رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 40 دقیقه قبل، pedram.alipur گفته است :

من از تمامی دوستانی که پست های نامربوط میدن از جمله گم شدن استارتر.ماست ترشی و ... .لطف کنن دست نگه دارن موضوع جدی هستش.در ضمن در صورت حذف پست ها و قفل تاپیک  خیلی موضوع ها اشکار میشه

بنده با قسمتی ازحرف های ایشون موافقم

چون اکثر اعضا این فروم به نوعی با محصولات گرین در ارتباط بوده،هستند و خواهند بود و نتیجه کلی روی تصمیم گیری عده ای تاثیر خواهد گزاشت .به نظرم بهتره دوستان تجربیات خودشون و مغایرت ها یا همسویی اون رو با گزارشات بیان شده توی بررسی  مطرح کنن

من مقاله انگلیسی رو خوندم و دو موردش که برای خودم اتفاق افتاده رو عرض میکنم :

1-عدم حفاظت  OCP و OPP که یکبار باعث شد توی جریان کشی بالا یه قسمت از ترک های مدار چاپی ذوب بشه ولی قطع کن پاور عمل نکنه

2-جریان راه اندازی بسیار بالا که بین سایر پاور ها رکورد داره و اکثر دارندگان این محصول موقع به برق زدن پاور با کم نور شدن چراغای اطاق مواجه میشن

1.PNG

2.PNG

ویرایش شده توسط ashkan_83
لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوستان آنچه که لازمه گفته شده و پاسخ گرین هم به نظرم رضایت بخش بوده، فارق از اینکه استارتر بپذیره یا نپذیره.

ولی چند مورد رو میخوام بگم،

1. آیا "برند گرین" به اندازه کولر مستر و کورسیر و EVGA در سطح جهانی مطرحه که وقتی یک محصولی ارائه می کنند بیان در "سناریو ورودش به بازار" - "ریویو توسط سایت های خارجی" رو هم در نظر بگیرن؟ یا نه، برند گرین یک برند ایرانیه که محصولاتش (حتی اونهایی که وارد میکنه) رو در بازار Local ایران ارائه میده و ریویو محصولاتش توسط سایت های ایرانی Local انجام میشه؟

2. رضایت ما ملت ایران رو جلب کردن کار بسیار سختیه، به حق هم هست ها، نمیخوام بگم انتظار دوستان برای ریویو محصولات توسط سایت های خارجی انتظار غیر طبیعیه، اما اینو میخوام بگم که این انتظار فراتر از مرز بندی بازار گرین هست. تا همین چند ماه پیش اگر میخواستی توی سایت HWBOT اسم GREEN رو به عنوان برند پاورت ثبت کنی نمیشد، مدلهاش نبود، چون همچین برند اصلا" غریب بود برای HWBOT اما امروز نه تنها به راحتی ثبت این برند پاور در نتایج اورکلاک امکان پذیره بلکه پذیرفته شده.

تا همین دیروز سر داستان 80Plus همه ی ما اعتراض داشتیم که چرا مدلهای پاور گرین در لیست 80Plus نیست که این تقاضا (فشار) از سمت ما خریداران باعث شد گرین راهکاری برای ارائه این پاور به 80Plus علیرغم مشکلات فراوان پیدا کنه و امروز OCPLUS اسمش توی لیست 80Plus هست.

حالا اون تموم شد انتظار داریم ریویو محصول گرین توسط یک سایت خارجی در جایی که گرین اصلا" بازاری براش تعریف نکرده انجام بشه. نمیگم این انتظار بیخودیه اما فراتر از یک  انتظار عادیه. من نوعی یک شرکت دارم در ایران، محصولی به سفارش من از خارج برای بازار ایران ساخته و ارائه میشه و ریویو اون هم توسط سایت های داخلی گرفته میشه و همه هم به به و چه چه کردند. چه نیازی هست بفرستمش یه کشور ثالث؟ چون مردم کشورم به هیچ سایت سخت افزاری ایرانی اعتماد ندارند؟ یا احساس میکنند گرین همه ی سایت های ایرانی رو خریده.

3. حالا از اون ور داستان هم بگم، من خریدار میرم بازار برای خرید قطعات، همه ی قطعاتی که تهیه میکنم، همه اش وارداتیه، و میتونم در سایت های خارجی ریویو هاش رو بخونم، به غیر از پاورم که ایرانیه. این حس که نمیشه ریویو پاورم رو در سایت های خارجی ببینم، یک حس منفی در من ایجاد میکنه که نکنه سرم کلاه رفته یا این پاور خوبی نباشه. این ذهنیت در همه ی ما هست که جنس ایرانی یک آشغاله (با اینکه پاورخانواده EVO ساخت ایران نیست ها) اما اتوماتیک وار وقتی اسم کالایی با برند ایرانی می بینم خواه ناخواه یاد سایپا و ایران خودرو و آشغالهایی که به اسم گوشی همراه GLX به ملت میفروختن میفتم. از این جهت برای اینکه این حس منفی نسبت به این محصول نداشته باشم دلم میخواد این محصول توسط یک سایت خارجی تست بشه. (خوب یا بد از بس سرمون کلاه رفته فقط به ریویو خارجی اعتماد دارم). بنابراین از شرکت گرین انتظار دارم این حس ما خریداران رو هم درک کنه که انتظار داریم وقتی محصولی در سطح جهانی تهیه میکنیم و پاور ایرانی، انتظار داریم اون پاور بتونه در سطح جهانی از پس تست ها بر بیاد تا من خریدار خیالم راحت باشه این قطعات رو میتونم کنار هم استفاده کنم.

یه کم واقع بین باشیم دوستان. شرکت گرین که قیمت پاور هاشو در سطح Corsair و Cooler Master نزده، اومدیم پسفردا گرین یه محصول زد، توی 80Plus بود، توی ریویو های خارجی موفق بود، جناب JohnnyGuru هم به به و چه چه کرد، اونوقت قیمتش اندازه Cooler Master شد، کدوممون حاضریم با قیمت برابر بین یک محصول ایرانی و یک محصول خارجی، غیرتمندانه محصول ایرانی رو بخریم.

ضمن اینکه من هم مثل همه ی شما دوست دارم محصول گرین توسط TPU تست بشه اما یکم واقع بین هم باشیم، قیمت ها رو مقایسه کنیم و انتظاری که برامون بوجود اومده در حدی باشه که هزینه هاش، امکاناتش و برنامه برای اجراش امکان پذیر باشه. در نهایت من این تاپیک رو به نفع گرین میدونم شاید این فشار ما در آینده به همراه گسترش فعالیت و بازار گرین، شاهد ارائه محصول برای ریویو به سایت های خارجی هم باشیم.

درود بعضی از سخنان شمارو من دوست داشتم ! مخصوصا اینکه امشب یه صفحه های قبلی نگاه می کردم و همه دست داشتن که یک سایت خارجی حتما بیاد پاور گرین رو بررسی کنه!

خب این واقعا یه خواسته عجیبه و غریب! از این نظر که حالا به سختی ممکنه این عمل به انجام برسه طبق خواسته های ما مصرف کنندگان که بیشتر همیشه به کالا هایی میریم که قیمت به کارایی بالاتری داشته باشند!

من نظر خودم رو  میگم:

بیاییم یک وب سایت داخلی به انتخاب جمع و با شرایطی درست و منطقی  برای بررسی این پاور های گرین انتخاب کنیم! من خودم خیلی دوست دارم ببینم اخر این داستان شرکت گرین موفق بیرون بیاد! (جوری که مستندات خوبی باشه) چرا ؟ چون الان هم توی بازار ببینید توی پاور قیمت های این شرکت خیلی خوبه! معلوم هم بشه کارایی خوبی نسبت به قیمت داره خب چرا ازش خوشم نیاد ؟- متاسفانه همگی یه کمی نسبت به کالا ی داخلی هم کمی حس بد داریم!- با این حال که من خودم هم خاطره بد از پاور گرین دارم (قبلا ها) و زیاد شنیدم و دیدم

و یه خواهش دوستان سمت حاشیه و جاده خاکی نرن تا ماشین تاپیک چپ نکنه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ashkan_83 گفته است :

بنده با قسمتی ازحرف های ایشون موافقم

چون اکثر اعضا این فروم به نوعی با محصولات گرین در ارتباط بوده،هستند و خواهند بود و نتیجه کلی روی تصمیم گیری عده ای تاثیر خواهد گزاشت .به نظرم بهتره دوستان تجربیات خودشون و مغایرت ها یا همسویی اون رو با گزارشات بیان شده توی بررسی  مطرح کنن

