رفتن به مطلب

فروش اکانت gta v

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بنده یه اکانت gta v دستم هست که قصد فروشش رو دارم دلیلش هم اینه که اکانت رو چندین ماه پیش از یه نفر خریده بودم (اگر خواستید برای اطمینان میتونم تاپیکش رو پیدا کنم و بهتون بدم)

و متاسفانه از زمان خرید تا حالا حتی نتونستم وارد بازی بشم به دلیل اینکه اینترنت مخابرات کلا اجازه دسترسی نمیده حتی با فیل.تر شکن هم نمیشه وارد شد (ولی بقیه سرویس دهنده ها مشکلی باهاش ندارن یبار هم با اینترنت همراه اول تونستم وارد لانچر بشم)

اکانت تحت سوشیال کلاب هست 

قیمت: 55

درصورتی که قصد خرید داشتید به تلگرام پیام بدید: zilyzal@

Screenshot (121).png

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، mobah1983 گفته است :

سلام..گیفت استیم الان ۵۸ تومن برا فروشه و نسخه استیم  بهتر و گرونتر از نسخه سوشیال هست..لطفا  قیمت اخرتو بفرست..

نسخه استیم رو کجا 58 دیدید؟ اگه با این قیمت باشه مطمئنا ریجن لاک روسیه یا هند هست

من خودم میتونم مستقیم از g2a و kinguin خرید کنم سایتای ایرانی از این سایتا سی دی کی یا گیفت میخرن 10-15 تومن هم میکشن روش خودتون میتونید چک کنید سی دی کی گلوبال 30 دلاره که در بهترین حالت میشه 120ت کمتر از این جایی دیدید به سالم بودن یا ریجن لاک بودنش شک کنید

وگرنه اگه گلوبال این قیمت جایی هست بگید من خودم میگیرم یه بازی AAA به library استیمم اضافه میشه

ویرایش شده توسط zilyzal
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، zilyzal گفته است :

نسخه استیم رو کجا 58 دیدید؟ اگه با این قیمت باشه مطمئنا ریجن لاک روسیه یا هند هست

من خودم میتونم مستقیم از g2a و kinguin خرید کنم سایتای ایرانی از این سایتا سی دی کی یا گیفت میخرن 10-15 تومن هم میکشن روش خودتون میتونید چک کنید سی دی کی گلوبال 30 دلاره که در بهترین حالت میشه 120ت کمتر از این جایی دیدید به سالم بودن یا ریجن لاک بودنش شک کنید

وگرنه اگه گلوبال این قیمت جایی هست بگید من خودم میگیرم یه بازی AAA به library استیمم اضافه میشه

توی تخفیفات موقعی کریسمس 50% اف خورد من با قیمت 70تومن تهیه کردم و ریجن گلوبال هم بود

ولی خب کار هر کسی نیست و قیمت شما کاملا مناسبه و تازه یه شخصیت لول اپ شده دارید

لینک به دیدگاه

از کجا معلوم میشه با اکانت هک نکردین یا پول هکی دریافت نشده؟  و اینکه بعد خرید اکانت بن نشه؟  راک استار سابقه خوبی در بن کردن اکانت ها داره.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

از کجا معلوم میشه با اکانت هک نکردین یا پول هکی دریافت نشده؟  و اینکه بعد خرید اکانت بن نشه؟  راک استار سابقه خوبی در بن کردن اکانت ها داره.

اطلاع ندارم چون همونطور که گفتم اصلا نتونستم استفاده کنم اگه خواستید میتونم بگردم تاپیکی که اکانت رو خریدم براتون بفرستم

بعد خرید هم دلیلی نداره بن بشه الان چندین ماهه دست منه و تغییری نکرده بعد از خرید هم یه تیکت به پشتیبانی زدم برای تغییر نام کاربری بدون مشکل برام تغییر دادن اگه اکانت مشکلی داشت بهم میگفتن

100% سالمه ولی اگر خریدید و مشکلی داشت پولتون رو پس میدم با یه تیکت ساده مشخص میشه بازی چه تاریخی بن شده

ویرایش شده توسط zilyzal
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mobah1983 گفته است :

سلام..۵۸ قیمت موقع اف بو.د چند روز پیش و نه هکی بود نه کارکرده..گیفت استیم بود و  گلوبال..الانم از ۷۲  تا ۷۶  تومن میدن بیشتر جاها..البته قیمت شما خوبه اگه مشکل وصل نشدن به نت نداشته باشه من میخوامش.

