رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

نخیر

این نه

بعد این جواب دادن که نمیشه عکسای سایت خارجی رو استفاده کنیم چون شکایت میکنه اون سایت....

منم گفتم اینجا ایرانه...

مگه اینهمه مقاله ترجمه میشه وبه اسم خودشون میذارن تونت کسی شکایت میکنه ؟؟؟

بعد این پیاممو حذف کردن

بهت پاسخ دادن دوست من بذار کنار هم بذارش تو همین تاپیک 

مطلبهای بعدیتون اسپم بود و حذف شد 

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بنده تو فروشگاه شریکم اکثرا گرین استفاده کردیم هم صفر هم دست دو تو مدت 5-6 ساله ایرادی ندیدیم

بنده خودم ایرادی ندیده چطور بیام مثل اشخاص متمدن و باشخصیتی که تو پستهای قبل دیدم گرین بگیرم به باد بدو بیرا و تهمت حتی اکثرشون  استفاده نکردن از گرین

دوما اینکه راحت و بی دردسر برید واقعا تست کنید و نتایجش رو اعلام کنید ماهم در جریان باشیم آقای حسینی پیشنهاد معقولی دادن

ماهم منتظر همکاری این دوستان هستیم

ویرایش شده توسط milad-over
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

سلام خدمت همگی

حالا متوجه شدین چرا به انجام این کار اعتقاد نداشتم؟

با اینکه من هم آقای HEX رو معرفی کردم و قرار بود ایشون عکسای techpowerup رو تکرار کنن تا ما بفهمیم اینا یکی هستن یا نه اما کلا یه کار دیگه انجام شده چون جنبه تبلیغاتی و نمایش داشت این کار از همون روز اول.

واقعا حیف شد ناخواسته شمارو درگیر یک کار تبلیغاتی و نمایشی کردند چون شخصا به شما اعتماد داشتم.

آخه دوست من قرار بود شما عکسای techpowerup رو تکرار کنی نه اینکه صرفا 4 تا عکس از قطعات با مدل اسمی متفاوت (اما مشابه) بزاری حالا به فرض که متفاوت هم باشن حداقل بقیه عکسارو هم میزاشتی نه دست چین کنی تا شباهت انکار ناپذیر این پاورها رو کسی نبینه.

برادر من اون عکسای اندازه گیری و نمونه  High power چه ربطی داشت به این ماجرا اصا؟ اخی مرسی پاور گرین قابش ضخیم تره وای چه عالی.

به جا این شوها شما عکسای techpowerup رو تکرار میکردی برا همه روشن میشد اونه یا نه. 

نه اینکه آقا Hamed بهونه بیاره ما از سایت خارجی عکس نمیزاریم چون به کپی رایت معتقدیم. داداش مگه خبرا و عکسای بخش خبر و مقالتون رو هم خودتون تولید می کنید؟ مگه از سایتای خارجی بر نمی دارید؟ من که همیشه میخونم اونارو.

شو تبلیغاتی خوبی راه افتاده عده ای هم سوار بر رو اون دارن منفعت خودشون رو از این ماجرا میبرن.

چون کلا یه چیز بی مزه شد دیگه ارزش نداره وارد جنبه فنی اش بشیم که اونا صرفا نمونه مشابه هستند نه متفاوت.... یا اینکه مشکلاتی که TPU ذکر کرده اصلا به اون قطعاتی که تفاوت اسمی دارن ربط نداره....بحث خازن های از آسمون نازل شده هم  دیگه بماند...

موفق باشید.

سلام بنظرم گزارش HEX رو نخوندین

اگر فقط یکبار بدقت بخونید متوجه میشید که تفاوتهای که مشاهده کردیم رو نوشتیم پس غیر از این تفاوت ها چیز دیگه ائی نبود و هیچ فرقی نداشتند

مطمئن باشید اگه تو تست های فنی مشکل داشته باشه دیگه لزومی به عکس نخواهد بود و همه چیز  مشخص خواهد بود

دوست عزیز شرایط کاملا محیا شده تا گرین رو به چالش بکشیم رو ز دوشنبه تشریف بیارید و در کنار هم  با اطلاعات و معلومات شما این شوی تلویزیونی رو بنفع خودمون برگزار کنیم

نقل قول

درود دوست من.

