رفتن به مطلب

هشدار هشدار کالاهای عالی و بسیارخوشقیمت ولی فروشندگانی شیاد

ferdosi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

طرف مشخصا انقدر مطمینه که قرار نیست هیچکسی حتی بهش چپ نگاه کنه که حتی عکس کارت ملی و شناسنامش رو هم گذاشته! 

با این کار، ملت دیگه هم به کلاهبرداری ترقیب میشن و دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه، جنس میخری احتمال نرسیدنش بیشتر از رسیدنشه! 

خدا رحم کند!! 

لینک به دیدگاه

• ارسال 308
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 56 دقیقه قبل، ahmadzadeh گفته است :

photo_2017-08-06_19-09-46.jpg

photo_2017-08-06_19-09-52.jpg

980ti.png

5932a2f1b3cbf_Lotfi-Copy.jpg.d0286ea24bde5ca7ade75ce0e234e6d5.jpg

sahm.jpg

:43_slight_frown::43_slight_frown:جای تاسفه

اینم شد راه پول دراوردن:46_confounded:

لینک به دیدگاه

پلیس فتا که کاری نمیکنه بیاید خودمون با یک حیله ای بکشونیمش سر خرید حضوری بعد یهو بریزیم دست گیرش کنیم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

پلیس فتا که کاری نمیکنه بیاید خودمون با یک حیله ای بکشونیمش سر خرید حضوری بعد یهو بریزیم دست گیرش کنیم

داداش دلت خوشه ها! 

این یارو اصلا قطعه ای نداره که بخاد بیاد سره حضوری که،  چجوری قراره بکشونیمش؟؟ 

بعدشم بریزیم سرش طرف میره به جرم ضرب و شتم از هممون شکایت میکنه بعد اونوخت پای ما از اون بیشتر گیر میشه

لینک به دیدگاه

به نظرم اگر یک سیستم واسطه وجود می داشت خیلی بهتر بود. حتی اگر کارمزد می گرفت. یک چیزی تو مایه های سایت ایسام. ولی ایسام تعرفه هاش وحشتناکه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

داداش دلت خوشه ها! 

این یارو اصلا قطعه ای نداره که بخاد بیاد سره حضوری که،  چجوری قراره بکشونیمش؟؟ 

بعدشم بریزیم سرش طرف میره به جرم ضرب و شتم از هممون شکایت میکنه بعد اونوخت پای ما از اون بیشتر گیر میشه

به این موارد دقت نکرده بودم

یارو میره طرح شکایت میکنه میخواستم سرشون کلاه بذاریم اینا فهمیدن تا میشد من و زدن :4_joy:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmadzadeh گفته است :

سلام

متاسفانه من هم در دام این امیرحسین لطفی افتادم

کسی اگر اقدامی کرده راهنمایی کنه ما هم بریم اقدام کنیم

البته خودم طمع کردم چوبش را هم خوردم

سلام

ای بابا

دادا چقدر براش واریز کردی. مگه قبلش اینجا رو ندیده بودی ؟

خود نامرد و کثافتش هم میاد اینجا رو هم نگاه میکنه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

سلام

ای بابا

دادا چقدر براش واریز کردی. مگه قبلش اینجا رو ندیده بودی ؟

خود نامرد و کثافتش هم میاد اینجا رو هم نگاه میکنه

400تا

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک Zotac GTX 980ti 6G amp omega

بازگشت دوباره امیرحسین لطفی

کارت گرافیک Zotac 980ti amp omega    امیر حسین لطفی

Untitled-2 copy.jpg

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، sam.moradi.4444 گفته است :

من اگه این حرومزاده رو ننداختم حلفدونی بی ارزه عالمم

آفرین عزیز. شما تنها نیستی چند نفر هم هست باهم پیگیری کنید. حتما گیر میوفته اما یکجا بشینی نه گیر نمی یوفته. فقط پیگیر باش. میگیرن طرف رو. به پلیس فتا این لینک رو هم نشون بده بگو اعضای فروم لیون که یکی از فروم های بزرگ در ایران هست. پیگیر هستن ببینن قضیه این بشر چی میشه و همه کاربران دعا گوی پلیس فتا میشن. اینم آدرس پلیس فتا در هر استان. به مقدار پول فکر نکن . یجورایی وظیفه اجتماعی هست و باعث میشید جرم کمتر بشه در جامعه.

