رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، m.shabani گفته است :

شرکت گرین واحد تحقیق و توسعه بسیار خوبی داره من 2-3 بار این تجهیزات رو دیدم و یکی  دومورد تستش رو هم دیدم تو این تجهیزات شکی نیست تجهیزاتشون هم به روز هست و میشه  همه جور تستی رو انجام داد

فرمایش شما صحیح و با فرض اینکه شما تجهیزات رو دیدید و شناخت کافی روی آخرین متد ها و ابزار آلات آزمایشگاهی الکترونیک دارید منجر به کسب اطمینان شما شدهء ولی برای خیلی ها  که امکان این بازدید رو نداشتن جای شک زیاده

من هم هدف اولیم از این خواسته این بود که اگر زمانی یه نفر یا چند نفر برای تست اونجا رفتن بدونن که قراره با چه دستگاهی تست بگیرن و تخصص و آمادگی اینو داشته باشن که خودشون دستگاه رو کانفیگ کنن .وگرنه این کار صرفا جنبه نمایشی و تبلیغاتی پیدا میکنه و برای راضی کردن این همه منتقد قابل اکتفا نخواهد بود

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ashkan_83 گفته است :

فرمایش شما صحیح و با فرض اینکه شما تجهیزات رو دیدید و شناخت کافی روی آخرین متد ها و ابزار آلات آزمایشگاهی الکترونیک دارید منجر به کسب اطمینان شما شدهء ولی برای خیلی ها  که امکان این بازدید رو نداشتن جای شک زیاده

من هم هدف اولیم از این خواسته این بود که اگر زمانی یه نفر یا چند نفر برای تست اونجا رفتن بدونن که قراره با چه دستگاهی تست بگیرن و تخصص و آمادگی اینو داشته باشن که خودشون دستگاه رو کانفیگ کنن .وگرنه این کار صرفا جنبه نمایشی و تبلیغاتی پیدا میکنه و برای راضی کردن این همه منتقد قابل اکتفا نخواهد بود

این ممکن نیست

من تجهیزات رو دیدم و میتونم وجود فیزیکیش رو تائید کنم  و اصلا شناخت کافی ندارم این ابزار تخصصی هستند و بسیار گرون قیمت که نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا افرادی کمی به اون دسترسی دارند و ابزاری نیستند که فراگیر باشند اصلا الزامی نداره فراگیر باشه

بعید مید ونم کسی باشه که شناخت و آموزش این دستگاهها رودیده باشه و تخصص اینو داشته باشه مگر تو شرکتهای بزرگ که کارشون پاور باشه که تو ایران بسیار بسیار کم هستند

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام عزیزم

سلام مجدد خدمت آقای حسینی عزیز و دوستان گرامی

هرچند واقف به حسن نیت شما هستم- اما متاسفانه معتقدم پیشنهاد مطرح شده از جانب گرین (که از طریق شما اعلام شد) "قابل قبول" نیست و شخصا نه تنها استقبال نمی کنم بلکه قویا مخالفم.

با این حال از شما سپاسگذارم.

پیشنهاد بنده به شرکت گرین واضح صریح و ساده بود. امکان تهیه یک نمونه از پاور 1200 واتی خودشون رو برای آقای HEX فراهم کنن ایشون بیان عکس بگیرن همینجا بزارن تا بفهمیم با پاور بررسی شده توسط techpowerup یکیه یا نه. ساده تر از این دیگه بی معنیه. از نگاه بنده هر تلاش و جوابیه دیگه ای نشون میده این پاورها یکی هستن. حالا حتی اگه خودشون 400 تا تست ویدئویی برن که نشون بده پاورشون از EVGA هم بهتره!

منطق حکم میکنه اگه پاورها یکی نبودن بعد شو راه بندازن. و الی هر حرکت و نمایشی برن صرفا باعث تشدید شک و شبهه خریدارا میشه. وقتی گرین حاضر نیست با عکس اونم توسط یک شخص مستقل مثل آقای HEX نشون بده پاورش متفاوت از اونیه که techpowerup بررسی کرده دیگه چطور میشه به تست های خودشون اعتماد کرد.