در اینجا و در اون لینک مقایسه هم اعلام کردیم که صرفا تفاوت هایی که دیدیم رو منعکس کردیم.

اگر لزومی می بینید از همه جاهایی که عکس گرفتیم براتون عکس میذاریم در قالب همین تاپیک.

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

سلام خدمت همگی

با اینکه من هم آقای HEX رو معرفی کردم و قرار بود ایشون عکسای techpowerup رو تکرار کنن تا ما بفهمیم اینا یکی هستن یا نه اما کلا یه کار دیگه انجام شده چون جنبه تبلیغاتی و نمایش داشت این کار از همون روز اول.

واقعا حیف شد ناخواسته شمارو درگیر یک کار تبلیغاتی و نمایشی کردند چون شخصا به شما اعتماد داشتم.

آخه دوست من قرار بود شما عکسای techpowerup رو تکرار کنی نه اینکه صرفا 4 تا عکس از قطعات با مدل اسمی متفاوت (اما مشابه) بزاری حالا به فرض که متفاوت هم باشن حداقل بقیه عکسارو هم میزاشتی نه دست چین کنی تا شباهت انکار ناپذیر این پاورها رو کسی نبینه.

برادر من اون عکسای اندازه گیری و نمونه  High power چه ربطی داشت به این ماجرا اصا؟ اخی مرسی پاور گرین قابش ضخیم تره وای چه عالی.

به جا این شوها شما عکسای techpowerup رو تکرار میکردی برا همه روشن میشد اونه یا نه. 

نه اینکه آقا Hamed بهونه بیاره ما از سایت خارجی عکس نمیزاریم چون به کپی رایت معتقدیم. داداش مگه خبرا و عکسای بخش خبر و مقالتون رو هم خودتون تولید می کنید؟ مگه از سایتای خارجی بر نمی دارید؟ من که همیشه میخونم اونارو.

شو تبلیغاتی خوبی راه افتاده عده ای هم سوار بر رو اون دارن منفعت خودشون رو از این ماجرا میبرن.

چون کلا یه چیز بی مزه شد دیگه ارزش نداره وارد جنبه فنی اش بشیم که اونا صرفا نمونه مشابه هستند نه متفاوت.... یا اینکه مشکلاتی که TPU ذکر کرده اصلا به اون قطعاتی که تفاوت اسمی دارن ربط نداره....بحث خازن های از آسمون نازل شده هم  دیگه بماند...

موفق باشید.

ببین مهندس شما نمیخوای قبول کنی  کار بچه های گرین رو

شما دوس داری ک ببازه و بیای بگی ک حرف شما درسته

تا اینجای کار ک بچه های گرین.آقای حسینی.آقای شعبانی. آقای hex کاملا حرفه ای و مودبانه با شما رفتار کردن و جواب سوال دوستان رو دادن و تا اینجا پیروز میدان بودن رو شما جنبه تبلیغاتی میدونی؟؟.واقعا این تفکر درستی نیس! اگرم به فرض شما کار بچه های گرین تبلیغات باشه کاملا بهشون حق میدم چون شما شک داشتی اونا هم دارن شک شما رو برطرف میکنن و یه تبلیغاتی هم برای اونا میشه تا نمونه کارشون رو نشون بدن

(شما خودت از بچه های Asus هستی باید حرفه ای رفتار کنید)

پیشنهاد آقای حسینی واسه حضور شما تو روز تست رو حتما انجام بدین!!نه بخاطر لجبازی ک نمیخواین قبول کنین کار گرین رو. نه   !!!برین واسه تست و سوالاتونو حضوری بپرسین.واقعا من اگه تهران بودم این کار رو انجام میدادم تا شکی ک دارین برطرف بشه و این دید بد شما واسه این برند ازبین بره.

