رفتن به مطلب

فاجعه در dota2 با آپدیت امروز!؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

امروز یک آپدیت اومد که خیلی بخش MMR رو تحت تاثیر قرار میده.

http://blog.dota2.com/2017/04/matchmaking-update/

بدترین مورد این هست :

The first major change is that players must register a unique phone number to their account in order to queue for Ranked matches.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، enzeva گفته است :

چی شده الان دارم آپدیت میکنم فکر کنم دیگه کسی نمیتونه smurf کنه

چیزی که من خوندم اینه که تا 2 هفته از الان میتونی یه شماره بزاری که بتونی رنک بازی کنی بعد دو هفته اگه نذاشتی نمیتونی رنک بازی کنی و اگه شماره بزاری 3 ماه بعدش رنک باز میشه یعنی هر نفر فقط میتونه با یک اکانت بره رنک مگر اینکه 2 تا گوشی داشته باشه و دو تا خط رو steam guard فعال کرده باشه رو هر دو که بتونه smurf کنه

کلا خوب شده طرف میاد 50 تا اکانت میسازه ببینه کدومش رنک بالاتر میده اگه steam guard نداری تو این دو هفته فعال کن بعدش اگه فعال کردی باید 3 ماه بعد از اینکه شماره رو گذاشتی رنک بازی کنی

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، enzeva گفته است :

چیزی که من خوندم اینه که تا 2 هفته از الان میتونی یه شماره بزاری که بتونی رنک بازی کنی بعد دو هفته اگه نذاشتی نمیتونی رنک بازی کنی و اگه شماره بزاری 3 ماه بعدش رنک باز میشه یعنی هر نفر فقط میتونه با یک اکانت بره رنک مگر اینکه 2 تا گوشی داشته باشه و دو تا خط رو steam guard فعال کرده باشه رو هر دو که بتونه smurf کنه

کلا خوب شده طرف میاد 50 تا اکانت میسازه ببینه کدومش رنک بالاتر میده اگه steam guard نداری تو این دو هفته فعال کن بعدش اگه فعال کردی باید 3 ماه بعد از اینکه شماره رو گذاشتی رنک بازی کنی

مشکل اینجاست من نمیخام شماره بدم.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، enzeva گفته است :

چی شده الان دارم آپدیت میکنم فکر کنم دیگه کسی نمیتونه smurf کنه

شماره های روسی نیاز به ریجستر ندارن راحت میشه استفاده کرد دوست عزیز. اینا باز مثل داستان PSN تروریستا دارن از سرویساشون به عنوان چت روم استفاده میکنن از دستشون در رفته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب چه مشکلی داره دوست عزیز؟

من تا همین الان داشتم Ranked بازی میکردم و شماره هم از قبل register کرده بودم الان هم  valid کردم داشتم بازی میکردم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

بده ترورت نمیکنند
دوستان تغییر دیگه کرده؟

فکر کنم تو فایند کردن ها یک بهبود هایی داشته

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

خب چه مشکلی داره دوست عزیز؟

من تا همین الان داشتم Ranked بازی میکردم و شماره هم از قبل register کرده بودم الان هم  valid کردم داشتم بازی میکردم.

فعلا تا 4may وقت دادن. بعدش بسته میشه.

نه خوب نیست بعدا متوجه میشید.من که عمرا اکانت اصلیمو شماره بدم. راحت میره تو تحریم ها کلی گیم رو میگیرن ازم. چون شماره ایران بدید متوجه میشن که بازی ها برای شحص ایرانی هست.

این شروعش هست چون میدونن اکثرا dota بازی میکنن.

لینک به دیدگاه

نه خوب نیست بعدا متوجه میشید.من که عمرا اکانت اصلیمو شماره بدم. راحت میره تو تحریم ها کلی گیم رو میگیرن ازم. چون شماره ایران بدید متوجه میشن که بازی ها برای شحص ایرانی هست.

شاید خنده دار باشه ولی میشه از خارج مرز یه سیمکارت گرفت!! شماره ایران هم نباشه

ترکیه پره از سیم کارت تحریم اونجوری هم فکر نکنم باشه. یه دوستی از ترکیه سیم وودافون گرفته بود و از قرار معلوم در آینده 5G هم میشه.داخل مرز پیام اپراتوری هم میومد ولی نمیشد تماس گرفت

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

تغیرات دیگه اینه که یه گیزنه فعال میکنی دیگه با کسایی که توی پارتی هستن توی یه بازی نمی افید (قبلا بود بعد حذفش کردن  الان دوباره گذاشتن)

دیگه امتیاز برخورد یا همون player_behavior_seq_num_last_report  تاثیری نداره (یه امتیاز هست که اگر ریپورت میشدی ازت کم میشد اگر کامنت میشید زیاد  میشید ، هرچی بالا تر میرفت بازیکن های بهتر رو با شما هم تیمی میکرد)

توی چنتا سرور هم دیگه نمیشه رنک بازی کرد ، دوبی و...(سرور های بزرگ مثل اورپا و امریکا و.. سرجاشون هستن میشه بازی کرد نگرانی نداره)

solo.thumb.jpg.cb3d682a70a2f6849567739177a0f680.jpg

لینک به دیدگاه

من خیلی وقته اکانتم با شماره استیم میشناسه ولی هر وقت میخوام والت شارژ کنم یه V**pn میزنم کاری ندار باهام.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام میترسی گابن زنگ بزنه مزاحمت بشه؟ xD

شما وقتی شماره بهش بدی و استیم گارد بذاری اکانتت هک نمیشه برای خودت داره اینکارو میکنه شماره ایرانم قبول میکنه و کار میکنه!

