رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، Amiro3D گفته است :
استارتر میگفت یکی هستن ملت  ناسزا میگفتن بهش
بیا عکسا هم اومد، نشون بدین تفاوتو!
کو اون اصلاحات؟ آقای گرین مشکل جریان هجومی کجا حل شده؟ کار  نکردن پروتکشن ها چی؟
میشه بگید دقیقا چطوری مشکل ریپل بالا حل شده؟ امیدوارم که نیای بگی چون از قطعات "مشابه" استفاده کردیم همه اینها حل شده. اون 2 3 تا قطعه ای هم که متفاوته صرفا نمونه مشابه و هیچ اصلاحات و تغییری وجود نداره.
برید عکس خازن هارو تو پست شماره 132 ببینید هم مدل 750 واتی هم 1200 واتی گرین سری MXH استفاده شده. اما تو عکسا متفاوته!
جالبه تو عکسای جدید شد سری MXG با 1000 ساعت طول عمر بیشتر!

در 4 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

این پاور توسط معین و جناب شعبانی تهیه شده دوست عزیز 

ایا منظورتون اینه که این پاوری که توسط معین و جناب شعبانی تهیه شده پاور ۱۲۰۰ گرین نیست ؟ 

جواب شفاف بدید تا پاسخ شفاف بدیم 

درود سعید جان

تفاوت یاد شده نیاز به توضیح داره، و گرنه هر کسی تخیلش رو به کار می‌اندازه تا توضیح سر هم کنه.?

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

این پاور توسط معین و جناب شعبانی تهیه شده دوست عزیز 

ایا منظورتون اینه که این پاوری که توسط معین و جناب شعبانی تهیه شده پاور ۱۲۰۰ گرین نیست ؟ 

جواب شفاف بدید تا پاسخ شفاف بدیم 

سلام آقای حسینی
اینکه بنده آقا معین رو زیر سوال ببرم خیر اینو نمیگم اما چیزای غیر عادی می بینم.
یک اینکه خازنا تو پاور 750 خود گرین که سایت همسایه عکس گرفته سری MXH هست تو سایت خود گرین هم عکسای مدل 1200 واتی باز سری MXH هست (سایت TUP هم MXH)
اما تو این عکسا شد MXG با 1000 ساعت دوام بیشتر!
بعد اینکه تو گزارشتون از قاب و در و دیوار و فن و ... تفاوت ساختین که به نظرم "تفاوت زایی" هست!
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Amiro3D گفته است :
سلام آقای حسینی
اینکه بنده آقا معین رو زیر سوال ببرم خیر اینو نمیگم اما چیزای غیر عادی می بینم.
یک اینکه خازنا تو پاور 750 خود گرین که سایت همسایه عکس گرفته سری MXH هست تو سایت خود گرین هم عکسای مدل 1200 واتی باز سری MXH هست (سایت TUP هم MXH)
اما تو این عکسا شد MXG با 1000 ساعت دوام بیشتر!
بعد اینکه تو گزارشتون از قاب و در و دیوار و فن و ... تفاوت ساختین که به نظرم "تفاوت زایی" هست!

هر چیز متفاوتی که وجود داشت رو ما تو مقاله آوردیم تا چیزی جا نمونه 

و مهمترین نکته بخشی از قطعات داخلی بود که اونها رو هم اعلام کردیم 

هر شرکتی کاراش رو توسعه میده و کار r&d در یک شرکت همینه 

نظرتون محترم 

------

این مطلب رو برای تمام دوستان می‌گذارم 

ما با کمک دو عزیز معتبر صادقانه کارمون رو تا اینجا انجام دادیم و از نظر ظاهری که خیلی ها میگفتن دقیقااااا همون پاوره نشون دادیم که دقیقااااا همون پاور نیست از نظر ظاهری 

همون‌طور که قبلا گفتم کسی میخواد بپذیره یا نپذیره مربوط به خودشه و اختیار تفکر خودش رو داره 

تست بعدی هفته بعد دوشنبه ساعت ۱۱:۳۰ در دفتر لیون هستش و مهمانهایی هم از فروم لیون کامپیوتر خواهیم داشت 

شاید برای خیلی‌ها سوال باشه که این تفاوت ها چه تاثیری در کیفیت پاور ایجاد کرده باشه که در تست بعدی به این سوال و سوالات پاسخ داده خواهد شد 

پخش زنده خواهیم داشت و سوالاتتون رو میتونیم به صورت پخش زنده پاسخ بدیم 

موفق و پیروز باشید 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود سعید جان

تفاوت یاد شده نیاز به توضیح داره، و گرنه هر کسی تخیلش رو به کار می‌اندازه تا توضیح سر هم کنه.?