لینک به دیدگاه

اوایل تاپیک عرض کردم اصولا تولید کننده و حتی فروشنده یه جنس نمیتونه یه قطعه یا جنسی را برسی کنه. اصولا صلاحیتشو نمیتونه داشته باشه. یه رابطه منطقی و مشخصه. این حرف من توهین به حسن نیت کسی نیست.

ولی اصولا ما مردم این دیار با کل دنیا فرق داریم و تو انتخابهامون خیلی چیزهای دیگه از جمله احساس و ... پررنگتره و منطق شاید کمتر (خودم هم دچارم)، این گونه تست کردن تو اینجا موجه و منطقی مینماید و مشکلی نیست.

وقتی اصول رعایت بشه دیگه مبحث وجدان و حسن نیت و احساس و ... جایی ندارن. ولی خوب فعلا شرایط همینه.

بهترین حالت این بود که همون سایت techpowerup  همون سایت برسی میکرد که دیگه حرفی توش نمیبود.

آخرین گزینه  این بود که متولی این تست جایی میشد که نه ربطی به فروش و نه ربطی به تولید میداشت. مثل یکی از دانشگاه ها.

درآخر:

دوستانی که به این روش تست (اعتبار بخشی به حسن نیت تست کنندگان) دارن ،میتونن به نتایج این تست اطمینان کنن و خرید های آتی شونو بر اساس این تست انجام بدن.

دوستانی هم که کلا به اصل این تست اعتقاد ندارن فارغ از خوب یا بد بودن این نتیجه از این به بعد پاور گرین تو انتخابهاشون نیست.

به هر صورت خسته نباشید

ویرایش شده توسط MHMAX
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

سلام خدمت همگی

موفق باشید.

دقیقا میدانستم این تاپیک به جایی نخواهد برد به خاطر ایراد بنی اسرائیل جنابعالی. با عرض پوزش ، مشکل از خود شماست.با افرادی که مداوم ایراد می گیرند و زندگی توام با ایرادهای بنی اسرائیل دارند نمیتوان بحث کرد.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

سلام خدمت همگی

موفق باشید.

دادا به نظرم دعوت آقای حسینی رو قبول کن

نه به خاطر اینکه متقاعد بشی، اصلا" برو ولی هیچی رو قبول نکن، فارق از هر نتیجه ای که این تست ها داشته باشه، حداقلش اینه که خوش میگذره و  اگر به سخت افزار کامپیوتر علاقمند باشی، مطمئنم دوستان خوبی پیدا می کنی.

لینک به دیدگاه

واقعا دیگه نمیدونم چی باید بیان بگن به یه سری از دوستان... میگن خودت پاشو بیا ببین... خب برو برادر من.. شما که به حرف امثال جناب شعبانی و آقا معین نمیتونی اعتماد کنی به چی میخوای اعتماد کنی دیگه؟

دیگه یکم خوش بین باشید. دوستانی که دارن میرن و وقت میذارن رو که با پول نخریدن عزیز..

خدایی اگه تهران میبودم میرفتم

لینک به دیدگاه

درود

دوستان من صرفا طرف هیچ جناهی نیستم که در این تاپیک به وجود اومده فقط یک سوال دارم ممنون میشم هر کسی اطلاع داره جواب بده.

80plus ! اینو چه کسی یا چه جایی مشخص میکنه؟ نوشته های ویکی هم نگاه کردم اشاره ای نشده بود ! ولی نوشته بود برای دیدن لیست اونایی که 80plus دارند وبسایت 80plus رو ببینید. 

80plus رو که تو گوگل سرچ کردم این وبسایت اومد و همونطور که ویکی گفته بود همچین لیستی در این سایت وجود داره اما چیزی به نام گرین تو این وبسایت نمیبینم !

