رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در در 1396/02/04, 21:45:50، hosseinskandari گفته است :

سلام

این موضوع نتیجه اش چی شده کجا ثبت شد

چجوری و از کجا ببینیم

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این همه برو بیا و نمایش و ....
آخرش یه نتیجه مدون نداشت و گویا تقلب هم شده  و هیچ جوابی هم از جانب گرین داده نشده.
ودر خاتمه در جواب اسم تغییر کرده تاپیک باید گفت . بدتر نباشه بهتر نیست!!!!!

من که متاسفم برای گرین. نه به خاطر اعداد و ارقامی تست ها و ....  . بیشتر ازاین بابت که نتونست این پرسش را پاسخ منطقی و درستی بده.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MHMAX گفته است :

آخرش یه نتیجه مدون نداشت و گویا تقلب هم شده  و هیچ جوابی هم از جانب گرین داده نشده.

من که متاسفم برای گرین. نه به خاطر اعداد و ارقامی تست ها و ....  . بیشتر ازاین بابت که نتونست این پرسش را پاسخ منطقی و درستی بده.

درود دوست من

خودتو ناراحت نکن پیش میاد آخرش ما هم نفهمیدیم لیلی زن بود یا مرد

مهم اینه که خدا کنه بدون مشکل کار کنن و همین

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MHMAX گفته است :

شما دنبال قاتل بروسلي ميگردي دنبال چي هستي؟ نتايج تست ها ريز به ريز همراه با عكس منتشر شد نتايج تست پاور tpu هم كه هست.. من واقعا متوجه نميشم دنبال چي هستين شما؟ كدوم تقلب؟ گرين ديگه بايد چيكار كنه؟ يكي از تست هاي ريپل بر مبناي ١٠ms بود يكي ٥ms مقدار peak to peak هم مشخص هست كه تفاوت مقياس هاي زماني توش تاثيري نداره..اين كجاش تقلبه؟

همه چي مشخص هست ديگه به خودتون يه زحمت بديد نتايج تست رو با tpu مقايسه كنيد والسلام.. 

حالا اينكه دشمني داريد از بيخ با گرين و به هيچ صراطي مستقيم نميشيد و هر كاري هم كنه گرين باز يك سري بهونه تقلب و اينجور حرفها بهش ميچسبونيد يه بحث ديگه هست...

لینک به دیدگاه

كدوم از شركت هاي گارانتي و نمايندگي ها اين كاري رو كه گرين كرد رو سابقه داره كه انجام داده باشن و بيان محصول خودشون رو در كنار محصولات رقيباشون در حضور مصرف كنندگان عادي و حرفه ايي و حتي به صورت پخش زنده بررسي و تست كنن؟ خوبي كه از حد بگذرد نادان خيال بد كند، اين همه شركت كه هيچكدومشون كوچكترين پاسخگويي به مشتريانشون ندارن الان خوبه شدن و گرين شده بده شده كلاه بردار...

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

شما دنبال قاتل بروسلي ميگردي دنبال چي هستي؟ نتايج تست ها ريز به ريز همراه با عكس منتشر شد نتايج تست پاور tpu هم كه هست.. من واقعا متوجه نميشم دنبال چي هستين شما؟ كدوم تقلب؟ گرين ديگه بايد چيكار كنه؟ يكي از تست هاي ريپل بر مبناي ١٠ms بود يكي ٥ms مقدار peak to peak هم مشخص هست كه تفاوت مقياس هاي زماني توش تاثيري نداره..اين كجاش تقلبه؟

همه چي مشخص هست ديگه به خودتون يه زحمت بديد نتايج تست رو با tpu مقايسه كنيد والسلام.. 

حالا اينكه دشمني داريد از بيخ با گرين و به هيچ صراطي مستقيم نميشيد و هر كاري هم كنه گرين باز يك سري بهونه تقلب و اينجور حرفها بهش ميچسبونيد يه بحث ديگه هست...