من مقاله انگلیسی رو خوندم و دو موردش که برای خودم اتفاق افتاده رو عرض میکنم :

1-عدم حفاظت  OCP و OPP که یکبار باعث شد توی جریان کشی بالا یه قسمت از ترک های مدار چاپی ذوب بشه ولی قطع کن پاور عمل نکنه

2-جریان راه اندازی بسیار بالا که بین سایر پاور ها رکورد داره و اکثر دارندگان این محصول موقع به برق زدن پاور با کم نور شدن چراغای اطاق مواجه میشن

1.PNG

2.PNG

مشکل جریان کشی بسیار بالای این مدل پاور

لینک به دیدگاه

الان شماهایی که میگید پاور گرین بده یا خوبه مدرکتون چیه؟

اینکه شما یه جنسی بخری و 10 سال استفاده کنی یعنی اون جنس خوبه؟

اینکه شما یه جنسی بخری و ازش کار نکشی بسوزه یعنی اون جنس بده؟

کسی اینجا هست که این صلاحیت رو تو خودش ببینه که بتونه هر پاوری از هر برندی رو نقد کنه؟

من نمیفهمم چرا بعضی ها اصرار بی دلیل دارن بگن بده یه سری میخان بگن خوبه!

شما یه جنسی بخر استفاده کن اگر از نظر شما خوب بود خوبه. تحقیقات رو قبل از خرید هر جنسی باید انجام بدید بعدش تحقیق کردن باعث دلسردی شما میشه.

معیار خوب بودن و بد بودن یک پاور از نظر شما چیه؟ میشه اینو برام توضیح بدید؟

خیلی ممنون میشم اینو برام توضیح بدید.
بی نهایت تشکر.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

1. آیا "برند گرین" به اندازه کولر مستر و کورسیر و EVGA در سطح جهانی مطرحه که وقتی یک محصولی ارائه می کنند بیان در "سناریو ورودش به بازار" - "ریویو توسط سایت های خارجی" رو هم در نظر بگیرن؟ یا نه، برند گرین یک برند ایرانیه که محصولاتش (حتی اونهایی که وارد میکنه) رو در بازار Local ایران ارائه میده و ریویو محصولاتش توسط سایت های ایرانی Local انجام میشه؟

طبق ادعای گرین نسخه پاورهای OC سفارشی گرین نسخه بهبود یافته kolink هستن و کارایی بهتری نسبت به مدل مرجعی دارن که در بازار جهانی رقابت میکنه .

ایا همین ادعا برای ارسال پاوری که عملکرد بهتری داره کافی نیست ؟

اگر نه من ترجیح میدم ادعای تک پاور رو قبول کنم .

درسته گرین در سطح جهانی رقابت نمیکنه ولی بهتر نیست با این کار اعتبار بیشتری در بازار داخل بدست بیاره و اطمینان مصرف کننده رو هم دوچندان کنه؟

بنظر من که ضرری در این کار متوجه گرین نیست اگه به ادعاش ایمان داره .

پ ن :

بنظر من ضرر نداره برای این تاپیک سیستم امتیازدهی کاربرها رو باز بذارید که حداقل پست هایی که واقعا کاربرپسنده مشخص بشه .

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

ایا همین ادعا برای ارسال پاوری که عملکرد بهتری داره کافی نیست ؟

اگر نه من ترجیح میدم ادعای تک پاور رو قبول کنم .

درسته گرین در سطح جهانی رقابت نمیکنه ولی بهتر نیست با این کار اعتبار بیشتری در بازار داخل بدست بیاره و اطمینان مصرف کننده رو هم دوچندان کنه؟

بنظر من که ضرری در این کار متوجه گرین نیست اگه به ادعاش ایمان داره .

نه دادا کافی نیست. ببنید چرا اصولا" باید یک شرکت ایرانی خودش رو درگیر این مسئله کنه که محصولی که صرفا" برای بازار ایران تعریف کرده بره بده یه خارجی تستش کنه؟ چون مردمش حرف خارجی رو قبول دارند؟ این همه ریویو در سایت های ایرانی رو قبول ندارند؟

گرین در پاسخش به استارتر گفته آقا شما اگر فکر میکنی محصولم تست ها رو نمیتونه پاس کنه بیا جلوی خودت تستش میکنم تا قبول کنی، اگر Fail شد بهت جایزه هم میدم. ما این رو هم نمیپذیریم میگیم نه، باید یه خارجی تست کنه.

اینطوری هم فکر نکنیم برای تست پاور فردا صبح ایمیل بدیم Techpowerup بگیم سلام حاجی یه پاور دارم واسه تست بفرستم برات، اونم جواب بده سلام دادش مخلصم آره بفرست بیاد به این آدرس و پسفردا هم گرین بره DHL کنه یه هفته بعد هم ریویو ش پابلیش بشه. والا خیلی سخته و خیلی هم دردسر داره و اصلا" معلوم نیست TPU قبول کنه، خودتون میدونید سر اینکه یه برند ایرانی توی یه سایت خارجی مطرح بشه ممکنه اون سایت براش دردسر بوجود بیاد و به این راحتی نپذیره.

بنده به ANANDTECH ایمیل زدم اجازه خواستم نصف یه مقاله اش رو ترجمه کنم، طرف برگشت بهم گفت اصلا" توی ایران هستی حق نداری چنین کاری کنی. بهش گفتم پس خواننده های ایرانی چطوری مطلب شما رو بفهمن، گفت برن Google Translator استفاده کنند. مطمئنم به این راحتی نیست که شما فردا صبح یه پاور بفرستی اونم تست کنه واست بوس بفرسته.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

ضمن اینکه من هم مثل همه ی شما دوست دارم محصول گرین توسط TPU تست بشه اما یکم واقع بین هم باشیم، قیمت ها رو مقایسه کنیم و انتظاری که برامون بوجود اومده در حدی باشه که هزینه هاش، امکاناتش و برنامه برای اجراش امکان پذیر باشه. در نهایت من این تاپیک رو به نفع گرین میدونم شاید این فشار ما در آینده به همراه گسترش فعالیت و بازار گرین، شاهد ارائه محصول برای ریویو به سایت های خارجی هم باشیم.

درود

1- درسته که گرین مثل بند های دیگر در دنیا شناخته شده نیست ولی تولید کننده هایی که برای گرین پاور تولید می کنند آیا جزء شناخته شده ها نیستند؟

2- بحث جلب رضایت ایرانی و غیر ایرانی نیست بحثی که الان هست باید شرکت وارد کنند یا تولید کننده یا هر برندی بتونه از استاندارد های روز و توی محصول خودش استفاده کنه و این حق و اگر من و یا شمای مشتری نداشته باشیم که دیگر حرفی برای گفتن نیست

3- شرکت گرین که نه خود طراح پاور نبوده و نیست بلکه بعنوان واسطه به نام خویش کالا هارا سفارش و در بازار داخلی با خدمات پس از فروش عرضه می کنه که شکی نیست

حال این شرکت بایستی قبل از سفارش چنین محصولاتی کهبه صورت حرفه ای از آن استفاده میشه  بایستی تولید کننده را مجاب به تست و ریویو از مراکز معتبر می نمود  تا پس ازسفارش با محصولی متفاوت روبرو

نشود

و در ادامه ی سفارش نیز بنا به فید بک ها و نیاز ها و سلیقه ی کاربران خود می توانست کیفیت محصول را بالا برده و جای هیچ شک و شبهه ای در میان نباشد نه اینکه خدای ناکرده همان برند کننده در بین تولید کننده های پاور

به دنبال رده خارج ها باشد و با بزک  بخواهد در بازار کشور خود بفروش برساند و می دانیم که الان امکاناتی که وجود داره دنیا تبدیل به دهکده ی کوچکی شده و کاربران تمامی نیازهای خود را می توانند پس از بررسی

و تحقیق تهیه نمایند

و به اعتقاد بنده گرین  هم جایگاه و هم پایگاه خودشو در بازار سخت افزار داشته و دارد و هرگز من کاربر نمی توانم توقع پاور کورسیر و یا دیگری را ازگرین داشته باشم و اگر محصولی با کیفیت سایر

برند های مطرح ارائه نمودند ما نیز بوسه بر دستانشان زده و مطمئن باشید که با خرید همان محصول از هم وطن خود حمایت می کنیم و با اعتماد خود پشتوانه ای برای گرین هستیم 

