن. لطفا حدود خودتون رو رعایت کنید در غیر این صورت بر خورد میشه.

دوستمون جز دعوت به ارامش و احترام به تاپیک حرفی نزدن و من بهشون حق میدم و فکر نمیکنم سزاوار چنین واکنش تندی باشن .

در 19 دقیقه قبل، ـ۞ Devileytion ۞ـ گفته است :

ایشون یکم تند جواب داد ولی شما به عنوان عضوی از خانواده لیون و به احترام سایت میتونستین نرمتر جوابشون رو بدین

پ ن :

پیشاپیش عذرخواهی من رو بپزیرید اگه خودم رو جای شما گذاشتم

لینک به دیدگاه

دوستان آنچه که لازمه گفته شده و پاسخ گرین هم به نظرم رضایت بخش بوده، فارق از اینکه استارتر بپذیره یا نپذیره.

ولی چند مورد رو میخوام بگم،

1. آیا "برند گرین" به اندازه کولر مستر و کورسیر و EVGA در سطح جهانی مطرحه که وقتی یک محصولی ارائه می کنند بیان در "سناریو ورودش به بازار" - "ریویو توسط سایت های خارجی" رو هم در نظر بگیرن؟ یا نه، برند گرین یک برند ایرانیه که محصولاتش (حتی اونهایی که وارد میکنه) رو در بازار Local ایران ارائه میده و ریویو محصولاتش توسط سایت های ایرانی Local انجام میشه؟

2. رضایت ما ملت ایران رو جلب کردن کار بسیار سختیه، به حق هم هست ها، نمیخوام بگم انتظار دوستان برای ریویو محصولات توسط سایت های خارجی انتظار غیر طبیعیه، اما اینو میخوام بگم که این انتظار فراتر از مرز بندی بازار گرین هست. تا همین چند ماه پیش اگر میخواستی توی سایت HWBOT اسم GREEN رو به عنوان برند پاورت ثبت کنی نمیشد، مدلهاش نبود، چون همچین برند اصلا" غریب بود برای HWBOT اما امروز نه تنها به راحتی ثبت این برند پاور در نتایج اورکلاک امکان پذیره بلکه پذیرفته شده.

تا همین دیروز سر داستان 80Plus همه ی ما اعتراض داشتیم که چرا مدلهای پاور گرین در لیست 80Plus نیست که این تقاضا (فشار) از سمت ما خریداران باعث شد گرین راهکاری برای ارائه این پاور به 80Plus علیرغم مشکلات فراوان پیدا کنه و امروز OCPLUS اسمش توی لیست 80Plus هست.

حالا اون تموم شد انتظار داریم ریویو محصول گرین توسط یک سایت خارجی در جایی که گرین اصلا" بازاری براش تعریف نکرده انجام بشه. نمیگم این انتظار بیخودیه اما فراتر از یک  انتظار عادیه. من نوعی یک شرکت دارم در ایران، محصولی به سفارش من از خارج برای بازار ایران ساخته و ارائه میشه و ریویو اون هم توسط سایت های داخلی گرفته میشه و همه هم به به و چه چه کردند. چه نیازی هست بفرستمش یه کشور ثالث؟ چون مردم کشورم به هیچ سایت سخت افزاری ایرانی اعتماد ندارند؟ یا احساس میکنند گرین همه ی سایت های ایرانی رو خریده.