+اینی که میگه شاید بخاطر اینه که کسایی که اکانت یه بدبختی رو هک میکنن نتونن بازی کنن تا حالشون گرفته بشه! من که موافقم حدود یه سالم هست استیم گارد موبایل دارم و عالیه!

لینک به دیدگاه

هیچ مشکلی نداره و اگر استیم میخواست تحریم کنه تا الان انجام داده بود دوستان

همین الان ایرانی ها نمیتونن از استیم بازی بخرن و میا با واحد پول دیگه اقدام کنن

و نیازی ندارن ک فیلترمون کنن چون خود دولت مسخره ما اینکارو کرده ...

حتی دیگه برنامه مبایل هم فیلتر شده و فقط با شبکه شخصی انتقال داده قابل استفادس

لینک به دیدگاه

اصلا این دوستمون میگه میفهمن اینا اکانت مال کجاست با یه شماره

خب چه کاریه آیپیتو که خیلی راحت تر میتونن بگیرن:|

الان اریجین رو نیگا قشنگ زد ما ایرانیارو بن کرد! اهم که عوض شکایت و گرفتن حقمون رفتیم به ساپورت اریجین فحش دادیم مثلا خالی شدیم برگشتیم :|

استیم به هیچ عنوان خودشو درگیر سیاست نمیکنه چون اصلا میتونه قوانین ایلات متحدهد رو نادیده بگیره بخاطر اینکه کمپانی سوئدی هست

لینک به دیدگاه

بعدم 3ماه بن نمیشید برا رنک

3ماه اجازه نمیده شماره رو روی اکانت دیگه ای بزنید اگ از روی 1 اکانت پاکش کنید

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، ATER گفته است :

تغیرات دیگه اینه که یه گیزنه فعال میکنی دیگه با کسایی که توی پارتی هستن توی یه بازی نمی افید (قبلا بود بعد حذفش کردن  الان دوباره گذاشتن)

دیگه امتیاز برخورد یا همون player_behavior_seq_num_last_report  تاثیری نداره (یه امتیاز هست که اگر ریپورت میشدی ازت کم میشد اگر کامنت میشید زیاد  میشید ، هرچی بالا تر میرفت بازیکن های بهتر رو با شما هم تیمی میکرد)

توی چنتا سرور هم دیگه نمیشه رنک بازی کرد ، دوبی و...(سرور های بزرگ مثل اورپا و امریکا و.. سرجاشون هستن میشه بازی کرد نگرانی نداره)

solo.thumb.jpg.cb3d682a70a2f6849567739177a0f680.jpg

تشکر بابت ترجمه.

آره بیهیویر اسکور که برداشتن خیال آدم راحت شد. 4 تا میمون تو پارتی میان ریپورتت میدن یک هو  از 8000 میری روی 6000 بعد جایی که بیوفتی با 4kMMR همش میوفتی با گوساله های 3800

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام میترسی گابن زنگ بزنه مزاحمت بشه؟ xD

شما وقتی شماره بهش بدی و استیم گارد بذاری اکانتت هک نمیشه برای خودت داره اینکارو میکنه شماره ایرانم قبول میکنه و کار میکنه!

+اینی که میگه شاید بخاطر اینه که کسایی که اکانت یه بدبختی رو هک میکنن نتونن بازی کنن تا حالشون گرفته بشه! من که موافقم حدود یه سالم هست استیم گارد موبایل دارم و عالیه!

استیم گارد email بسیار کارا و مناسب هست. شماره تماس یک چیز اضافه هست و قطعا با کسایی مثل من که خارج از منطقه یی که گفتیم , هستیم برخورد میشه....(بن کردن و ...)این ریسکی هست که من قبولش نمیکنم.

یک خوشی داشتیم اکانت 4k اسمرف میکردیم اونم پرید.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اصلا این دوستمون میگه میفهمن اینا اکانت مال کجاست با یه شماره

خب چه کاریه آیپیتو که خیلی راحت تر میتونن بگیرن:|

الان اریجین رو نیگا قشنگ زد ما ایرانیارو بن کرد! اهم که عوض شکایت و گرفتن حقمون رفتیم به ساپورت اریجین فحش دادیم مثلا خالی شدیم برگشتیم :|

استیم به هیچ عنوان خودشو درگیر سیاست نمیکنه چون اصلا میتونه قوانین ایلات متحدهد رو نادیده بگیره بخاطر اینکه کمپانی سوئدی هست

همه چیز رو نباید توضیح بدم دوست خوبم. مسعله ip رو خودتون سرچ کنید متوجه میشید چرا بن نمیشیم.