سپاس از همگی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

هرچند واقف به حسن نیت شما هستم- اما متاسفانه معتقدم پیشنهاد مطرح شده از جانب گرین (که از طریق شما اعلام شد) "قابل قبول" نیست و شخصا نه تنها استقبال نمی کنم بلکه قویا مخالفم.

پیشنهاد بنده به شرکت گرین واضح صریح و ساده بود. امکان تهیه یک نمونه از پاور 1200 واتی خودشون رو برای آقای HEX فراهم کنن ایشون بیان عکس بگیرن همینجا بزارن تا بفهمیم با پاور بررسی شده توسط techpowerup یکیه یا نه. ساده تر از این دیگه بی معنیه. از نگاه بنده هر تلاش و جوابیه دیگه ای نشون میده این پاورها یکی هستن. حالا حتی اگه خودشون 400 تا تست ویدئویی برن که نشون بده پاورشون از EVGA هم بهتره!

منطق حکم میکنه اگه پاورها یکی نبودن بعد شو راه بندازن. و الی هر حرکت و نمایشی برن صرفا باعث تشدید شک و شبهه خریدارا میشه. وقتی گرین حاضر نیست با عکس اونم توسط یک شخص مستقل مثل آقای HEX نشون بده پاورش متفاوت از اونیه که techpowerup بررسی کرده دیگه چطور میشه به تست های خودشون اعتماد کرد.

سپاس از همگی

دوست عزیز و گل من دلیل و منطق شما رو برای فقط عکس واقعا نمیدونم !!!

اگر قراره تخصصی بحث بشه عکس که جایگاهی نداره والا کلوچه هم بری بخری ظاهرشون یکی هست اما مزه هاشون فرق داره!!

منم بازم میگم طرفدار گرینم ولی به شدت دنبال نتیجه.... بعدشم پاور EVGA چیه خیلی شاهکاره ؟ یعنی ما مدلی داریم که در مقابل کورسیر 1500 رقابت کنه؟ من چون وات بالا رو دوست دارم پرسیدم

از EVGA افسانه ساختین ها 

در هر صورت چون آقای حسینی گفتن تاپیک خوبیه ما هم ادامه دادیم

اما یه پیشنهاد من دارم ما تمام خریداران ایران نیستیم چون اکثر یوزرها اعتقادات خودشون رو دارن جدا از کارایی

هر وارد کننده ای بلاخره گلابی که وارد نمیکن کارشناس دارن با اتفاقی که اینجا افتاد پیگیری بشه چقدر تمایل دارن خودشون برن پاورهایی با توان مختلف تو سه یا بیشتر مورد با خودشون ببرن گرین پاورها رو با دستگاهایی که میگن و ما اسمشون رو هم نمیدونیم تست کنن نتیجه اعلام بشه بلاخره حرف دوستان هم صحیح بود 19 و 18 هم نمره هست قرار نیست یکی 20 باشه یکی 0 

من با تمام قدرت میگم برندهای دیگه محاله به پاسخگویی گرین باشن همانطور که احساس میکنم گرین رفقای خودشون رو با همین سیاست انتخاب میکنه مثل msi

کلا بیاین با هم دوست باشیم 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

دوست عزیز و گل من دلیل و منطق شما رو برای فقط عکس واقعا نمیدونم !!!

اگر قراره تخصصی بحث بشه عکس که جایگاهی نداره والا کلوچه هم بری بخری ظاهرشون یکی هست اما مزه هاشون فرق داره!!

