رفتن به مطلب

واترکولر برای 6600k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. کمک کنیدلطفا.دمای سی پی یو من(6600k) درحالت idle سی تا چهل درجه هست و  تو بازیها تا هشتادوسه درجه هم رسیده.بطور کلی تو بازیا شصت تا هشتاد درجه هست ک فکرکنم خیلی زیاد باشه.اهل اورکلاکم نیستم

فن سی پی یو الان نوتوس200 هست.خوب بسته شده وهمینطور خمیر سی پی یو(دیپ کول زد5) هم خوب زده شده نمیدونم مشکل از کجاست. ایا نوتوس200 ضعیفه برای این سی پی یو?و اینکه باخرید واترکولر این مشکل حل میشه?اگر اره چه مدلی پیشنهاد میدید? (کیس گرین z+ grand)

لینک به دیدگاه

کولر سی پی یو تعویض کن . توصیم خرید یه واتر کولر مثا کاپیتان 120 هست برند دیپ کول . 

حدود 260 تا 270 هست . 

با قیمت پایینتر یه 120 گرین ببند . ولی خرید واتر کولر جای یه مقدار هزینه بیشتر رو داره . 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

کولر سی پی یو تعویض کن . توصیم خرید یه واتر کولر مثا کاپیتان 120 هست برند دیپ کول . 

حدود 260 تا 270 هست . 

با قیمت پایینتر یه 120 گرین ببند . ولی خرید واتر کولر جای یه مقدار هزینه بیشتر رو داره . 

این مدل خوبه?http://lioncomputer.ir/product/8408/کولرمستر+سایدن+120+وی+پلاس/

یا همین مدل کولرمستر فقط 240 ک دوفن داره

تو کیس  زدپلاس گرندجامیشه?

لینک به دیدگاه

نه متاسفانه . تو ساپورت کولینگش نیست .

مدل 120 اش رو بگیرید .اونم کافیه .

لینک به دیدگاه

داداش خرید واترکول ارزون اونم 120 اشتباهه!!! من 120 گرین رو دارو تو یه کلام اشغاله،...

شما اگر بخای دما کاهش پیدا کنه با مدل 120 باید قید اعصابتو بزنی و 35db نویز رو تحمل کنی، که دلت خوش بشه دما اومده رو 40 درجه....... (اعصاب مهم تره یا cpu)

اگر میخای کم هزینه کنی، cooler master hyper 212 evo یا thermalright le grand macho

اگرم میخای زیاد هزینه کنی برو بالای 500

ولی تو قیمت پایین فقط air cool بگیر اصلا ابی نگیر که پشیمون میشی (من بی صدا بودن رو ملاک قرار دادم)

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مدل 120 کاپیتان دیپ کول عالیه . خودم روی 5820 بسته بودم زمانی حتی تو لود کاری هم بالاتر از 50 نرفت . تو کارایی مثل 3D max  رندرینگ که کار اصلی میوفته رو دوش cpu . 

تو قیمت زیر 300 پیشنهاد میکنم همین رو بگیرین . مدل EX اش بهتره . خیلی هم بی صداست . ایر کولرها رو برند کولر مستر بگیر واقعا عالین . تو همینجا یدونه V8 مستر رو گذاشته بودن حدود 340 خیلی عالیه . از دستش نده !!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...