رفتن به مطلب

هشدار هشدار کالاهای عالی و بسیارخوشقیمت ولی فروشندگانی شیاد

ferdosi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 39 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

اینکه   یه  جوجه ماشینیه   به خیال خودش زرنگه و   هیچکسم نتونسته  تاحالا کاریش بکنه !   ما با چشم خودمون دیدم  خیلی خیلی  گندتر ازاینا که کیف میگردن  از حروم خوری   وکلاه برداری  از مردم  و مست شده بودن 

به چه نکبت و  فلاکتی  افتادن !  

این بدبختم عاقبتش  همینه   زمان  معلوم میکنه 

والله بزرگترینش ب .ز که معلوم نیست چی شد الانم داره حالشو میکنه. روشو بستن رفت

لینک به دیدگاه

• ارسال 308
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، RMRORHRARMRMRARD1070 گفته است :

والله بزرگترینش ب .ز که معلوم نیست چی شد الانم داره حالشو میکنه. روشو بستن رفت

دیگه نه اونقد بزرگ  ترینشون     اونا  غولن!   همین  پایین  مایینا  منظور بود

اونم بموقش شاخش میشکنه یعنی زمونه میشکونه

البته کوتاهی  که  کردن   بماند    اگر بین این     اختلاس  گرای  کلان   که ماشااووو کم هم نیستن   یه 4 تاشونو  اعدام میکردن سریع و   علنی    بقیه ماستاشونو کیسه میکردن  ولی ....

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nasabam گفته است :

بچه زرنگ تهران دوباره اگهی جدید داد 

fmx_hhfhfhf.jpg

نکتش چیه؟من هنوز نفهمیدم.مشکلی که این نداره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SamanSina گفته است :

نکتش چیه؟من هنوز نفهمیدم.مشکلی که این نداره

ایشون قیمت پایین میزنه برای ترغیب خریدار ( اخیرا قیمت معقول هم میزده O.o ) میگه پول رو واریز کنید تا ارسال کنم یا نصف قبل و نصف بعد . هیچ قطعه ای هم ارسال نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

ایشون قیمت پایین میزنه برای ترغیب خریدار ( اخیرا قیمت معقول هم میزده O.o ) میگه پول رو واریز کنید تا ارسال کنم یا نصف قبل و نصف بعد . هیچ قطعه ای هم ارسال نمیکنه

اها.قیمت رم و پردازنده و فن رو زده 250 ،اولش دیدم نوشته فلان مادربورد 250،فک کردم بابا کی اینو میخره.:4_joy:داره گرون میده.تا اینکه شما گفتی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، nasabam گفته است :

بچه زرنگ تهران دوباره اگهی جدید داد 

fmx_hhfhfhf.jpg

ویندوز XP :4_joy:

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در در 1396/06/21, 19:17:48، ferdosi گفته است :

اونم بموقش شاخش میشکنه یعنی زمونه میشکونه

البته کوتاهی  که  کردن   بماند    اگر بین این     اختلاس  گرای  کلان   که ماشااووو کم هم نیستن   یه 4 تاشونو  اعدام میکردن سریع و   علنی    بقیه ماستاشونو کیسه میکردن  ولی ....

:46_confounded:

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

نظرتون راجع این اگهی چیه ؟

https://divar.ir/v/pDHjqNss6/

از تولید به مصرف

دست دلا لا کوتاه شده:1_grinning::3_grin:

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

این الان میخاد کامپیوترشو بفروشه یا اون شیشه های مشروب رو میخاد بفروشه !!!!!!!!!!!!!!

image.thumb.png.4a247ba341c3cd8fc6f1247819793ba0.png

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام 

نمیخام  قضاوت  قطعی  بکنم ولی باتوجه به  آگهی های  متعدد از همین  فروشنده!  بااین قیمتها  احتمال زیاد  همین  طرف  هست

دوستان  مراقب باشند  

https://divar.ir/v/پردازنده-قدرتمندintell-c orei7-7700K_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_اندیشه_دیوار/5EuecW-BQ

image.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

نمیخام  قضاوت  قطعی  بکنم ولی باتوجه به  آگهی های  متعدد از همین  فروشنده!  بااین قیمتها  احتمال زیاد  همین  طرف  هست

دوستان  مراقب باشند  

https://divar.ir/v/پردازنده-قدرتمندintell-c orei7-7700K_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_اندیشه_دیوار/5EuecW-BQ

image.png

فن هم داره؟؟ چقد خوب!

