رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

درود، خطاب به آقای حمیدرضا الماسی

نقل قول

کولر مستری که همه برند پرست ها ادعا میکنن بهترینه توی همین تچ پاور اپ 8.2 گرفته ! پس الان کولر مستر معتبر نیستش

در ابتدا باید بگم هیچ کمپانی نیست که در محصولاتش بی‌نقص عمل کنه و همیشه نقط ضعف هر چند کوچک وجود داره. محصولات کولرمستر هم از این قاعده مستثنی نیستن، اما چیزی که در پست‌های شما مشهود بود "مقایسه غلط" و حتی "نخواندن صحیح نقاط ضعف" هر محصول هست. برای اینکه بهتر متوجه بشید من نقاط ضعف پاور Kolink Continuum 1200 W رو ترجمه میکنم.

58f4bc26b0abf_Kolink1200w.thumb.jpg.1b8fa46bb5bcb4f1454ebc63a053afd3.jpg

نقاط ضعف:

• جریان هجومی بسیار بالا
  • Hold-up time بسیار پایین
  • اطلاعات غلط سازنده درباره ضخامت کابل‌های پاور (در مشخصات محصول ذکر شده AWG16 در حالی که کابل‌های این پاور AWG18 هستند) (نکته: هر چه این عدد کمتر باشد، ضخامت کابل بیشتر است.)
  • تداخل الکترومغناطیسی بسیار بالا
  • نوسان و ریپل بالا در شاخه 12 ولت
  • عمل‌نکردن مدارهای امنیتی
  • راندمان پایین در شاخه 5VSB
  • تعداد کابل‌های ساتا میتوانست بیشتر باشد

و حالا نقاط ضعف پاوری که گذاشتی، یعنی کولرمستر V650

• قیمت بالا
  • Hold-up time پایین
  • سیگنال Power good بعد از اتمام Hold-up time همچنان فرستاده می‌شود
  • تعداد کم کابل‌ها و کانکتورهای PCIe و EPS
  • عملکرد شاخه 3.3 ولت

مطمئنا نقاط ضعفی که پاور کولرمستر V650 داره حاد نیست و هیچکدوم باعث آسیب به قطعات نمیشن (دلیل اسکور پایین این پاور هم قیمت بالای اون هست) در حالی که پاور Kolink Continuum 1200 W نقاط ضعف شدیدی داره و در انتخابش باید بسیار دقت کرد.

نقل قول

پاور EVGA از این سایت 8.4 گرفته که تقریبا تفاوت چندانی به لحاظ امتیازی ندارن

58f4b421e7587_.thumb.jpg.6033b951ab37932545dd185302bbe9f8.jpg

این پاور هم مانند پاور کولرمستر V650  اصلا نقطه ضعف خاصی نداره، نقاط ضعف این پاور:

• می‌توانید به جای خرید این پاور، با قیمت مشابه، EVGA SuperNova 650 G2 را خریداری کنید. (دلیل اصلی اسکور کمش هم این بوده)
  • نوسان ولتاژ عالی نیست (در واقع برای پاوری که ساخته کمپانی معظم SeaSonic هست این مقدار راضی کننده نیست اما در نوع خودش خوبه)
  • حالت eco mode میتوانست طولانی‌تر باشد
  • نویز بالا در لود

مجددا مقایسه کنید با نقاط ضعف پاور Kolink Continuum 1200 W تا مسئله براتون مشخص بشه.

نقل قول

برند FSP امتیاز 8.3 گرفته

58f4b54e121fd_.thumb.jpg.99a208526272243b5541498c03ac4714.jpg

نقاط ضعف این محصول:

• قیمت بسیار بالا (دلیل اصلی اسکور پایین)
  • حداقل دور فن‌ها میتوانست پایینتر باشد (در واقع نویز فن بالاست)
  • سنسور تشخیص دما پاور در محل بدی نصب شده

دوباره مقایسه کنید با پاور Kolink Continuum 1200 W؛ اصلا نقاط ضعف این دو محصول با هم قابل مقایسه هست؟!!!

نقل قول

12V ripple suppression could be better

رربب.jpg

نمیدونم قصدتون چیه دارید پاور 430 وات رو با 1200 وات یکی میکنید! اما این پاور هم مشکلش به اندازه Kolink Continuum 1200W شدید نیست.

نقاط ضعفش به طور مختصر به عدم توانایی لود کامل در دمای بالای 45 درجه و Hold-up time پایین و رگولاسیون ولتاژ نامناسب و ریپل شاخه 12 ولت و ... خلاصه میشه. درسته مشکلات کوچکی نیستن اما توجه کنید این یک پاور 60 دلاری با پلتفرم قدیمی و قطعا غیرقابل مقایسه با پاورهای رده بالا و حتی رده متوسط هست.

و اما بهتره یه نگاهی بندازیم به مقدار ریپل موجود در شاخه 12 ولت (110% لود) پاورهایی که نام بردید؛ شات‌هایی که گذاشته میشه به ترتیب از پاور EVGA SuperNova 650w GS شروع میشه و سپس کولرمستر v650 و به پاور Kolink Continuum 1200w ختم میشه، خودتون قضاوت کنید (هر چه قدر خطوط حجیم تر و شلوغتر باشن پاور ریپل بالاتری داره)

12v_110_load_small.jpg

12v_110_load_small.jpg

12v_110_load_small.jpg

امیدوارم در مقایسه‌های آتی مقداری عادلانه‌تر و عاقلانه‌تر عمل کنید! :)

ویرایش شده توسط mostafa abbac
لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان

شنبه بود که مشتری یه سیستم کامل (قطعه خریده بود اورد که اسمبل کنم براش اما cpuشو از خودم ورداشت)
بردش Gigabyte X99 Designare EX بود، پردازنده Xeon E5-2628L V4 از خودم ورداشت، رم هم 4 (2x2) عدد Trident Z 3200 CL14 گرفته بود
اما بودجه کم اورده بود و مجبور بود Green 750 OC EVO بخره
خلاصه سیستمو کامل بستم رو میزم زدیم به برق
سوییچ روشن رو که زدم دیدم برد (قسمتیش که تو عکس نشون دادم) دود کرد و یهو شعله ور شد
نزدیک به صورتم بود (نزدیک بود صورتم بسوزه)
حول کردیم اون بنده خدا که دوید بیرون مغازه منم از کنار اتیش دست مینداختم به پاور که برقو بکشم (نتونستم از محافظ قطعش کردم)
به این امید که من خسارتشو ندم گفتم برو اول گارانتی گرین احتمالا قبول کنن خسارتشو که اونم دیروز خبر بهم داد که قبول نکردن (پشت تلفن چند تا فحش به گیگابایت و گرین داد و خداحافظی کرد، منم واقعا مونده بودم که بهش تو خسارت کمک کنم یا نه که به این نتیجه رسیدم که پولی ندارم و بهشم نصیحت کرده بودم که نه گیگابایت بخره نه گرین ! بهش پیشنهاد ASRock Taichi و ThermalTake 730w Smart SE رو داده بودم)

