رفتن به مطلب

مشکل با بیلد 1703 ویندوز 10

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز.

دیشب بیلد 1703 ویندوز 10 رو دانلود کردم بعد از اپگرید آیکن انتی ویروس بیت دیفندر 2017 خاکستری شد (که طبیعی هم هست و باید دوباره نصب بشه)

بیت دیفندر رو با نرم افزار مخصوص خودش (Bitdefender uninstaler 2017) از safe mode پاک کردم اما بعد از نصب کماکان آیکونش خاکستریه و یک ارور درباره ی vsserv.exe میده که این فایل قابل اجرا نیست.

خیلی از سایتها و فروم های خارجی و ایرانی رو سرچ کردم اکثرا میگفتن با پاک کردن و دوباره نصب کردن بیت دیفندر مشکلشون vsserv.exe حل شده.اما واسه من بعد از 4 بار پاک کردن و نصب کردن مشکل پابرجاست.

بیت دیفندر 2017 روی بیلد قبلی 1607 بدون مشکل نصب و آپدیت میشه.

دوستان اگه کسی تجربه ی چنین مشکلی رو داره که حلش کرده به منم بگه .

لینک به دیدگاه

این نسخه ویندوز برای من هم مشکلاتی داشته .

مثلا کار نکردن NOX یا ارور در PotPlayer .

متاسفانه من مشکل شما رو نداشتم و نمی تونم کمکی به شما بکنم ولی گمونم مشکل از ویندوز باشه .

لینک به دیدگاه

درود دوست من

نسخه 1703 نسخه ی فاینال نبود و پر از ایرادات و باگ های بنی اسرائیلی هست

بنده هم 4 باراین  نسخه رو اعم از اینترپرایز و پرو نصب کردم متاسفانه کم ایراد نیست

به نظر من از نظر کارایی نسخه 1607 بهتر بوده و هست

لینک به دیدگاه

سلام

منم با این نسخه مشکل دارم. گیرنده دیجیتال xvision 4100 دارم، با اینکه درایورش نصبه و در Device Manager شناسایی شده ولی هیچ برنامه ای نمیتونه ازش استفاده کنه و پیغام میده که دستگاه پیدا نشد! یادمه نسخه 1607 هم که اومده بود یه سری مشکلات باهاش داشتم که یادم نیست، برگشتم به نسخه قبلیش تا چند ماه بعد که مشکلاتش حل شد برگشتم 1607. الان هم باید همین کار رو کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل با آپدیت جدید حل شد اگر هنوز برای شما آپدیتی  نیومده. جدا دانلودش کنید KB4016240

April 25, 2017—KB4016240 (OS Build 15063.250)

Cumulative Update for Windows 10 Version 1703 for x64-based Systems (KB4016240)

Improvements and fixes

• Addressed issue where VMs might experience loss in network connectivity while provisioning IP addresses. 
  • Addressed issue that does not initiate a remote ring on the device when RemoteRing Configuration Service Provider (CSP) is used.
  • Addressed issue where a memory leak occurs in Internet Explorer when hosting pages containing nested framesets that load cross-domain content.
  • Addressed issue where Internet Explorer 11 does not save JavaScript files when exporting to an MHT file.
  • Addressed issue that causes users to get logged out from Web applications intermittently.
  • Addressed issue with a very dim internal monitor that may occur when booting with the external monitor only and then switching to the built-in panel only.
  • Addressed issue where running Win32 Direct3D applications or games in full-screen exclusive mode causes the system to become unresponsive when resuming from Connected Standby.
  • Addressed issue where when upgrading to Windows 10, version 1703, with the system language set to Chinese, the progress page displays geometric shapes instead of the correct localized strings.
  • Addressed issue that prevents the lock screen from being disabled using Group Policy on Professional SKUs.
  • Addressed issue in Windows Forms configuration options, which causes antivirus applications to stop working at startup.
  • Addressed additional issues with compatibility, Internet Explorer, and Microsoft Edge. 
لینک به دیدگاه