متاسفانه ما خود اجازه می دهیم که کسانی تحت هر شعاری هر محصولی را طبق سلیقه ی خود به ما تحمیل کنند همان GLX ها تداوم سوء استفاده از نا آگاهی خانواده دوستان و اطرافیان ما بود که متاسفانه ره به جایی

نبردند و نیک می دانیم که متاسفانه کم نیستند   وارد کننده هایی که  به دلیل نبود گلوگاه  ها و سخت گیری ها در بخش استاندارد و روند واردات به راحتی حتی  استانداردهای خود تولید کننده را زیر پا گذاشته و با خلاصه کردن  محصول  کارایی و کیفیت  آن را برای سود بیشتر پایین می آورند و در نهایت من و یا شما مصرف کننده ی نهایی آن متضرر می شویم

به نظر من  بایستی گرین  قبل از سفارش به تولید کننده ریویو هایی از همین پاور دریافت  و سپس قرارداد خرید خود را نهایی می نمود  که در چنین مواقعی با استناد بر آن وسواس فکری کاربران را می زدود و در صورت

بروز مشکلات و یا افت کیفیت از سوی تولید کننده باستناد آن می توانست اقدامات مقتضی را انجام دهد

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

نه دادا کافی نیست. ببنید چرا اصولا" باید یک شرکت ایرانی خودش رو درگیر این مسئله کنه که محصولی که صرفا" برای بازار ایران تعریف کرده بره بده یه خارجی تستش کنه؟ چون مردمش حرف خارجی رو قبول دارند؟ این همه ریویو در سایت های ایرانی رو قبول ندارند؟

گرین در پاسخش به استارتر گفته آقا شما اگر فکر میکنی محصولم تست ها رو نمیتونه پاس کنه بیا جلوی خودت تستش میکنم تا قبول کنی، اگر Fail شد بهت جایزه هم میدم. ما این رو هم نمیپذیریم میگیم نه، باید یه خارجی تست کنه.

اینطوری هم فکر نکنیم برای تست پاور فردا صبح ایمیل بدیم Techpowerup بگیم سلام حاجی یه پاور دارم واسه تست بفرستم برات، اونم جواب بده سلام دادش مخلصم آره بفرست بیاد به این آدرس و پسفردا هم گرین بره DHL کنه یه هفته بعد هم ریویو ش پابلیش بشه. والا خیلی سخته و خیلی هم دردسر داره و اصلا" معلوم نیست TPU قبول کنه، خودتون میدونید سر اینکه یه برند ایرانی توی یه سایت خارجی مطرح بشه ممکنه اون سایت براش دردسر بوجود بیاد و به این راحتی نپذیره.

بنده به ANANDTECH ایمیل زدم اجازه خواستم نصف یه مقاله اش رو ترجمه کنم، طرف برگشت بهم گفت اصلا" توی ایران هستی حق نداری چنین کاری کنی. بهش گفتم پس خواننده های ایرانی چطوری مطلب شما رو بفهمن، گفت برن Google Translator استفاده کنند. مطمئنم به این راحتی نیست که شما فردا صبح یه پاور بفرستی اونم تست کنه واست بوس بفرسته.

هر چقدرم سخت باشه میرزه والا

فک کن گرین بره پاورشو بده تست کنن و 5 ستاره ایمنی  euroncap خخخ رو  بگیره اون وقت دیگه کسی جرئت داره به گرین چپ نگاه کنه؟

ولی حالا هر بیسوادی هم میتونه بیاد به گرین اعتراض کنه

ویرایش شده توسط sadeh
لینک به دیدگاه

سلام گرین مثل پردازنده های amd میمونه .

در مقابل اینتل نسبت به قیمتش باید مقایسه بشه

گرین هم نسبت به قیمتش با برند های دیگه مقایسه میشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، OverExtreme گفته است :

به نام خدا

ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و تشکر بابت به اشتراک گذاشتن دغدغه،  احساس تاسف و برداشت خود با دیگر دوستان خود در فروم های مختلف، بنده به نمایندگی از شرکت سیاره سبز (گرین) دو نکته را به استحضار شما و سایر عزیزان می رسانم:

-          پاور مورد بحث و اشاره شما، از نظر طراحی دارای شباهت هایی با پاور گرین است ولی در جزییات طراحی (فنی، ظاهری و امکانات) کاملا متفاوت می باشد. چرا که سفارشات پاور OC+ گرین به صورت اختصاصی بوده و طی قراردادی با طول عمر 5 ساله، کمپانی High Power اجازه استفاده از این طرح را برای هیچ یک از مشتریان خود نخواهد داشت. اگر هم دقت فرموده باشید، این سری پاورهای گرین فقط تحت مدل نامبر گرین در گروه محصولات High Power برروی سایت 80Plus درج شده است.

-          تقریبا اغلب دوستان در جریان هستند که شرکت سیاره سبز (گرین) دارای 4 تامین کننده اصلی پاور است که شامل High Power, CWT (Channel Well Technology), FSP, HEC (COUGAR) می باشند و می توان گفت که این 4 کمپانی جزو 10 کمپانی تراز اول تولید پاور به شمار می روند. تقریبا در طول هر سال، ما نمونه های مختلفی از این تامین کنندگان دریافت میکنیم که همگی آنها در آزمایشگاه تخصصی گرین و توسط کارشناسان با تجربه مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت لزوم اقدام به سفارش جهت جایگزینی با مدل های قبلی می شوند. این سفارشات منوط به اعمال خواسته های ما جهت افزایش عملکرد یا هر موضوع دیگری که در تست های خود با آنها برخورد کرده ایم می باشد. بنابراین هیچگاه پاورهای سفارشی  برندها (مانند EVGA, Cooler Master, Tt, Corsair,... و در اینجا گرین) همانند طرح اولیه کمپانی سازنده نخواهند بود و هر کدام بنا بر نیاز و خواسته های خود، اقدام به اصلاح یا تغییراتی برروی طرح اصلی خواهند نمود که این اصلاح نیز توسط خود تولید کننده اصلی تایید و به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد. این موضوع را برای آن عنوان نمودیم که گاها در تست های اولیه ما نیز ممکن است با مواردی برخورد کنیم که اقدام به اصلاح داشته باشند و طبیعتا تا دریافت نمونه اصلاح شده، هیچ سفارشی از آن محصول گذاشته نخواهد شد.

دو موضوع بالا را از  آن جهت ذکر نمودیم تا شما در جریان امکان چگونگی تفاوت دو طرح با ظاهر تقریبا یکسان قرار  بگیرید.

حال می رسیم به بخش پاسخ به نگرانی شما...

برای ما ساده است که پاسخ تک تک سوالات و مواردی که موجب تاسف شما شده است را بدهیم. ولی از  آنجایی که ممکن است برای شما و شاید سایر خوانندگان محترم این شائبه به وجود آید که احتمالا گرین در نتایج اعلامی و تست های خود دست کاری نموده است، می خواهیم از شما و نماینده محترم سایت دعوت کنیم تا در جریان این تست ها ما را همراهی فرمایید.

بدین منظور با مدیریت شرکت هماهنگ شده است که هزینه یک روز کاری شما + هزینه رفت و آمد از هر نقطه ایران + هزینه یک نفر همراه فنی (هر شخصی که در این فروم یا هر جای دیگری که می شناسید و به دانش و تجربه آن اطمینان دارید) را به شما پرداخت نماییم تا با حضور در ازمایشگاه گرین، از نزدیک پاسخ تک تک سوالات و مواردی که موجب تاسف شما شده است را عملا مشاهده فرموده و نتایج را در همین تاپیک و ازطرف نماینده سایت به اطلاع سایر دوستان محترم برسانیم. لازم به ذکر است که از  طول کل پروسه تست اقدام به فیلم برداری نموده و فیلم را نیز در همین تاپیک با سایر دوستان به اشتراک قرار خواهیم داد.

همچنین برای ایجاد انگیزه بیشتر برای شما که در این پروسه تست ما را همراهی فرمایید، یک جایزه به ارزش 20 میلیون ریال در نظر گرفتیم تا در صورتیکه نتایج تست پاور گرین با نتایج تاسف بار مورد اشاره شما یکسان بود، به شما تقدیم نماییم.