شایان ذکره که ممکنه ایراد از مادربرد Gigabyte هم باشه و اصلا PSU هیچ تقصیری نداشته باشه (قضاوت با خودتونه)
من امروز با اون فرد ذی خسارت صحبت میکنم که اگه خواست اطلاعات بیشتری در اختیار بزاره بیاد تو چند فروم معتبر تاپیک بزنه

و کلام آخر من هیچ موضوعی رو تایید یا تکذیب نمیکنم و هیچ اطلاعاتی فراتر از داستان فوق ارائه نمیدم، لذا من تقاضا دارم یک نویسنده ناشناس باشم که فقط قصد اشتراک گذاشتن تجربه ام رو دارم باشم چرا که در آِینده مجموعه بنده درگیر خسارت قضایی و حیثیتی نشه، اطلاعات بیشتر رو ذی خسارت به خواست خودش تو تاپیک مربوطه میده

20160617182220_big.png

ویرایش شده توسط mohammad ghnasb
لینک به دیدگاه

درود مجدد

رفقا خواستم به یه نکته دیگه اشاره کنم، متاسفانه یکی از مشکلات تولیدکننده‌هایی مثل High Power، پاورهایی با جریان هجومی اولیه بسیار بالا هست. این مشکل در اکثر تولیدات این شرکت دیده میشه. به عنوان مثال پاور Kolink Continuum 1200W که جدیدا توسط تک‌پاورآپ بررسی شده (تولید High Power) شدیدا از این مشکل رنج میبره. نمودار زیر رو مشاهده کنید: (البته محصول Rosewill هم تولید Sirfa هست که چندان به High Power بی‌ربط نیست.)

inrush_current.png

این پاور زمان شروع به کار حدود 75 آمپر برق میکشه که افتضاح هست. این مشکل هم به چند دلیل هست به عنوان مثال:

• استفاده از خازن‌های Bulk با ظرفیت نامناسب (خازن‌های ورودی با حجم بزرگ)
  • عدم تعبیه صحیح پروتکشن SIP (مدار محافظت از پاور در برابر جریان هجومی بالا)
  • عدم طراحی صحیح مدار ورودی برق (برای کنترل جریان اولیه از چند راهکار استفاده میشه به عنوان مثال افزایش امپدانس ورودی و سپس شانتش آن یا تعبیه مدار پریلود جهت سافت‌استارت)

خب، از بحث تئوری بیایم بیرون، اگر جریان هجومی اولیه بالا باشه، طبیعتاً معایبی رو هم در پی داره، به عنوان مثال قطع شدن اتصالات برد پاور، سوختن قطعات پاور و یا سوختن فیوز و محافظ برق و حتی در مواردی آتش گرفتن سیم برق و قطعات پاور.

از اونجایی که High Power تولیدکننده پاورهای گرین هم هست، این مشکل به وفور در پاورهای سری OC Plus گرین هم دیده میشه. به عنوان مثال:

نقل قول
سلام من یه سیستم خریدم که پاورش green 750 oc هست جدیدا کلید برقشو که میزنم روشن شه فیوز برق اتاق میپره 220 تا 225 ولت هم روی محافظ نشون میده دلیلش چیه؟ اگه زیر 220 ولت باشه مشکلی پیش میاد

نقل قول

بنده از پاور گرین 750B-OC+ استفاده میکنم.موقع استارت سیستم یا سوییچ کردن دکمه ی پشت پاور ،جریان برق رو به حدی میکشه که تا حالا سه تا چند راهی برق رو پرونده.

از روز اول هم که گرفتم همینطور بود.(حدود 6 ماه پیش خریدم) موقع استارت زدن صدای جرقه از چند راهی برق شنیده میشد تا اینکه بعد دوسه روز پس از خرید با یه جرقه ی گنده داخل چند راهی کابلش از پلا تین هاش جدا شد.و به همین ترتیب دو تا چند راهی برق دیگه رو هم کارشونو ساخت.

متاسفانه این یکی از معایب پاورهای گرین هست و نمیشه ازش چشم پوشی کرد.

امیدوارم مفید بوده باشه ;)

ویرایش شده توسط mostafa abbac
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، mostafa abbac گفته است :

و اما بهتره یه نگاهی بندازیم به مقدار ریپل موجود در شاخه 12 ولت (110% لود) پاورهایی که نام بردید؛ شات‌هایی که گذاشته میشه به ترتیب از پاور EVGA SuperNova 650w GS شروع میشه و سپس کولرمستر v650 و به پاور Kolink Continuum 1200w ختم میشه، خودتون قضاوت کنید (هر چه قدر خطوط حجیم تر و شلوغتر باشن پاور ریپل بالاتری داره)

12v_110_load_small.jpg

12v_110_load_small.jpg

12v_110_load_small.jpg

امیدوارم در مقایسه‌های آتی مقداری عادلانه‌تر عمل کنید! :)

آقا الان یه نفر این سه نمودار رو از لحاظ ریپل مقایسه میکنید برامون؟ ریپل چیه و کجای نمودار مقدارشو تعیین میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mohammad ghnasb گفته است :

سلام دوستان

شنبه بود که مشتری یه سیستم کامل (قطعه خریده بود اورد که اسمبل کنم براش اما cpuشو از خودم ورداشت)
بردش Gigabyte X99 Designare EX بود، پردازنده Xeon E5-2628L V4 از خودم ورداشت، رم هم 4 (2x2) عدد Trident Z 3200 CL14 گرفته بود
اما بودجه کم اورده بود و مجبور بود Green 750 OC EVO بخره
خلاصه سیستمو کامل بستم رو میزم زدیم به برق
سوییچ روشن رو که زدم دیدم برد (قسمتیش که تو عکس نشون دادم) دود کرد و یهو شعله ور شد
نزدیک به صورتم بود (نزدیک بود صورتم بسوزه)
حول کردیم اون بنده خدا که دوید بیرون مغازه منم از کنار اتیش دست مینداختم به پاور که برقو بکشم (نتونستم از محافظ قطعش کردم)
به این امید که من خسارتشو ندم گفتم برو اول گارانتی گرین احتمالا قبول کنن خسارتشو که اونم دیروز خبر بهم داد که قبول نکردن (پشت تلفن چند تا فحش به گیگابایت و گرین داد و خداحافظی کرد، منم واقعا مونده بودم که بهش تو خسارت کمک کنم یا نه که به این نتیجه رسیدم که پولی ندارم و بهشم نصیحت کرده بودم که نه گیگابایت بخره نه گرین ! بهش پیشنهاد ASRock Taichi و ThermalTake 730w Smart SE رو داده بودم)