جریان چیه؟

لینک به دیدگاه

اول از همه از عزیزانی که باعث شدن تا این بررسی انجام بشه ممنون هستم. چه استارتر ، چه مجموعه لیون ، چه دو کاربر فعال و بادانشی که قبول کردن زحمت انجام تست رو قبول کنن و چه بقیه عزیزانی که مشارکت کردن. مهمترین چیز فارغ از بحث خود این پاور همین که این دیالوگ به وجود اومد که خریدار ها نماینده ها رو تحت فشار قرار بدن تا پاسخ گو باشن، برای شخص بنده بسیار ارزشمنده . مطمئنا در آینده بیشتر دقت می کنن چون می دونن امکان داره در آینده هم همین اتفاق بیوفته و مورد باز خواست قرار بگیرین.

نتیجه گیری شخصی بنده

حقیقتش مهمترین قسمت تست برای شخص خودم اصلا بررسی تخصصی با ابزارهای فنی که اصلا ازش سر در نمیارم نیست . برای شخص بنده همین عکسا و تفاوت هایی بود که امروز اعلام شد و بنده می تونم با عقل خودم و بر اساس منطق خودم تصمیم بگیرم که آیا پاور گیرن همینی هست که TPU تست کرده یا نه . از نظر شخصی خودم شباهت ها به قدری بود که بسیار بعید می دونم با 4 تا دونه تغییر اتفاقی قرار هست بیوفته و ایرادات پاوری که TPU تست کرده برطرف بشه. مگر این که تغییر ها 40 الی 50 دلار هزینه ساخت پاور رو زیاد کرده که شرکتی که پاور مورد تست TPU رو شفارش ساختش رو داده بی خیال این اصلاحات شده و گفته کمتر کردن هزینه به بودن این ایرادات می صرفه. که بعید می دونم تغییر این چند قطعه در این سطح هزینه رو بالا برده باشه. مثلا یه تغییر این بوده " هسته از سلف ورودی پاور گرین حذف شده است " و گفته شد معایب و مزایایی داره . به نظرم منطقی نیست شرکتی بدونه یه چیز رو حذف کنه نتیجه بهتری میگیره بعد بیاد از اون استفاده کنه ، ینی منطقی نیست خرج اضافی کنی و نتیجه بدتر بگیری . در نتیجه مثلا این تغییر رو به نفع پاور گرین نمی دونم بر اساس منطق خودم . مگر اینکه سازنده های پاوری که TPU تست کردن افراد بی خردی باشن. در هر صورت این نتیجه گیری که خودم گرفتم و نظر شخصی خودم هست. بقیه می تونن بر اساس منطق خودشون ببینن چی با عقلشون جور در میاد. 

امیدوارم در آینده هم از این موقعیت ها پیش بیاد که شرکت ها مجبور به پاسخ گویی بشن چرا که همین پاسخ گو بودن رمز پیشرفت هستش.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Ivory king گفته است :

درود

دوستان من صرفا طرف هیچ جناهی نیستم که در این تاپیک به وجود اومده فقط یک سوال دارم ممنون میشم هر کسی اطلاع داره جواب بده.

80plus ! اینو چه کسی یا چه جایی مشخص میکنه؟ نوشته های ویکی هم نگاه کردم اشاره ای نشده بود ! ولی نوشته بود برای دیدن لیست اونایی که 80plus دارند وبسایت 80plus رو ببینید. 

80plus رو که تو گوگل سرچ کردم این وبسایت اومد و همونطور که ویکی گفته بود همچین لیستی در این سایت وجود داره اما چیزی به نام گرین تو این وبسایت نمیبینم !

جریان چیه؟

درود

ببنید یه سری شرکت اصلی هست که پاور ها رو تولید می کنن و بقیه به همین برند سفارش میدن. حتی برندهایی مثل EVGA و Thermaltake هم سفارش میدن و اون شرکت اصلی که به OEM معروف هستن بسته به سفارش و نیاز اون شرکت محصول رو براشون تولید و یا سفارشی سازی می کنن.

