رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان عزیز و بزرگوار پاور  1200  او سی پلاس  از بازار خریداری شد

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اوکی به نظر من این مسئله مهمیه
یک عدد پاور V750s کولر مستر هم که خود TPU تست کرده تهیه میشه و میره برای تست .

https://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/VSM750/

از صمیم قلب از این همه بزرگواری و احترامتون به نظر اعضا سپاسگزارم
بنده حدود یک ماهه که از مجموعه لیون استفاده میکنم و باعث ناراحتیم شده که چرا این آشنایی زودتر از اینها اتفاق نیفتاد
امیدوارم همواره در این مجموعه حاضر باشید و بتونم در سایه مدیریت شما از سایر اساتید هم مطالب جدیدی یاد بگیرم

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خیلی خوشحال شدم شرایطی فراهم شد تا شرکتی در ایران تحت فشار افکار عمومی مجبور به واکنش بشه. به نظرم یکی از دلایلش خصوصی بودنه شرکته و یکی دیگه اینکه این شرکت رغیب خارجی زیاد داره . مثلا چنین شرایطی رو خودرو سازان ندارن و با اینهمه کشته به خاطر ایمنی بسیار پایین خودرو ها به کسی پاسخ گو نیستن. فکرش رو بکنید تنها پاورهای موجود در ایران گرین بودن و گرین هم شرکت دولتی بود آیا تلاش می کردن وجهه خودشون رو ترمیم کنن ؟ آیا اصلا نیازی به این کار می دیدن؟ امیدوارم شرایطی پیش بیاد که بشه هر شرکت یا ارکان یا فردی رو مورد بازخواست قرار داد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نتیجه بررسی ها و فیلم ها تو تاپیک جدید بزارید این تاپیک خیلی شلوغ شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نتیجه بررسی ها و فیلم ها تو تاپیک جدید بزارید این تاپیک خیلی شلوغ شده

نظر من هم همینه

معین جان زحمت یه تایپک جدید رو بکشید تا دوستان درخواست های خودشون رو هم اونجا داشته باشند

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، m.shabani گفته است :

درود بر شما

اگه امکانش هست یه پاور دیگه از برند دیگری که داخل همون سایت بررسی شده هم تهیه کنید بهتر میشه که نتایج اونم بررسی بشه و شک و شبهات پیش نیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، Done گفته است :

درود بر شما

اگه امکانش هست یه پاور دیگه از برند دیگری که داخل همون سایت بررسی شده هم تهیه کنید بهتر میشه که نتایج اونم بررسی بشه و شک و شبهات پیش نیاد.

جناب آقای حسینی  خبرهای خوبی  خواهند داشت منتظر باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

جناب شعبانی عزیز اگه من در اشتباهم توضیح بدید،چرا ۷۵۰ کولر مستر،آخه این چه منطق مقایسه ایی هست؟

چرا 750 وات کولر مستر ، اونهم میانرده.

خب یک عدد  v1200 کولر مستر بردارید.

اینم لینک خود tpu:

https://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/V1200/

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

شک من و یا دوستان با این نوع تست کردن شما بر طرف نمیشه که هیچ ، تازه چند برابر هم میشه.

در مورد اون 750 پیشنهاد بود که تست تو گرین انجام بشه و با تستtpu مقایسه بشه یعنی تست کولر مستر750 در tpu با تست کولر مستر 750 در آزمایشگاه  گرین و بررسی نتایج هر دو البته یک پیشنهاد بود اما خبر خوبی هم در راه هست

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، m.shabani گفته است :

در مورد اون 750 پیشنهاد بود که تست تو گرین انجام بشه و با تستtpu مقایسه بشه یعنی تست کولر مستر750 در tpu با تست کولر مستر 750 در آزمایشگاه  گرین و بررسی نتایج هر دو

آهان ببخشید که بد متوجه شدم

فکر کردم قصد مقایسه دو پاور با هم رو دارید .

در واقع برای صحت عملکرد ، دستگاه های تست، مورد استفاده قرار مگیره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

آهان ببخشید که بد متوجه شدم

فکر کردم قصد مقایسه دو پاور با هم رو دارید .

در واقع برای صحت عملکرد ، دستگاه های تست، مورد استفاده قرار مگیره.

بله دقیقا قصدمون بررسی نتیجه تست یک پاور از دو منبع بود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

نخست از پیگری شما سپاس گزارم. با این حال ایراداتی که به نوشته ی شما وارد است: 1-خانواده ی EVO از محصولات شرکت گرین، بالاترین رده ی محصولات منابع تغذیه ی این شرکت را به خود اختصاص داده اند در حالی که خانواده ی VS-VSM شرکت Cooler Master، متعلق به محصولات میان رده ی این شرکت هستند. 2-برای افزایش صحت آزمایش، باید توان تولیدی هر دو منبع تغذیه نزدیک به هم باشند نه با 60% اختلاف!

پیام دیگری که ممکن است شما به دلیل اعتبار لیون کامپیوتر و درستی خودتان، به صورت غیرمستقیم با اعضا در میان می گذارید، برابری کیفیت محصولات بالارده ی شرکت گرین با محصولات میان رده ی شرکت Cooler Master است. اگر چنین باشد، بی نهایت از درستی تان سپاس گزارم.

در صورت صلاح دید خودتان و قبول پیشنهاد بنده، لطفا منبع تغذیه ی Cooler Master V1200 را جایگزین منبع تغذیه ی پیشنهادی از سوی خودتان کنید.