حقیقتش نمی دونم تقلب شده یا نه و برام هم زیاد مهم نیست و ادعایی هم در این مورد ندارم . اما تست های ریپل یکی بر مبنای 5 میلی ثانیه بود برای کولر مستر. یکی هم 5 میکرو ثانیه برای پاور گرین  . باتوجه به اینکه دو نوع رپل وجود داره . در نتیجه اینکه مقایس زمانی چی باشه مهمه . که عزیزی در کامنتی بسیار خوب و قابل فهم برای عموم کامل توضیح دادن . که لینکش رو میذارم.

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اصلا گيريم متفاوت باشند، پاور كولرمستر جهت تست سلامت تجهيزات تست شد و نه مقايسه با پاور گرين!!

شما پاور كولرمستر رو فراموش كنيد نتايجش هر چي بود اصلا مهم نيست هدف ما هم فقط اطمينان از سلامت تجهيزات بود كه مطمئن شديم از اين بابت...

شما حالا نتايج پاور گرين رو با پاور كولينك tpu مقايسه كنيد..

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

دوست عزیز اول اختلاف تست ریپل 5 میلی ثانیه نبود , یکی برحسب میلی ثانیه بود و یکی میکرو ثانیه 

5میلی ثانیه مساویه با 5000 میکرو ثانیه 

حالا من کاری ندارم گرین خوبه یا بده  ,از تست هام که چیز به در بخوری ندیدم , بهتر بود قدم به قدم  tpu مقایسه میشد

در 5 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

دوست عزيز اصلا گيريم متفاوت باشند، پاور كولرمستر جهت تست سلامت تجهيزات تست شد و نه مقايسه با پاور گرين!!

شما پاور كولرمستر رو فراموش كنيد نتايجش هر چي بود اصلا مهم نيست هدف ما هم فقط اطمينان از سلامت تجهيزات بود كه مطمئن شديم از اين بابت...

شما حالا نتايج پاور گرين رو با پاور كولينك tpu مقايسه كنيد..

نه دیگه نشد , نباید چنین اتفاقی می افتاد

اگه گرین با 5 میکرو ثانیه تست میشد , احتملا اون صفحه پر میشد

پس تست یه جورایی حالت دوز و کلک به خودش میگیره,

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

من فقط دوست دارم بدونم چرا اين كسايي كه دائم در حال شكايت و بد گفتن و تاسف خوردن به حال گرين هستند روز تست هيچ خبري ازشون نبود و گرين رو به چالش نكشيدن و حالا بعد از اتمام تست شروع كردن به زير سوال بردن نتايج تست ها (تمامي نتايج همون لحظه به صورت زنده و عكس اعلام ميشد)...

موقعي كه گرين اين فرصت رو داده بود براي به چالش كشيدن خودش هيچكس نيومد جلو همه ساكت شدن بعد الان يك سري اومدن باز اظهار تاسف ميكنن بابت چي اونوقت؟؟؟؟ اين سوال منه...

حتي اگه گرين بدترين و بي كيفيت ترين توليد كننده و كلاه بردارترين هم باشه الان ديگه خيلي ديره براي شكايت داشتن و من تماما حق رو به گرين ميدم چون بر خلاف تمام شركت هاي ايراني كه كلاه برداريشون رو انجام ميدن و جوابي هم به هيچ كس پس نميدن اومد و فرصت انتقاد رو به مشتريانش داد.. اما هيچ خبري از هيچكس نشد... تا تست ها تموم شد همه پيداشون شد..

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

درود

بزودی ویدیوهای برنامه در اختیار تمام دوستان قرار میگیره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به خاطر مریضی نتونستم تست ها رو دنبال کنم نتیجه چی شد ؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

من فقط دوست دارم بدونم چرا اين كسايي كه دائم در حال شكايت و بد گفتن و تاسف خوردن به حال گرين هستند روز تست هيچ خبري ازشون نبود و گرين رو به چالش نكشيدن و حالا بعد از اتمام تست شروع كردن به زير سوال بردن نتايج تست ها (تمامي نتايج همون لحظه به صورت زنده و عكس اعلام ميشد)...