OEM این پاور High power هست که تو لیستش محصول گرین رو میتونید با همین مدلی که دتو ایران داره پیدا کنید .

GP1200B-OC+

https://www.plugloadsolutions.com/80PlusPowerSuppliesDetail.aspx?id=42&type=2

لینک به دیدگاه

در جواب بعضی ها:
یعنی الان نقدای ncix هیچ کدوم معتبر نیستن؟ یا hardware canucks که یکی از  اسپانسراش ncix هست؟ کار داره طبق اصول انجام میشه  و ncix هم اگر یخواد یه چیزیو نقد کنه یوزرارو جمع نمیکنه که شاهد باشن همین حسن نیت گرینو نشون میده  اگر نمی خواید باور کنید باور نکنید اگرهم میتونید خلافشو اثبات کنید خودتون تست کنید و اثبات کنید .... اگر علمشو ندارید یا ابزارشو اون دیگه مشکل گرین نیست .....
بعضیا کلا انگار با گرین دشمنی دارن  به هر بهونه ای می خوان چوب لای چرخ بزارن .... 

لینک به دیدگاه

سلام

برای کنجکاوی عرض می کنم

امکانش بود که از داخل پاور High power هم عکس قرار می دادید و تغییرات اونو هم با مدل گرین ذکر می کردید؟

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، crash گفته است :

در جواب بعضی ها:
یعنی الان نقدای ncix هیچ کدوم معتبر نیستن؟ یا hardware canucks که یکی از  اسپانسراش ncix هست؟ کار داره طبق اصول انجام میشه  و ncix هم اگر یخواد یه چیزیو نقد کنه یوزرارو جمع نمیکنه که شاهد باشن همین حسن نیت گرینو نشون میده  اگر نمی خواید باور کنید باور نکنید اگرهم میتونید خلافشو اثبات کنید خودتون تست کنید و اثبات کنید .... اگر علمشو ندارید یا ابزارشو اون دیگه مشکل گرین نیست .....
بعضیا کلا انگار با گرین دشمنی دارن  به هر بهونه ای می خوان چوب لای چرخ بزارن .... 

تو کار طبق اصول ، کلمه حسن نیت هیچ جایگاهی نداره.

عقل سلیم حکم میکنه  که تعریف و تمجیدهای  hardware canucks  از  ncix   احتمالا مربوط به فن بودن و مارکتینگ باشه تا اصل موضوع.

کار طبق اصول نتیجه ایی ازش بیرون میاد که کسانی خارج از این سایت وحتی خارج از ایران (در صورت ترجمه) هم بهش بتونند استناد کنن.

منظور از استناد دقیقا استنادی هست که سبب ایجاد این تاپیک شده. یهنی استناد کردن به نتیجه techpowerup (که حد اقل به ظاهر اصول درش رعایت شده) مبنی بر خوب نبودن یه پاور.

حالا به روش ایرانیزه، داریم تلاش میکنیم که خلاف اون نظر اثبات کنیم!!!

زحمت هر دو روش یکی هست (شاید روش ایرانیزش زحمتش بیشتر باشه) ولی اینجا صحبت از میزان زحمت نیست .

قبلا هم عرض کردم به هر شکل دست همگی درد نکنه.

ولی بهتره با خودمون روراست باشیم.