سلام سعید جان 

حق با تو هستش 

ما فعلا به اولین سوال کاربرا پاسخ دادیم که ظاهر این پاور و بعضی از المانهاش با پاور tpu متفاوته

و تستها و توضیحات در جلسه و تست بعدی روز دوشنبه 

به صورت زنده و به سوالات هم پاسخ داده خواهد شد 

لینک به دیدگاه

با سلام

عکسی از محصول موجود هست که مانند عکس tpu باشه

منظورم با همون زاویه دید باشه تا بشه مقایسه درست کرد؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

هر چیز متفاوتی که وجود داشت رو ما تو مقاله آوردیم تا چیزی جا نمونه 

و مهمترین نکته بخشی از قطعات داخلی بود که اونها رو هم اعلام کردیم 

هر شرکتی کاراش رو توسعه میده و کار r&d در یک شرکت همینه 

نظرتون محترم 

------

این مطلب رو برای تمام دوستان می‌گذارم 

ما با کمک دو عزیز معتبر صادقانه کارمون رو تا اینجا انجام دادیم و از نظر ظاهری که خیلی ها میگفتن دقیقااااا همون پاوره نشون دادیم که دقیقااااا همون پاور نیست از نظر ظاهری 

همون‌طور که قبلا گفتم کسی میخواد بپذیره یا نپذیره مربوط به خودشه و اختیار تفکر خودش رو داره 

تست بعدی هفته بعد دوشنبه ساعت ۱۱:۳۰ در دفتر لیون هستش و مهمانهایی هم از فروم لیون کامپیوتر خواهیم داشت 

پخش زنده خواهیم داشت و سوالاتتون رو میتونیم به صورت پخش زنده پاسخ بدیم 

موفق و پیروز باشید 

ظاهرا  این استدلال رو دارید که وجود هرگونه  اختلاف ظاهری به معنی  متفاوت بودن پاور گرین اونم با فرض نداشتن مشکلات ذکر شده توسط TPU است.
قطعات متفاوت صرفا نمونه مشابه هست و تفاوتی وجود نداره. ضمنا عزیزان آشنا با الکترونیک و پاور میدونن به فرض اینکه حتی قطعات متفاوت 1000 درصد متفاوت باشن،مشکلاتی چون کار نکردن و پروتکشن ها و جریان رپیل خیلی بد اصلا به این ترانزیستورها مربوط نمیشه.
مشکل جریان هجومی شدیدا بالا به مدار محافظتی پیدا سازی شده تو سطح برد مربوط میشه. کار نکردن پروتکشن ها هم به کنترلر و مدار اش ربط داره که خود شما اذعان کردین "اینها کل تفاوت های ظاهری موجود بود" و تفاوت دیگه ای وجود نداره.
در نتیجه ادعاهای گرین هم پذیرفتنی نیست دیگه خودتون ثابت کردین.
در وجود این عکسا تست های انجام نشده هم بی معنیه
این نظر شخصی منه.
مرسی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
ضخامت ورقه رو بدون لایه باید اندازه بگیرن
و اینکه
ایا ضخامت تاثیری توی کارایی کلی داره یا نه o.Oo.O