موقعي كه گرين اين فرصت رو داده بود براي به چالش كشيدن خودش هيچكس نيومد جلو همه ساكت شدن بعد الان يك سري اومدن باز اظهار تاسف ميكنن بابت چي اونوقت؟؟؟؟ اين سوال منه...

حتي اگه گرين بدترين و بي كيفيت ترين توليد كننده و كلاه بردارترين هم باشه الان ديگه خيلي ديره براي شكايت داشتن و من تماما حق رو به گرين ميدم چون بر خلاف تمام شركت هاي ايراني كه كلاه برداريشون رو انجام ميدن و جوابي هم به هيچ كس پس نميدن اومد و فرصت انتقاد رو به مشتريانش داد.. اما هيچ خبري از هيچكس نشد... تا تست ها تموم شد همه پيداشون شد..

سلام.

علی جان خوبی؟ سلامتی؟

عزیز این نکته که همه میتونن بیان داخل اون تست شرکت کنن بی نهایت خوب و عالی هست. هیچ شرکتی این کار رو نمیکنه و افرین داره این کار گرین.

ولی این رو بدونید که گرین یه شرکته تولید کنندس. یعنی شما بخای تولید کننده تو بحث IT در ایران نام ببریدفقط گرین هست. شرکت دیگه ای که پاور تولید کنه داریم؟ خیر.

تو اقتصاد خوندیم که بازار انحصاری مطمعنا به افزایش قیمت و کاهش کیفیت میانجامه (نمونه اشکارش بازار خودرو ایران).  بازار باید رقابتی باشه تا جو سالم بازار توش بمونه. الان اون بحث افزایش قیمت رو میتونید مشاهده کنید تو بازار گرین با افزایش قیمت هاش.

اینکه بقیه شرکت ها کلاه بردارن شکی توشون نیست و اینکه گرین بهترین گارانتی رو در ایران داره هم درش شکی نیست. ولی دلیلی نداره شرکت های وارد کننده تست بگیرن و ... چون نتایج تست پاورهاشون تو سایت های معتبر هست.

اما عزیزان  اینکه تا کسی چیزی میگه شما میگید چرا روز تست نیومدید!

مشکلات خودم رو میگم:

اول اینکه عزیز همه دوستان روز وسط هفته رو بیکار نیستن که بیان.

دوم اینکه اقای حسینی گفتن کلا 5 نفر رو راه میدیم و بقیه رو شرمنده که نمیشه بیان، من اومدم بنویسم که بیام اما دیدم تعداد زیاد شد گفتم خدای نکرده منه بی اطلاع نیام و جای کسی که میتونه کمکی بکنه رو بگیرم.

سوم که از بقیه خیلی مهمتره. من به شما یه پراید فابریک و یه تیون شده میدم به همراه یه دستگاه داینو  dyno. شما میتونی باهاش کار کنی؟؟ صد البته که نه.

حالا من میام یه اپراتور میزارم کنار دستگاه و میگم همه مملکت بیان ببینن این تست رو که اسب بخار ماشین دستکاری شده من 60% بیشتر از فابریک هست. همه هم میان میبینن و میرن. به نظرت کسی چیزی میفهمه از اون تست؟؟ به نظرت نمیتونم خیلی راحت با یه دستکاری قدرت ماشینمو بیشتر نشون بدم؟

منظورم اینه که خیلی از دوستان ازجمله خود بنده بود و نبودمون اونجا هیچ تاثیری نداشت چون اپسیلونی اگاهی راجب این تست نداریم. صرفا میومدیم نگاه میکردیم و جلوی دست و پا رو میگرفتیم!

