رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

قیمت یکی از مشکلاته...صحبت اینه که خیلی از برندهای معتبر هم عملکردشون در همین اندازه ها هستش
پاور انرمکس هم دقیقا رو داره و امتیاز برابر گرفته
+12V ripple suppression could be better
58f4b6bebd1db_.thumb.jpg.9f1f72ad73fc10e8bc67c9c371c6c2b3.jpg
برای کسی که نمیخواد قبول کنه هر چی مدرک هم نشون بدی همینه

دوست عزیز شما بررسی کامل این پاور یا پاور کولر مستر را خواندید ؟ دقیق نوشته نقص فنی داشته ؟ مشکلشون دقیقا چی بوده چون برای من جای سوال داره ، الان بحث اینکه این پاوری تک پاور آپ تست کرده و شبیه مدل گرین هستش چند تا مشکل داره ، آیا این پاور انرمکس هم در همون حد مورد داره ؟

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 13 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

پاور تست شده مورد نظر محصول اروپا هستش و توی اروپا عرضه میشه و کیفیت استاندارد رو داره

واقعا چرا بعضی ها انقدر با گرین دشمنی بی منطق دارن؟

تمامی قطعات الکترونیکیی که به بازار عرضه میشن همگی تست های استاندارد و ایمنی رو میگذرونن و همینجور الکی نیستش

بر فرض مثال که گرین همین باشه حداقل استاندارد رو داره

کولر مستری که همه برند پرست ها ادعا میکنن بهترینه توی همین تچ پاور اپ 8.2 گرفته ! پس الان کولر مستر معتبر نیستش

پاور EVGA از این سایت 8.4 گرفته که تقریبا تفاوت چندانی به لحاظ امتیازی ندارن

دوست عزیز .

بهتر بود بطور کامل مطالعه میکردید تا ببینید چه تفاوتهایی دارند . فقط ریپلهای شاخه 12 ولتی این سه پاور مقایسه کنید .

1.PNG.456c20774d21eb06ae9729f8db0f82fa.PNG2.PNG.69c8ee41fb16709c27c2a60bceb1aa4b.PNG3.PNG.ac316ecd8688622275548f294311a238.PNG

لینک به دیدگاه

من تا اونجایی که بررسی کردم هیچ کدوم این پاور ها مشکل و نقص فنی جدی نداشتن !
تنها ایرادشون تو قیمت ، کابل یا مثلاً عملکرد سیستم کولینگ پاور بوده ، نقص فنی جدی نداشتن !

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ata.royalfalcon گفته است :

دوست عزیز .

بهتر بود بطور کامل مطالعه میکردید تا ببینید چه تفاوتهایی دارند . فقط ریپلهای شاخه 12 ولتی این سه پاور مقایسه کنید .

1.PNG.456c20774d21eb06ae9729f8db0f82fa.PNG2.PNG.69c8ee41fb16709c27c2a60bceb1aa4b.PNG3.PNG.ac316ecd8688622275548f294311a238.PNG

الان این pass  چیه براش نوشتن؟

روی چه حساب  passمیشه یا fail اینو میشه توضیح بدین؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mohammad Ali X گفته است :

من تا اونجایی که بررسی کردم هیچ کدوم این پاور ها مشکل و نقص فنی جدی نداشتن !
تنها ایرادشون تو قیمت ، کابل یا مثلاً عملکرد سیستم کولینگ پاور بوده ، نقص فنی جدی نداشتن !

بنده امتیاز رو لحاظ کردم عزیز...پست قبلیم دقت کنید پاور corsair هم مشکل یکسانی داشته ولی دلیل بر نقص فنی و بد بودن نیست و امتیاز 8.7 گرفته

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

بنده امتیاز رو لحاظ کردم عزیز...پست قبلیم دقت کنید پاور corsair هم مشکل یکسانی داشته ولی دلیل بر نقص فنی و بد بودن نیست و امتیاز 8.7 گرفته