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز 

پستت رو بنده پاک کردم 

هر وقت تصمیم گرفتید تشریف بیارید حضوری در این تست شرکت کنید میتونید در این تاپیک پست بدید 

نظراتت رو خوندیم و تا همینجا کافی بود واسمون 

حضوری فقط در خدمتیم 

اسپم هم ندید 

و به اندازه کافی بهتون توجه شده و فکر می‌کنم کافیتون باشه و بستت باشه 

و فکر می‌کنم به اندازه کافی بهت توجه شده و از این لحظه به بعد در این تاپیک اجازه نمی‌دهیم توجه بگیری 

اگر نیاز باشه مثل هر فروم دیگه ای در ایران که درجا پستها رو می‌بندن و بن میکنن و برخورد میکنن باهات برخورد میشه 

تا اینجا به عنوان یک دوست بهت احترام گذاشته شده و اجازه داده شده تا حرفت رو بزنی 

حرف فنی داشتی بزن در غیر این‌صورت اسپم و مقلطه کردن ممنوعه اینجا 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

استارتر عزیز 

پستت رو بنده پاک کردم 

هر وقت تصمیم گرفتید تشریف بیارید حضوری در این تست شرکت کنید میتونید در این تاپیک پست بدید 

حضوری فقط در خدمتیم 

اسپم هم ندید 

و فکر می‌کنم به اندازه کافی بهت توجه شده و از این لحظه به بعد در این تاپیک اجازه نمی‌دهیم توجه بگیری 

اگر نیاز باشه مثل هر فروم دیگه ای در ایران که درجا پستها رو می‌بندن و بن میکنن و برخورد میکنن باهات برخورد میشه 

تا اینجا به عنوان یک دوست بهت احترام گذاشته شده و اجازه داده شده تا حرفت رو بزنی 

خدایی راس میگین دیگه ...

طرف میخواد انقلاب مخملی رابندازه....

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

استارتر عزیز 

پستت رو بنده پاک کردم 

حضوری فقط در خدمتیم 

اسپم هم ندید 

قربون دستت بحث تموم شد

لینک به دیدگاه

صحبتی که همیشه میکنم

خیلی از تولیدات اطراف ما امکان دارد ایراداتی داشته باشه و ما هم با علم به آن موضوع یا نداشتن داریم ازش استفاده میکنیم

اسم نمیبرم در این کشور و خیلی کشور های دیگه همچین صنایعی هستند ولی خب مردم هر کشور برای خودشون هایلایت میکنند

ولی یک مسئله هست این وسط و اون هم ارزش کالا در برابر هزینه پرداختی هست(من نمیگم این پاور ایرادی داره چون نداشتم و ندارم این پاور را)

من اینجا اصلا" نه واردم به پاور نه طرفدار گرین هستم و سهام دار و نه مخالف و خرد کننده این شرکت

ولی به نظر من شرکت گرین و مجموعه لیون خیلی فراتر از ظرفیت این کشور  که تاحالا من ندیدم در صنعت خاصی ارائه بشه آمدند و حرفه ای خواستند به این ادعا پاسخ دهند و ذهن کاربران رو در مورد این پاور از گمانه ظنی پاک کنند

ولی قبلا" هم گفتم استارتر به هیچ وجه حاضر نیستند راضی شوند و فقط میگویند یا راه من یا هیچ راهی (احساس میکنم ایشان احتیاج به توجه بیشتر دارند گویا  شاید لیموزین)

امید که این تست ها در روز تعیین شده با یا بدون حضور استارتر  انجام بشه که نه فقط ایشان بلکه همه کاربرانی که گمانه زنی در ذهنشون ایجاد شده جواب سوالات رو بگیرند.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

سلام خدمت همگی

موفق باشید.

من طرفدار گرین نیستم.اما قشنگ معلومه شما از یه جایی ساپورت میشید که بیائید این شرکتو بکوبید و صدرصد هم منفعتی هم  براتون داره..مگه نمیگی تست ها شو بود؟؟؟؟!! خب اقای حسینی داره بهتون میگه بیا حضوری از هر جا شما خواستید پاورو تهیه میکنیم و با عمل جلو خودمون بهمون ثابت کن و گرین رو به چالش بکش چه چیزی بهتر از این؟؟ ..نه اینکه بیای هی بشینی پشت pc کامنت بدی اقا شو هست کار تبلیغاتی هست و ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان.

اون دوستانی که واقعا شک دارن لطفا لطفا لطفا خودشون بیان.