سلام من تو ویندوز ۱۰ ۲۰۱۷ دیگه مشکلات قبلی مثل کرش ها و بسته شدن پنجره ها که گاه و بی گاه انجام میشد رو ندارم فقط تنها نکته ای که فهمیدم اینه که ماکروسافت علاقه ای به بروز بودن درایور ها نداره و درایور های قدیمی نصب میکنه که یکی از عوامل مؤثر در کش کردن ویندوز است و الان کلا هیچ مشکلی با هیچ نرم افزاری ندارم البته تا الان

حالا بقیه رو نمیدونم شاید هم به سخت افزار مربوط میشه چون یه بار هم تعویض رم و هارد دیسک داشتم که مشکلات و اینا کمتر شده تو سیستم

لینک به دیدگاه

من هم با این بیلد مشکل دارم 

یکی اینه که با این که توی تنظیمات گذاشتم هارد بعد از 20 دقیقه بی کاری خاموش بشه ولی کار نمیکنه.(خاموش نمیشه)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من هم با این بیلد مشکل دارم 

یکی اینه که با این که توی تنظیمات گذاشتم هارد بعد از 20 دقیقه بی کاری خاموش بشه ولی کار نمیکنه.(خاموش نمیشه)

من فکر میکنم این مورد و فقط ویندوز کنترل نمیکنه که بعد از مثلا بیست دقیقه خاموش بشه و نرم افزار ها و پورسه های فعال دیگه که مستقیم  باهارد دیسک در ارتباط هستن در حالت بیکاری هارد از هارد استفاده میکنن و هارد بیکار نمیمونه و ویندوز اون دستور رو نادیده میگیره

اصلا نمیشه بگیم حالت بیکاری هارد یکی از پرکارترین قطعات هست و هیچ موقع بیکار نمیشه برای منم اینجوریه

ویندوز است دیگر!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AGM143 گفته است :

من فکر میکنم این مورد و فقط ویندوز کنترل نمیکنه که بعد از مثلا بیست دقیقه خاموش بشه و نرم افزار ها و پورسه های فعال دیگه که مستقیم  باهارد دیسک در ارتباط هستن در حالت بیکاری هارد از هارد استفاده میکنن و هارد بیکار نمیمونه و ویندوز اون دستور رو نادیده میگیره

اصلا نمیشه بگیم حالت بیکاری هارد یکی از پرکارترین قطعات هست و هیچ موقع بیکار نمیشه برای منم اینجوریه

ویندوز است دیگر!

نه خودم در جریانم هیچ پروسه ای روی دو هارد دیگه در جریان نیست حتی برای تست زمانش رو به 2 دقیقه کاهش دادم ولی باز کار نمیکنه

قبل از این 7 داشتم توی اون مشکلی نداشتش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با توجه به اینکه مایکروسافت  این همه اپدیت واسه این ویندوز میده بیرون  ویندوز 10 سرشار از باگ و مشکلاته فقط نمیدونم مایکرو خودش میدونه و به رویه خودش نمیاره  یا اینکه واقعا نمی دونه و کسی بهش گزارش نمیده

من خودم همین بیلد 1703 رو نصب کردم فایرفاکس خیلی دیر باز میشه انتی ویروس خود ویندوز به هیچ عنوان از کار نمیفته حتی با نصب انتی ویروس

قسمت انیستال پروگرم هم بعضی اوقات هر چی وایمیستی باز نمیشه حتما باید سیستم ریست بشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

با توجه به اینکه مایکروسافت  این همه اپدیت واسه این ویندوز میده بیرون  ویندوز 10 سرشار از باگ و مشکلاته فقط نمیدونم مایکرو خودش میدونه و به رویه خودش نمیاره  یا اینکه واقعا نمی دونه و کسی بهش گزارش نمیده

من خودم همین بیلد 1703 رو نصب کردم فایرفاکس خیلی دیر باز میشه انتی ویروس خود ویندوز به هیچ عنوان از کار نمیفته حتی با نصب انتی ویروس

قسمت انیستال پروگرم هم بعضی اوقات هر چی وایمیستی باز نمیشه حتما باید سیستم ریست بشه

من هم مشکلات ریز و درشتی باهاش دارم که یک موردش بسیار جالب و در عین حال بسیار خطرناکه .

