رفتن به مطلب

غیر فعال شدن قابلیت Night light ویندوز 10 نسخه رداستون 2 v1703

Mahyar23172
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

همونطور که میدونید مایکروسافت توی بروزرسانی creators ویندوز 10 قابلیت جدیدی برای فیلتر کردن نور آبی  صفحه نمایش ارائه داده که توی شب و وقتی اتاق تاریکه نور صفحه نمایش گرم تر میشه تاچشما رو اذیت نکنه و خستگی چشم رو کمتر کنه.

دقیقا همون قابلیت Night shift که اپل برای آیفون توی آی او اس 10 به بعد قرار داده.

حالا مشکل من اینه که دیشب خیلی اتفاقی این قابلیت توی ستینگ قسمت display که میرم غیرفعال شده.

میخواستم از دوستانی که میدونند بپرسم میدونید دلیلش چیه که این ویژگی غیر فعال شده؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

1.png

ویرایش شده توسط Mahyar23172
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شاید طبق ساعت سیستم وقتی شب میشه فعال میشه

لینک به دیدگاه

تو اسکرین شاتی که گذاشتم مشخصه.گزینه های night light خاکستری رنگ شدن.انگار کلا غیر فعال شده.نمیشه خاموش یا روشن کرد

به ساعت هم ربطی نداره چون ساعت سیستم درست تنظیم شده.

قبلا تو هر ساعتی قابل تنظیم بود ولی الان کلا غیرفعال شده.

دوستانی که این نسخه ویندوز ۱۰ رو دارن  لطفا ببینن تو تنظیمات  واسه اونا هم همین طور غیرفعال شده؟؟؟

لینک به دیدگاه

توی یه فروم خارجی خوندم مثل اینکه مشکل از یکی از درایورهاست.احتمالا درایور کارت گرافیک.ولی میدونم که به درایور کارت ربطی نداره.

من دیشب نت فریمورک ۳.۵ و دایرکت ایکس ۱۲ رو نصب کردم و بعدش متوجه شدم که نایت لایت کار نمیکنه.

بنظرتون ربطی به این دوتا  نرم افزار داره؟؟

لینک به دیدگاه

درود

برای من فعاله 

خیلی مشکل داره ، رنگ شروع به گرم شدن  میشه بعد 2-3 دقه کلا غیر فعال میشه (میچره)تا 30 دقه معمولیه بعد 2باره میاد

البته من دستی اپدیت رو غیر فعال کردم

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Altek گفته است :

درود

برای من فعاله 

خیلی مشکل داره ، رنگ شروع به گرم شدن  میشه بعد 2-3 دقه کلا غیر فعال میشه (میچره)تا 30 دقه معمولیه بعد 2باره میاد

البته من دستی اپدیت رو غیر فعال کردم

اونطور که من خوندم امکان داره از آپدیت های ویندوز هم باشه.

بهرحال ممنون میشم بقیه دوستان هم که این نسخه ویندوز ۱۰ رو دارن راهنمایی کنند در این مورد.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.
عزیز برای من فعاله.
این نسخه از اپدیت ها یعنی 1703 مشکلات بی نهایت زیادی داره. کافیه یه سرچ تو نت بکنی.

کلا داغونه! معلوم نیست هدف ماکروسافت چی بوده از این اپدیت!

لینک به دیدگاه

دوستان ویندوز رو ریست کردم از قسمت ریکاوری درست شد.

مرسی از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

بّرای من هم غیرفعال شد

به جز ریکاوری راهی نداره؟ چون احتمالا دوباره برگرده. حالا این درایور جدید amd که 17.4.3 رو هم میریزم شاید درست شد

اینو هم یکی تو فرومهی خارجی گفته من شب میتوونم تستش کنم:

Hello, i found solution.

Just put this content in a '.reg' file. (example: recover.reg)

Save and execute to recover Night Light Default data

BELOW IS THE SNIPPET

Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\CloudStore\Store\Cache\DefaultAccount\$$windows.data.bluelightreduction.bluelightreductionstate]

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\CloudStore\Store\Cache\DefaultAccount\$$windows.data.bluelightreduction.bluelightreductionstate\Current] "Data"=hex:02,00,00,00,54,83,08,4a,03,ba,d2,01,00,00,00,00,43,42,01,00,10,00,\ d0,0a,02,c6,14,b8,8e,9d,d0,b4,c0,ae,e9,01,00

ویرایش شده توسط Mahdian57
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قابلیت مزخرفی هست تصویر بعد از چند دقیقه شروع به گرم شدن میکنه و مایل به حالت زردی میره من که غیر فعالش کردم

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.
عزیز برای من فعاله.
این نسخه از اپدیت ها یعنی 1703 مشکلات بی نهایت زیادی داره. کافیه یه سرچ تو نت بکنی.

کلا داغونه! معلوم نیست هدف ماکروسافت چی بوده از این اپدیت!

برای من هم سرشار از مشکلاته

در در 1396/01/31, 07:47:43، Mahyar23172 گفته است :

توی یه فروم خارجی خوندم مثل اینکه مشکل از یکی از درایورهاست.احتمالا درایور کارت گرافیک.ولی میدونم که به درایور کارت ربطی نداره.

من دیشب نت فریمورک ۳.۵ و دایرکت ایکس ۱۲ رو نصب کردم و بعدش متوجه شدم که نایت لایت کار نمیکنه.

بنظرتون ربطی به این دوتا  نرم افزار داره؟؟

میشه لینک دانلودش رو بدید . اونی که من دارم  نوشته برای 1607 هستش و توی این 1703 نصب نمیشه .

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

میشه لینک دانلودش رو بدید . اونی که من دارم  نوشته برای 1607 هستش و توی این 1703 نصب نمیشه .

درود، این لینک  عنوان شده  که هما هنگ با 1703 هم هست تاریخ ارسال هم اگردرست گفته باشم 20 .4 .17 دو روز پیش بوده میتونید مطالعه کنید.عضویت نیازه.:https://forum.soft98.ir/showthread.php?t=46546&page=24

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...