پاور کورسیر دقیقا همین مشکل پاور نامبرده در این تاپیک را داره ؟ نقص فنی ای من ندیدم بنویسه براش یکبار دیگه مقاله تک پاور آپ را به دقت بخونید ، بحث من روی امتیاز نیست ، شما جوری نوشتید بنده فکر کردم پاور های کورسیر کلا تعطیل هستند ! مثل حرف اون دوست گرامی که گفت خازن های پاور کورسیر میترکه ، روش تخم مرغ آپز درست میکنیم و از این حرف ها

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

حرف همه رو زدید

کاربر پوریا لیون و ارمین بحث رو به بیراهه کشوندند

حتی ایشون با اینکه استخدام شرکت گرینه معایب(راست و دروغ رو نمیدونم) شرکت های دیگه رو گفته که با این کارش ابروی گرینو برده

بیایید با روش بالا اثبات بیگناهی کنید .

گفته های ایشون در پاراگراف پاییین:

(( توی عمرم بالای 500 عدد پاور رو،  انواع و اقسام تست ها رو با دستگاه ها مختلف زدم، با چشمای خودم دیدم، ولی هنوز جرات ندارم پابلیک بگم، پاورهای الایت کولرمستر Non-PFC هستش و با لود کشیدن بالا خازن ورودی میترکه، نمونه مشابه در سوپر فلاور به صورت پلمپ موجوده ، پاورهای RM گولد کورسیر روش تخم مرغ آب پز می کنن، سری کورسیر HX کویل وینگش گوشت رو کر می کنه، پاورهای انرمکس سری تام هاک 2  نشط ولتاژ شاخه 12 روی استندبای 6 ولته !!! و  ....  چندتا دیگه می خواین بگم !!! ))

شما اقای پوریا لیون,.شما حق تخریب برند های دیگه با نام کاربری خودتون (یعنی نماینده شرکت گرین) را ندارید اینکار یعنی ماست بقیه ترش و ماست من شرین

کاربر بی طرف باید این حرف ها رو بزنه نه شما

و همچنین گفته های کاربر ارمین:

از کجا معلوم همه ی ما واقعا" اشخاص مستقل باشیم و کل این تایپک توسط دو نفر با یوزر های متفاوت نوشته نمیشه؟ از کجا معلوم همه چیز زیر سر سیا نباشه؟

سوال خیلی اسونه من نمیدونم چرا شرکت گرین با این همه نیروی حاظر جواب نمیتونند پاسخگو به طور عادلانه باشند و فقط تایپیک رو به نفع خودشون میخواخند تغیر بدهند !!؟؟

درود

بنده تذکر دادم که هدف بعضی از دوستان   اینه که  تاپیک  و به  بیراهه بکشن و از بحث اصلی منحرف بشه واز جدیت تاپیک کم بشه و نهایتا تاپیک بسته بشه توهین به تیم لیون قلمداد شده و به ما اخطارشو دادند

لینک به دیدگاه

اینکه پاور خوبه یا بد با توجه به قیمت رو خریداران در موردش قضاوت می کنن. تمام این پاورها استانداردهای اولیه رو دارن وگرنه حتی اجازه تولید بهشون نمی دادن . شما ایران رو نگاه نکنید هردمبیله برخلاف این در غرب مصرف کننده ها حق و حقوقی دارن و نمی تونن چیز غیر استاندارد بفروشن . اما برای بعضی ها داشتن حداقل ها کفایت می کنه برای بعضی های دیگه چیزای بیشتری نیاز دارن و می خوان احتیاط بیشتری کنن . در غرب تمام ماشین ها حتما حداقل استانداردهای ایمنی رو دارن اما ایمنی ها برابر نیست و بعضی ماشین ها بیشتر و بعضی ها کمتر از بقیه ایمن هستن .

بحث اصلی اینکه پاوری که استارتر گذاشته همین پاورهای های اند گرین هستن یا تفاوت داره. راستش در تمام دنیا سایت های رویو قطعات بسیار پیچیده که نهایت تکنولوژی شرکت ها هستن رو بررسی و به خریداران و علاقمند شرح میدن . نیازی نیست شرکت گرین معادلات ماکسول حل کنه برای اینکه ثابت کنه پاورشون با پاوری که استارتر رویوش رو گذاشته یکی هست یا نه. فقط کافی هست مثل سایت های رویو بیان و  با زبان ساده پاورشون رو شرح بدن و دلایل تفاوتشون رو به صورت مستند و با عکس مثل سایت های رویو بیان کنن.