منم بازم میگم طرفدار گرینم ولی به شدت دنبال نتیجه.... بعدشم پاور EVGA چیه خیلی شاهکاره ؟ یعنی ما مدلی داریم که در مقابل کورسیر 1500 رقابت کنه؟ من چون وات بالا رو دوست دارم پرسیدم

از EVGA افسانه ساختین ها 

در هر صورت چون آقای حسینی گفتن تاپیک خوبیه ما هم ادامه دادیم

اما یه پیشنهاد من دارم ما تمام خریداران ایران نیستیم چون اکثر یوزرها اعتقادات خودشون رو دارن جدا از کارایی

هر وارد کننده ای بلاخره گلابی که وارد نمیکن کارشناس دارن با اتفاقی که اینجا افتاد پیگیری بشه چقدر تمایل دارن خودشون برن پاورهایی با توان مختلف تو سه یا بیشتر مورد با خودشون ببرن گرین پاورها رو با دستگاهایی که میگن و ما اسمشون رو هم نمیدونیم تست کنن نتیجه اعلام بشه بلاخره حرف دوستان هم صحیح بود 19 و 18 هم نمره هست قرار نیست یکی 20 باشه یکی 0 

من با تمام قدرت میگم برندهای دیگه محاله به پاسخگویی گرین باشن همانطور که احساس میکنم گرین رفقای خودشون رو با همین سیاست انتخاب میکنه مثل msi

کلا بیاین با هم دوست باشیم ?

EVGA خیلی خاص نیست !

اما اونی که براش پاور میسازه و طراحی می کنه خاص هستش .

البته بنده سوپرفلاور و انرمکس  رو ترجیح میدم  .

لینک به دیدگاه

ببخشید نتیجه این تاپیک چی شد 13 صفحه خیلی سخته بخونیم:|

پاور گرین تست شد یا خیر؟ B|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرین هر چی میگرده پاور 1200 پیدا نمیکنه .تو بازار هم که ناموجوده . دوستان هم که پاورهاشون گارانتی داره پلمپ باز نمیکنن:D

شیطونه میگه پاورم رو باز کنم عکس قرار بدم?

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/28, 20:14:22، HeX گفته است :

افزایش 30 هزار تومانی قیمت پاور گرین مدل 750OC+ با تمامی حواشی پیش آمده در چند روز گذشته هم در نوع خودش جالب توجه هست! خدارو شکر ثبات نسبی قیمت ارز هم بهانه افزایش قیمت های مکرر رو از واردکنندگان عزیز گرفته.

750.jpg.350de7ebbd93900c722cbbf6444cb159.jpg

اگر قیمت ریالی این پاور رو به قیمت روز دلار تقسیم کنیم به رقم  بالای 140 دلار می رسید؛ جالبه اگر بدونیدکه این مبلغ بهای خرده فروشی یکی از بهترین 750W های دنیا در حال حاضر است:

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151154

دقیقا مشکل اصلی همین جاست 

با یه سیاست احمقانه یه نفهم میاد دلار  رو گرون میکنه(یا درسترش اینه که بگیم ريال رو بی ارزش میکنه) تا مردم رو زور کنه جنس داخلی بخرن در صورتی که اون جنس داخلی اندازه همون جنس خارجی قیمتشه.

اسنوا میاد تلوزیون X رو ، روش اسم برند خودش رو میزنه بعد کلی توی این برنامه اون برنامه تو سرخودش میزنه که از جنس ایرانی حمایت کنید. قیمتش هم اندازه همون تلوزیون X شرکت Y هست.

من مشکلی با برندینگ ندارم همه این کار رو میکنن توی کل دنیا ، من فقط میگم اسم تولید داخلی روش نگذاری چون تولید داخلی نیست اصلا ، فقط این وسط 4 تا مسئول کودن فکر میکنن به اندازه کافی ريال رو بی ارزش نکردن پس بی ارزش تر میکنن ، در صورتی که هنوز حداقل حقوق داره درجا میزنه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