اون هم اینه که فن CPU از کار میوفته و MSI AfterBurner نمیتونه دما رو نشون بده .

سیستم هم برپایه سوکت AM3+ هستش .

در 19 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

دوستان مشکل با آپدیت جدید حل شد اگر هنوز برای شما آپدیتی  نیومده. جدا دانلودش کنید KB4016240

April 25, 2017—KB4016240 (OS Build 15063.250)

Cumulative Update for Windows 10 Version 1703 for x64-based Systems (KB4016240)

لطفا لینک دانلود بدید .

ممنون

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

من هم مشکلات ریز و درشتی باهاش دارم که یک موردش بسیار جالب و در عین حال بسیار خطرناکه .

اون هم اینه که فن CPU از کار میوفته و MSI AfterBurner نمیتونه دما رو نشون بده .

سیستم هم برپایه سوکت AM3+ هستش .

لطفا لینک دانلود بدید .

ممنون

عجیبه که میفرمایید فن سی پی یو از کار میوفته اونم ه ویندوز ربط داره چون شما از نرم افزار مخصوص مدیریت مادربرد msi استفاده میکنید ممکنه این مشکل از کار افتادن فن پیش بیاد

من خودم مین asus دارم و اصلا نرم افزار میریت فن و ... رو نصب نکردم چون واقعا به سیستم اسیب وارد میکنه و ایراد داره و سنگین هم هست باگ هم داره و بعضی وقت ها پیش میومد رو ایکنش کلیک میکردم تا دما رو کنترل کنم سیستم هنگ میکرد و صفحه کلیدو موس و.. از کار می افتادن و مجبور میشدم ریست کنم

خیلی باید وقت بزاری تا بهش عادت کنی

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

لطفا لینک دانلود بدید .

ممنون

خدمت شما ...

http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/crup/2017/04/windows10.0-kb4016240-x64_0e60aebeb151d4b3598e4cfa9b4ccb1fc80e6e4d.msu

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه مشکل خیلی ساده دارم اونم اینکه رفرش دسکتاپ خیلی کند صورت میگیره! مثلا با 2 ثانیه تاخیر/ در صورتی که قبلا تو میلی ثانیه انجام می گرفت.

لینک به دیدگاه

من كه عطاش رو به لقاش بخشيدم برگشتم به همون ١٦٠٧ . ماكروسافت آپديتاش شده مثل قرمه سبزي .... بايد صبر كني جا بيفته

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AGM143 گفته است :

عجیبه که میفرمایید فن سی پی یو از کار میوفته اونم ه ویندوز ربط داره چون شما از نرم افزار مخصوص مدیریت مادربرد msi استفاده میکنید ممکنه این مشکل از کار افتادن فن پیش بیاد

من خودم مین asus دارم و اصلا نرم افزار میریت فن و ... رو نصب نکردم چون واقعا به سیستم اسیب وارد میکنه و ایراد داره و سنگین هم هست باگ هم داره و بعضی وقت ها پیش میومد رو ایکنش کلیک میکردم تا دما رو کنترل کنم سیستم هنگ میکرد و صفحه کلیدو موس و.. از کار می افتادن و مجبور میشدم ریست کنم

خیلی باید وقت بزاری تا بهش عادت کنی

دوست عزیز چندسال هستش که از این برنامه استفاده می کنم . از وقتی به همین 1703 کوفتی مهاجرت کردم گاها این اتفاق می افته ( تا به حال 2 تا 3 بار ) قبلش با ویندوز  و بیلدهای مختلف همین وین 10 مشکل نداشتم . مشکل از MSI AfterBurner هم نیست . در یکی از موارد اصلا باز نبود ضمن این که قبلا از همین نسخه MSI AfterBurner  و نسخه های قبلیش استفاده کردم و همچین مشکلی نداشتم .