حتی اگر ظرفیت پر شد من حاضرم شرکت نکنم که یکی دیگه از دوستانی که شک و سوال داره جای من بره اونجا.

بخصوص این دوست عزیزمون آقای mdfarahani  که این تاپیک رو زدن.

فکر نمی کنم مشکلی باشه حتی اگر به عنوان نماینده کولرمستر حضور داشته باشید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
  • Inrush current
  • Hold-up time
  • Wrong information provided on cables (AWG16 while they are AWG18)
  • High EMI transmissions
  • Ripple suppression at +12V
  • Protection features
  • Efficiency at 5VSB
  • Number of SATA connectors should be higher

دوستان من و معین عزیز  فقط ایراداتی که tpu برای پاورمورد تست خود اعلام کرده رو مد نظر گرفتیم

Inrush current  تست و نتیجه روز دوشنبه

Hold-up time تست و نتیجه روز دوشنبه

Wrong information provided on cables (AWG16 while they are AWG18)  این مورد در پاور 1200 گرین صدق نمیکرد و پاورگرین مطابق با استاندارد بود

High EMI transmissions این مورد نیاز به محیط ازمایشگاهی خاص دارد و طبق مشاوره ائی که من با چند نفر از دوستان داشتم داشتن آنتن و ابزار تست emi روکافی ندونستن وداشتن اتاق مخصوص و ایزوله برای تست رو شرط اول دانستن از طرفی با توجه به توضیحاتی که من دادم ضخامت و پوشش ومنافذ رو یکی از دلایل کاهش emi اعلام کردن  پس این مورد هم  بهینه شده است اما بخاطر نبود ابزار تست نگردید (( مشاور: مهندس نجفی  از اعضا عالیرتبه شرکت بسیار مهم الکترونیکی))

Ripple suppression at +12V تست و نتیجه روز دوشنبه

Protection features تست و نتیجه روز دوشنبه

Number of SATA connectors should be higher این مورد هم در پاور 1200 گرین صدق نمیکرد

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، m.shabani گفته است :
  • Inrush current
  • Hold-up time
  • Wrong information provided on cables (AWG16 while they are AWG18)
  • High EMI transmissions
  • Ripple suppression at +12V
  • Protection features
  • Efficiency at 5VSB
  • Number of SATA connectors should be higher

جناب شعبانی اینا کامنتای ناشی از بررسی شما و دوستان هست؟ چون بعضیاش مثل تیتره و بعضیاش گزاره خبریه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

جناب شعبانی اینا کامنتای ناشی از بررسی شما و دوستان هست؟ چون بعضیاش مثل تیتره و بعضیاش گزاره خبریه...

در 12 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

به گمونم این ها مواردیه که بررسی خواهد شد در تست.

درود

دوستان پست تکمیل شد اگر گزینه ائی رو لازم میدونند برای تست بفرمایند تا در دستور کار قرار دهیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، m.shabani گفته است :

High EMI transmissions این مورد نیاز به محیط ازمایشگاهی خاص دارد و طبق مشاوره ائی که من با چند نفر از دوستان داشتم داشتن آنتن و ابزار تست emi روکافی ندونستن وداشتن اتاق مخصوص و ایزوله برای تست رو شرط اول دانستن از طرفی با توجه به توضیحاتی که من دادم ضخامت و پوشش ومنافذ رو یکی از دلایل کاهش emi اعلام کردن  پس این مورد هم  بهینه شده است اما بخاطر نبود ابزار تست نگردید (( مشاور: مهندس نجفی  از اعضا عالیرتبه شرکت بسیار مهم الکترونیکی))

هر چند اطلاع دارم قرار نیست این پاور با پاورهای دیگه تست و مقایسه بشه و v1200بیشتر برای تست صحت دستگاه ها است .اما چون این تستها به این صورت زنده ممکنه تا چندسال دیگه هم تکرار نشه بهتره در مورد emiهم تست مقایسه انجام بشه .

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...