این ممکن نیست
من تجهیزات رو دیدم و میتونم وجود فیزیکیش رو تائید کنم  و اصلا شناخت کافی ندارم این ابزار تخصصی هستند و بسیار گرون قیمت که نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا افرادی کمی به اون دسترسی دارند و ابزاری نیستند که فراگیر باشند اصلا الزامی نداره فراگیر باشه
بعید مید ونم کسی باشه که شناخت و آموزش این دستگاهها رودیده باشه و تخصص اینو داشته باشه مگر تو شرکتهای بزرگ که کارشون پاور باشه که تو ایران بسیار بسیار کم هستند

قضیه اونقدر ها هم پیچیده نیستش که میفرمایید دوست عزیز
تنها کاربرد این دستگاها برای تست پاور کامپیوتر نیست ! پس مطمین باشید فقط کارمندای شرکت گرین نیستن که بتونن باهاش کار کنن.اکثر ارگان های دولتی برای خرید عمده تجهیزات (از جمله ups) تست های مشابهی از محصول مورد نظرشون میگیرن که تقریبا به همه این تجهیزات نیاز داره.یه زمانی شرکت ما توی مناقصه سازمان ترافیک برنده شد و قرار شد بهشون ups بفروشیم.نمونه دستگاه ما رو دادن به دانشگاه فردوسی مشهد و اونجا اکثر این تست ها روش انجام شد... شاید شما زمینه کاریتون زیاد با این مسایل مرتبط نباشه و شناخت کافی برای کار باهاشون نداشته باشید ولی افراد زیادی هستن که آشنایی به این موارد دارن و از پس کار کردن با هر دستگاهی بر میان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ashkan_83 گفته است :

قضیه اونقدر ها هم پیچیده نیستش که میفرمایید دوست عزیز
تنها کاربرد این دستگاها برای تست پاور کامپیوتر نیست ! پس مطمین باشید فقط کارمندای شرکت گرین نیستن که بتونن باهاش کار کنن.اکثر ارگان های دولتی برای خرید عمده تجهیزات (از جمله ups) تست های مشابهی از محصول مورد نظرشون میگیرن که تقریبا به همه این تجهیزات نیاز داره.یه زمانی شرکت ما توی مناقصه سازمان ترافیک برنده شد و قرار شد بهشون ups بفروشیم.نمونه دستگاه ما رو دادن به دانشگاه فردوسی مشهد و اونجا اکثر این تست ها روش انجام شد... شاید شما زمینه کاریتون زیاد با این مسایل مرتبط نباشه و شناخت کافی برای کار باهاشون نداشته باشید ولی افراد زیادی هستن که آشنایی به این موارد دارن و از پس کار کردن با هر دستگاهی بر میان

اصلا بحث پیچیدگی نیست بحث آشنائی با ابزار هست این یک ابزار هست  و باید دوره و آموزش استفاده از ابزار رو داشته باشی ((iاگه اینطور نبود مانوال دستگاه برای چی بود ))من سالیان سال هست که فقط با پاور سرو کار دارم توجه بفرمائیدفقط با پاور ولی نتونستم از این ابزار استفاده کنم نتونستم که درست نیست نبود که بخوام  ازش استفاده کنم منم یک هفته پشت این دستگاه بشینم حتما کار با اون رو یاد خواهم گرفت و با مرور زمان و کسب تجربه توانائی ها و مهارتم در استفاده از دستگاه بیشتر خواهد شد اما همین الان منو ببرن نمیتونم استفاده کنم و فقط باید نظار گرباشم و تنها تجربیات من میتونه تو نتیجه کمکم کنه توجه بفرمائید فقط تو نتیجه قابل مشاهده مثل لود دستگاه ریپل خروجی و غیره  .... دوستانم 2-3 مورد دستگاه اکتیو لود خیلی ساده و بعضا دست ساز دارند که فقط پاوررو  میبره زیر بار همین.