لازم به ذکر است که در صورت صلاحدید مدیریت سایت، به جز پست اول (پست شما) و این پاسخ، سایر پست ها موقتا از دسترس خارج شده و شما از امروز تا یک هفته برای هماهنگی جهت حضور در تست ها فرصت خواهید داشت تا اعلام حضور نمایید. ضمن اینکه خواهشمند است خود شما یک عدد پاور 1200 وات گرین (همین مدل مورد اشاره در بحث) از بازار تهیه فرموده (هزینه این پاور به شما پرداخت خواهد شد) و همراه خود جهت انجام تست ها داشته باشید تا خیالتان از بابت هرموضوعی راحت باشد.

اگر به هر دلیلی پس یک هفته فرصت اعلام شده، برای شما امکان حضور در این تست وجود نداشته باشد، این تست ها با حضور نماینده سایت هایی که شما پست گذاشته اید، انجام خواهد پذیرفت و نتایج به اطلاع سایر دوستان در همین تاپیک خواهد رسید و در صورتیکه نتایج تست ها با موارد مورد تاسف شما متفاوت بود، این تاپیک پس از یک هفته از زمان انتشار نتایج و به صلاحدید مدیریت محترم سایت، حذف خواهد شد.

بدون شک حضور شما (خارج از مباحث فنی) موجب رفع شبه، ایجاد دوستی و برقراری روابط  تعامل بیشتر با شما و سایر دوستان عزیز خواهد شد.

سلام

این خیلی خوبه که شما پاسخگو باشید این یکی از ملزومات هست از این که وضیفه خودتونو به درستی انجام بدهید

اما برسیم به مبحث طراحی و شباهت ها من دانشجوی سال دوم رشته برق هستم و علم من تا الان میگه که طراحی یک مدار در خروجی اون به شدت تاثیر گذار خواهد بود البته که استفاده از مواد باکیفیت و قطعات باکیفیت در خرجی تاثیر دارند اما تاثیر طراحی مدار بسیار مهم تر خواهد بود

شما با انجام تعییرات در عناصر مدار تنها به صورت کاملا محدود میتوانید خروجی را کنترل کنید با توجه به گفته های شما تغییراتی که شما در طرح اصلی ایجاد کرده اید شامل تنها تغییراتی در عناصر ساده مدار بوده است و طراحی شبکه گراف مدار تغییری نکرده که منتظر تغییرات شدید در خروجی باشیم بنابراین اگر انتظار داشته باشیم که این تغییرات تاثیر چندانی روی خروجی بگذارد کمی خارج از منطق خواهد بود

همکاران شما به خوبی برای شما بهترین قطعات را فراهم کرده اند ولی در مباحث طراحی ضعف بسیار بزرگی به چشم میخورد که با توجه به شباهت ها طراحی شرکت گرین نبوده و طبق گفته های شما تنها با انجام تغییراتی  طراحی ضعیف را در صورت نیاز به حداقل استاندارد های شرکت افزایش داده اید و طرح را به همکاران خارجی خود تحویل داده اید و محصول تولید انبوه شده را تحویل گرفته و در بازار داخلی وارد کرده اید

و در اخر باید گفته شود که پیشنهاد شما بیشتر شبیه به یک رشوه  است تا یک پیشنهاد دوستانه برای رفع ابهام و ایجاد رضایت مندی امیدواریم که در مباحث اینده شاهد چنین برخورد های غیر حرفه ای و غیر اخلاقی نباشیم

لینک به دیدگاه

درود،

آقا من الان پوریا شعبانی هستم که توی خونم نشستم پای کامپیوتر خودم و هیچ ربطی هم الان (ساعت 23.40 شب) به گرین ندارم !!! اینا نظر شخصی منه با پست های ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهرم فرق می کنه !!! نیاین بگین مسئول گرین فلان گفت بیسار گفتا !!! ?

دوستان خواهشاً کمی آرامش خودتون رو حفظ کنید !!! به خدا من که توی گرین کار می کنم به خدا 1 ریال روی حقوقم نمیاد که اینقدر حرس بخورم !!! شما هم این کار رو نکنید.

در در 1396/01/26, 10:09:58، Saman.Kh گفته است :

دوست من همه ی کاربران این فروم با سلایق مختلف قابل احترام هستند و همانطوری که شما نظر شخصی خودتون رو می نویسید دیگران نیز چنین حقی دارند که نظر خودشون رو هر چند از نظر شما هرچی به ذهنشون می رسه و منتشر کنند که بایستی برای همه قابل احترام باشه 

درود،

با نظر شما 100% مخالفم، همونطور که می دونید ما قبلاً ملاقات کردیم و شما شخص محترمی برای بنده هستید و قابل احترام. همیشه درست نیست همه جا آدم نظر شخصیش رو پابلیک بگه !!!

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، استارتر توی شرکت وارد کننده پاورهای EVGA کار می کنه !!! آیا این درسته؟؟؟

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، استارتر و چند نفر دیگه شب قبل این تاپیک توی گروه Persian OC نشستن بحث و گفته گو که چجوری گرین رو می شه خراب کرد !!! آیا این درسته؟؟؟

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، چجوری می شه چند نفر بیان با زیر 30 تا پست توی فروم با IP ها خارج از کشور دقیقاً همه با هم توی این تاپیک به نظرات موافق استارتر مثبت و به بقیه منفی بدن !!! آیا این درسته ؟؟؟

یک خیر بزرگ !!! درست نیست !!! اینها تهمت هستش و نه در دنیا بلکه در آخرت بایستی بهشون جواب بدم . پس هیچ وقت چنین حرفهایی نمی زنم !!!

شما از شمایلتون پیداست فرد دنیا دیده ای هستید. به همین منظور حرف من رو درک کردید فقط یکمی عجله دارید و شکیبایی نمی کنید.

در در 1396/01/26, 10:10:23، farhadii گفته است :

مدیریت شرکت محترم گرین

بنده حاضرم از پاور های سری  oc پلاس گرین آکبند با مسولیت  خودم روی سیستم شخصی خودم در حد یه user تست و  استفاده کنم   -  و  انشاا...  نتیجه  را  در اختیار دوستان گل  لیونی  گذارم

آن مدیریت محترم در صورت تمایل  یه  پاور  سری  oc پلاس گرین آکبند جهت استفاده و تست در اختیار بنده  قرار دهید !

با تشکر

برادر مگه قراره بمب بندی روی سیستمت ?سه  ماه قبل از عرضه این سری پاورها، 5 نفر از عزیزان حرفه ای و با سابقه بالای 5 سال در اینترنت و فروم ها از این پاورها به صورت پایلوت بر روی سیستمشون استفاده کردند و این یکی از تست های شرکت سیاره سبز بود... در صورتی که رضایت داشته باشند اسامیشون اینجا ذکر می شه !!! شاید بگید گرین دروغگو هستش ولی بعید می دونم اسم این عزیزان که بیاد کسی جرات بکنه بهشون بگه دورغگو !!! یکیشون چون می دونم ناراحت نمی شه مثلاً آقای امیر محموده !!! یکی دیگشون آقای آرمین هستند و آقای بهزاد تک و ... . پیشاپیش از این عزیزان به خاطر اینکه اسمشون برده شد عذرخواهی می کنم...

در در 1396/01/26, 10:56:22، AMD>INTEL گفته است :

سلام 

در مورد تست  با دستگاه کروما  که مجهز ترین  دستگاه برای  بررسی دقیق کارایی  پاور هست . شرکت گرین به هیچ  عنوان نمیتونه دست ببره . چون  دستگاه  از حالت کالیبره  خارج میشود . پس دوستان تصور اینکه گرین میتونه  توی نتایج تست دست ببره فراموش کنند .

شرکت گرین سابقا  در  مقاله ای به نام  پنج پادشاه در یک  اقلیم  پاور خودش را با چندین  پاور با برندهای دیگر تست کرده بودند . کارشناسان فنی این شرکت ها  هم حضور داشتند . و نتیجه گیری تست را قبول داشتند .

پس دوست استارتر یقین  بدونند  این دستگاه کروما  امکان دستکاری نداره   چون از حالت کالیبره خارج میشود .

این مورد را  خواستم با سایر دوستان در میان بگذارم .

این آقایی که در بالا پست گذاشتند⬆ و من نقل قول کردم ازشون، آقای بهادر امید هستند. ایشون نه تنها هیچ ربطی به گرین ندارن، بلکه مدتها در شرکت همسایه و رقیب گرین (کولرمستر) کار می کردند.

در در 1396/01/26, 11:13:42، sadeh گفته است :

خبر فوری

استارتر ناپدید شد

پلیس و کارآگاهان مشغول یافتن سر نخ هستند و مظنون اصلی گرین می باشد.مقداری لکه خون و آثار برق گرفتگی 3 فاز در محوطه لابراتوار گرین دلیل اصلی پلیس می باشد

اخبار بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد

پی نوشت:

گرین جون به این زودی سر طرفو کردی زیرآب؟:D?