لینک به دیدگاه

واقعا تاسف باره دوستان حرفه ای و ثابقه دار ما هم از این کلاه بردار رکب خوردن

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/07, 11:33:25، *METALLICA* گفته است :

مرسی استاد فردوسی  حتی اخبار هم اعلام کرد جرایم رایانه ای نسبت به قبل 30 در صد افزایش داشته  

ببخشید جناب اون شخصی که وارد اکانت شما شدو چندین میلیون از بچه های همین فروم دزدید پیدا شد؟ هیچ ردی؟ خبری

لینک به دیدگاه

هیچ قطعه ی رو نخرید مگر اینکه حضوری باشه و برید از جلوی در خونه فروشنده تحویل بگیرید اینجا قرار بزاریم اونجا قرار بزاریم اصلا قبول نکنید یا جلوی در منزل طرف تحویل بگیرید یا اصلا نخرید

یک ماه پیش از یه فروشنده تو سمنان مادربرد و سی پی یو و رم خریدم قرار این شد طرف ارسال کنه با تیپاکس بعد من هزینه رو به مامور تیپاکس بدم ..بسته رو اوردن مامور تیپاکس اجازه نداد من بسته رو باز کنم گفت اول پول رو بده بعد بسته رو باز کن ..پول رو دادم بسته رو باز کردم دیدم سی پی یو رو اشتباه فرستاده گفتم حالا بعدا باهاش هماهنگ میکنم دوباره ارسال کنه ..امدم مادربرد و رم رو تست کردم دیدم تصویر نمیده از یک ماه قبل دایما پیام میدم یا پول منو بده یا قطعه بفرست ...دیگه به غلط کردن افتادم حالا قراره جاش مانیتور ارسال کنه البته قطعات رو مرجوع کردم واسش پس فرستادم خدا میدونه بفرسته یا نه...یک ماه منو معطل کرده ...درس با ارزشی بهم داد که دیگه از شهرستان خرید نکنم...فقط حضوری اونم جلوی در منزل

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

هیچ قطعه ی رو نخرید مگر اینکه حضوری باشه و برید از جلوی در خونه فروشنده تحویل بگیرید اینجا قرار بزاریم اونجا قرار بزاریم اصلا قبول نکنید یا جلوی در منزل طرف تحویل بگیرید یا اصلا نخرید

یک ماه پیش از یه فروشنده تو سمنان مادربرد و سی پی یو و رم خریدم قرار این شد طرف ارسال کنه با تیپاکس بعد من هزینه رو به مامور تیپاکس بدم ..بسته رو اوردن مامور تیپاکس اجازه نداد من بسته رو باز کنم گفت اول پول رو بده بعد بسته رو باز کن ..پول رو دادم بسته رو باز کردم دیدم سی پی یو رو اشتباه فرستاده گفتم حالا بعدا باهاش هماهنگ میکنم دوباره ارسال کنه ..امدم مادربرد و رم رو تست کردم دیدم تصویر نمیده از یک ماه قبل دایما پیام میدم یا پول منو بده یا قطعه بفرست ...دیگه به غلط کردن افتادم حالا قراره جاش مانیتور ارسال کنه البته قطعات رو مرجوع کردم واسش پس فرستادم خدا میدونه بفرسته یا نه...یک ماه منو معطل کرده ...درس با ارزشی بهم داد که دیگه از شهرستان خرید نکنم...فقط حضوری اونم جلوی در منزل

حرف حساب!