شایان ذکره که ممکنه ایراد از مادربرد Gigabyte هم باشه و اصلا PSU هیچ تقصیری نداشته باشه (قضاوت با خودتونه)
من امروز با اون فرد ذی خسارت صحبت میکنم که اگه خواست اطلاعات بیشتری در اختیار بزاره بیاد تو چند فروم معتبر تاپیک بزنه

و کلام آخر من هیچ موضوعی رو تایید یا تکذیب نمیکنم و هیچ اطلاعاتی فراتر از داستان فوق ارائه نمیدم، لذا من تقاضا دارم یک نویسنده ناشناس باشم که فقط قصد اشتراک گذاشتن تجربه ام رو دارم باشم چرا که در آِینده مجموعه بنده درگیر خسارت قضایی و حیثیتی نشه، اطلاعات بیشتر رو ذی خسارت به خواست خودش تو تاپیک مربوطه میده

20160617182220_big.png

دوست گرامی شما 2 ساعت پیش در این فروم ثبت نام کردید و بلافاصله همچین جوابیه ای صادر فرمودید

اون هم دقیقا" در این زمان و اون هم همین سری گزین

آقا میخوای بپاشی دو بار بپاش نه اینکه درب نمکدان رو باز کنی خالی کنی.

ویرایش شده توسط Ehsan^
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Ehsan^ گفته است :

دوست گرامی شما 2 ساعت پیش در این فروم ثبت نام کردید و بلافاصله همچین جوابیه ای صادر فرمودید

اون هم دقیقا" در این زمان و اون هم همین سری گزین

آقا میخوای بپاشی دو بار بپاش نه اینکه درب نمکدان رو باز کنی خالی کنی.

داداش نقل قول می کنی عکس رو پاک کن .

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mostafa abbac گفته است :

درود، خطاب به آقای حمیدرضا الماسی

در ابتدا باید بگم هیچ کمپانی نیست که در محصولاتش بی‌نقص عمل کنه و همیشه نقط ضعف هر چند کوچک وجود داره. محصولات کولرمستر هم از این قاعده مستثنی نیستن، اما چیزی که در پست‌های شما مشهود بود "مقایسه غلط" و حتی "نخواندن صحیح نقاط ضعف" هر محصول هست. برای اینکه بهتر متوجه بشید من نقاط ضعف پاور Kolink Continuum 1200 W رو ترجمه میکنم.

نقاط ضعف:

• جریان هجومی بسیار بالا
  • Hold-up time بسیار پایین
  • اطلاعات غلط سازنده درباره ضخامت کابل‌های پاور (در مشخصات محصول ذکر شده AWG16 در حالی که کابل‌های این پاور AWG18 هستند) (نکته: هر چه این عدد کمتر باشد، ضخامت کابل بیشتر است.)
  • تداخل الکترومغناطیسی بسیار بالا
  • نوسان و ریپل بالا در شاخه 12 ولت
  • عمل‌نکردن مدارهای امنیتی
  • راندمان پایین در شاخه 5VSB
  • تعداد کابل‌های ساتا میتوانست بیشتر باشد

و حالا نقاط ضعف پاوری که گذاشتی، یعنی کولرمستر V650

• قیمت بالا
  • Hold-up time پایین
  • سیگنال Power good بعد از اتمام Hold-up time همچنان فرستاده می‌شود
  • تعداد کم کابل‌ها و کانکتورهای PCIe و EPS
  • عملکرد شاخه 3.3 ولت

مطمئنا نقاط ضعفی که پاور کولرمستر V650 داره حاد نیست و هیچکدوم باعث آسیب به قطعات نمیشن (دلیل اسکور پایین این پاور هم قیمت بالای اون هست) در حالی که پاور Kolink Continuum 1200 W نقاط ضعف شدیدی داره و در انتخابش باید بسیار دقت کرد.

این پاور هم مانند پاور کولرمستر V650  اصلا نقطه ضعف خاصی نداره، نقاط ضعف این پاور:

• می‌توانید به جای خرید این پاور، با قیمت مشابه، EVGA SuperNova 650 G2 را خریداری کنید. (دلیل اصلی اسکور کمش هم این بوده)
  • نوسان ولتاژ عالی نیست (در واقع برای پاوری که ساخته کمپانی معظم SeaSonic هست این مقدار راضی کننده نیست اما در نوع خودش خوبه)
  • حالت eco mode میتوانست طولانی‌تر باشد
  • نویز بالا در لود

مجددا مقایسه کنید با نقاط ضعف پاور Kolink Continuum 1200 W تا مسئله براتون مشخص بشه.

نقاط ضعف این محصول:

• قیمت بسیار بالا (دلیل اصلی اسکور پایین)
  • حداقل دور فن‌ها میتوانست پایینتر باشد (در واقع نویز فن بالاست)
  • سنسور تشخیص دما پاور در محل بدی نصب شده

دوباره مقایسه کنید با پاور Kolink Continuum 1200 W؛ اصلا نقاط ضعف این دو محصول با هم قابل مقایسه هست؟!!!

نمیدونم قصدتون چیه دارید پاور 430 وات رو با 1200 وات یکی میکنید! اما این پاور هم مشکلش به اندازه Kolink Continuum 1200W شدید نیست.

نقاط ضعفش به طور مختصر به عدم توانایی لود کامل در دمای بالای 45 درجه و Hold-up time پایین و رگولاسیون ولتاژ نامناسب و ریپل شاخه 12 ولت و ... خلاصه میشه. درسته مشکلات کوچکی نیستن اما توجه کنید این یک پاور 60 دلاری با پلتفرم قدیمی و قطعا غیرقابل مقایسه با پاورهای رده بالا و حتی رده متوسط هست.

امیدوارم در مقایسه‌های آتی مقداری عادلانه‌تر عمل کنید! :)

ممنون..خیلی از کسانی که مثل شما فکر میکنن به مطلب بنده درباره عملکرد بد در شاخه 12V پاور کورسیر اصلا اشاره نمیکنن  و در عوض سعی میکنید به دیگران بقبولونید که بنده اشتباه میکنم

حالا یک سوال از شما و دیگران...یک پاور برند به خاطر قیمت بالا و برخی مشکلات میاد امتیاز 8.2 میگیره و یک پاور کولینک (مثل گیرین) میاد بررسی میشه و به گفته شما نقص اساسی و مشکل فنی داره و غیر استاندارده اما اونم 8.2 میگیره ! و باز جالبش اینه پاورهای دیگری بودن که چنین مشکلاتی نداشتن و کمتر از این هم امتیاز گرفتن و در اخر حتی نماد کارایی به قیمتی که خود تچ پاوراپ به این محصول داده رو اصلا نمی بینید