یه سئوال اگه به شما و اون افرادی که زیاد هستند و از پس کارکردن با هر دستگاهی برمیان یه نمونه خون بدن بگن بفرمائید اینم دستگاه آنالیزر خون تست های لازم رو بفرمائید و نتیجه رو به ما بدین؟؟چیکار میکنید؟؟

آیا شما نیاز به دانسته های اولیه ندارید ؟؟ نباید بدونید دستگاه چه جوری کار میکنه؟؟ نباید بدونید شرایط نگهداری خون چی هست؟؟ نباید بدونید آیا خون باید رقیق شود ؟؟ برای تفکیک پذیری اجزا خون نیاز به چی هست ؟؟ مطمئن باشید باید  اینا رو بدونیدو اگه ندونید نمیتونید انجام بدین  ولی اگر آموزش کافی رو ببینید میشید اپراتور اون دستگاه

تست با تست فرق میکنه اسمش یکیه اما راهش فرق میکنه کسی که پژو و پراید رو دیاگ میزنه با کسی که غلطک بوماگ رو دیاگ میزنه خیلی فرق میکنه پارامترهاشون فرق میکنه ابزارشون فرق میکنه

من یه دوره تخصصی دیاگ و عیب یابی غلطک های بوماگ رو بصورت خصوصی پیش نماینده آلمانی شرکت بوماگ گذروندم  دلیل نمیشه که بتونم پورش و بنز و بی ام و رو هم دیاگ کنم  

در مورد گرین هم اگه شما کسی رو میشناسید که بتونه از ابزارتست پاور  گرین استفاده کنه و تست ها رو بگیره معرفی کنید ما خوشحال خواهیم شد

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

سپاس از همگی

3 تیکه حرف...

مطمعنا نمونه 1200 واتی شرکت گرین همون نمونه ی موجود در سایت خارجی هست وگرنه تا حالا خود گرین عکسشو میذاشت تا اینقدر بحث به درازا و حاشیه نکشه مگر اینکه  از مردم آزاری خوشش بیاد?

البته گرینم میتونه ادعا کنه که اون نمونه موجود در سایت خارجی  مشکل فنی داشته ولی اگه بگه اون نمونه  با نمونه خودشون فرق داره اینجا با عکس نذااشتن ممکنه زیر سوال بره.

البته همون سایت خارجی هم به نظر من خودش یکم زیر سوال هست با اون سیستم عجیب نمره دهیش  که  به قیمت به همون اندازه ی کیفیت و کارایی توجه داره ?

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نکته آخر گرین مدعی هست که پاورهای گرین متفاوت هست و قصد داره اون رو ثابت کنه یا ما باید منبع و ماخذی  و یا آزمایشگاهی داشته باشیم  یا باید اعتماد کنیم اصولا تست پاور گرین توسط خودش اصلا درست نیست و بهیچوجه توصیه نمیشه اما اگه جای دیگه ائی نباشه باید قبول کرد نمیدونم سازمان استاندارد ابزار تست داره یا نه؟؟

من توی عکسی که دوستان گذاشتن یه سری تغییرات  دیدم ولی برد همون برد هست IMG_5678.jpg.a1080b71da270e24e6259fa81c0d5a88.thumb.jpg.c56fe6c44ec6422053c7724e960589b9.jpg