همونطور که بودن شما هم تاثیر نداشت. تفاوتی که توی بحث میلی ثانیه و میکرو ثانیه هست و شما متوجه نشدید و دوستان از رو عکس فهمیدن! بعد جالبه که اصا tpu اومده رو 2 میلی ثانیه تست کرده! یعنی حتی شرایط تست یکی نشده!!! پس شما به نمایندگی از ما برای چی رفتید؟

به نظرم این درست نیست که تا کسی چیزی میگه شما بگید میخاستی بیای! خب میومد، فرقی میکرد؟
حرف کل بچه های اینه که یکی بیاد بگه این تست مردود من با 2 میلی  ثانیه تست کردم و اینم نتیجش. یه مثلی داریم ما ایرانی ها که میگیم تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. الانم چیزک اون اختلاف عدده. یه سری هستن با این برند بدن! دلیلشم هیشکی نمیونه شما بیا جلوی حرفاشون رو بگیر با تست دوباره و یکسان کردن اعداد. فک نمیکنم کسی با این کار مشکل داشته باشه و همه موافق باشن.

نمیدونم چرا فکر میکنید با این تست هیچ مشکلی متوجه گرین نیست. مطمعنا مشکلاتی داره این پاور که خود اپراتور شرکت اون میزان تفاوت رو در مقیاس اندازه گیری انجام داده و الانم با توجه به تذکرات دوستان هیچ کس یه کلمه هم راجبش صحبت نمیکنه!!! این بدترین قسمت ماجراس. و دید من به این تست.

من لایو این تست رو هم دیدم بد اخلاقی اون اقا رو هم دیدم.

هفته پیش یه پاور گرین خریدم و هفته بعدم کیس و خنک کننده میخرم از این برند، این تست فقط باعث شد وقتی میرم جنس رو بخرم سریعتر به تاریخ گارانتیش نگاه کنم.

امیدوارم حرفای من رو بشنوید و ابهام ایجاد شده رو برطرف کنید که خودتون هم راحت بشید.

به امید پیشرفت روز افزون ایران و ایرانی.

موفق و شاد و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

مثل کاسه داغ تر از آش شنیدی؟ کاربردش در مورد الان شماست.
پیاده شو با هم بریم.

بیا بیرون گود، از بیرون به قضیه نگاه کن.

برا من نه گرین مهمه نه اون سایت techpowerup نه هیچ برند دیگه ایی. موقع خرید هم انتخاب خودمو با معیارها و تحقیقات خودم انجام میدم.

متعجبم که این همه انرژی صرف شد ولی یه خروجی مدون و درست درمون بیرون نیومد.

شو لباس که نبوده!!!

والسلام. و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MHMAX گفته است :

مثل کاسه داغ تر از آش شنیدی؟ کاربردش در مورد الان شماست.
پیاده شو با هم بریم.

بیا بیرون گود، از بیرون به قضیه نگاه کن.

برا من نه گرین مهمه نه اون سایت techpowerup نه هیچ برند دیگه ایی. موقع خرید هم انتخاب خودمو با معیارها و تحقیقات خودم انجام میدم.

متعجبم که این همه انرژی صرف شد ولی یه خروجی مدون و درست درمون بیرون نیومد.

شو لباس که نبوده!!!

والسلام. و من الله توفیق

این عزیزان به نسبت خودشان زحمت کشیدن و بدون چشم داشت قصد خدمت به شما کاربران رو داشتن

بدبینی حد نداره عزیز...پاورهای گرین همگی عمر و عملکرد مناسب و استانداردی دارن به همراه پشتیبانی و قیمت خوب و در بازار هم امتحان خودشون رو پس دادن

در تست ها هم عملکرد مناسب و قابل قبولی داشته...هیچ محصولی بی عیب و نقص نیست برادر

بلاخره نمیشه که هر شخصی انتضار داشته باشه حرف خودش به کرسی بشینه...طرفین به اندازه خودشون همت کنن بسته