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Amiro3D گفته است :
ظاهرا  این استدلال رو دارید که وجود هرگونه  اختلاف ظاهری به معنی  متفاوت بودن پاور گرین اونم با فرض نداشتن مشکلات ذکر شده توسط TPU است.
قطعات متفاوت صرفا نمونه مشابه هست و تفاوتی وجود نداره. ضمنا عزیزان آشنا با الکترونیک و پاور میدونن به فرض اینکه حتی قطعات متفاوت 1000 درصد متفاوت باشن،مشکلاتی چون کار نکردن و پروتکشن ها و جریان رپیل خیلی بد اصلا به این ترانزیستورها مربوط نمیشه.
مشکل جریان هجومی شدیدا بالا به مدار محافظتی پیدا سازی شده تو سطح برد مربوط میشه. کار نکردن پروتکشن ها هم به کنترلر و مدار اش ربط داره که خود شما اذعان کردین "اینها کل تفاوت های ظاهری موجود بود" و تفاوت دیگه ای وجود نداره.
این نظر شخصی منه.
مرسی

ما فقط تفاوت‌ها رو نشون دادیم به کاربرا 

و نتیجه گیری نکردیم 

ولی  همینکه تفاوت وجود داره نشون دهنده اینه که با پاور تست tpu متفاوته حالا راندمان و کیفیت پایینتره یا بیشتر هنوز این تست نشده 

و لیون کامپیوتر قرار نیست چیزی رو ثابت کنیم 

فقط داریم کارمون رو انجام میدیم 

تستهای ما برای روشن شدن خودمون هستش و از بهترین روشها داریم استفاده میکنیم 

و اصلاااا نیاز به تایید و عدم تایید کسی نداریم 

و این تست‌ها فقط یک لذته واسمون و داریم تفریح میکنیم حالا این تست‌ها امکان داره واسه دیگران معنی دیگری داشته باشه  

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

کاش عکسایی که تو tpuگذاشته بودن کنار عکسای خودتون میذاشتین تا خواننده بتونه مقایسه روخودشم ببینه

خودتون عکس‌ها رو کنار هم بگذارید و چک کنید 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Amiro3D گفته است :
این نظر شخصی منه.
مرسی

داداش الان شما دقیقا  چیو نمیپذیرین؟

هنوز که هیچ تستی انجام نشده و هیچ نتیجه ای هم گرفته نشده لااقل یکم صبر کنین نتیجه گیری معلوم بشه بعد نپذیرینO.o

مشخصه شمشیرو از رو بستین:D

اومدیمو نتایج گرین بد در اومد بازم نمیپذیرین؟بعد از اعلام نتایج و انجام تست میشه در موردش نقد کرد الان فقط میشه در مورد ظاهرشون بحث کرد که ظاهرا با هم فرق دارن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، xboyiut گفته است :

با سلام

عکسی از محصول موجود هست که مانند عکس tpu باشه

منظورم با همون زاویه دید باشه تا بشه مقایسه درست کرد؟

سلام

عکسها خیلی زیادن و تا تونستیم عکس گرفتیم

و مهمتر از همه اینه که پاور الان در دفتر لیونه و برای روز تست دوشنبه همن باز پاور دیگری توسط معین و جناب شعبانی عزیز تهیه میشه

و به صورت زنده میتونید درخواستهاتون رو بکنید و همونجا پاسخ بگیرید

در ضمن دوست من شما که تهران هستید چرا نمیاید روز دوشنبه ؟

دوست عزیز م  Amiro3D  :

شما هم تشریف بیارید چون شما عزیزان باید بیاید انتقادتون رو از نزدیک اعلام کنید و سوال کنید تا بقیه کاربران به جواب درستتری برسن

صفحات مجازی رو رها کنید و تشریف بیارید ما در خدمتیم و اینجا مال شماهاست

زمانش هم هفته دیگه دوشنبه ساعت 11:30 هستش

خیلی خوشحال میشیم که از نزدیک این پاور رو با علم و ذهن پرسشگرتون به چالش بکشید تا برای کاربران عزیز کمکی بشه

بنده منتظر اعلام امادگی شما دو عزیز و سایر عزیزان هستیم بازم

لینک به دیدگاه

یک پرسش دیگه از دوستان دست‌اندر کار دارم

این پاور high power از کجا آمد؟ تا جایی که به خاظر می‌آرم و پستهای پیشین رو مرور کردم  بنا بود عکسهایی از یک پاور که تصادفی از بازار تهیه شده گرفته بشه و مقایسه بشه.  اون اندازه‌ گیری‌ها هم به نظرم انحراف از بحثه.