با در نظر گرفتن تمامی مطالبی که در نوشته هایم عنوان کرده ام، هنوز ایراد بزرگی که به شرکت گرین وارد است، عدم پذیرفتن پیشنهاد بنده برای آزمایش منابع تغذیه در آزمایشگاه دانشگاه ها و زیر نظر دانشجویان دکتری برق است.

با مشورت و مشاوره دوستان پاور V1200 Platinum کولر مستر برای تست دستگاه تهیه شد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، m.shabani گفته است :

در 19 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

با مشورت و مشاوره دوستان پاور V1200 Platinum کولر مستر برای تست دستگاه تهیه شد ?

بسیار عالی .

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

با مشورت و مشاوره دوستان پاور V1200 Platinum کولر مستر برای تست دستگاه تهیه شد ?

خیلی هم خوب

الان میشه یه مقایسه خوب در شرایط یکسان منظورم لوازم تست...

منتظر گذاشتن نتایج هستیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
حالا که دارید تست میزنید
خواهشاً قیمتها رو هم کم کنید
xDxD

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

نمی‌دونم برای تصویربرداری و عکاسی از چه تجهیزاتی استفاده می‌کنید.در هر حال بهتره نور محیط هر چه بیشتر باشه.

برای عکاسی از فلش خود دوربین استفاده نکنید، چون عوض روشن کردن عکس، بعد و برجستگی اجسام رو از بین می‌بره. در صورت امکان از فلش استودیویی استفاده کنید.

برای تصویر برداری در صورت امکان از دوربین دوم روی سه پایه استفاده کنید.

برای عکاسی هم سه پایه باشه برای وقتی که شرایط نوری خوب نباشه نتیجه بهتر خواهد بود.

امیدوارم فارغ از نتیجه، این ماجرا سنتی بشه برای شرکتهای سخت‌افزاری ایران در عرصه‌ی پاسخگویی و امیدوارم دوستان گرینی به شکل شایسته‌ای پاسخ تردیدها و ملاحظه‌های فنی و غیر فنی رو بدهند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود. واقعا خوشحال شدم از این تصمیم آقای حسینی عزیز و دو دوست دیگمون که موافقت کردند با انجام این تست. به جرات می تونم بگم جدای از بقیه فاکتور ها، مهمترین عامل جذب مشتری شما همین مشتری مداری و پیگیر بودنتون هست.

ان شاالله که با انجام این تست همه شبهات بر طرف بشه و عزیزان با اطمینان کامل خرید خودشون رو انجام بدن. 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

حتما یه فرد وارد عکس برداری کنه و سعی کنید دوربین هم DSLR (حرفه ای) باشه و فردی که با این دوربین آشنایی داره عکس و فیلم برداری کنه . خلاصه تمام تلاشتون رو کنید تمام مواردی که استاندارد یه رویو خوب رو بالا می بره رو حتما رعایت کنید. منتظرم ببینم نتیجه کار چی میشه. ممنون از مدیریت محترم لیون و بقیه عزیزان که زحمت کشیدن تا این بررسی انجام بشه . حقیقتش با امکانات موجود بهتر از این نمیشه و من رو تا حد زیادی راضی می کنه. 

لینک به دیدگاه

با تهیه این سه پاور و تست در آزمایشگاه نتایج خوب یا بد هرچی باشه اقلا واقعیه و از حدس و شایعه نیست .

و اگر پاور 1200 گرین سر بلند بیرون بیاد من اعتمادم به  این برند بیشتر هم میشه و برعکس!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی پست های قبلی گفته بودن پاور سوپر فلاور هم موجود دارن اونم با خودتون ببرید گناه داره
با سپاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب  اینم  پاور خریداری شده

P10200231.thumb.jpg.001c7ba8df7faed9c4c99fe90775f8a3.jpgP10200211.thumb.jpg.8554116625c0bbef73a35eec1044bc4c.jpg

P10200171.jpg

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

دوستان مرسی از اینکه نظراتتون رو اعلام میکنید تا اشتباهات کمتر بشن .

در مورد عکاسی تمام تلاشمون رو خواهیم کرد با بالاترین کیفیت عکس بگیریم و تا جای ممکن موارد نور و ... رو رعایت کنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که عنوان می کنند 3تا یا چندتا پاور ببرند برای تست قرار نیست که مقایسه انجام بشه و از روش مقاله تست نوشته بشه!!!قراره یک پاور با تست های جهانی اول با دستگاه تست بشه که شبه کالیبره نبودن دستگاه بر طرف بشه بعد هم پاور گرین تست بشه به نظر منم بهترین انتخاب همین v1200که قراره بره زیر بار و تست دیگه نیاز به شلوغ کردن تست نیست که کلا هدف اصلی گم بشه .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

دوستانی که عنوان می کنند 3تا یا چندتا پاور ببرند برای تست قرار نیست که مقایسه انجام بشه و از روش مقاله تست نوشته بشه!!!قراره یک پاور با تست های جهانی اول با دستگاه تست بشه که شبه کالیبره نبودن دستگاه بر طرف بشه بعد هم پاور گرین تست بشه به نظر منم بهترین انتخاب همین v1200که قراره بره زیر بار و تست دیگه نیاز به شلوغ کردن تست نیست که کلا هدف اصلی گم بشه .

مرسی از توضیحاتتون و دقیقا همینه که شما میفرمایید و در ضمن فقط پاور 1200 کولر مستر تست میشه و 750 کنسله

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...