متاسفانه اینجا ایرانه و کمتر کسی به مشتری مداری اهمیت میده...همین مقدار که زحمت ترتیب این تست رو کشیدن حالا با هر کم و کاستی بازم وقت و زحمت گذاشتن 

اگر از روز اول هیچ مسئولی به این تاپیک واکنش نمیداد الان هیچ کاربری صداشم در نمیومد

الان فلان شرکت در روز روشن داره کالا رو با دلار 7 هزار تومن (یعنی دزدی تو روز روشن) میده بیرون اونوقت اینجا هیچ کاربر حق جویی !!! صداشم در نمیاد!

خو این کار عملا فرقی با اینکه شرکتی در مورد کالاش اطلاعات دروغ بده (که اثبات هم نشده) نداره...منتها اینجا دیوار گرین کوتاه پیدا شده و عده ای از همکاری و خوشرویی این شرکت دارن سواستفاده میکنن..به قول دوستان روز تست هیچکس پیداش نبود که گرین رو به چالش بکشه...تست که تموم شد اعتراضات شروع شد!

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویدئو های تست تو این سایت قرار گرفته با توجه به تعداد بازدید کم  گفتم اطلاع بدهم شاید دوستان نمی دونند:

http://www.pideo.ir/index.html

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/18, 20:57:07، حمیدرضا الماسی گفته است :

این عزیزان به نسبت خودشان زحمت کشیدن و بدون چشم داشت قصد خدمت به شما کاربران رو داشتن

بدبینی حد نداره عزیز...پاورهای گرین همگی عمر و عملکرد مناسب و استانداردی دارن به همراه پشتیبانی و قیمت خوب و در بازار هم امتحان خودشون رو پس دادن

در تست ها هم عملکرد مناسب و قابل قبولی داشته...هیچ محصولی بی عیب و نقص نیست برادر

بلاخره نمیشه که هر شخصی انتضار داشته باشه حرف خودش به کرسی بشینه...طرفین به اندازه خودشون همت کنن بسته

متاسفانه اینجا ایرانه و کمتر کسی به مشتری مداری اهمیت میده...همین مقدار که زحمت ترتیب این تست رو کشیدن حالا با هر کم و کاستی بازم وقت و زحمت گذاشتن 

اگر از روز اول هیچ مسئولی به این تاپیک واکنش نمیداد الان هیچ کاربری صداشم در نمیومد

الان فلان شرکت در روز روشن داره کالا رو با دلار 7 هزار تومن (یعنی دزدی تو روز روشن) میده بیرون اونوقت اینجا هیچ کاربر حق جویی !!! صداشم در نمیاد!

خو این کار عملا فرقی با اینکه شرکتی در مورد کالاش اطلاعات دروغ بده (که اثبات هم نشده) نداره...منتها اینجا دیوار گرین کوتاه پیدا شده و عده ای از همکاری و خوشرویی این شرکت دارن سواستفاده میکنن..به قول دوستان روز تست هیچکس پیداش نبود که گرین رو به چالش بکشه...تست که تموم شد اعتراضات شروع شد!

با سلام حرفتون درست که بدبینی نسبت به محصولات گرین زیاده

اما واقعا خنده دار نیست؟این همه برنامه ریزی و خرج و اوردن دستگاه های تست بدون گذاشتن هیچ مقایسه با سایت مذکور و صرفا بعضی جاها نتیجه گیری غلط که دوستان اشاره کردن!

مطمئن باشید اگه این پاور طوریش نبود 100تا مقاله و پست منتشر میشد تا از خودش دفاع کنه اما حالا که افتاده توی گود و هیچیم نداره کلا همه ساکت شدن!