لینک به دیدگاه

اینکه پاور خوبه یا بد با توجه به قیمت رو خریداران در موردش قضاوت می کنن. تمام این پاورها استانداردهای اولیه رو دارن وگرنه حتی اجازه تولید بهشون نمی دادن . شما ایران رو نگاه نکنید هردمبیله برخلاف این در غرب مصرف کننده ها حق و حقوقی دارن و نمی تونن چیز غیر استاندارد بفروشن . اما برای بعضی ها داشتن حداقل ها کفایت می کنه برای بعضی های دیگه چیزای بیشتری نیاز دارن و می خوان احتیاط بیشتری کنن . در غرب تمام ماشین ها حتما حداقل استانداردهای ایمنی رو دارن اما ایمنی ها برابر نیست و بعضی ماشین ها بیشتر و بعضی ها کمتر از بقیه ایمن هستن .
بحث اصلی اینکه پاوری که استارتر گذاشته همین پاورهای های اند گرین هستن یا تفاوت داره. راستش در تمام دنیا سایت های رویو قطعات بسیار پیچیده که نهایت تکنولوژی شرکت ها هستن رو بررسی و به خریداران و علاقمند شرح میدن . نیازی نیست شرکت گرین معادلات ماکسول حل کنه برای اینکه ثابت کنه پاورشون با پاوری که استارتر رویوش رو گذاشته یکی هست یا نه. فقط کافی هست مثل سایت های رویو بیان و  با زبان ساده پاورشون رو شرح بدن و دلایل تفاوتشون رو به صورت مستند و با عکس مثل سایت های رویو بیان کنن.

ای قربون کلامت دوست عزیز به بهترین شکل ممکن سخن بسیاری از دوستان اینجا را شرح دادی [emoji257] [emoji257] [emoji257]

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

افزایش 30 هزار تومانی قیمت پاور گرین مدل 750OC+ با تمامی حواشی پیش آمده در چند روز گذشته هم در نوع خودش جالب توجه هست! خدارو شکر ثبات نسبی قیمت ارز هم بهانه افزایش قیمت های مکرر رو از واردکنندگان عزیز گرفته.

750.jpg.350de7ebbd93900c722cbbf6444cb159.jpg

اگر قیمت ریالی این پاور رو به قیمت روز دلار تقسیم کنیم به رقم  بالای 140 دلار می رسید؛ جالبه اگر بدونیدکه این مبلغ بهای خرده فروشی یکی از بهترین 750W های دنیا در حال حاضر است:

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151154

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، HeX گفته است :

افزایش 30 هزار تومانی قیمت پاور گرین مدل 750OC+ با تمامی حواشی پیش آمده در چند روز گذشته هم در نوع خودش جالب توجه هست! خدارو شکر ثبات نسبی قیمت ارز هم بهانه افزایش قیمت های مکرر رو از واردکنندگان عزیز گرفته.

اگر قیمت ریالی این پاور رو به قیمت روز دلار تقسیم کنیم به رقم  بالای 140 دلار می رسید؛ جالبه اگر بدونیدکه این مبلغ بهای خرده فروشی یکی از بهترین 750W های دنیا در حال حاضر است:

این قیمت های تخیلی در بازار ایران همیشه برای مصرف کننده عذاب آور بوده و هست

به قول فردوسی حکیم :

یکی داستانست پر آب چشم

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

شما یک پاور گرین نو بخر مشکلی برات ایجاد نمی کنه.علتش اینکه بعضی ها مخالف هستن بر میگرده یا حساسیت زیادی دارند یا اینکه تجربه بدی داشته اند یا اینکه زیر فضای  روانی منفی زندگی می کنند.حالا اگر دوست نداری میتونی از برند معتبر بگیری.