تنها چیزی که تغییر کرده در این مدت بیلد ویندوز بوده .

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

دوست عزیز چندسال هستش که از این برنامه استفاده می کنم . از وقتی به همین 1703 کوفتی مهاجرت کردم گاها این اتفاق می افته ( تا به حال 2 تا 3 بار ) قبلش با ویندوز  و بیلدهای مختلف همین وین 10 مشکل نداشتم . مشکل از MSI AfterBurner هم نیست . در یکی از موارد اصلا باز نبود ضمن این که قبلا از همین نسخه MSI AfterBurner  و نسخه های قبلیش استفاده کردم و همچین مشکلی نداشتم .

تنها چیزی که تغییر کرده در این مدت بیلد ویندوز بوده .

ولی الان منم همین بیلد ۱۷۰۳ دارم و مشکلاتش از بیلد قبلی خیلی کمتر شده فقط سعی میکم درایور ها همیشه بروز باشن

ولی مشکلات دیگه مثلا اینکه کورتانا رو نمیشه به طور کامل غیر فعال کرد و در تسک منیجر همچنان فعال و از ۵۰ مگ رم استفاده میکنه و گاهی در تسک منیجرماشین حساب و ویندوز استور وویندوز پلیر یهو فعال میشن و مجبورم دستی ببندمشون

ویندوز دیفندر هم با وجود غیر فعال کردن از طریق بخش gpedit.msc باز هم اپدیت میگیره

ویندوز دیر بالا میاد بعضی وقت ها کرش میکرد و برنامه ها در منوی اجرای سریع بسته میشدند ولی الان اینطوری نیست و درست شده

برنامه ها با وجود غیر فعال کردن در پس زمینه ، باز اجرا میشن

استفاده زیاد از رم سیستم و هارد دیسک در حالت بیکاری

غیر فعال نشدن اپدیت ویندوز

باید در بخش privary در قسمت setting ویندوز یه کارایی انجام داد و ابزار های غیر ضرروی را غیر فعال کرد مثل میکروفون و camera و...

یه بخشی در ویندوز هست که مربوط به مدیریت رم میشه و کاری که میکنه تست کردن مداوم رم هست که در سرعت تاثیر منفی میگذارد که با وارد کردن یک دستور در cmd میشه این گزینه رو غیر فعال یا off کرد

باید هر چند وقت یکبار دیفرگ انجام داد که  زمان میبره ولی تاثیر داره و پاک کردن کش مرورگر و ویندوز و دیفرگ کردن ریجستری هم مؤثر هست و بعدش سرعت بوت یکم بهتر میشه

ویندوز دیفندر بهتر و پیشرفته ترشده و بخش تست سلامت بهش اضافه شده و با تنظیمات فایروال یکپارچه و در یک صفحه قرار داده شده تا دسترسی به این بخش ها آسون تر بشه

...

مشکل و چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه فعلا

لینک به دیدگاه

مشکلات جزئی داره قبول دارم  گاها فریز میشه هرچیو تو منوی استارت پین میکردم نمیشد و چندتا مشکل ریز دیگه

لینک به دیدگاه

منم 10 بیلد 1703 نصبه رو سیستم و نسخه Education هستش که لنگه Enterpise هستش و جالب اینه ک من هیچکدوم  از مشکلات شمارو ندارم

لینک به دیدگاه

سلام.

من هم یه تاپیک زدم درباره مشکلات این اپدیت:

اون مشکل ولتاژ هم فکر میکنم از ویندوز بوده چون قبلترش این ولتاژ نبوده سی پی یو!