3. حالا از اون ور داستان هم بگم، من خریدار میرم بازار برای خرید قطعات، همه ی قطعاتی که تهیه میکنم، همه اش وارداتیه، و میتونم در سایت های خارجی ریویو هاش رو بخونم، به غیر از پاورم که ایرانیه. این حس که نمیشه ریویو پاورم رو در سایت های خارجی ببینم، یک حس منفی در من ایجاد میکنه که نکنه سرم کلاه رفته یا این پاور خوبی نباشه. این ذهنیت در همه ی ما هست که جنس ایرانی یک آشغاله (با اینکه پاورخانواده EVO ساخت ایران نیست ها) اما اتوماتیک وار وقتی اسم کالایی با برند ایرانی می بینم خواه ناخواه یاد سایپا و ایران خودرو و آشغالهایی که به اسم گوشی همراه GLX به ملت میفروختن میفتم. از این جهت برای اینکه این حس منفی نسبت به این محصول نداشته باشم دلم میخواد این محصول توسط یک سایت خارجی تست بشه. (خوب یا بد از بس سرمون کلاه رفته فقط به ریویو خارجی اعتماد دارم). بنابراین از شرکت گرین انتظار دارم این حس ما خریداران رو هم درک کنه که انتظار داریم وقتی محصولی در سطح جهانی تهیه میکنیم و پاور ایرانی، انتظار داریم اون پاور بتونه در سطح جهانی از پس تست ها بر بیاد تا من خریدار خیالم راحت باشه این قطعات رو میتونم کنار هم استفاده کنم.

یه کم واقع بین باشیم دوستان. شرکت گرین که قیمت پاور هاشو در سطح Corsair و Cooler Master نزده، اومدیم پسفردا گرین یه محصول زد، توی 80Plus بود، توی ریویو های خارجی موفق بود، جناب JohnnyGuru هم به به و چه چه کرد، اونوقت قیمتش اندازه Cooler Master شد، کدوممون حاضریم با قیمت برابر بین یک محصول ایرانی و یک محصول خارجی، غیرتمندانه محصول ایرانی رو بخریم.

ضمن اینکه من هم مثل همه ی شما دوست دارم محصول گرین توسط TPU تست بشه اما یکم واقع بین هم باشیم، قیمت ها رو مقایسه کنیم و انتظاری که برامون بوجود اومده در حدی باشه که هزینه هاش، امکاناتش و برنامه برای اجراش امکان پذیر باشه. در نهایت من این تاپیک رو به نفع گرین میدونم شاید این فشار ما در آینده به همراه گسترش فعالیت و بازار گرین، شاهد ارائه محصول برای ریویو به سایت های خارجی هم باشیم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوستان آنچه که لازمه گفته شده و پاسخ گرین هم به نظرم رضایت بخش بوده، فارق از اینکه استارتر بپذیره یا نپذیره.

ولی چند مورد رو میخوام بگم،

1. آیا "برند گرین" به اندازه کولر مستر و کورسیر و EVGA در سطح جهانی مطرحه که وقتی یک محصولی ارائه می کنند بیان در "سناریو ورودش به بازار" - "ریویو توسط سایت های خارجی" رو هم در نظر بگیرن؟ یا نه، برند گرین یک برند ایرانیه که محصولاتش (حتی اونهایی که وارد میکنه) رو در بازار Local ایران ارائه میده و ریویو محصولاتش توسط سایت های ایرانی Local انجام میشه؟

2. رضایت ما ملت ایران رو جلب کردن کار بسیار سختیه، به حق هم هست ها، نمیخوام بگم انتظار دوستان برای ریویو محصولات توسط سایت های خارجی انتظار غیر طبیعیه، اما اینو میخوام بگم که این انتظار فراتر از مرز بندی بازار گرین هست. تا همین چند ماه پیش اگر میخواستی توی سایت HWBOT اسم GREEN رو به عنوان برند پاورت ثبت کنی نمیشد، مدلهاش نبود، چون همچین برند اصلا" غریب بود برای HWBOT اما امروز نه تنها به راحتی ثبت این برند پاور در نتایج اورکلاک امکان پذیره بلکه پذیرفته شده.

تا همین دیروز سر داستان 80Plus همه ی ما اعتراض داشتیم که چرا مدلهای پاور گرین در لیست 80Plus نیست که این تقاضا (فشار) از سمت ما خریداران باعث شد گرین راهکاری برای ارائه این پاور به 80Plus علیرغم مشکلات فراوان پیدا کنه و امروز OCPLUS اسمش توی لیست 80Plus هست.