لینک به دیدگاه

اصلا بحث پیچیدگی نیست بحث آشنائی با ابزار هست این یک ابزار هست  و باید دوره و آموزش استفاده از ابزار رو داشته باشی ((iاگه اینطور نبود مانوال دستگاه برای چی بود ))من سالیان سال هست که فقط با پاور سرو کار دارم توجه بفرمائیدفقط با پاور ولی نتونستم از این ابزار استفاده کنم نتونستم که درست نیست نبود که بخوام  ازش استفاده کنم منم یک هفته پشت این دستگاه بشینم حتما کار با اون رو یاد خواهم گرفت و با مرور زمان و کسب تجربه توانائی ها و مهارتم در استفاده از دستگاه بیشتر خواهد شد اما همین الان منو ببرن نمیتونم استفاده کنم و فقط باید نظار گرباشم و تنها تجربیات من میتونه تو نتیجه کمکم کنه توجه بفرمائید فقط تو نتیجه قابل مشاهده مثل لود دستگاه ریپل خروجی و غیره  .... دوستانم 2-3 مورد دستگاه اکتیو لود خیلی ساده و بعضا دست ساز دارند که فقط پاوررو  میبره زیر بار همین.
یه سئوال اگه به شما و اون افرادی که زیاد هستند و از پس کارکردن با هر دستگاهی برمیان یه نمونه خون بدن بگن بفرمائید اینم دستگاه آنالیزر خون تست های لازم رو بفرمائید و نتیجه رو به ما بدین؟؟چیکار میکنید؟؟
آیا شما نیاز به دانسته های اولیه ندارید ؟؟ نباید بدونید دستگاه چه جوری کار میکنه؟؟ نباید بدونید شرایط نگهداری خون چی هست؟؟ نباید بدونید آیا خون باید رقیق شود ؟؟ برای تفکیک پذیری اجزا خون نیاز به چی هست ؟؟ مطمئن باشید باید  اینا رو بدونیدو اگه ندونید نمیتونید انجام بدین  ولی اگر آموزش کافی رو ببینید میشید اپراتور اون دستگاه
تست با تست فرق میکنه اسمش یکیه اما راهش فرق میکنه کسی که پژو و پراید رو دیاگ میزنه با کسی که غلطک بوماگ رو دیاگ میزنه خیلی فرق میکنه پارامترهاشون فرق میکنه ابزارشون فرق میکنه
من یه دوره تخصصی دیاگ و عیب یابی غلطک های بوماگ رو بصورت خصوصی پیش نماینده آلمانی شرکت بوماگ گذروندم  دلیل نمیشه که بتونم پورش و بنز و بی ام و رو هم دیاگ کنم  
در مورد گرین هم اگه شما کسی رو میشناسید که بتونه از ابزارتست پاور  گرین استفاده کنه و تست ها رو بگیره معرفی کنید ما خوشحال خواهیم شد

دوست عزیز ،اگه پست های قبلی من رو بخونید میبینید که من هم عرض کردم مدل دستگاه و منوال رو بزارن که کسی که قراره بره تست کنه آشنایی های اولیه رو با دستگاه داشته باشه.و مشخصه منظور من هم شخصی هست که مثلا با دستگاه تکترونیکس یا همگ کار کرده و برای اولین بار بخواد با یه دستگاه از یه برند دیگه کار کنه نه یه شخص عادی که هیچ سر رشته ای از این قضایا نداره...
اگه عزیزان توی گرین زحمت بکشن و اطلاعات اولیه رو در اختیار ما قرار بدن اونوقت میتونیم در مورد پیدا کردن شخص مورد اطمینان تصمیم بهتری بگیریم

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نکته آخر گرین مدعی هست که پاورهای گرین متفاوت هست و قصد داره اون رو ثابت کنه یا ما باید منبع و ماخذی  و یا آزمایشگاهی داشته باشیم  یا باید اعتماد کنیم اصولا تست پاور گرین توسط خودش اصلا درست نیست و بهیچوجه توصیه نمیشه اما اگه جای دیگه ائی نباشه باید قبول کرد نمیدونم سازمان استاندارد ابزار تست داره یا نه؟؟
من توی عکسی که دوستان گذاشتن یه سری تغییرات  دیدم ولی برد همون برد هست IMG_5678.jpg.a1080b71da270e24e6259fa81c0d5a88.thumb.jpg.c56fe6c44ec6422053c7724e960589b9.jpg

البته عکس های مقایسه ای که گذاشته شد مقایسه پاور 750 وات گرین با نمونه مورد برسی TPU بود ، مشخصه که پاور 750 وات باید تفاوت هایی با پاور 1200 واتی داشته باشه اما نوع بورد و نحوه چیدمان قطعات بر روی pcb پاور یکی هستش . برای روشن شدن این موضوع لازمه عکس پاور 1200 واتی گرین هم بررسی بشه