عمده دلایل بنده برای ارائه اون عکس ها این بوده که چرا سایت معتبری مثل تچ پاور اپ باید بیاد به یک محصول بی کیفیت و دارای نقص فنی امتیازی برابر با یک پاور خوب گران قیمت بده؟ در حالی که خودتون تایید کردید که پاورهای ذکر شده توسط بنده به لحاظ قیمتی مورد داشتن نه کیفیتی! و اونوقت این رده بندی قیمتی رو برای پاور کولینک اصلا در نظر نمی گیرید !!! حتی بر خلاف گفته خود تچ پاور اپ ! که نماد قیمت به کارایی به این پاور داده

Untitled.thumb.png.4ae0f95a090beee3aed700a93dcafb9b.png

تازه هنوز یکسان بودن این پاور با مدل های گرین اثبات نشده ! و خود گرین گفته تغییرات و بهینه سازی ها روی پاورهاش اختصاصی بوده و سازنده اصلی این پاورها یعنی High Power اجازه استفاده از این موارد رو روی دیگر محصولاتش نداره

و در اخر هم بنده کاملا پشیمانم که موارد فوق رو عنوان کردم چون فکر میکردم ممکنه عده ای رو از اشتباهات  اگاه کنه و به روشن تر شدن مسئله کمک کنه اما چیزی جز منفی دادن به حرف های بنده دیده نشد..به همین علته که کسی اینجا بحث نمیکنه

بنده دیگه هیچگونه بحثی در این تاپیک نمیکنم و امیدوارم این ماجرا به خوبی و خوشی تموم بشه و هر چی که واقعا حقه اتفاق بیوفته

و در انتها مشکلات یکسان کولر مستر و evga در شاخه 12v در برخی مدل ها

42948146408767932683_3.thumb.jpg.cfffeeef41522b9b6b0f563d9f9763d5.jpg

7187828.3.thumb.jpg.cc7f40215fedaa47c8a3427248b1121b.jpg

یکمی عادلانه و با منطق قضاوت کنید که علارقم این مشکلات چطور شرکت های مطرح محصولاتی با این ضعف ها میدن بیرون؟

هنوز هیچ مدرکی دال بر اینکه این ریپل های بالا باعث خرابی میشه وجود نداره وگرنه مطمعنا این محصولات به بازار و فروشگاه های معتبر راه پیدا نمیکردن

این مدل گرچه ریپل خوبی نداشته اما تمامی تست ها رو پاس کرده که نشان دهنده داشتن حداقل استاندارد هستش در حالی که پاورهایی هستن که علارقم ریپل عالی برخی موارد رو fail میشن

58f63f76682a4_.thumb.jpg.cca2f7cfba7a669e1f733ecc0ee00f21.jpg

دوستان بررسی پاور کولینک رو میتونید از این سایت هم ببینید

http://www.kitguru.net/components/power-supplies/zardon/kolink-continuum-1200w-psu-review/all/1/

و البته نظرش

Pros:

• Competitively priced.
  • well built.
  • pure modular design.
  • quiet under most load situations.
  • load regulation.
  • ripple suppression

Cons:

• not the most attractive looking supply.

Kitguru says: The Kolink Continuum 1200w may not be the nicest looking power supply, but technically it is solid and performs very well indeed. At the current price point it is the least expensive 1200 watt Platinum supply in the UK.

بررسی سایتی دیگر

http://www.eteknix.com/kolink-continuum-1200w-platinum-power-supply-review/9/

Pros

• Powerful 1200W output
  • Huge range of cables
  • Fully modular
  • Very quiet 135mm fan
  • Respectable performance
  • 80 Plus Platinum efficiency
  • Fiercely competitive price

Cons

• Average aesthetics

Neutral

• 12v voltage regulation and ripple could be improved but is still within a good margin
  •  
  • عملکرد پاور کولینک در شاخه 12v طبق گفته سایت بررسی کننده معمولی هست (استاندارد یا خنثی - یعنی نه خوب و نه بد) و مقایسه اون با برترین پاورهای جهان و البته گرانترین ها منطقی نیست و صدالبته هیچکس چنین انتظاری از گرین نداره

و توضیحات گرین در سایتش درباره پاورهاش که باید این ادعا در تست هاش سنجیده بشود

2.thumb.jpg.4ed7d8f928d0586f4625d6f121774a29.jpg

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

داداش نقل قول می کنی عکس رو پاک کن .

چشم قربان

انجام دادم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

چشم قربان

انجام دادم.

خیلی ممنون +1

این مورد رو برای خودم نمیگم .

بیشتر برای کسانی میگم که با موبایل میان فروم و براشون سخته که مدام صفحه گوشی رو تاچ کنند تا بعد از گذشتن از کلی عکس ( البته در مورد شما فقط یکی بود !!! ) یکی دو خط بخونن .

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

در مورد پیشنهادم به گرین  هرچند هنوز اعلام آمادگی نکردن اما برای اینکه بهونه ای باقی نمونه بنده آقای HEX که اغلب  دوستان قبولشون دارن رو معرفی می کنم. دوست داشتید هزینه تهیه یک  نمونه از پاور 1200 واتی خودتون رو متقبل بشید ایشون خودشون شخصا از بازار تهیه کنن عکس بزارن.  البته نمیدونم این پیشنهاد رو قبول کنن یا نه چون باهاشون صحبتی نشده و این یک تقاضا از ایشون و شرکت گرین برای به نتیجه رسیدن این بحثه.

دیگه تصمیم با خودتون .

سپاس از همگی موفق باشید.

ویرایش شده توسط mdfarahani
لینک به دیدگاه

درود به همه عزیزان. 

امیدوارم اون دوستانی که در شرکت سیاره سبز فعال هستند، پاسخ اعتماد کاربرانی که محصولاتشون رو خریداری کردند به درستی بدند. منظورم این نیست که خدای ناکرده حتما این پاور ها این مشکلات رو دارن ولی  وقتی در مورد همچین قطعه حساسی در سیستم بحث و حرف حدیث پیش میاد به نظر بنده گرین به هر نحوی شده باید افراد رو قانع کنه که همچین مشکلاتی وجود ندارن و یا اینکه اشتباه احتمالیش رو قبول کنه و درصدد رفعش بر بیاد، در غیر این صورت من نوعی به خودم حق میدم که بگم حتما یه مشکلی بوده که اونا پاسخی ندادن. 

در مورد پاسخ دوست عزیزمون از گرین هم  باید بگم  که به نظرم تست محصول یک شرکت پیش همون شرکت... جالب نیست!  

در آخر باید بگم که هممون میدونیم که بزرگترین سرمایه یه برند و مجموعه کاربرانش  هستند، کاربرانی که اعتماد کردند به اون مجموعه و اگر تجربه خوبی داشته باشند اون برند رشد میکنه و اگر هم ناراضی باشند، سقوط. 