لینک به دیدگاه

با سلام به همگی

دقیقا من با نظر اقای

سعید بهمنیان

موافقم..این پاور دقیقا از کجا اومد؟

خرید تصادفی که انجام نشده و به نظرم تمام نتایج اولیه میره زیر سوال

بهتره ی پاوری تهیه بشه که حداقل 2 ماهه تو مغازه مونده و تولید قدیمی هست

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام

عکسها خیلی زیادن و

.....

خیلی خوشحال میشیم که از نزدیک این پاور رو با علم و ذهن پرسشگرتون به چالش بکشید تا برای کاربران عزیز کمکی بشه

بنده منتظر اعلام امادگی شما دو عزیز و سایر عزیزان هستیم بازم ?

ممنون از پاسختون

تو تاپیک مربوطه اعلام آمادگی کردم خوشحال میشم حضور داشته باشم

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، alihoo گفته است :

با سلام به همگی

دقیقا من با نظر اقای

سعید بهمنیان

سلام

پاور رو من از بازار تهیه کردم به قیمت 845 تومن از پاساژ ایران فروشگاه کاشانی P1020004.thumb.JPG.9bcd31a48497a9237e25a89d9c71ebcb.JPGP1020005.thumb.JPG.251137c9ca917affb98c953c0b630237.JPG1111.thumb.JPG.f77869ba7083fee656bf521252f44fff.JPGP1020015.thumb.JPG.528f6a4609b6dd20a540377108c7e35f.JPGP1020009.thumb.JPG.784c57cae8210069e69619426c6807ff.JPG

فاکتورش هم موجوده اینم یه گزارش تصویری  از تهیه پاور برای دوستان

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

یک پرسش دیگه از دوستان دست‌اندر کار دارم

این پاور high power از کجا آمد؟ تا جایی که به خاظر می‌آرم و پستهای پیشین رو مرور کردم  بنا بود عکسهایی از یک پاور که تصادفی از بازار تهیه شده گرفته بشه و مقایسه بشه.  اون اندازه‌ گیری‌ها هم به نظرم انحراف از بحثه.

درود

سعید جان این پاور Highpower نمونه اولیه یا سمپلی بود که OEM برای واحد تحقیق  و توسعه گرین فرستاده تا اونها بررسیش کنن.

من وقتی شباهت زیاد این سمپل رو با نمونه تست TPU دیدم  چون نمونه کولینک رو نداشتیم و دیدم با بدنه گرین تفاوت داره خواستم که از نظر کیفیت و قطر بدنه مقایسه کنیم. در قالب بررسی هم اعلام شده که از جهت شباهت هست که این مورد رو تست کردیم.

عکس های پاوری که از بازار هم گرفتیم گذاشتیم تو قسمت های متفاوتی که دیدیم. میتونید با نمونه TPU مقایسه کنید:

https://www.techpowerup.com/reviews/Kolink/KL-C1200PL/3.html

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، xboyiut گفته است :

ممنون از پاسختون

تو تاپیک مربوطه اعلام آمادگی کردم خوشحال میشم حضور داشته باشم

باعث افتخاره و حتما تشریف بیارید و ساعت 11:30 منتظرتونیم

------------------

از سایر دوستان هم که فنی هستن دعوت میکنیم برای این تست اعلام امادگی کنن در تاپیک مربوطه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، alihoo گفته است :

با سلام به همگی

دقیقا من با نظر اقای

سعید بهمنیان

جای تاسف داره که ندیده و نخونده فقط مخالفت می کنین.

P1020009.JPG

این سری پاور های گرین 62 ماه گارانتی میشن.

اول اینکه پاور رو آقای شعبانی به صورت تصادفی از مرکز کامپیوتر ایران تهیه کردن.

دوم اینکه تاریخ گارانتی پاور تست شده هم تو عکس بالا مشخص هست و در مقایسه ظاهری هم در لیبل پاور مشخص شده.