من هم همین تجربه رو دارم ولی تا الان دیگه متوجه شدم سرم کلاه نره، همیشه قبل از خرید از فضاهایی نظیر شیپور و دیوار و امثالهم حتما باید قطعات و تست کنید در حضور خود فروشنده هیچ راهی برای ضمانت وجود نداره

ولی برای خرید از سایت های معتبری مثل ایسام ، ایمالز اگه اشتباه نکرده باشم چون قوانین سفت و سختی وجود داره  و راحت میشه شکایت کرد و کلی امکانات دیگه هم داره، برای همین محیط امن تری داره من به شخصه چند بار خرید زدم و مشکلی نداشتم تا به الان

ویرایش شده توسط Mohsen4311
لینک به دیدگاه

در در 1397/02/13, 23:08:31، Hamed.Madadi گفته است :

من تابحال نزدیک بیست بار از دیوار و شیپور جنس خریدو فروش کردم. 

همیشه تا پولو نگیرم جنسی نمیدم و تا جنسو امتحان نکردم پولی نمیدم 

همین هفته پیش یع ps4 خریدم رفتم تو خونه طرف دستگاهو یه ربع بازی کردم بعد پولو بهش دادم. عزیزان من تاامتحان نکردین پول ندین 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

آقا خدا وکیلی تو دیوار تا جنس به دستتون نچسبید پول ندین یه بابایی ps4  اگهی کرد باهاش به توافق رسیدم بهش گفتم میام سر قرار میریم منزل من پنج دقیقه تست میکنیم دیگه جواب تلفن نداد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

آقا خدا وکیلی تو دیوار تا جنس به دستتون نچسبید پول ندین یه بابایی ps4  اگهی کرد باهاش به توافق رسیدم بهش گفتم میام سر قرار میریم منزل من پنج دقیقه تست میکنیم دیگه جواب تلفن نداد

با سلام 

این  دید شما رو   قبول  دارم  شاید  همیشگی  نباشه   اما   واقعا  اگر  آدم خودش  درست باشه    یه حسی   حالا  نمیدونم چه لفظی بکا ر ببرم  به آدم   کمک میکنه !

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ferdosi گفته است :

با سلام 

این  دید شما رو   قبول  دارم  شاید  همیشگی  نباشه   اما   واقعا  اگر  خود طرف   آدم  درستی باشه   یه حسی  به آدم   کمک میکنه !

نمیدونم چی به سر این مردم و اعتقاداتشون اومده که دیگه به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد جامعه ما از نظر اخلاقی فروپاشیده اقتصادی هم که همینطور نمیدونم تا کی دووم میاریم

لینک به دیدگاه

دیوار مزخرف ترین سایت خرید و فروش هست و فقط هم باید حضوری معالمه بشه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

اینجوری که شما بهش گفتی منم باشم نمیام دیگه جوابتم نمی دم. حاجی بد می گی ادم می ترسه 5 دقیقه بریم خونه?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

اینجوری که شما بهش گفتی منم باشم نمیام دیگه جوابتم نمی دم. حاجی بد می گی ادم می ترسه 5 دقیقه بریم خونه1f601.png

داداش ترس نداره که پلی فور سخن گو که قرار نبود نشونش بدم

ویرایش شده توسط rostam2142
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دیوار مزخرف ترین سایت خرید و فروش هست و فقط هم باید حضوری معالمه بشه

اینکه میگید باید حضوری باشه بله قبول

ولی چرا میگید مزخرف ترین

خب مگه بده یه همچین سایتی باشه ادم بتونه لوازم دست دو که به کارش نمیاد رو بفروشه و یا خرید داشته باشه

من خودم تو دیوار هم گوشی خریدم هم بازی ps4هم یه سری چیزای دیگه مثل ساعت و البته فروشم داشتم

البته همه حضوری و حواسمم جمع کردم که...

به هر حال هر سایتی روش کارش این باشه اگر مردم دقت لازم رو نداشته باشن احتمالش زیاده سرشون کلاه بره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...