کما این که origin بعد از مدتی کاملا بن کرده ip ایران رو.

تشکر از دوستان که همراه ما بودن در تاپیک

لینک به دیدگاه

دیگه امتیاز برخورد یا همون player_behavior_seq_num_last_report  تاثیری نداره (یه امتیاز هست که اگر ریپورت میشدی ازت کم میشد اگر کامنت میشید زیاد  میشید ، هرچی بالا تر میرفت بازیکن های بهتر رو با شما هم تیمی میکرد)  اینو از کجا فهمیدی که دیگه تاثیر نداره؟؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

استیم گارد email بسیار کارا و مناسب هست. شماره تماس یک چیز اضافه هست و قطعا با کسایی مثل من که خارج از منطقه یی که گفتیم , هستیم برخورد میشه....(بن کردن و ...)این ریسکی هست که من قبولش نمیکنم.

یک خوشی داشتیم اکانت 4k اسمرف میکردیم اونم پرید.?

دادا چی میگی! من خودم وقتی استیم گاردم با ایمیلم بود یه بار هک کردن اکانتمو هیچوقت یادم نمیره!

دوستم یه اکانت داشت حدود 200-300تومن بازی یه اکانت دیگه یوپلی داشت اون موقع که The Crew اومده بود پیشخرید کرده بود 180تومن یه فارکرای 4 هم روش داشت منتها اکانتش یاهو بود و هک شد و همه اکانتاش پرید :|

در صورتیکه اگه گارد موبایل رو داشت به هیچ عنوان هک نمیشد اینم بگم که برای استیم ساپورت باید مدرک داشته باشی تا ثابت کنی اکانت مال خودت هست

در هر صورت میل خودتون هست اما بدونید این کارتون رو ریسک بهش نمیگن

لینک به دیدگاه

چه حرف و اصطلاحات سختی یک دونه اش رو هم بلد نیستم 

لینک به دیدگاه

شما فقط دو هفته فرصت دارید تا موبایل خود رو برای بازی کردن در رنک اضاف کنید و اگر شماره موبایل اضاف نکنید هیچوقت نمیتونید رنک با اون اکانت بازی کنید . اونایی که بنا به دلایلی در دو هفته نمیرسن که موبایل رو ثبت کنن بعدش اگر ثبت کنن تا سه ماه نمی تونن رنک پلی بدن . دوستانی هم که شماره رو برای steam mobile اضاف کردن فقط با زدن تیک در ranked find match میتونن اضاف کنن به همین سادگی 

- در اپدیت جدید سیستمی طراحی شده که feeder ها رو تشخیص میده و نیازی به ریپورت اون ها نیست و خود دوتا اون ها رو بن میکنه اتوماتیک میرن توی low . این واقعا حرکت عالی بود 

- توی low علاوه بر تعداد بازی که باید بکنید تا توی low بیاد بیرون ، تایمی هم در نظر گرفته میشه که از چند ساعت هست تا 4 روز ، مثلا اگر 4 بازی low رو انجام بدین و 4 روز بن تایمی باشید تا 4 روز نمیتونید رنک پلی بدین 

- اکانت اونهایی که با bot رنک پلی دادن همگی بن شدن 

- سرورهای دوبی و افریقا و هند موقت رنک مچشون بسته شد 

- اگر پارتی میرین رنک پلی بدین مثلا پارتی شما 3200 هست اما solo رنک شما 4k باشه بازی avg رو بین اینها میندازه یعنی avg رو میندازه مثلا 3500-3600 

این ها اتفاقات مهم در این اپدیت جدید بودن 

منبع : انجمن دوتاباز dotabaz.com

لینک به دیدگاه

هفته نمیرسن که موبایل رو ثبت کنن بعدش اگر ثبت کنن تا سه ماه نمی تونن رنک پلی بدن

اینو مطمعنی؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دادا چی میگی! من خودم وقتی استیم گاردم با ایمیلم بود یه بار هک کردن اکانتمو هیچوقت یادم نمیره!

دوستم یه اکانت داشت حدود 200-300تومن بازی یه اکانت دیگه یوپلی داشت اون موقع که The Crew اومده بود پیشخرید کرده بود 180تومن یه فارکرای 4 هم روش داشت منتها اکانتش یاهو بود و هک شد و همه اکانتاش پرید :|

در صورتیکه اگه گارد موبایل رو داشت به هیچ عنوان هک نمیشد اینم بگم که برای استیم ساپورت باید مدرک داشته باشی تا ثابت کنی اکانت مال خودت هست

در هر صورت میل خودتون هست اما بدونید این کارتون رو ریسک بهش نمیگن

گارد ایمیل وقتی هک میشه که ایمیلت هک بشه یعنی خودی بوده طرف.

بعد uplay منظورم نبود استیم رو میگم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...