نه آقا 2 میلیون تومن رو خشکه حساب کردیم !!! بنده خدا راضی شد گفت می ره 6 ماه دیگه میاد.?

============================================================================

ببخشید من یکمی مزاح کردم تا بحث از این حالت دعوا و قهروار خارج بشه !!!

1) دوستانی که می فرمایند گرین چرا از قطعات متفاوت عکس نمی گذاره !!!   جواب: ما کی گفتیم عکس نمی گذاریم؟ کجا گفتیم ؟ می زاریم ولی به ولله قسم که قبول نمی کنید !!! ما می گیم شما بیاید که ما باز کنیم پاوری که خودتون گرفتید رو از نزدیک فرقاش رو بهتون بگیم به خدا !!! بعد فیلم یک تیک هم می گیریم بدون کات (اصلاً مجموعه لیون و پیدیو بیاد فیلم بگیره) تا نگید 4 نفر اومدن و بعدش بگذاریم توی فروم ، خوبه؟؟؟  اگه دوست داشتین تست فنی هم می گیریم !!! قبلش هم به شما یاد می دیم اصلاً خودتون با دستگاه کار کنید !!! خوبه؟؟؟ من بگم گرین بده ، آشغاله خوبه؟؟؟ دیگه چه کار کنیم شما ها رو بتونیم راضی کنیم ؟ فقط  تروخدا باهم بحث و دعوا نکنید !!! رفاقت ها بیشتر ارزش داره.

2) دوستانی که می فرمایند چرا با برند دیگه مقایسه نمی کنید؟ جواب: برید از طرف واردکننده اون برند ها به شکل کتبی رضایت بگیرید و خودشون رو هم بیارید تا در حضور خودشون تست ها انجام بشود!!! گرین رقابت سالم انجام می ده ... (منم منم نمی کنم، هیچ ادعایی هم ندارم)ولی  توی عمرم بالای 500 عدد پاور رو،  انواع و اقسام تست ها رو با دستگاه ها مختلف زدم، با چشمای خودم دیدم، ولی هنوز جرات ندارم پابلیک بگم، پاورهای XXXXXXXX، دارای طراحی Non-PFC هستش و با لود کشیدن بالا خازن ورودی میترکه، نمونه مشابه در XXXXXXXXX به صورت پلمپ موجوده ، پاورهایXXXXXXX از برند XXXXXX  روش تخم مرغ آب پز می کنن، سری  XXXXXXXX  کویل وینگش گوشت رو کر می کنه، پاورهایXXXXXXXXXXX  نشط ولتاژ شاخه 12 روی استندبای 6 ولته !!! و  ....  چندتا دیگه می خواین بگم !!! (شدم اون رفیقمون که خیلی میدونست هی بگم بگم می کرد ?)  خوب این درسته ؟!!! شما که یک نکته کوچیک رو پیراهن ... می کنید !!! حالا اون بنده خدا آقای شمیرانی (مدیریت محترم مجموعه عقیق رایانه که رقیب ما هستند) اون بنده های خدا هم داره کار می کنه کنار ما توی این بازار خراب شده وگرنه خراب کردن بقیه برای ما که امکاناتش رو داریم کاری نداره ... یا مثلاً آواژنگ واقعاً دمش گرم چون سالم کار می کنه !!! دم عقیق رایانه گرم که مرده و سالم کار می کنه !!! نه مثل 2 تا مغازه کوچیک توی بازار رضا که به خاطر آوردن چندتا پاور از برند XXXX بخوان یک برند رو زیر سوال ببرن !!!  اصلاً آقا نظر شخصی منه اگه نخواستین گرین بگیرید ، اصلاً حالتون از گرین بهم می خوره، برید از عقیق رایانه یا آواژنگ بگیرید !!! کاری به گرونی و غیره ندارم ، نونشون از خیلیای دیگه حلال تره و از همینجا درود بر شرفشون...

این مطالبی که در بالا گفتم کاملاً نظر شخصیه من بود ، کسی بیاد بگه مسئول گرین اینارو گفته بنش می کنم !!! ?

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود

1- درسته که گرین مثل بند های دیگر در دنیا شناخته شده نیست ولی تولید کننده هایی که برای گرین پاور تولید می کنند آیا جزء شناخته شده ها نیستند؟

2- بحث جلب رضایت ایرانی و غیر ایرانی نیست بحثی که الان هست باید شرکت وارد کنند یا تولید کننده یا هر برندی بتونه از استاندارد های روز و توی محصول خودش استفاده کنه و این حق و اگر من و یا شمای مشتری نداشته باشیم که دیگر حرفی برای گفتن نیست

3- شرکت گرین که نه خود طراح پاور نبوده و نیست بلکه بعنوان واسطه به نام خویش کالا هارا سفارش و در بازار داخلی با خدمات پس از فروش عرضه می کنه که شکی نیست. حال این شرکت بایستی قبل از سفارش چنین محصولاتی کهبه صورت حرفه ای از آن استفاده میشه  بایستی تولید کننده را مجاب به تست و ریویو از مراکز معتبر می نمود  تا پس ازسفارش با محصولی متفاوت روبرو نشود. و در ادامه ی سفارش نیز بنا به فید بک ها و نیاز ها و سلیقه ی کاربران خود می توانست کیفیت محصول را بالا برده و جای هیچ شک و شبهه ای در میان نباشد نه اینکه خدای ناکرده همان برند کننده در بین تولید کننده های پاور به دنبال رده خارج ها باشد و با بزک  بخواهد در بازار کشور خود بفروش برساند و می دانیم که الان امکاناتی که وجود داره دنیا تبدیل به دهکده ی کوچکی شده و کاربران تمامی نیازهای خود را می توانند پس از بررسی و تحقیق تهیه نمایند و به اعتقاد بنده گرین  هم جایگاه و هم پایگاه خودشو در بازار سخت افزار داشته و دارد و هرگز من کاربر نمی توانم توقع پاور کورسیر و یا دیگری را ازگرین داشته باشم و اگر محصولی با کیفیت سایر برند های مطرح ارائه نمودند ما نیز بوسه بر دستانشان زده و مطمئن باشید که با خرید همان محصول از هم وطن خود حمایت می کنیم و با اعتماد خود پشتوانه ای برای گرین هستیم. 

متاسفانه ما خود اجازه می دهیم که کسانی تحت هر شعاری هر محصولی را طبق سلیقه ی خود به ما تحمیل کنند همان GLX ها تداوم سوء استفاده از نا آگاهی خانواده دوستان و اطرافیان ما بود که متاسفانه ره به جایی نبردند و نیک می دانیم که متاسفانه کم نیستند   وارد کننده هایی که  به دلیل نبود گلوگاه  ها و سخت گیری ها در بخش استاندارد و روند واردات به راحتی حتی  استانداردهای خود تولید کننده را زیر پا گذاشته و با خلاصه کردن  محصول  کارایی و کیفیت  آن را برای سود بیشتر پایین می آورند و در نهایت من و یا شما مصرف کننده ی نهایی آن متضرر می شویم.

به نظر من  بایستی گرین  قبل از سفارش به تولید کننده ریویو هایی از همین پاور دریافت  و سپس قرارداد خرید خود را نهایی می نمود  که در چنین مواقعی با استناد بر آن وسواس فکری کاربران را می زدود و در صورت بروز مشکلات و یا افت کیفیت از سوی تولید کننده باستناد آن می توانست اقدامات مقتضی را انجام دهد.

شرمنده چون طولانی بود برای راحتی پاسخ دهی TEXT رو رنگی کردم.

1. همین جمله شما استدلال کافی برای اعتبار بخشی پاور های گرین هست. که تولید کننده هاش جزو شناخته شده ها هستند.

2. دقیقا" بحث جلب رضایت خریدار ایرانیه، چون یه خارجی که اصلا" دسترسی برای خرید پاور گرین نداره. به قول شما، گرین سفارش خودش رو به یکی از تولید کنند های شناخته شده دنیا داده، خودشم که توانایی تولید پاور به صورت in-house رو نداره، تا جایی که تونسته سعی کرده استاندارد لازم رو برای ارائه یک پاور با کیفیت در حد و اندازه قیمت و توانایی و بازارش ارائه کنه.