چند درصد از فروش پاور متعلق به گرین هست ؟ چند درصد از پاور موجود در ایران متعلق به گرین هست ؟ فرض کنیم گرین 100 هزار عدد تولید کرده است نهایتا 10 هزار عدد مشکلی داشته اند.این عدد بزرگی به حساب می آید در مقابل برند های دیگر.اصلا شما از برند های دیگه دیگر آمار خرابی نمیشنوی.میدونی چرا ؟ چون بالای 70 درصد از پاور ها متعلق به گرین هست ،  در نتیجه  سهم برندهای دیگر  از آمار خرابی پاور خیلی کم می شوند در نتیجه شما دیگر چیزی از آمار خرابی پاور غیر گرین نمیشنوی و فقط گرین می بینی   ، بنابراین جو روانی منفی به وجود می آید.این همان چیزی است که من هر روز می بینم.

دوست عزیز این میشه ده در صد خرابی و فاجعه هستش مشخص هست که فقط یه چیزی گفتی که یه چیزی گفته باشی!

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HeX گفته است :

زمانی که تقاضا باشه و خرید باشه قیمتم میره بالا اگر ملت همیشه در صحنه نخرن هم قیمت میاد پایین هم به مراتب کیفیت و همچنین خدمات پس از فروش

کلا خدمات پس از فروش تعریفش اینجا چیز دیگس، فروشنده کالا رو فروخت دیگه تموم شد. نمونش پردازنده اینتل 7700

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

سلام

چرا  بحث الکی میکنید نمیخواید نخرید

من که چند سال هست چند مدل گرین داشتم هیچ مشکلی هم نداشته دیگه نمیدونم این همه شاهد و مدرک برای چی

خود همون شرکت خارجی داره گواهی نامه این پاور رو صادر میکنه

لینک به دیدگاه

سلام به اعضای انجمن لیون
بعد از دنبال کردن مسئله ای ذهنم رو درگیر کرد که چرا نگاه ما به هر چیز یا صفره یا صد؟
چرا قبول نمیکنیم گرین از 20 مثلا 14 بگیره؟یا 17؟

1)در پاسخ دوستی که در رابطه با دستکاری کردن دستگاه کروما بحث کردن باید بگم اگر گرین دستگاه کروما رو می تونه دستکاری کنه پس مسلما این علم رو هم داره که کیفیت پاورش رو بالا ببره پس عقل سلیم میگه به جای دستکاری کرومای n میلیون تومنی کیفیت پاور رو بالا ببره.

2)من مشاور یکی از شرکت های اسمبل سیستم های رندرینگ خارجی هستم و بعد از کمی پرس و جو از تیمی که اکثر پاورهایی که برای اسمبل استفاده می کنند بالای 1200 بوده جویا شدم و دیدم تمامی برندها با اختلاف کم(مارک گرین در این شرکت استفاده نمی شود) خرابی نسبی داشته اند.

3)من روی ۲ سیستم enermax 1350 platimax دارم یکی از اون ها که داره با ۴تا titanX حدود ۲ سال کار می کنه اما یکیشون که با ۲تا 1080 کار می کنه بعد از ۶ ماه،هفته ی پیش سوخت.(بقیه قطعات مشابه هستند)
باید چه نتیجه ای بگیرم بگم enermax خوبه یا بد؟باید همه جا براش تبلیغ منفی کنم یا مثبت؟
با فرض اینکه پاور گرین با عکس مطابقت داشته باشه آیا استارتر از سلامت پاور اطمینان دارند؟

چرا به نتایج TPU اعتماد دارید ولی به گرین نه؟

4)چرا دوستان اصرار به تخریب یا تکریم گرین دارند.
برند خودتون رو خریداری کنید و ازش لذت ببرید.
با دنبال کردن تاپیک من زمانی پاور 1200 گرین می خرم که تضمین بشه مشکل فن حل شده.

به همین راحتی دنبال یک برند مطمئن می گردم که کمترین خرابی و بهترین خدمات رو داشته باشه چون می خوام پول بدم از خودم طرفداری می کنم نه از برند.

