رفتن به مطلب

لطفا خوانده شود

H@mzeh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

سیستمم رو یک ماهی هست که اسمبل کردم ولی یه مشکلی داره و اون اینه که یه دفعه سیستم  هنگ میکنه و حتی ریست نمیشه

مجبورم دکمه پاور رو نگر دارم ا خاموش شه بعد دوباره روشنش کنم 

سیستم میاد بالا ولی در روز دو سه بار هنگ میکنه (تو کار کرد تقریبا چهار ساعت دو سه بار هنگ میکنه) (موقع بالا اومدن سیستم هم  اون بوق اول رو میزنه)

مشخصات سیستم:

Main asus hero viii

Ram gskill ripjaw 8g

Cpu core i5 6600

Cpu fan ham cooler master212x

Power green 850 oc plus

Gpu  msi r9 290

فقط کیسم مگنوم پلاسه مجبور شدم قفسه هارد رو در بیارم تا گرافیک جا بشه داخلش.

یه هارد سی گیت 500 هم خیلی وقته دارمش رو سیستم قبلیم بود بازش کردم انداختمش رو این سیستم

ممنونم از  راهنمایی هاتون 

به ترتیب شروع میکنم به انجام گفته های دوستان . از اونایی که کمترین وقت رو میگیره شروع میکنم 

باز هم ممنون

ویرایش شده توسط H@mzeh
لینک به دیدگاه

درود

لطفا عنوان تاپیک رو اصلاح بفرمائین

هنگ کردن دلایل متعددی میتونه داشته باشه

ممکنه نرم افزاری در پس زمینه فعال هست که پردازش زیادی رو گرفته ( یا شاید یه ویروس یا ... ) کلا شما ویندوز رو هم عوض کردین ببینین حل میشه یا خیر؟!

شک دوم بنده به هاردتون هست، چک کنید ببینین مشکلی نداره (با نرم افزار HD Tune Pro از تب دوم و سوم اون عکس بگیرین و درج کنین )

در نهایت مشخصات دقیق سیستم تون رو درج کنین و بیان کنین توی چه برنامه ای و یا چه مواقعی هنگ می‌کنه و آیا هنگ که میکنه ماوس و صفحه کلید هم از کار میفتن یا خیر

نوع ویندوز و آنتی ویروستون رو هم عنوان کنین

لینک به دیدگاه

علاوه بر هارد ، خرابی ویندوز و وجود ویروس که دوستمون گفتن ، احتمال داره از پاور ( مخصوصا گرین ) هم باشه.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، H@mzeh گفته است :

سلام دوستان

سیستمم رو یک ماهی هست که اسمبل کردم ولی یه مشکلی داره و اون اینه که یه دفعه سیستم  هنگ میکنه و حتی ریست نمیشه

مجبورم دکمه پاور رو نگر دارم ا خاموش شه بعد دوباره روشنش کنم 

سیستم میاد بالا ولی در روز دو سه بار هنگ میکنه (تو کار کرد تقریبا چهار ساعت دو سه بار هنگ میکنه) (موقع بالا اومدن سیستم هم  اون بوق اول رو میزنه)

سلام...مواردی که میگم رو حتما انجام بدید

اول ببینید بدنه اتصالی داره یا نه

یکبار کامل تمامی قطعات رو کاملا باز و دوباره اسمبل کنید

کولر پردازنده رو حتما چک کنید

درباره مدل قطعات و مدت زمان کارکردشون هم بگید

یه موردی دقیقا عین مال شما برای دوست بنده پیش اومده بود با اسمبل دوباره و دقیق مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

هووووووم

درود

دوست عزیز، استپ بای استپ باس چک کنی، ممکنه از هر چیزی باشه. اول نرم افزاری چک کن بعدشم سخت افزار سیستم رو.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...