شما بگید که گارانتی این پاور از زمان خریداری تا چه سالی باید باشه و این پاور چند ماه هست که در مغازه فروشنده مونده؟

این پاور  2 ماه که هیچ بلکه بیش از 4 ماه هست که در مغازه فروشنده مونده و بار جدیدی نبوده! 

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود دوستان

ضمن تشکر از دوستان بزرگوار جناب آقای حسینی و آقای معین و آقای شعبانی که این زحمت را متقبل شدند

در TPU حدود 20 تا عکس از جرییات پاور مورد بحث گذاشته شده  و دوستان در کل به چند نمونه بسنده کردند.که در کل دو مورد به اختلاف قطعات می باشد و بقیه تغییر طراحی و اعمال سلیقه می باشد ( مثل ضخامت  و رق  و یا  تغییر فن گریل )

آیا بهتر نیست از نمای کلی دو  پاور برای مقایسه نیز عکس گذاشته شود

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

درود دوستان

ضمن تشکر از دوستان بزرگوار جناب آقای حسینی و آقای معین و آقای شعبانی که این زحمت را متقبل شدند

در TPU حدود 20 تا عکس از جرییات پاور مورد بحث گذاشته شده  و دوستان در کل به چند نمونه بسنده کردند.که در کل دو مورد به اختلاف قطعات می باشد و بقیه تغییر طراحی و اعمال سلیقه می باشد ( مثل ضخامت  و رق  و یا  تغییر فن گریل )

آیا بهتر نیست از نمای کلی دو  پاور برای مقایسه نیز عکس گذاشته شود

درود دوست من.

در اینجا و در اون لینک مقایسه هم اعلام کردیم که صرفا تفاوت هایی که دیدیم رو منعکس کردیم.

اگر لزومی می بینید از همه جاهایی که عکس گرفتیم براتون عکس میذاریم در قالب همین تاپیک.

ضمن اینکه بنده دوست دارم با توجه به اینکه ساکن تهران هستید اگر شرایط مساعد هست شما هم تشریف بیارید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سلام خدمت همگی

حالا متوجه شدین چرا به انجام این کار اعتقاد نداشتم؟

با اینکه من هم آقای HEX رو معرفی کردم و قرار بود ایشون عکسای techpowerup رو تکرار کنن تا ما بفهمیم اینا یکی هستن یا نه اما کلا یه کار دیگه انجام شده چون جنبه تبلیغاتی و نمایش داشت این کار از همون روز اول.

واقعا حیف شد ناخواسته شمارو درگیر یک کار تبلیغاتی و نمایشی کردند چون شخصا به شما اعتماد داشتم.

آخه دوست من قرار بود شما عکسای techpowerup رو تکرار کنی نه اینکه صرفا 4 تا عکس از قطعات با مدل اسمی متفاوت (اما مشابه) بزاری حالا به فرض که متفاوت هم باشن حداقل بقیه عکسارو هم میزاشتی نه دست چین کنی تا شباهت انکار ناپذیر این پاورها رو کسی نبینه.

برادر من اون عکسای اندازه گیری و نمونه  High power چه ربطی داشت به این ماجرا اصا؟ اخی مرسی پاور گرین قابش ضخیم تره وای چه عالی.

به جا این شوها شما عکسای techpowerup رو تکرار میکردی برا همه روشن میشد اونه یا نه. 

نه اینکه آقا Hamed بهونه بیاره ما از سایت خارجی عکس نمیزاریم چون به کپی رایت معتقدیم. داداش مگه خبرا و عکسای بخش خبر و مقالتون رو هم خودتون تولید می کنید؟ مگه از سایتای خارجی بر نمی دارید؟ من که همیشه میخونم اونارو.

شو تبلیغاتی خوبی راه افتاده عده ای هم سوار بر رو اون دارن منفعت خودشون رو از این ماجرا میبرن.

چون کلا یه چیز بی مزه شد دیگه ارزش نداره وارد جنبه فنی اش بشیم که اونا صرفا نمونه مشابه هستند نه متفاوت.... یا اینکه مشکلاتی که TPU ذکر کرده اصلا به اون قطعاتی که تفاوت اسمی دارن ربط نداره....بحث خازن های از آسمون نازل شده هم  دیگه بماند...