5)گویا فن پاورهای گرین مشکل صدای فن دارند(به گفته ی دوستان) که این برای یک پاور در سطح بالا زجر آوره و گرین موظف به حل این مشکله.

6)من هیچکدام از محصولات گرین رو استفاده نکردم و کاملا بی طرفانه نظر دادم .

دوست دارم گرین رو بالای سر بهترین ها ببینم.

یا لطیف

علی کاویانی

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، sinastar گفته است :

بنده هم پاور گرین 1235 دارم که از سال 88 تحت سنگین ترین شرایط داره کار میکنه (2 تا 4870x2 با کراس فایر فقط بخشی از این سنگینی هاس)

با این تفاوت که پاور بنده حدوده نصف قیمت پاور شماست ، البته شاید از نصف هم کمتر

پس بنده هم میگم که پولتو ریختی بیرون ..... چون همون کارو پاور منم انجام میده ، تازه 235 واتشم بیشتره !!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز میدونی وقتی میخوای یه سیستم بالا واسه خودت ببندی تو کل قطعات چقدر فرق قیمت هست وقتی از داخل مملکت خرید کنی یا از Computer Plaza دبی؟ تنها چیزی که اونجا نبود Samsung 960 Pro بود که اونم از آمازون خریدم! خرید از آمازون گرون تر از دبی میشه، با این حال تو همین یک SSD مبلغ 750 هزار تومان از ایران ارزونتر خریدم! من هیچوقت پولمو تو جیب وارد کننده های دزد ایرانی نمیریزم! من میتونم بگم کسی که گرین میخره پولشو ریخته دور! چون به قیمت دلاری داره پول یه محصول تاپ رو میده و فکر میکنه که Green از Corsair ارزونتره!!!

ضمن اینکه Green هر چی هم کم کیفیت باشه بالاخره کار میکنه! تفاوت هایی که با پاور های High End رو داره من و شما متوجه نمیشیم! سخت افزار سیستم متوجه میشه!

ویرایش شده توسط omidsolo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، rayan54080 گفته است :

سلام

چرا  بحث الکی میکنید نمیخواید نخرید

من که چند سال هست چند مدل گرین داشتم هیچ مشکلی هم نداشته دیگه نمیدونم این همه شاهد و مدرک برای چی

خود همون شرکت خارجی داره گواهی نامه این پاور رو صادر میکنه

درود

ببینید اصلا بحثی اون صورت که شما فکر می کنید نیست و نداریم.

من خریدار و مصرف کننده و توصیه کننده گرین الان مقداری شک به دلم اومده برای برندی که سالها بهش اعتماد کرده بودم.

من خودم کسی هستم که سه سال پیش پاور 750b-oc رو برای خودم خریدم در حالی که میدونستم برد و طراحی مدارش مربوط به سال 2007-2008 میشه! این نتیجه اعتماد هست که باعث میشه من محصول رو هرچند قدیمی خرید کنم.

من هر سال حداقل 10 مورد پاور رده بالا برای مشتریام خرید می کنم و سال گذشته نزدیک به 3 میلیون تومان فقط پاور های رده پایین(حدود 25 عدد 380 وات) برای مدارس خرید کردم و فاکتورهاش هم همه توی لیون موجود هست.

آخرین خریدم هم تو عید همین امسال بود که 750OC+ خرید کردم و قبل از خرید هم مسئله فن رو جویا شده و پس از خرید هم مشکل رو حل شده دیدم ولی کیفیت سوکت های پاور 135 دلاری گرین واقعا تو ذوقم خورد! چون پاور 700 وات 5 سال پیش ترمالتیک کیفیت سوکتهاش بهتر بود! امیدوار بودم که کیفیت درون محصول به کیفیت سوکتهاش نباشه ولی این تاپیک رو که دیدم شکم بیشتر شد.

ببینید یه سری موارد باید شفاف بشه وگرنه اعتمادی که ذره ذره جمع شده به یکباره از بین میره.