حالا اون تموم شد انتظار داریم ریویو محصول گرین توسط یک سایت خارجی در جایی که گرین اصلا" بازاری براش تعریف نکرده انجام بشه. نمیگم این انتظار بیخودیه اما فراتر از یک  انتظار عادیه. من نوعی یک شرکت دارم در ایران، محصولی به سفارش من از خارج برای بازار ایران ساخته و ارائه میشه و ریویو اون هم توسط سایت های داخلی گرفته میشه و همه هم به به و چه چه کردند. چه نیازی هست بفرستمش یه کشور ثالث؟ چون مردم کشورم به هیچ سایت سخت افزاری ایرانی اعتماد ندارند؟ یا احساس میکنند گرین همه ی سایت های ایرانی رو خریده.

3. حالا از اون ور داستان هم بگم، من خریدار میرم بازار برای خرید قطعات، همه ی قطعاتی که تهیه میکنم، همه اش وارداتیه، و میتونم در سایت های خارجی ریویو هاش رو بخونم، به غیر از پاورم که ایرانیه. این حس که نمیشه ریویو پاورم رو در سایت های خارجی ببینم، یک حس منفی در من ایجاد میکنه که نکنه سرم کلاه رفته یا این پاور خوبی نباشه. این ذهنیت در همه ی ما هست که جنس ایرانی یک آشغاله (با اینکه پاورخانواده EVO ساخت ایران نیست ها) اما اتوماتیک وار وقتی اسم کالایی با برند ایرانی می بینم خواه ناخواه یاد سایپا و ایران خودرو و آشغالهایی که به اسم گوشی همراه GLX به ملت میفروختن میفتم. از این جهت برای اینکه این حس منفی نسبت به این محصول نداشته باشم دلم میخواد این محصول توسط یک سایت خارجی تست بشه. (خوب یا بد از بس سرمون کلاه رفته فقط به ریویو خارجی اعتماد دارم). بنابراین از شرکت گرین انتظار دارم این حس ما خریداران رو هم درک کنه که انتظار داریم وقتی محصولی در سطح جهانی تهیه میکنیم و پاور ایرانی، انتظار داریم اون پاور بتونه در سطح جهانی از پس تست ها بر بیاد تا من خریدار خیالم راحت باشه این قطعات رو میتونم کنار هم استفاده کنم.

یه کم واقع بین باشیم دوستان. شرکت گرین که قیمت پاور هاشو در سطح Corsair و Cooler Master نزده، اومدیم پسفردا گرین یه محصول زد، توی 80Plus بود، توی ریویو های خارجی موفق بود، جناب JohnnyGuru هم به به و چه چه کرد، اونوقت قیمتش اندازه Cooler Master شد، کدوممون حاضریم با قیمت برابر بین یک محصول ایرانی و یک محصول خارجی، غیرتمندانه محصول ایرانی رو بخریم.

ضمن اینکه من هم مثل همه ی شما دوست دارم محصول گرین توسط TPU تست بشه اما یکم واقع بین هم باشیم، قیمت ها رو مقایسه کنیم و انتظاری که برامون بوجود اومده در حدی باشه که هزینه هاش، امکاناتش و برنامه برای اجراش امکان پذیر باشه. در نهایت من این تاپیک رو به نفع گرین میدونم شاید این فشار ما در آینده به همراه گسترش فعالیت و بازار گرین، شاهد ارائه محصول برای ریویو به سایت های خارجی هم باشیم.

حرفتون کاملا درست اما موضوع اینجاست چرا کارایی محصول رو یه چیز دیگه اعلام میکنن و یه چیز دیگه درمیاد؟

ولی با این قسمت حرفتون کاملا موافقم که پاور های ایرانی واقعا در مقابل آت آشغالای دیگه تولید این مملکت حرفی برای گفتن دارن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...