پی نوشت: بنده خودم پاور گرین رو سیستم دارم و برای گرین هم احترام زیادی قائلم. امیدوارم این بحث بالاخره به نتیجه برسه. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان میدونم جاش نیست ولی خب به دلیل پر بازدید بودن تاپیک همینجا میگم که بنده یه لایسنس 2 ماهه آویرا توتال سکوریتی دارم (میدونم کمه)، اگه کسی میخواد پیام بده براش بفرستم. 

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

درود به تمام دوستان عزیز و کار درست که همیشه در بحثهای مختلف شرکت میکنن و نظراتشون رو اعلام میکنن ?

واقعیتش یه سری از مطالب رو تونستم بخونم

اولین چیزی که باید بگم که جای بسی خوشحالی داره که دوستان ما چه به صورت حرفه ای و چه غیر حرفه ای در مورد مسائل بحث و گفتگو میکنن .

دیدگاه شخصی من اینه که محصولی رو سایت معتبری در خارج از ایران تست کرده و یه سری شبهاتی رو برای کاربران و مصرف کنندگان بوجود اورده و از طرف دیگر خوشبختانه  شرکت گرین برای پاسخگویی دست به کار شده . من به هیچ عنوان در این مسئله هیچچچچچچچچچچچچچچ گونه ایرادی نمی بینم و اصلا انجمنهای گفتگو برای همینه . و بجز چند نفر از عزیزان که قوانین رو رعایت نکردن  ( که بهشون تذکر هم داده شده و قوانین در اولویت کار ماست و در این زمینه شوخی وجود نداره ?)   در اکثر مواقع بحثها کاملا فنی و جذاب و خواندنی بود .

حالا موضوع اینجاست که قرار نیست کاربران و مصرف کنندگان هر توضیحی رو که شرکت گرین داده بپذیرن و در مقابل هم قرار نیست شرکت گرین از محصولاتی که سالهاست داره زحمت ورودش رو میکشه دفاع نکنه .

و در کل هم قرار نیست حتما طرفین نظر نفر مقابل رو 100 درصد بپذیرن و هر کسی حق داره نظر متفاوتی داشته باشه .

-------------------------------

حالا بریم سر اصل مطلب , شرکت گرین قراره ویدئویی رو تهیه کنه و تستهایی رو انجام بده روی این پاور و به دلیل اینکه شبهه ای در ذهن کسی بوجود نیاد قرار شد یکی از اعضای محترم لیون زحمت تهیه پاور رو از بازار , البته با هزینه شرکت گرین بکشه و روی خود پاور رو  امضا کنه  ?تا کلا شک و تردیدی توی تست ها برای بیننده ها بوجود نیاد .

از دوستان با سابقه میخوام در تهیه این پاور از بازار داوطلب بشن ?

--------------------------------------------------

از دوستان میخوام تا وقتیکه نفر مورد نظرمون رو در این تاپیک پیدا نکردیم پست نذارن و فقط کسی که میخواد داوطلب بشه پست بذاره و یا اگر کسی رو امین میدونید رو معرفی کنید و خودش اگر تمایل داشت اینجا اعلام کنه .

در ضمن میدونم همیشه یه سری افراد هستن که هیچ وقت , در هیچ کجا  از هیچ کسی ( حتی خودشون ) رضایت ندارن و حتما میگن میخوان تاپیک رو ببندن و حسینی میخواد فلان کنه و ال کنه و بل کنه . این جواب برای این عزیزان هستش .

هیچ کسی نمیخواد تاپیک رو ببنده چون از دید من نه تنها موردی نداره این تاپیک بلکه بسیاررررر کارامد و فنی هستش و بعد از پیدا شدن نفر مورد نظر برای تهیه پاور , همگی میتونن به بحثها ادامه بدن

--------------------------

کلام پایانی :

برای همتون بهترین آرزو ها رو دارم و امیدوارم در سال جدید بهترین ها رو برای همدیگه آرزو کنیم و از خدای منان بخوایم ?

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود به تمام دوستان عزیز و کار درست که همیشه در بحثهای مختلف شرکت میکنن و نظراتشون رو اعلام میکنن ?

واقعیتش یه سری از مطالب رو تونستم بخونم

اولین چیزی که باید بگم که جای بسی خوشحالی داره که دوستان ما چه به صورت حرفه ای و چه غیر حرفه ای در مورد مسائل بحث و گفتگو میکنن .

دیدگاه شخصی من اینه که محصولی رو سایت معتبری در خارج از ایران تست کرده و یه سری شبهاتی رو برای کاربران و مصرف کنندگان بوجود اورده و از طرف دیگر خوشبختانه  شرکت گرین برای پاسخگویی دست به کار شده . من به هیچ عنوان در این مسئله هیچچچچچچچچچچچچچچ گونه ایرادی نمی بینم و اصلا انجمنهای گفتگو برای همینه . و بجز چند نفر از عزیزان که قوانین رو رعایت نکردن  ( که بهشون تذکر هم داده شده و قوانین در اولویت کار ماست و در این زمینه شوخی وجود نداره ?)   در اکثر مواقع بحثها کاملا فنی و جذاب و خواندنی بود .

حالا موضوع اینجاست که قرار نیست کاربران و مصرف کنندگان هر توضیحی رو که شرکت گرین داده بپذیرن و در مقابل هم قرار نیست شرکت گرین از محصولاتی که سالهاست داره زحمت ورودش رو میکشه دفاع نکنه .

و در کل هم قرار نیست حتما طرفین نظر نفر مقابل رو 100 درصد بپذیرن و هر کسی حق داره نظر متفاوتی داشته باشه .

-------------------------------

حالا بریم سر اصل مطلب , شرکت گرین قراره ویدئویی رو تهیه کنه و تستهایی رو انجام بده روی این پاور و به دلیل اینکه شبهه ای در ذهن کسی بوجود نیاد قرار شد یکی از اعضای محترم لیون زحمت تهیه پاور رو از بازار , البته با هزینه شرکت گرین بکشه و روی خود پاور رو  امضا کنه  ?تا کلا شک و تردیدی توی تست ها برای بیننده ها بوجود نیاد .

از دوستان با سابقه میخوام در تهیه این پاور از بازار داوطلب بشن ?

--------------------------------------------------

از دوستان میخوام تا وقتیکه نفر مورد نظرمون رو در این تاپیک پیدا نکردیم پست نذارن و فقط کسی که میخواد داوطلب بشه پست بذاره و یا اگر کسی رو امین میدونید رو معرفی کنید و خودش اگر تمایل داشت اینجا اعلام کنه .

در ضمن میدونم همیشه یه سری افراد هستن که هیچ وقت , در هیچ کجا  از هیچ کسی ( حتی خودشون ) رضایت ندارن و حتما میگن میخوان تاپیک رو ببندن و حسینی میخواد فلان کنه و ال کنه و بل کنه . این جواب برای این عزیزان هستش .