اینکه گرین در صفحه پاور 1200  ادعا کرده که ریپل خروجی استثنایی و بسیار پایین تر از استاندارد جهانی 25 میلی ولت داره ولی بررسی پاور با طراحی برد و کامپوننت یکسان دوبرابرش رو ثبت کرده باید شفاف بشه و شک من رو به اعتماد مجدد تبدیل کنه.

اینکه گرین ادعای ارزان فروشی و حمایت از حقوق مصرف کننده داره و میاد پاورش تو اروپا که توان خرید چند برابری مصرف کننده ایرانی رو داره با قیمت 200 دلار به فروش می رسه ولی تو ایران معادل دلاری 225 دلار به فروش میره جای سوال داره. حالا گیرم کورسیر و کولرمستر گرون فروش! آیا واقعا باید گرین هم که اسم تولید کننده داخلی رو یدک می کشه قیمت رو بالا ببره و به من مصرف کننده ایرانی ظلم کنه حتی در حد 25 دلار!؟

لینک به دیدگاه

درود

ببینید اصلا بحثی اون صورت که شما فکر می کنید نیست و نداریم.
من خریدار و مصرف کننده و توصیه کننده گرین الان مقداری شک به دلم اومده برای برندی که سالها بهش اعتماد کرده بودم.
من خودم کسی هستم که سه سال پیش پاور 750b-oc رو برای خودم خریدم در حالی که میدونستم برد و طراحی مدارش مربوط به سال 2007-2008 میشه! این نتیجه اعتماد هست که باعث میشه من محصول رو هرچند قدیمی خرید کنم.
 من هر سال حداقل 10 مورد پاور رده بالا برای مشتریام خرید می کنم و سال گذشته نزدیک به 3 میلیون تومان فقط پاور های رده پایین(حدود 25 عدد 380 وات) برای مدارس خرید کردم و فاکتورهاش هم همه توی لیون موجود هست.
آخرین خریدم هم تو عید همین امسال بود که 750OC+ خرید کردم و قبل از خرید هم مسئله فن رو جویا شده و پس از خرید هم مشکل رو حل شده دیدم ولی کیفیت سوکت های پاور 135 دلاری گرین واقعا تو ذوقم خورد! چون پاور 700 وات 5 سال پیش ترمالتیک کیفیت سوکتهاش بهتر بود! امیدوار بودم که کیفیت درون محصول به کیفیت سوکتهاش نباشه ولی این تاپیک رو که دیدم شکم بیشتر شد.
ببینید یه سری موارد باید شفاف بشه وگرنه اعتمادی که ذره ذره جمع شده به یکباره از بین میره.
اینکه گرین در صفحه پاور 1200  ادعا کرده که ریپل خروجی استثنایی و بسیار پایین تر از استاندارد جهانی 25 میلی ولت داره ولی بررسی پاور با طراحی برد و کامپوننت یکسان دوبرابرش رو ثبت کرده باید شفاف بشه و شک من رو به اعتماد مجدد تبدیل کنه.
اینکه گرین ادعای ارزان فروشی و حمایت از حقوق مصرف کننده داره و میاد پاورش تو اروپا که توان خرید چند برابری مصرف کننده ایرانی رو داره با قیمت 200 دلار به فروش می رسه ولی تو ایران معادل دلاری 225 دلار به فروش میره جای سوال داره. حالا گیرم کورسیر و کولرمستر گرون فروش! آیا واقعا باید گرین هم که اسم تولید کننده داخلی رو یدک می کشه قیمت رو بالا ببره و به من مصرف کننده ایرانی ظلم کنه حتی در حد 25 دلار!؟

[emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106]

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

آقا الکی پست نذارید.

آب از آب تکون نمیخوره.

نه کسی تستمیگیره.

نه عکس میذاره

نه کسی حاضره بره گرین

نه گرین زیر بار نوشته های tpuمیره

نه ارزون میکنه پاوراشو.

ونه کیفیتشو میبره بالا.

بیخود دادوبیدادنکنین

برین خونه هاتون معرکه تموم شد.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان

طرف شاکی شده گرین گفته بیا ثابت کنم اونم زیر بار نمیره!