اگه امکان تستش هست خبر بدید....

تا جایی که من توی استیم دیدم بازی 50% تخفیف خورده و قیمتش اومده روی 30 دلار اونم تو مدت خیلی محدود 

در بهترین حالت اگه با دلار 3 ت حساب کنیم (برخی از فروشنده ها با این نرخ میتونن خرید کنن)  میشه 90ت حالا شاید به طریق دیگه ای خرید کردن (توی یکی دیگه از ریجنای گلوبال اختلاف قیمت داشته و...) که ارزونتر افتاده براشون ولی من کمترین قیمتی که تحت استیم دیدم 30 دلار بوده توی ریجن امریکا

تستش راحته نرم افزار سوشیال کلاب رو نصب داشته باشید یوزر پس بزنید اگه دانلود شروغ بشه یعنی مشکلی نداره تستش از نظر من مشکلی نداره ولی بعد پرداخت وجه میتونم یوزر پس بدم اگه مشکلی داشت پس بگیرم و هزینه رو برگردونم دلیلش هم اینه که سوشیال کلاب کلا چیزی به اسم امنیت نداره هرکی وارد اکانت بشه بدون هیچ اجازه ای میتونه رمز و ایمیل رو تغییر بده اگه اکانت تحت کلاینت دیگه ای بود میتونستم قبلش بدم تست کنید همونطور که توی فروش قبلیم اینکار رو کردم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sky84 گفته است :

سلام هنوز موجوده ؟

سلام 

بله به تلگرام پیام بدید لطفا: zilyzal@

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

با سلام 

فروش اکانت GTA online خودم 

این اکانت تقریبا دارای 1 میلیارد دلار پول داخل بازی هست  تمام ایتم های داخل بازی خریداری شده جز لباس ها اسم اکانت چون تا به امروز عوض نشده شخص خریدار قادر به عوض کردن اسم خواهد بود 

مقدار پول داخل بازی نه به روش هک نه به روش گلیچ کسب شده این مقار پول رو از طریق ماکرو(روشن بودن دو دستگاه کامپیوتر به صورت هم زمان و به صورت کاملا اتوماتیک به وسیله نرم افزار های ماکرو)  کردن به دست اوردم  

عکس ها اطلاعات اکانت رو به شما نمایش خواهد داد در مورد بن شدن اکانت هم خیال شما رو راحت کنم به هیچ عنوان بن نخواهد شد اصلا عجله ای هم برای فروش ندارم  عکس ها رو هر هفته با ایتم های جدید به روز خواهم کرد تا خیال شما در مورد بن شدن راحت شود 

قیمت 300 هزار تومان 

عکس اول تعداد گاراژ های بازی که همه با خودروی T20 پرشده

عکس دوم  ایتم های پگاسوز رو نمایش میده 57 ایتم 

عکس سوم نقشه بازی 

عکس چهارم مربوط به تاریخ 15 مهر 1396 که هواپیماهای جدید خریداری شده است  

عکس پنجم هم مقدار پول خرج شده داخل بازی رو نمایش داده 

20171007165606_1.jpg

20171007165624_1.jpg

20171007165806_1.jpg

20171007170020_1.jpg

20171007170705_1.jpg

20171029110950_1.jpg

20171123235615_1.jpg

20171216223338_1.jpg

20171216225238_1.jpg

ویرایش شده توسط MILAD68
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام اکانتتون هنوز موجوده؟

اگر هست لطفا تماس بگیرید.

09369609797

ویرایش شده توسط mahdi akbari
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...