هیچ کسی نمیخواد تاپیک رو ببنده چون از دید من نه تنها موردی نداره این تاپیک بلکه بسیاررررر کارامد و فنی هستش و بعد از پیدا شدن نفر مورد نظر برای تهیه پاور , همگی میتونن به بحثها ادامه بدن

--------------------------

کلام پایانی :

برای همتون بهترین آرزو ها رو دارم و امیدوارم در سال جدید بهترین ها رو برای همدیگه آرزو کنیم و از خدای منان بخوایم ?

سلام آقای حسینی عزیز

ببخشید یه سوال داشتم- این ویدئویی که قراره تهیه بشه یه ویدئو تبلیغاتی برای گرینه؟ جسارتا فکر نمی کنید نه تنها کمکی نمیکنه بلکه باعث شک و شبهه بیشتر میشه؟

آخه بحث سر اینه که گرین صلاحیت تست پاور خودشو نداره و الی خودشون از روز صفر نتایج تست داخلی خودشون رو زدن. کسی هم دانششو نداره که پاور تست بگیره جز خودشون برا همین چند نفر رو هم ببرید  باز بی نتیجه است. جسارتا بنده لیون رو دوست دارم اما ازتون "تقاضا " میکنم درگیر برنامه تبلیغاتی خصوصا سر این موضوع حساس نشید چون میتونه فیدبک منفی برای مجموعه لیون  داشته باشه.

گرین زحمت بکشه اول نشون بده پاورشون با اونی که تست شده یکی نیست.

امیدوارم که جسارت بنده رو  ببخشید اما موضوع حساسیه نمیشد نگفت.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

دوستان بررسی پاور کولینک رو میتونید از این سایت هم ببینید

http://www.kitguru.net/components/power-supplies/zardon/kolink-continuum-1200w-psu-review/all/1/

و البته نظرش

Pros:

• Competitively priced.
  • well built.
  • pure modular design.
  • quiet under most load situations.
  • load regulation.
  • ripple suppression

Cons:

• not the most attractive looking supply.

Kitguru says: The Kolink Continuum 1200w may not be the nicest looking power supply, but technically it is solid and performs very well indeed. At the current price point it is the least expensive 1200 watt Platinum supply in the UK.

بررسی سایتی دیگر

http://www.eteknix.com/kolink-continuum-1200w-platinum-power-supply-review/9/

Pros

• Powerful 1200W output
  • Huge range of cables
  • Fully modular
  • Very quiet 135mm fan
  • Respectable performance
  • 80 Plus Platinum efficiency
  • Fiercely competitive price

Cons

• Average aesthetics

Neutral

• 12v voltage regulation and ripple could be improved but is still within a good margin

و توضیحات گرین در سایتش درباره پاورهاش که باید این ادعا در تست هاش سنجیده بشود

2.thumb.jpg.4ed7d8f928d0586f4625d6f121774a29.jpg

تو این چند روزه این تاپیک خیلی چالش بزرگی شده واسه طرفداران و البته دشمنان گرین. در کل خیلی جالب شده. من مدل حرف زدم طوریه که شاید قشنگ نباشه ولی کار و زندگیم طری بوده که شاید بیش از 30 ساله که با سخت افزار مربوط بوده و دستی هم در تعمیرات پاور دارم و یه چیزایی سرم میشه به قول معرف ... من قصدم نه حمایته نه تخریب گرین و هر کمپانی دیگه ... در ادامه هم هر حرفی می زنم با لینک و عکس از سایت های رسمی و معتبر حرف می زنم. 

دوستان بیاید منطقی باشیم ... هدف ما باید این وسط افزایش اطلاعات باشه ... هدف اینگونه انجمن ها تبادل اطلاعات و به اشترک گذاری تجارب و علممون باید باشه نه کل کل و تخریب هم و برند ها. 

اما بریم سراغ اصل مطلب. 

جناب الماسی فرمودند که ادعای گرین در مورد نوسان خروجی 12V+ که درج شده حداکثر %2 باید بررسی بشه . در صورتی که همون سایت Techpowerup هم این تست رو تو نمودارهاش داره : 

tech1.thumb.png.ba2ee712ee77a3691f4e26cc7d25966e.png

مشخصه که این مقدار در پاوری که به گفته گرین حتی از پاور خودش ضعیف تره ، از اون %2  هم کمتره و این نشون میده در این مورد درست گفته. 

اما در مورد ریپل ولتاژ که این همه شروع کننده تاپیک در موردش صحبت کرده و عملکرد این پاور رو اینقدر ضعیف توصیف کرده از نظر من به هیچ وجه اینگونه که ایشون بزرگش کردند نیست. 

اما ببینیم اینتل در جدیترین نسخه راهنمای طراحی پاور ( Power Supply Design Guide for Desktop Platform Form Factor 2.4) در مورد ریپل ولتاژ برای طراحان و  سازندگان پاور چه شرایطی تعیین کرده : 

58f65f1c1c69c_intelatx2.4ripple.thumb.png.e80cfb30555a0e2f668e87b347bf2c79.png

میبینید که حداکثر ریپل قابل قبول و ایمن ولتاژ برای شاخه 12V عدد 120mv عنوان شده. یعنی تا این مقدار ریپل هیچ مشکلی برای پایداری و قطعات سیستم شما پیش نمیاد و مورد تایید اینتل هستش این میزان ریپل. این در حالیه که ریپل ولتاژ شاخه 12V+ پاور مشابه گرین در تست Techpowerup  تازه در لود 100% حداکثر 78mv یعنی نزدیک به نصف مقدار مجازه. درسته که این ریپل شاید نتیجه خوبی نباشه ولی کاملاً در محدوده مورد تایید اینتل هستش. حاا اینو در نظر بگیرید شرایطی که با سیستم در عمل این پاور رو 100% زیر بار ببرید فقط با سیستم های دارای 3 کارت گرافیک امکان و پذیره و در 99% مواقع کسایی که این پاور رو می خرن کمتر از 50% ممکنه زیر بار ببرنش. که در این محدوده ریپل ولتاژ به مراتب کمتره. 

tech2.png.18be94f7821858753dfd82b0d2b78da6.png

اما یه مورد خیلی جالب که اتفاقی تو سایت رویو سایت kitguru بهش برخوردم اینه که این سایت هم از این پاور تست ریپل ولتاژ گرفته و نتایج ریپل ولتاژ شاخه 12v+ اون تقریبا نصف مقدار ثبت شده در techpowerup هست و حداکثر 35mv عنوان شده !!! 

kit.thumb.png.3cae55f34d53593a44c1fa188a5c1b16.png

اونایی که دستی در تعمیر پاور دارن می دونن که یکی از دلایل افزایش ریپل ولتاژ های خروجی می تونه به دلیل معیوب شدن خازن ها، سلف های صافی و یا حتی سوئیچ های خروجی مخصوص شاخه 12v+ باشه. یعنی میشه این احتمال رو داد که پاوری که به دست Techpowerup  رسیده به هر علتی در این بخش ها مشکل داشته. جالبه که بقیه سایت هایی که این پاور رو بررسی کردن اکثرا بهش نمرات خوب دادند و نقطه ضعف آنچنانی بری این پاور اشاره نکردن ! به هر حال خدا داند!  