در ضمن دوستان گل متخصص که ادعایی دارن چرا گرین نمیرن اگر گرین گرون فروشه پس چرا قیمتش تو ایران معقول هست؟

دوستانی که میگن گرین گرون میده چرا مراجعه نمیکنن به آقای حسینی که این سوال رو دنبال کنه!

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

درود دوستان

طرف شاکی شده گرین گفته بیا ثابت کنم اونم زیر بار نمیره!

در ضمن دوستان گل متخصص که ادعایی دارن چرا گرین نمیرن اگر گرین گرون فروشه پس چرا قیمتش تو ایران معقول هست؟

دوستانی که میگن گرین گرون میده چرا مراجعه نمیکنن به آقای حسینی که این سوال رو دنبال کنه

هرکی گفته قیمت گرین توی ایران معقول هست کاملا اشتباه کرده .

قیمت گرین اصلا منصفانه نیست اما نسبت به سایر برندها بهتره . دلیلش هم بی صاحب بودن بازار ایران هستش .

وقتی با دلار خداتومن جنس رو توی پاچه مردم می کنند قیمتهای مضحک گرین قابل قبول میشه .

اگر پاور های مطرح جهانی با قیمت منصفانه وارد بازار میشدن هیچکس برای پاور های گرین مبلغ فعلی رو نمی پرداخت .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

هرکی گفته قیمت گرین توی ایران معقول هست کاملا اشتباه کرده .

قیمت گرین اصلا منصفانه نیست اما نسبت به سایر برندها بهتره . دلیلش هم بی صاحب بودن بازار ایران هستش .

وقتی با دلار خداتومن جنس رو توی پاچه مردم می کنند قیمتهای مضحک گرین قابل قبول میشه .

اگر پاور های مطرح جهانی با قیمت منصفانه وارد بازار میشدن هیچکس برای پاور های گرین مبلغ فعلی رو نمی پرداخت .

درود عزیزم

یعنی شما کلا الان آشنا هستی به تمام مراحل قیمت گذاری ؟

یا هر موردی ریزی که غیر از تولید و واردات باید لحاظ بشه در قیمت گذاری ؟

مثلا میدونی هر پاور قیمت تمام شده چقدر هست که فلان رقم میزنن روش میدن دست من و شما!

من متعجب هستم از دوستان معتبر فروم ما قبلا خیلی از قطعات رو تکی وارد میکردیم تو همین فروم با قیمت های گذایی که برامون تموم میشد.  بعد وارد کننده که وارد میکنن مگر قاچاق میکنن

خوب اونا هم گمرک میدن خواب سرمایه دارن و تمام موارد این چنینی مثلا خود ما جنس وارد کردیم چند ماه تو گمرک هست کی میاد ضرر این مدت رو بده برای من که وارد کننده هستم نیاید 4 قرون گیرم بیاد

شما فقط گرین رو داری مثال میزنی که حرف شما رو میشنوه چرا همین قدر سروصدا از بقیه نمیشنویم ؟؟؟؟ از گلابی گرفته تا هواپیما جای شکایت داره اما فقط گرین هست که اینجا پاسخگو هست ما هم فقط همین برند رو مظلوم گیر آوردیم بازم میگم همین که جوابمون رو مثل مرد داد من که میگم مرده

از پاور 1 تومنی من 800 سودش باشه بازم من راضیم چون صدام رو میشنوه این خیلی ارزش داره اونم مثل مرد 

بعدشم قیمت همینه عزیزم تازه وارد کننده ها میدن به خرده فروش ها که باز یه قیمتی میاد روش همه اینا + هزینه های خدمات پس از فروش هم هست

عزیزم بیا از چشم فروشنده ببین

دوست دارم کلی گفتم عزیز 

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

درود عزیزم

مثلا میدونی هر پاور قیمت تمام شده چقدر هست که فلان رقم میزنن روش میدن دست من و شما!