الان پرش لحظه ای و بی دلیل دما دارم. کورسیر لینک دیگه اون ادم سابق نشد!

یه مشکلی بود تشخیص یه دیوایس وصل شده به اسم usb root hub تو قسمت دیوایس های وصل شده! نمیدونم چی بود تو مخ بود الان دیگه نیست!! خودش رفته!!

سرعت به صورت کلی اونی که بود نیست. ولی کرش و ... ندارم.

درباره غیر فعال کردن کورتانا من خودم یه حرکتی زدم جواب داده! تست کنید.

توی تسک منجر روی کورتانا کلیک راست کنید و باز کردن فولدر رو بزنید،صفحه ای باز میشه تو اونجا یه سری فولدر هست با اسامی متفاوت که فولدر مورد نظر شما مشخص شده و کورتانا هم تو اسمش داره. اون فولدر رو rename کنید و اخرش یه عددی چیزی وارد کنید. وقتی enter میزنید پیام میده که برنامه بازه، از طریق تسک منجر کورتانا رو ببندید و برگردید تو فولدر و try again رو بزنید.

امیدوارم کار کنه برای شما هم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/30, 14:42:34، (WarCraft) گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز.

دیشب بیلد 1703 ویندوز 10 رو دانلود کردم بعد از اپگرید آیکن انتی ویروس بیت دیفندر 2017 خاکستری شد (که طبیعی هم هست و باید دوباره نصب بشه)

بیت دیفندر رو با نرم افزار مخصوص خودش (Bitdefender uninstaler 2017) از safe mode پاک کردم اما بعد از نصب کماکان آیکونش خاکستریه و یک ارور درباره ی vsserv.exe میده که این فایل قابل اجرا نیست.

خیلی از سایتها و فروم های خارجی و ایرانی رو سرچ کردم اکثرا میگفتن با پاک کردن و دوباره نصب کردن بیت دیفندر مشکلشون vsserv.exe حل شده.اما واسه من بعد از 4 بار پاک کردن و نصب کردن مشکل پابرجاست.

بیت دیفندر 2017 روی بیلد قبلی 1607 بدون مشکل نصب و آپدیت میشه.

دوستان اگه کسی تجربه ی چنین مشکلی رو داره که حلش کرده به منم بگه .

مشکل آنتی ویروس بسیار زیاده در 1703، باید صبر کنید ورژن جدید تر و سازگار با 1703 نصب کنید. آنتی ویروس منم از کار افتاد و جدیدترش رو نصب کردم.

لینک به دیدگاه

ویندوز دفندر خود ویندوز کاملا حرفه ای و امن هستش.واقعا استفاده از آنتی ویروس های دیگه با وجود ویندوز دفندر اشتباست.طراحی ویندوز دفندر هم تو آپدیت کریترز کاملا زیبا و هماهنگ شده با پلتفرم یونیورسال ویندوز

Sent from my LG-K130 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام بهتر در کنار انتی ویروس خود ویندوز از آنتی تروجان و نرم افزار فایروال مثل free firwall که هوشمند هم هست و هم سبک استفاده کنید

نرم افزار prossecc lasso هم چیز خوبیه و یه مانیتوریگ حرفه ای برای سیستمه

وخودم نصب دارم و به صورت لحظه ای و مداوم میتونید تو منوی اجرای سریع فعالیت سیستم و چک کنید قابلیت پاور سیوینگ و مد گیمینگ هم داره که خیلی خوبه

ویرایش شده توسط AGM143
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

منم یه مشکلی با این نسخه دارم که اسم همه فولدرها از چپ به راسته ، در حالیکه تو تمام ویندوزهایی که تا حالا داشتم وسط چین بوده.

راه حلی برای این مشکل هست؟

a.png

ویرایش شده توسط Hossein.EF
لینک به دیدگاه

تو گوگل هرچی سرچ کردم جوابی براش پیدا نکردم . جالبه مشکل به این کوچیکی رو هم حل نکردن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...