اما در مورد نقاط ضعف دیگه این پاور مثل Hold-UP Time و Inrush Current هم وضعیت باز هم اینور که شروع کننده تاپیک عنوان کردن نیست !!! ... شما رویوهای Techpowerup   رو با دقت که بخونید متوجه میشید که اکثر پاورهایی که رویو میکنه تو بخش نقاط ضعفشون این دو تا مورد هست. حتی برای پاورهایی با قیمت بیش از دو برابر قیمت پاور گرین!

طبق بررسی که من کردم از 2 سال پیش تا الان از بین  13 تا پاوری که رویو کرده 6 تاشون  این 2 مورد یا یکیشون تو نقاط ضعفشون بوده ... اونم از برندهای خیلی مشهور مثل Cooler Master و EVGA و ... 

خودتون ببینید : 

1.thumb.png.9842c9053e3e4e385132659bfd3c6ce1.png

https://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/V650/12.html

2.thumb.png.b3093bb11ef39506c0d608a53ab1c5f9.png

https://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/SuperNOVA_T2_1600/12.html

3.thumb.png.1b74453b171f8939da8d38421f1c11d3.png

https://www.techpowerup.com/reviews/SuperFlower/SF650P14PE/13.html

4.thumb.png.01901363615d5af00a9a8b699d96c7c3.png

https://www.techpowerup.com/reviews/Bitfenix/BWG850M/13.html

5.thumb.png.985ce1cad35d84650cd0062eb13a0460.png

https://www.techpowerup.com/reviews/Cougar/GX-S550/13.html

6.thumb.png.f8433bf87ffb8750964413a4a5a07998.png

https://www.techpowerup.com/reviews/SAMA/FTX-800-2/12.html

من خیلی فکر کردم در مورد عنوان این تاپیک : 

شوک بزرگ : بررسی پاور OC+ گرین توسط وبسایت TECHPOWERUP و نتیجه تاسف بار آن

هر طور با خودم کلنجار رفتم نه مورد شوک برانگیزی می بینم نه نتیجه تاسف بار و نه تشابه 100% این پاور با +1200B-OC اثبات شده !  شروع کننده این تاپیک امیدوارم قصدش اطلاع رسانی بوده باشه. وگرنه اگر قصدش بزرگنمایی و تخریب یه برند بوده باشه بههزاران نفر نفر دنبال کننده و شرکت کننده عضو این انجمن خیانت و به برند نام برده توهین کرده. خودش می دونه و خدای خودش.

از بقیه دوستان خواهش می کنم منطقی باشید ... من تمامی مواردی که بهش اشاره کردم رو با سند و مدرک و لینک عکس از سایت های معتبر عنوان کردم... خواهشن وقت همدیگه رو تلف نکنید وتا  جواب رسمی شرکت گرین در این مورد صبر کنید.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

سلام آقای حسینی عزیز

ببخشید یه سوال داشتم- این ویدئویی که قراره تهیه بشه یه ویدئو تبلیغاتی برای گرینه؟ جسارتا فکر نمی کنید نه تنها کمکی نمیکنه بلکه باعث شک و شبهه بیشتر میشه؟

آخه بحث سر اینه که گرین صلاحیت تست پاور خودشو نداره و الی خودشون از روز صفر نتایج تست داخلی خودشون رو زدن. کسی هم دانششو نداره که پاور تست بگیره جز خودشون برا همین چند نفر رو هم ببرید  باز بی نتیجه است. جسارتا بنده لیون رو دوست دارم اما ازتون "تقاضا " میکنم درگیر برنامه تبلیغاتی خصوصا سر این موضوع حساس نشید چون میتونه فیدبک منفی برای مجموعه لیون  داشته باشه.

گرین زحمت بکشه اول نشون بده پاورشون با اونی که تست شده یکی نیست.

امیدوارم که جسارت بنده رو  ببخشید اما موضوع حساسیه نمیشد نگفت.

سلام عزیزم 

اصلا قرار نیست گرین ویدیو بسازه و توضیحاتش رو بده و بقیه قبول کنن . 

و فقط میخواد تست‌هایی روی این پاور انجام بده و در اختیار کاربرا قرار بده 

فقط داره وظیفشو انجام میده 

و حالا تهش میخواد کسی از مطالبش استفاده کنه یا نکنه اختیار با خودشه 

و  من مسیله رو اونقدر بزرگ و منفی نمیبینم و گرین اگر مهم و محبوب نبود یه تایپ اینجا این همه بازدید نمیخوردو مطلب داخلش گذاشته نمی‌شد 

و در آخر بگم که پاسخگویی در مورد پاور گرین مربوط به شرکت گرینه نه لیون کامپیوتر و ما فقط میخوایم با کمک شما دوستان یک پاور براشون تهیه کنیم 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی جواب ریپل بنده رو نداد.... دوستان مهندس بیشتر باز کنن اون سه تا نمودار ریپل و و مقایسه کنن ببینم چیه قضیه.

جملاتی که گفته شد که خیلی دقیق نبود

لینک به دیدگاه

دوستان کسی جواب ریپل بنده رو نداد.... دوستان مهندس بیشتر باز کنن اون سه تا نمودار ریپل و و مقایسه کنن ببینم چیه قضیه.
جملاتی که گفته شد که خیلی دقیق نبود

درود دوست من
پاورهای گرین اصلا ریپل ندارن خیلی خوبن خیلی خیلی خوب خوب خوب خوب
و همینطوری که اعلام شده قرار است گرین یه کلیپ تبلیغاتی بسازه و بزاره اینجا و همه چی برای دوستان روشن بشه
و جالبتر اینه که حاضرنشدند از پاورشون عکس مشابه بزارن

پ.ن
گنه کرد در بلخ آهنگری به دارش زدند کس دیگری

فرستاده شده از LG-D380ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

ممنون جناب حسینی . 

تهیه ویدئو از طرف گرین خیلی عالیه . من حقیقتش بیشتر دوست دارم عزیزان مجموعه گرین دلایل خودشون که این پاور با پاور تست شده توسط TPU فرق داره رو بگن. ینی در ویدئو از زوایای مختلف از داخل پاور فیلم بگیرن که بشه ظاهر کلی پاور رو با پاور رویو خارجی مقایسه کردو در اون ویدیو اعضای محترم گرین به تفاوت ها اشاره کنن.