من متعجب هستم از دوستان معتبر فروم ما قبلا خیلی از قطعات رو تکی وارد میکردیم تو همین فروم با قیمت های گذایی که برامون تموم میشد.  بعد وارد کننده که وارد میکنن مگر قاچاق میکنن

خوب اونا هم گمرک میدن خواب سرمایه دارن و تمام موارد این چنینی مثلا خود ما جنس وارد کردیم چند ماه تو گمرک هست کی میاد ضرر این مدت رو بده برای من که وارد کننده هستم نیاید 4 قرون گیرم بیاد

شما فقط گرین رو داری مثال میزنی که حرف شما رو میشنوه چرا همین قدر سروصدا از بقیه نمیشنویم ؟؟؟؟ از گلابی گرفته تا هواپیما جای شکایت داره اما فقط گرین هست که اینجا پاسخگو هست ما هم فقط همین برند رو مظلوم گیر آوردیم بازم میگم همین که جوابمون رو مثل مرد داد من که میگم مرده

از پاور 1 تومنی من 800 سودش باشه بازم من راضیم چون صدام رو میشنوه این خیلی ارزش داره اونم مثل مرد ?

بعدشم قیمت همینه عزیزم تازه وارد کننده ها میدن به خرده فروش ها که باز یه قیمتی میاد روش همه اینا + هزینه های خدمات پس از فروش هم هست

دوست دارم کلی گفتم عزیز ?

صحبت سر گرین هستش .

بهتره در مورد قیمت سایر اجناس حرفی نزنیم .

طبق لینکی که استاد معین در پست زیر دادن

قیمت دلاری پاور گرین با بهترین برندهای روز دنیا در خرده فروشی برابر هست .

وارد این که گرین به ریال خرج می کنه اون ها به دلار نمیشم . اما خدایش کیفیت گرین قابل مقایسه با این برندها هستش ؟؟؟

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستانی که حرف حق و منطقی زدند لطفا تایپیک رو به مشکلات عمومی گرین نکشونید الان مشکلو استارتر گفتند و راه حل منطقیش هم گفتند باید منتظر شرکت گرین به پاسخ استارتر موند

از همه دوستان که تو تایپیک نظر دادند تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Uranium گفته است :

درود عزیزم

از پاور 1 تومنی من 800 سودش باشه بازم من راضیم چون صدام رو میشنوه این خیلی ارزش داره اونم مثل مرد ?

دوست دارم کلی گفتم عزیز ?

ببینید من بیشتر اینکه مسئله قیمت رو پیش کشیدم سر اینه که گرین همیشه به قیمت مناسب شناخته می شده! در خلال این تاپیک هم خیلی از دوستان اشاره کردن به این مسئله.

ولی الان در قالب این تاپیک خلافش ثابت شده! بخصوص در پاورهای رده بالا. الان بهای همین پاور 1200 وات گرین؛  قیمت خرده فروشی پاور EVGA Supernova P2 1200W هست که میشه گفت بهترین پاور دنیا در این واتیج هست و بررسی ندیدم که از این پاور کوچکترین ایرادی گرفته باشن! در صورتی که پاور 1200 گرین نمونه تست شده TPU هست و تقریبا پر از ایراد! پس این قیمت به کیفیتی که خیلی از دوستان میگن کجاست؟

شما به نمودار قیمت این پاور تو همین لیون نگاه بندازید ببینید چه اتفاقی افتاده؟

1200.thumb.jpg.54b3f466d2f20615e7c6f986c997468f.jpg

با افزایش قیمت دلار قیمت پاور مورد نظر به حتی بیش از پیک بهای دلار در 6 ماه  گذشته رسیده ولی با کاهش و ثبات قیمت برنگشته! پس چرا از قیمت گرین تعریف بکنیم؟ چون فلان برند و فلان برند دارن گرونتر میدن دلیل بر خوب بودن قیمت گرین نیست! گرین هم به جای خودش داره خوب پولی ازتون میگیره در مقابل کیفیتی و محصولی که بهتون میده!

و در مورد گفته آخرتون و سود قیمت خرده فروشی هم یه سوال از فروشندگان بکنید ببینید برای یک محصول رده بالا چقدر دستشون برای گرفتن سود از جانب گرین باز گذاشته میشه!

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...