موفق باشید.

ویرایش شده توسط mdfarahani
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

سلام خدمت همگی

با اینکه من هم آقای HEX رو معرفی کردم و قرار بود ایشون عکسای techpowerup رو تکرار کنن تا ما بفهمیم اینا یکی هستن یا نه اما کلا یه کار دیگه انجام شده چون جنبه تبلیغاتی و نمایش داشت این کار از همون روز اول.

واقعا حیف شد ناخواسته شمارو درگیر یک کار تبلیغاتی و نمایشی کردند چون شخصا به شما اعتماد داشتم.

آخه دوست من قرار بود شما عکسای techpowerup رو تکرار کنی نه اینکه صرفا 4 تا عکس از قطعات با مدل اسمی متفاوت (اما مشابه) بزاری حالا به فرض که متفاوت هم باشن حداقل بقیه عکسارو هم میزاشتی نه دست چین کنی تا شباهت انکار ناپذیر این پاورها رو کسی نبینه.

برادر من اون عکسای اندازه گیری و نمونه  High power چه ربطی داشت به این ماجرا اصا؟ اخی مرسی پاور گرین قابش ضخیم تره وای چه عالی.

به جا این شوها شما عکسای techpowerup رو تکرار میکردی برا همه روشن میشد اونه یا نه. 

نه اینکه آقا Hamed بهونه بیاره ما از سایت خارجی عکس نمیزاریم چون به کپی رایت معتقدیم. داداش مگه خبرا و عکسای بخش خبر و مقالتون رو هم خودتون تولید می کنید؟ مگه از سایتای خارجی بر نمی دارید؟ من که همیشه میخونم اونارو.

شو تبلیغاتی خوبی راه افتاده عده ای هم سوار بر رو اون دارن منفعت خودشون رو از این ماجرا میبرن.

چون کلا یه چیز بی مزه شد دیگه ارزش نداره وارد جنبه فنی اش بشیم که اونا صرفا نمونه مشابه هستند نه متفاوت.... یا اینکه مشکلاتی که TPU ذکر کرده اصلا به اون قطعاتی که تفاوت اسمی دارن ربط نداره....بحث خازن های از آسمون نازل شده هم  دیگه بماند...

موفق باشید.

مرسی از نظرت

تا همینجا هم کافی بود

و این کارها واسه پست و تاپیک شما نبوده بلکه برای کل کاربران سایت بوده .

----------

یه پیشنهاد دارم برات :

روز دوشنبه بیای لیون و  زمانیکه تستها در لیون داره انجام میشه جلوی دوربین به صورت زنده بری و حسابی گرین و پاورهای گرین رو به چالش بکشی و تستها رو حسابی ببری زیر سوال . چون اگر سوال نباشه امکان داره هر کسی هر نتیجه ای رو اعلام کنه و به نفع گرین بشه . و شخصا اجازه ندی شو و تبلیغ بشه واسه گرین

نظرت چیه ؟

این گوی و میدان و امکانات کاملا دست خودت و در اختیار خودت

اسمت رو رد کنم واسه مهمانهای روز دوشنبه ؟

یه پاور هم میریم با هم هر کجا که خواستی میخریم از بازار اونو میاریم واسه تست

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

سلام خدمت همگی

موفق باشید.

والا ماهم گفتیم عکسا روکنارهم بذارید پیاممو حذف کردن...

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

کاش عکسایی که تو tpuگذاشته بودن کنار عکسای خودتون میذاشتین تا خواننده بتونه مقایسه روخودشم ببینه

پستت که هست ...

لینک به دیدگاه

نخیر

این نه

بعد این جواب دادن که نمیشه عکسای سایت خارجی رو استفاده کنیم چون شکایت میکنه اون سایت....

منم گفتم اینجا ایرانه...

مگه اینهمه مقاله ترجمه میشه وبه اسم خودشون میذارن تونت کسی شکایت میکنه ؟؟؟

بعد این پیاممو حذف کردن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...