مسئله ای هم که دوستان میگن که آقای حسینی گفت هرکی میخواد بیاد، خب خیلیها هستن اصلا ساکن تهران نیستن و یا وقتشو ندارن که پاشن بیان و یا اصلا دوست ندارن پس شک و شبهه این دوستان باید بدون جواب باقی بمونه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با سلام حرفتون درست که بدبینی نسبت به محصولات گرین زیاده

اما واقعا خنده دار نیست؟این همه برنامه ریزی و خرج و اوردن دستگاه های تست بدون گذاشتن هیچ مقایسه با سایت مذکور و صرفا بعضی جاها نتیجه گیری غلط که دوستان اشاره کردن!

مطمئن باشید اگه این پاور طوریش نبود 100تا مقاله و پست منتشر میشد تا از خودش دفاع کنه اما حالا که افتاده توی گود و هیچیم نداره کلا همه ساکت شدن!

مسئله ای هم که دوستان میگن که آقای حسینی گفت هرکی میخواد بیاد، خب خیلیها هستن اصلا ساکن تهران نیستن و یا وقتشو ندارن که پاشن بیان و یا اصلا دوست ندارن پس شک و شبهه این دوستان باید بدون جواب باقی بمونه؟

درسته عزیز ولی باید این رو هم در نظر داشت که این تست از اول هم فقط در سطح همین بچه های انجمن خودمون بوده...گرین حتی توی برنامه هاش هم نبوده چنین چیزی

اگر از اول قرار بوده که گرین به صورت رسمی توی یک کنفرانس با اصحاب رسانه تست کنه بله...ولی این تست در حد همین انجمن و برای پاسخ به سوالات کاربران بوده....واقعا غیر منطقیه که عده ای انتظار دارن این تست ها در حد استاندارد جهانی برگزار بشه

ولی احتمالا مسئولین در حال تهیه گزارشی کامل هستن..چون دقت کنید هنوز هیچ اظهارنظری نشده و ویدئو هم طبق گفته ها قراره که تو سایت pideo گذاشته باشه

بهتره یه مقدار دوستان صبر داشته باشن ببینیم چی میشه گزارش..خود بنده هم منتظرم و خیلی مشتاق نتایج هستم مثل دوستان

اپدیت : مثل اینکه گزارش تو پیدئو منتشر شده 

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

وا قعا به نکته جالبی اشاره کردن همین دوستمون آقای الماسی  چقدر خوب می شد که گرین برا اعادۀ  آبروی خودش هم که شده چنین تست هایی رو در یک کنفرانس مطبوعاتی عمومی با تبلیغات فراوان مثلا در یکی از مراکز فرروش تهران انجام بده  مثل یه حالت کنفرانس و......
یا حتی می تونه تو الکامپ هم این کار رو انجام بده بنظرم تا الکامپ هم وقت دارن هم اینکه می تونن نمونه های که TPU تست کرده رو گیر بیارن  برای مقایسه و الباقیه داستان 
بنظر برای شرکتی مثل گرین برگزاری همچین  رویدادی آنچنان نباید دشوار باشه 
به هر حال روابط عمومی گرین می تونست با مطرح کردن همچین پیشنهادی حداقل بصورت مقطعه ای جو رو آروم کنه  و تا الکامپ یه کار آبرو مندانه برای رفع و روجو این قضیه انجام بده 
هرچند که کار مجموعۀ لیون هم جای تقدیر داره ولی خوب همونجور که از نتیجه پیداست خیلیا رو راضی نکرده 

لینک به دیدگاه

با توجه به تست هایی که گرفته شد و پاسخ های دوستان و پخش زنده ای که بر گذار شد، کاملا" شبهات و سوالات من برطرف شد.

از لیون کامپیوتر و شرکت گرین تشکر ویژه دارم به خاطر زحماتی که کشیدند.

به امید موفقیت های بیشتر، پاور های بهتر، قیمت های مناسبتر.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که میخوان ویدیوهای برنامه رو ببینن

به بخش LionTV مراجعه کنن که این ویدیو رو در 3 قسمت برای شما قرار دادیم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...