3. شما مطمئن هستید که گرین قبل از سفارش محصول اون رو تست نکرده؟ آیا مطمئن هستید که گرین قبل از سفارش محصول، از تولید کننده درخواست ارائه تست ها و استاندارد های لازم رو نکرده؟ آیا مطمئن هستید گرین قبل از ارائه ی محصول به بازار ایران - بعد از تست های آزمایشگاهی - اون رو به صورت میدانی روی سیستم ها تست نکرده؟ آیا مطمئن هستید همین الان که این تاپیک زده شده، لینک ریویو TPU رو واسه High Power نفرستاده و ازش در موردش توضیح نخواسته؟ شما میفرمایید من از گرین توقع پاور کورسیر ندارم اما انتظارتون از گرین در حد پاور کورسیره. نه اینکه بگم کورسیر بهتره، شما پاور های VS کورسیر رو چک کنید افتضاح تر از بسیاری از مدلهای گرین هست. بله ما انتظار نداریم از گرین در حد یه پاور X و Y باشه اما انتظار داریم به همون خوبی باشه!

برای از بین بردن شک و شبهه، گرین گفته پاور رو جلوی استارتر تست میکنه فیلم میگیره میزاره اینجا، همین حد از پاسخ هم متاسفانه برخی از دوستان رو راضی نمیکنه. در مورد حمایت از برند ایرانی - این شعاره دوست من. پای عمل که میرسه، ایرانی تا "مجبور نباشه" جنس ایرانی نمیخره. اگر مجبور نبودیم پراید نمیخریدیم. فارق از اینکه اون جنس ایرانی اصلا" خوب باشه یا نه، اولویت ایرانی، جنس خارجیه. همین پاور های OCPLUS رو هم چون میدونیم یه خارجی تولید کرده میخریم. یعنی اگر تولید ایران بود که اصلا" نگاهش هم نمیکردیم! من خودم اینطورم. یعنی منی که اینها رو مینویسم، پسفردا یه پاور گرین بزنه که تولید ایران باشه و همه ی سایت های خارجی بگن به به این دیگه ته داستانه، همه ی Staff سایت Techpowerup بیان بهش تعظیم کنند -  اگر بتونم EVGA بخرم، میرم EVGA میخرم. این توی فرهنگ ماست.

4. شما تصور میکنی High Power یا X و Y وقتی میخواد جنسش رو بفروشه به گرین میاد Review منفی محصولش رو نشون گرین بده؟ یا گرین دو سال پیش وقتی داشت سفارش میداد در گوی بلورین پیش بینی میتونست بکنه که دو سال دیگه TPU میاد یه ریویو میکنه از پاور مشابه و چنین نتیجه گیری میکنه؟ قطعا" تست هایی که HP از محصولش داده مثبت و قابل قبول بوده و تست های خود گرین هم از محصول مثبت و قابل قبول بوده که روش سرمایه گذاری کرده. شک نکن همچنان که گرین میاد از محصولش دفاع میکنه OEM اصلی هم جلوی گرین از محصولش دفاع میکنه.

من یه گرافیک ایسوس داشتم، HD6950 که در زمان خودش غولی بود، این گرافیک روی مادربردم که گیگابایت بود سرعت درگاهش PCIE X4 بود به جای PCIE X16. این موضوع رو من در ضعف تست ها متوجهش شدم. آقا نشستم یه نامه جدا زدم گیگابایت یه نامه جدا زدم به ایسوس و مشکل رو گفتم، به گیگابایت گفتم مادربردش نمیتونه گرافیکم رو با پهنای باند PCIE X16 اجرا کنه، به ایسوس گفتم گرافیکش نمیتونه روی مادربرد گیگابایت با پهنای باند PCIE X16 اجرا بشه.

جوابشون چی بود؟

ایسوس جوابی که داد غیر مستقیم گفت گیگابایت اصلا" بلد نیست مادربردی تولید کنه در حدی باشه که بتونه گرافیک منو PCIE X16 اجرا کنه. برو مادربرد ایسوس بگیر.

گیگابایتم جواب داد غیر مستقیم که ما کارکرد صحیح محصولات ثانویه رو بر روی مادربردمون گارانتی نمیکنیم به عبارت دیگه غلط کردی رفتی گراف ایسوس گرفتی.

الان فکر میکنین مثلا" OEM میاد میگه شرمنده ببخشید TPU درست میگه؟ برمیگرده کل TPU رو زیر سوال میبره.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود

درود و سپاس از جناب شعبانی

بنده فقط در پاسخ دوستمون که گفتند:

جدا از بحث لج بازی ک هرچی به ذهنتون میاد رو تایپ میکنید یکم تفکر کنید.داره میگه بیاید تست کنید اگه نتیجه بد بود 2 میلیون بهتون میده!!!!!!با این پول حداقلش یه i7 و برد z170 رده بالا میتونید بخرید

اون جواب و نوشتم و قصدم بکه کار گیری ادبیات  محترمانه بوددر قبال نظرات دیگر دوستان بود که احتمالا سوء برداشت شده 

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/26, 13:02:21، Poorya_Lion گفته است :

برادر مگه قراره بمب بندی روی سیستمت ?سه  ماه قبل از عرضه این سری پاورها، 5 نفر از عزیزان حرفه ای و با سابقه بالای 5 سال در اینترنت و فروم ها از این پاورها به صورت پایلوت بر روی سیستمشون استفاده کردند و این یکی از تست های شرکت سیاره سبز بود... در صورتی که رضایت داشته باشند اسامیشون اینجا ذکر می شه !!! شاید بگید گرین دروغگو هستش ولی بعید می دونم اسم این عزیزان که بیاد کسی جرات بکنه بهشون بگه دورغگو !!! یکیشون چون می دونم ناراحت نمی شه مثلاً آقای امیر محموده !!! یکی دیگشون آقای آرمین هستند و آقای بهزاد تک و ... . پیشاپیش از این عزیزان به خاطر اینکه اسمشون برده شد عذرخواهی می کنم...

اخوی بمب چیه- خدا کنه بمب نباشه! ?

راستش اخوی  یه چند وقتیه هوس یه   oc + کردم  ?

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

واقعا اگر شرایط جوری باشه که یک نمونه پاور 1200 از بازار خریداری بشه و جهت تست به  TPU برسه دیگه جای هیچ گونه شک و شبهه ای نمیمونه.

فکر می کنم آزمایشگاهها و دستگاههای تست گرین هیچ چیزی کم تر از نمونه های خارجی ندارند(چون قبل ترقسمت هاییش رو دیدم) ولی برای شفاف سازی کامل و اینکه بعدا هیچ بحثی نمونه بهترین کار ارسال برای techpowerup هست. یه شخص و یه جای بی طرف ...

مهم ترین قسمت ماجرا در پروسه تست یا ارسال به بررسی کننده ها همین قسمت هست که آقا معین اشاره کرده ولی من تا پست ایشون ندیدم کسی اشاره ایی کنند

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شب همگی خوش

کدوم یکیتون موقع تست توسط  techpowerup اونجا بودید و از صحت روند تست مطمئنید که الان به گرین اطمینان ندارید؟

یه بار شد پیش خودتون بگید اصلا شاید یه پاوری که پدرش زیر بار کاری در اومده یا شاید تعمیری بوده رفت زیر تست techpowerup?

بنده همچنان اطمینانم رو به پاور گرین ححفظ میکنم

اما بنده و تمام کسانی که پاورهای گرین رو داریم بعد از این بحثی که باز شده اگه به خود پاور اسیب برسه که هیچ توسط گارانتی ضرر جبران میشه .اگه خدایی نکرده به قطعات دیگه اسیبی وارد بشه گرین باید مسئولیت رو قبول کنه . تا وقتی شبات کاملا برطرف نشه مسئولیت سنگینی در قبال مشتریانش داره.

یادتون میاد جریان نوت 7 سامسونگ چجوری با سرشکستگی و ضرر اعلامیه عذرخواهی و دادن تمام ضرر و زیان مشتریان رو صادر کرد. این نشونه ارزش نهادن سامسونگ به مشتریانش بود

امید وارم گرین هم در قبال اگه خدایی نکرده از این تاریخ به بعد اتفاقی برای کسی پیش بیاد صادقانه پاسخ گو باشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

مهم ترین قسمت ماجرا در پروسه تست یا اراسال به بررسی کننده ها همین قسمت هست که آقا معین اشاره کرده ولی من تا پست ایشون ندیدم کسی اشاره ایی کنند

لزومی به خرید از بازار نیست

ما به همون مدلی که خود گرین انتخاب کنه و بفرسته  هم راضی هستیم.اصل تست توسط آزمایشگاه هست.حالا چه خود گرین انتخاب کنه چه از بازار خریداری بشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/26, 13:02:21، Poorya_Lion گفته است :

درود،

آقا من الان پوریا شعبانی هستم که توی خونم نشستم پای کامپیوتر خودم و هیچ ربطی هم الان (ساعت 23.40 شب) به گرین ندارم !!! اینا نظر شخصی منه با پست های ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهرم فرق می کنه !!! نیاین بگین مسئول گرین فلان گفت بیسار گفتا !!!