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، Mohammad Ali X گفته است :

البته عکس های مقایسه ای که گذاشته شد مقایسه پاور 750 وات گرین با نمونه مورد برسی TPU بود ، مشخصه که پاور 750 وات باید تفاوت هایی با پاور 1200 واتی داشته باشه اما نوع بورد و نحوه چیدمان قطعات بر روی pcb پاور یکی هستش . برای روشن شدن این موضوع لازمه عکس پاور 1200 واتی گرین هم بررسی بشه

من با دقت برد رو نگاه کردم برد یکی هست حتی شماره فنی چاپر هم یکیه بنظرم برد بیس یکیه مگر تغییراتی تو برده داده شده باشه و اون رو  اختصاصی و متمایز کرده باشه

از شانس بد مرتضی محبی هم دست دوم این پاور رو نداره وگرنه ازش میگرفتیم و آنالیز ظاهری میکردیم

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

بر اساس این دو تا عکس تنها تغییرات عمده ای که توی پاور گرین داده شده،کاستن از ظرفیت خازن های صافی دوبل مدار اولیه،حذف هسته فریت از فیلتر پایین گذر ورودی برق اصلی،نازک تر شدن سیم پیچ ترانس مگامپ و حذف چند تا ترانزیستور هستش که در درجه اول به نظر میرسه برای کاهش هزینه انجام شده باشه تا بهبود کارایی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، ashkan_83 گفته است :

بر اساس این دو تا عکس تنها تغییرات عمده ای که توی پاور گرین داده شده،کاستن از ظرفیت خازن های صافی دوبل مدار اولیه،حذف هسته فریت از فیلتر پایین گذر ورودی برق اصلی و حذف چند تا ترانزیستور هستش که در درجه اول به نظر میرسه برای کاهش هزینه انجام شده باشه تا بهبود کارایی!

منظور من اینه که  اگه این مشکل برای 1200 هست احتمالا برای بقیه سریها هم میتونه مشکل وجود داشته باشه چون طراحی برد یکیه وفقط بعضی قطعات بر مبنای واتیج تغییر کنند بنظرم پروتکشن ها توهمشون یکی باشه

لینک به دیدگاه

من با دقت برد رو نگاه کردم برد یکی هست حتی شماره فنی چاپر هم یکیه بنظرم برد بیس یکیه مگر تغییراتی تو برده داده شده باشه و اون رو  اختصاصی و متمایز کرده باشه

از شانس بد مرتضی محبی هم دست دوم این پاور رو نداره وگرنه ازش میگرفتیم و آنالیز ظاهری میکردیم

درود دوست گرامی ، تا اونجایی که مشخصه یکیه ، برد 1200 واتی هم به خاطر داشتن دیود و ماسفت متفاوت شاید تفاوت داشته باشه اما ظاهر برد ها یکی هست ، ای کاش بخش R&D گرین یه شات از داخل پاور میذاشت تا این همه شبهه ایجاد نشه ، درسته که دوستان میخوان تست انجام بشه اما عکس هم میدادن چیزی کم نمی شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نکته ائی رو خدمت دوستان عرض کنم چند بار دوستان با من تماس گرفتند و در مورد مشکلی که با 1050 او سی پلاس داشتند با من صحبت کردن

مشکلشون این بود که بعضی مواقع موقع زدن کلید صفر و یک کنتور خونه میپرید و این فرآیند اتفاقی بود و رندوم. یا باید  اتصال کوتاه در مدار باشد یا شدت جریان بسیار زیاد باشه

و نکته دیگه اینکه پاور در سلامت کامل هست و مشکل دیگه ائی نداره  و بدون مشکل در حال کار هست من دیشب با یکی از دوستان که تلگرامی چت کرده بودیم صحبت کردم گفت  پاور رو دیگه از پشت خاموش نمیکنه و کلید صفر و  یکدر وضعیت یک قرار دارهو 2 ماه هست که این اتفاق دیگه نیفتاده