در مورد تهیه پاور هم . او عزیز که می خواد تهیه کنه برای اینکه حرف و حدیثی نباشه . روی پاور رو امضا و همچنین مثل شرکت های گارانتی کننده پلمپ کنه که ینی وقتی تو ویدیو پاور رو دیدیم مطمئن باشیم که محتوای درونی پاور همونی هست که این عزیز از بازار خریده. البته منظور نیست که گرین خدای نکرده می خواد اجزای درونی رو عوض کنه . منظور اینه هیچ شکی این وسط اجازه ایجاد بهش داده نشه.

این ویدیو با این شرایطی که من گفتم باشه برای شخص بنده کافی و رضایت بخشه . اینا رو هم صرفا گفتم چون ویدیو این شرایطی که گفتم داشته باشه برای من اوکیه و صرفا پبشنهاد و نظر شخصی بود. چون خودم بالای ۱۰ تا پاور از مجموعه گرین خریداری کردم و مشتری گرین حساب میشم.

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی
پیشنهاد می کنم به جهت روشن شدن مساله پاوری که از بازار تهیه میشه به نمایندگی دوستان معتمد و جناب عالی و نماینده ی گرین با نمونه ی تست های Tpu به جای فیلم و توضیحات گرین به اداره استاندارد ایران ارسال بشه تا تست ها وآزمایشات و بررسی ها انجام و نتیجه اعلام بشه در این صورت بررسی و مقایسه ی یک مرجع رسمی دیگر جای شک و شبهه باقی نمی گذارد
سپاس از شما

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

ممنون آقای حسینی که پیشنهاد بنده رو پذیرفتید و شما هم در این تایپیک شرکت کردید.?

من شما رو به عنوان یک فرد بی طرف و حرفه ای قبول دارم پس لطفا دنبال کس دیگه ای نباشید و خود شما این قضیه رو پیگیری کنید تا نتیجه مشخص بشه.فکر نمیکنم کسی بهتر از شما بتونه این کار رو پیگیری کنه.

رای من آقای حسینی

?

پی نوشت

دوستانی هم که موافق پیگیری آقای حسینی هستند فیدبک مثبت بدن لطفا

ویرایش شده توسط sadeh
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود جناب حسینی
پیشنهاد می کنم به جهت روشن شدن مساله پاوری که از بازار تهیه میشه به نمایندگی دوستان معتمد و جناب عالی و نماینده ی گرین با نمونه ی تست های Tpu به جای فیلم و توضیحات گرین به اداره استاندارد ایران ارسال بشه تا تست ها وآزمایشات و بررسی ها انجام و نتیجه اعلام بشه در این صورت بررسی و مقایسه ی یک مرجع رسمی دیگر جای شک و شبهه باقی نمی گذارد
سپاس از شما

بعد مثلا می خواد اداره ی استاندارد ایران تست ریپل بگیره؟
اداره ی استاندارد خیلی بخواد حال بده تست pfc بگیره  +emi و تست بهره وری بقیه چیزا رو اداره ی استاندارد می خواد چی کار بکنه باهاش؟ به چه درد اداره ی استاندارد می خوره؟ 

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

یه مورد دیگه رو هم اینجا بگم:
شرکت گرین می خواد یه سری تست انحام بده بگه جنس من اینه مشخصاتش ...
اگر قبول ندارید خودتون برید تست یگیرید اگر گرین بهتون نمونه برای تست نداد (که اگر بده هم می گید دسکاری شده) خودتون بگیرید به عنوان یه منتقد ازش تست بگیرید بگید ریپلی که گرین میگه 15mv هست ما گرفتیم 50mv بود...(حالا بگذریم که شرکتای سخت افزاری کلا خالی بندی می کنن یه بقیه چرا گیر نمیدید ...نمونش سیستمای auto oc رو مین بردای همه ی برندا مثلا msi که میگه آقا شما این پیچو می پیچونی کلا cpu میره روی 5ghz که دیگه همه میدونن تحت شرایط خیلی کنترل شده شاید پیش بیاد و بیشتر شهار تبلیغاتی به درد نخوره ... گرین که دیگه داره می گه بیاید جلو خودتون کار انجام میدیم من نمیدونم بحث سره چیه اصلا)
اگر خودتون   نمیتونید تست بگیرید  و نتایج گرینم قبول ندارید دیگه الان گرین باید چی کار بکنه؟؟ شما یه ادعایی دارید که نمی تونید اثباتش کنید دیگه مشکل میشه از شما و نه شرکت گرین...(این دیگه مشکل گرین نیست که شما Load tester یا scope ندارید )

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز 

با کمال احترام فعلا پستها مخفی شدن تا اون نفر برای تهیه پاور مورد نظر مشخص بشه و لطفا بجز معرفی اون شخص و یا داوطلب شدن برای تهیه پاور، پستی نگذارید چون حذف میشه . 

مورد بعد اینکه همانطور که گفتم بنده بعد از معرفی اون شخص از این تاپیک خارج میشم و شما میتونید به بحثتون ادامه بدید ولی تا اون موقع درخواست میکنم صبور باشید  

در ضمن دوستان عزیزم گرین چه تست و یا تست‌هایی میخواد روی پاور انجام بده تیم لیون کامپیوتر خبر نداره ، ولی به شخصه همیشه نظرم اینه که همینطور من و شما حق داریم و اختیار خودمون رو داریم ، پس شرکت گرین و یا هر شرکتی حق داره به روش خودش مطلبش رو ارایه بده ، و بعدش هم اختیار پذیرفته شدن یا نشدن مطلبشون دست من و شماست 

پس پیشنهادم اینه بهشون اجازه بدیم کارشون رو انجام بدن 

--------

در آخر از دوستان و اعضای خانواده لیون میخوام یک نفر داوطلب بشه برای خرید پاور .

چون معتقدم نباید فقط در دنیای مجازی حرفمون رو بزنیم بلکه عمل هم نیازه 

لینک به دیدگاه

آقای حسینی پست من چرا مخفی شد؟ در راستای معرفی شخصی برای تهیه و تست پاور بود دیگه

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، sadeh گفته است :

آقای حسینی پست من چرا مخفی شد؟ در راستای معرفی شخصی برای تهیه و تست پاور بود دیگه

سلام عزیزم 

منو ببخش حواسم نبود 

و مرسی از اعتمادت 

ولی متاسفانه من نمیتونم بپذیرم ?

و به نظر من تهیه کردن یک پاور کار سختی نیست و هر کسی این  توان رو داره دوست من 

در ضمن کسی که برای تهیه پاور انتخاب میشه یه هدیه ناقابل هم بهش تقدیم میشه توسط شرکت گرین 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...