دوستان خواهشاً کمی آرامش خودتون رو حفظ کنید !!! به خدا من که توی گرین کار می کنم به خدا 1 ریال روی حقوقم نمیاد که اینقدر حرس بخورم !!! شما هم این کار رو نکنید.

در در 1396/01/26, 10:09:58، Saman.Kh گفته است :

دوست من همه ی کاربران این فروم با سلایق مختلف قابل احترام هستند و همانطوری که شما نظر شخصی خودتون رو می نویسید دیگران نیز چنین حقی دارند که نظر خودشون رو هر چند از نظر شما هرچی به ذهنشون می رسه و منتشر کنند که بایستی برای همه قابل احترام باشه 

درود،

با نظر شما 100% مخالفم، همونطور که می دونید ما قبلاً ملاقات کردیم و شما شخص محترمی برای بنده هستید و قابل احترام. همیشه درست نیست همه جا آدم نظر شخصیش رو پابلیک بگه !!!

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، استارتر توی شرکت وارد کننده پاورهای EVGA کار می کنه !!! آیا این درسته؟؟؟

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، استارتر و چند نفر دیگه شب قبل این تاپیک توی گروه Persian OC نشستن بحث و گفته گو که چجوری گرین رو می شه خراب کرد !!! آیا این درسته؟؟؟

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، چجوری می شه چند نفر بیان با زیر 30 تا پست توی فروم با IP ها خارج از کشور دقیقاً همه با هم توی این تاپیک به نظرات موافق استارتر مثبت و به بقیه منفی بدن !!! آیا این درسته ؟؟؟

یک خیر بزرگ !!! درست نیست !!! اینها تهمت هستش و نه در دنیا بلکه در آخرت بایستی بهشون جواب بدم . پس هیچ وقت چنین حرفهایی نمی زنم !!!

شما از شمایلتون پیداست فرد دنیا دیده ای هستید. به همین منظور حرف من رو درک کردید فقط یکمی عجله دارید و شکیبایی نمی کنید.

در در 1396/01/26, 10:10:23، farhadii گفته است :

مدیریت شرکت محترم گرین

بنده حاضرم از پاور های سری  oc پلاس گرین آکبند با مسولیت  خودم روی سیستم شخصی خودم در حد یه user تست و  استفاده کنم   -  و  انشاا...  نتیجه  را  در اختیار دوستان گل  لیونی  گذارم

آن مدیریت محترم در صورت تمایل  یه  پاور  سری  oc پلاس گرین آکبند جهت استفاده و تست در اختیار بنده  قرار دهید !

با تشکر

برادر مگه قراره بمب بندی روی سیستمت سه  ماه قبل از عرضه این سری پاورها، 5 نفر از عزیزان حرفه ای و با سابقه بالای 5 سال در اینترنت و فروم ها از این پاورها به صورت پایلوت بر روی سیستمشون استفاده کردند و این یکی از تست های شرکت سیاره سبز بود... در صورتی که رضایت داشته باشند اسامیشون اینجا ذکر می شه !!! شاید بگید گرین دروغگو هستش ولی بعید می دونم اسم این عزیزان که بیاد کسی جرات بکنه بهشون بگه دورغگو !!! یکیشون چون می دونم ناراحت نمی شه مثلاً آقای امیر محموده !!! یکی دیگشون آقای آرمین هستند و آقای بهزاد تک و ... . پیشاپیش از این عزیزان به خاطر اینکه اسمشون برده شد عذرخواهی می کنم...

در در 1396/01/26, 10:56:22، AMD>INTEL گفته است :

سلام 

در مورد تست  با دستگاه کروما  که مجهز ترین  دستگاه برای  بررسی دقیق کارایی  پاور هست . شرکت گرین به هیچ  عنوان نمیتونه دست ببره . چون  دستگاه  از حالت کالیبره  خارج میشود . پس دوستان تصور اینکه گرین میتونه  توی نتایج تست دست ببره فراموش کنند .

شرکت گرین سابقا  در  مقاله ای به نام  پنج پادشاه در یک  اقلیم  پاور خودش را با چندین  پاور با برندهای دیگر تست کرده بودند . کارشناسان فنی این شرکت ها  هم حضور داشتند . و نتیجه گیری تست را قبول داشتند .

پس دوست استارتر یقین  بدونند  این دستگاه کروما  امکان دستکاری نداره   چون از حالت کالیبره خارج میشود .

این آقایی که در بالا پست گذاشتند و من نقل قول کردم ازشون، آقای بهادر امید هستند. ایشون نه تنها هیچ ربطی به گرین ندارن، بلکه مدتها در شرکت همسایه و رقیب گرین (کولرمستر) کار می کردند.

در در 1396/01/26, 11:13:42، sadeh گفته است :

خبر فوری

استارتر ناپدید شد

پلیس و کارآگاهان مشغول یافتن سر نخ هستند و مظنون اصلی گرین می باشد.مقداری لکه خون و آثار برق گرفتگی 3 فاز در محوطه لابراتوار گرین دلیل اصلی پلیس می باشد

اخبار بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد

پی نوشت:

گرین جون به این زودی سر طرفو کردی زیرآب؟

نه آقا 2 میلیون تومن رو خشکه حساب کردیم !!! بنده خدا راضی شد گفت می ره 6 ماه دیگه میاد.

ببخشید من یکمی مزاح کردم تا بحث از این حالت دعوا و قهروار خارج بشه !!!

1) دوستانی که می فرمایند گرین چرا از قطعات متفاوت عکس نمی گذاره !!!   جواب: ما کی گفتیم عکس نمی گذاریم؟ کجا گفتیم ؟ می زاریم ولی به ولله قسم که قبول نمی کنید !!! ما می گیم شما بیاید که ما باز کنیم پاوری که خودتون گرفتید رو از نزدیک فرقاش رو بهتون بگیم به خدا !!! بعد فیلم یک تیک هم می گیریم بدون کات (اصلاً مجموعه لیون و پیدیو بیاد فیلم بگیره) تا نگید 4 نفر اومدن و بعدش بگذاریم توی فروم ، خوبه؟؟؟  اگه دوست داشتین تست فنی هم می گیریم !!! قبلش هم به شما یاد می دیم اصلاً خودتون با دستگاه کار کنید !!! خوبه؟؟؟ من بگم گرین بده ، آشغاله خوبه؟؟؟ دیگه چه کار کنیم شما ها رو بتونیم راضی کنیم ؟ فقط  تروخدا باهم بحث و دعوا نکنید !!! رفاقت ها بیشتر ارزش داره.

2) دوستانی که می فرمایند چرا با برند دیگه مقایسه نمی کنید؟ جواب: برید از طرف واردکننده اون برند ها به شکل کتبی رضایت بگیرید و خودشون رو هم بیارید تا در حضور خودشون تست ها انجام بشود!!! گرین رقابت سالم انجام می ده ... (منم منم نمی کنم، هیچ ادعایی هم ندارم)ولی  توی عمرم بالای 500 عدد پاور رو،  انواع و اقسام تست ها رو با دستگاه ها مختلف زدم، با چشمای خودم دیدم، ولی هنوز جرات ندارم پابلیک بگم، پاورهای XXXXXXXX، دارای طراحی Non-PFC هستش و با لود کشیدن بالا خازن ورودی میترکه، نمونه مشابه در XXXXXXXXX به صورت پلمپ موجوده ، پاورهایXXXXXXX از برند XXXXXX  روش تخم مرغ آب پز می کنن، سری  XXXXXXXX  کویل وینگش گوشت رو کر می کنه، پاورهایXXXXXXXXXXX  نشط ولتاژ شاخه 12 روی استندبای 6 ولته !!! و  ....  چندتا دیگه می خواین بگم !!! (شدم اون رفیقمون که خیلی میدونست هی بگم بگم می کرد )  خوب این درسته ؟!!! شما که یک نکته کوچیک رو پیراهن ... می کنید !!! حالا اون بنده خدا آقای شمیرانی (مدیریت محترم مجموعه عقیق رایانه که رقیب ما هستند) اون بنده های خدا هم داره کار می کنه کنار ما توی این بازار خراب شده وگرنه خراب کردن بقیه برای ما که امکاناتش رو داریم کاری نداره ... یا مثلاً آواژنگ واقعاً دمش گرم چون سالم کار می کنه !!! دم عقیق رایانه گرم که مرده و سالم کار می کنه !!! نه مثل 2 تا مغازه کوچیک توی بازار رضا که به خاطر آوردن چندتا پاور از برند XXXX بخوان یک برند رو زیر سوال ببرن !!!  اصلاً آقا نظر شخصی منه اگه نخواستین گرین بگیرید ، اصلاً حالتون از گرین بهم می خوره، برید از عقیق رایانه یا آواژنگ بگیرید !!! کاری به گرونی و غیره ندارم ، نونشون از خیلیای دیگه حلال تره و از همینجا درود بر شرفشون...