لینک به دیدگاه

منظور من اینه که  اگه این مشکل برای 1200 هست احتمالا برای بقیه سریها هم میتونه مشکل وجود داشته باشه چون طراحی برد یکیه وفقط بعضی قطعات بر مبنای واتیج تغییر کنند بنظرم پروتکشن ها توهمشون یکی باشه

من این عکس پاور را که متعلق به مدل 750 واته از سایت همسایه برداشتم اون جدول هم مشخصات پاور 1200 یه که تی پی یو تست کرده
مدل تراشه پروتکشن دقیقا یکیه هیچ فرقی از لحاظ پروتکشن ندارن

0a731f7ccefd396bd7f5523a6d4b5a17.jpg

لینک به دیدگاه

سلاممممممممممممم به تمام لیونی ها که همیشه اینجور امادن

همانطور که خیلی از دوستان میخوان این مسئله براشون روشن بشه تیم لیون کامپیوتر هم همین نظر رو داره , چون ما یک فروشنده حرفه ای هستیم و باید بدونیم چی داریم میفروشیم .

خوشبختانه با کمک شما دوستان و بررسی ها و راهنمای دوستان حرفه ای فروم دو عزیز برای این مسئله داوطلب و انتخاب شدن که خدا رو شکر دارای سابقه و اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند . که بنده به شخصه خیلی بهشون ارادت دارم .

معین عزیز با نام کاربری HEX  و جنبا شعبانی عزیز با نام کاربری قدیم Otello  و جدید m.shabani

با این دو عزیز یک تیم میشیم و پاور رو این عزیزان تهیه میکنن و بر طبق درخواستهای شما دوستان تا جای ممکن برای مقایسه های مختلف که خودشون بیشتر و شفاف تر شرح خواهند داد پیش خواهیم رفت .

---------------------------------

امیدواریم محتوای عالی رو تولید کنیم و با هم ( خانواده لیون ) به نتایج شفاف و واضحی برسیم

-------------------------------------

در ضمن پستهایی که بعد از پست بنده بودن در صفحات قبلی باز شدن

لینک به دیدگاه

درود دوستان
ظاهرا این قضیه مثل این می مونه که آب در هاون بکوبی که هیچ اتفاق خاصی نمی افته
گرین نه حاضره عکس های مشابه با عکس های ریویو Tpu بزاره ونه پاورشو بده یه منبع رسمی که ریویو کنه و ظاهرا هم مرغشون یه پا داره و فقط و فقط می خوان توی مجموعه ی خودشون تست کنن
واز طرفی هم کاربران کسی و نتونستن پیدا کنن که بتونه با کارکرد دستگاه و معادلات و محاسبات آشنا باشه
تکلبف چیست و نتیجه ی این تاپیک چه خواهد شد

فرستاده شده از LG-D380ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با توجه به درخواست کاربران بنده و دوستم آقای شعبانی پاور گرین رو با حمایت مالی لیون کامپیوتر از بازار تهیه می کنیم و ان شا الله برای صبح شنبه حضوری به واحد R&D گرین مراجعه خواهیم کرد.
نکته اول اینکه پاور رو باز می کنیم و جز به جز با عکس هایی که TPU گذاشته مطابقت میدیم و همینطور از هرجایی که بخواهین عکس در اختیارتون قرار میدیم. مطمئن باشین کوچکترین تفاوت و یا عدم تفاوت رو در همینجا به دوستان و به صورت مستند گزارش میدیم.

دوم از تمام پروسه انجام تست ها فیلم خواهیم گرفت و نتایج رو بدون هیچ سانسوری در اختیار دوستان قرار خواهیم داد.

در حال حاضر هم دوست خوبمون آقای شعبانی در حال تهیه پاور از بازار هستند.

با تشکر از همه دوستان و تیم لیون کامپیوتر.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...