این مطالبی که در بالا گفتم کاملاً نظر شخصیه من بود ، کسی بیاد بگه مسئول گرین اینارو گفته بنش می کنم !!!

سلام آقای شعبانی خوبی؟ کم پیدایی

آقا حرفات تماما درست، خرابی تو همه برندها وجود داره نمیشه بگی فلان برند هیچ عیبی نداره، والا اینقدر ملت ایسوس ایسوس ایسوس میکنن اونم از نظر من فقط تو ایران

حبابیه که فروشنده ها و وارد کننده ها ایجاد کردن، وگرنه من مانیتور ایسوس خریدم سر 6 ماه خود به خود صفحه نمایشش خراب شد رفت هیچ کاریشم نمیشد کرد!

یا یه تبلت ایسوس از همین لیون خریدم چند سال قبل برای دوستان که سوکت شارژرش مشکل داشت از اول و ... ایران بازار مسمومه فروشنده بودم، مغازه دار بودم

می دونم، چون خیلی از چیزا رو اصول نی، مخصوصا کار آفرینی تو این صنعت که ت. کشورمون هیچ حمایتی ازش نمیشه و همیشه الویت های اخره نزدیک 20 سال موندن

خیلیه، من محصولات گرین رو برای خودم تا به حال نگرفتم اما برای دوستان و آشنایان خرید و تا به حال مشکلی نبوده کیس و پاور بوده.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، ـ۞ Devileytion ۞ـ گفته است :

دوست عزیز. شما تو ایران میشناسید جایی رو که این لوازم رو داشته باشه و در مجانی در اختیار قرار بده؟ نکنه ملوکول های اتمسفر شرکت گرین باعث میشه پاور هاش ده برابر توان روی جعبه ضرفیت بدن ولی خارج از مجموعه خودش چیز دیگه باشن؟ اگه سر در نیمارید، همون TPU هم فیلم بگیره بازم سر در نمیارید. تازه TPU که معلوم نیست لابراتوارش چه جوریه. باز OC3D پاور تست میکنه، از لوازم تستش یه فیلمی هم میگره مثلا. از TPU برا خودتون غول ساختید. یدفه بگو هر کاری کنید من راضی نمیشم خلاص دیگه.

با سلام
من واقعاً نمیدونم اینا چی هستن تو یکی از اتاق های کارشون ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشن
chair_front.jpg

chair_side.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

شرمنده ولی من نه جیره خور شرکتی هستم و طرفدار شرکتی من طرفدار کیفیت در برابر قیمتم و شما با این حرفت داری به من توهین میکنی و من اینو به دید شوخی نمیگیرم 

و ممنونم که بنده رو خیلی ساده به باد توهین گرفتید . ممنون واقعا ممنون !!!

ببخشید دوست عزیز

شما رفتید یک لینک دادین گفتین این پاور طبق این ریویو از فلان مشکلات رنج میبره.

خیلی هم خوبه، من خودم کلی مطلب توی این تاپیک یاد گرفتم هیچ ایرادی هم نداره.

ولی اینکه حالا شرکتی که این موضوع رو داره بررسی میکنه میگه حاضره اگر مشکلی باشه به شما جایزه بده، شما این حرکت رو جیره خوری به حساب میارید؟

الان مثلا" مایکروسافت به دوستانی که مشکلاتش رو پیدا میکنند پول میده، جیره خورشون میکنه؟ یا نه، داره تشویقشون میکنه که کمکش میکنند برای برطرف کردن مشکلات محصولاتش؟

http://thehackernews.com/2016/04/microsoft-bug-bounty.html

http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/microsoft-pays-out-100000-to-hacker-who-exposed-windows-security-flaws-8871042.html

http://www.geekwire.com/2013/microsoft-pay-100000-find-security-flaws-software/

شما اگر با این کارتون باعث بشید 1% مشکلی در پاور نمایان بشه، به دوستانی مثل من که دارم از این پاور استفاده میکنم کمک میکنید تا در آینده ضمن برطرف کردن مشکل از آسیب احتمالی جلوگیری بشه.

الان اعتبار شما با این کارتون داره از بین میره، حالا خود دانید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا گور بابای پاوری که techpowerup تست کرده.  

الان موضوع اینه یه پاور رو گرین در مقابل پاور گل سرسبدتون همزمان تست کنه .   پاوری که اکثرا اونایی که گرین رو قبول ندارن و رو سیستمهاشون میبندن بیشتر corsair هست دیگه . نه cooler master تست بشه

اگه نتایج بهتر بود به نسبت تست techpower که چه بهتر

اگه مساوی با techpower بود.   جان خودم سیستمم طوریش بشه دستگاه تستم رو میبرم وصل میکنم به کسی که پاور رو تست کرده .ببینم طرف سالم بوده

دیگه  دارم قاطی میکنما . بچه چرا نخوابیدی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، AMD>INTEL گفته است :

سلام 

با سلام
اولین نکته در جواب اینگونه بحث ها این هست که
اینجا ایرانه دوست گرامی . سر خط
اگر لازم ببینن هر کاری درسطح خودش انجام میشه بعد اینکه این دستگاه ها گارانتی دارن
میدن براشون تعویض کنند :D

الان دارم نظرات رو میخونم خیلی ها گیر دادن به تست گرین از محصول خودش در ازمایشگاه خود
بیاید اصلا  یک پیشهاد دیگه بدیم
گرین تست هاش رو بزنه در ازمایشگاه خودش که فکر نکنم هزینه انچنانی داشته باشه براشون
و نتیجه رو اعلام کنه
بعد یکعدد از همین پاور هم برای TPU بفرسته و اونا هم تست کنند (البته بعید میدونم محصولی که بازار جهانی نداره رو تست کنند)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
اولین نکته در جواب اینگونه بحث ها این هست که
اینجا ایرانه دوست گرامی . سر خط
اگر لازم ببینن هر کاری درسطح خودش انجام میشه بعد اینکه این دستگاه ها گارانتی دارن
میدن براشون تعویض کنند :D

الان دارم نظرات رو میخونم خیلی ها گیر دادن به تست گرین از محصول خودش در ازمایشگاه خود
بیاید اصلا  یک پیشهاد دیگه بدیم
گرین تست هاش رو بزنه در ازمایشگاه خودش که فکر نکنم هزینه انچنانی داشته باشه براشون
و نتیجه رو اعلام کنه
بعد یکعدد از همین پاور هم برای TPU بفرسته و اونا هم تست کنند (البته بعید میدونم محصولی که بازار جهانی نداره رو تست کنند)

سلام  

دوست من دستگاه  دستکاری شده  شامل گارانتی نمیشه . هیچ شرکتی  مخصوصا  این دستگاه ها با حساسیت بالا  و قیمت بسیار بالا  را در صورت دستکاری  گارانتی نمیکند .

خود شرکت  یک دستگاه  که شاید نمونش در ایران نباشد  و  بازوی بخش تحقیق و توسعه هست  را از عمد دستکاری نمیکنه .  چون  برای پروژه های مختلف  بهش نیاز داره 

قیمت دستگاه بسیار بالاست  در صورت  از کالیبره خارج شده  هزینه  30-40 میلیونی روی دست شرکت قرار میدهد . شما خودتون  را جای  مسئولان شرکت گرین  بگذار . حاضری  دستگاهی که باهاش کار تحقیقاتی میکنی دستکاری کنی ؟

هدف من از شرکت در  این گفتگوی  این بود . بگم دوستان عزیز اطمینان داشته باشند . این دستگاه به شدت حساس هستند و  به هیچ عنوان  احتمال دستکاری وجود ندارد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...