https://www.cyberpolice.ir/page/24181

لینک به دیدگاه

عزیزان گل برید پلیس فتا پیگیری کنید بگید یه تبلیغ خیلی خوبم برای پلیس فتا هست اگه گیر بیفته چون اعضای یه فروم بزرگ ایرانی لیون کامپیوتر حدود سه ماهه پیگیر این قضیه هستن و اگه بگیرید خیلیا حساب کار دستشون میاد. دمتون گرم همین لینک رو نشون پلیس فتا بدید انگیزه میشه . بگید این فرد رو بگیرید یه تبلیغ عالی برای پلیس کشوره . آفرین ببینم دوستانی که مال باخته هستن علاوه بر اینکه میرن برای گرفتن حقشون این وظیفه اجتماعی رو هم انجام میدن. 

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

عکس 5 روز پیش در ebay .........................

2017-08-12_115835.thumb.jpg.6d05eff2cdbb47128495bab14ccdb8da.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

این آقا کارشون همینه میرن توی دیوار شهرهای مختلف و قطعاتی از قبیل کارت گرافیک و هارد با قیمت پایین میزارن و پول یه سری افرادی که وارد نیستن رو میخورن و باید بگم که تو دیوار هم گفته شده معامله فقط به صورت حضوری  و از طرفی شکایت نکردن مالباختگان باعث میشه افراد دزد و کلاه برداری مثل ایشون حتی با نشون دادن کارت ملی و شناسنامه به دزدیشون ادامه بدن. اگر دوستان مالباخته برن و شکایت کنن با اینکه میدونم کمی وقت میخواد و کمی دردسر داره ولی باعث میشه این افراد دیگه نتونن جولان بدن و هر کاری میخوان انجام بدن.

لینک به دیدگاه

بعد از ظهر دیدم دوباره همین کارت رو آگهی کرده

زنگ زدم گفتم خریدارم  کجا هستید برا معماله میگه یکی قبل شما خواسته قراره واریز کنه

گفتم قیمت بالاتر خریدارم میگه نمیشه وقتی قولش رو به کسی دادم انصاف نیست بفروشم به دیگری ?

گفت اگه منصرف شد خبر میدم بهت

یه چیزی رو مطمئن هستم طرف خودش الان داره همه ی این مطالب رو میبینه و میخونه

ویرایش شده توسط hossein_esmaeeli
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hossein_esmaeeli گفته است :

زنگ زدم گفتم خریدارم  کجا هستید برا معماله میگه یکی قبل شما خواسته قراره واریز کنه

گفتم قیمت بالاتر خریدارم میگه نمیشه وقتی قولش رو به کسی دادم انصاف نیست بفروشم به دیگری ?

البته این اسم برام خیلی آشنا هست تقریبا 3 سال پیش یه مادربورد حضوری خریدم سمت ایستگاه دانشگاه شریف

طرف با ماشین شخصی اومد رفتیم تا عابر براش مبلغ رو انتقال دادم مادربورد اوکی بود مشکلی هم نداشت فقط چند هفته بعدش دیدم  تو همین فروم شخصی ازش مانتور خریده و مشکل دار بوده و ازش شکایت کرد و به نتیجه هم رسید و مبلغ رو پس گرفت  کاربری طرف هم اخراج شد از لیون   اما با یه کاربری دیگه تو سایت چنتا قطعه گذاشت که مطمئن بودم همون شخصه

الان هرچی فک میکنم این اسم به احتمال زیاد همونه

اصلا مدیران نظارت ندارن

طرف اخراج میشه فردا راحت با یه اسم دیگه میاد.جای تاسفه

لینک به دیدگاه

دوستان بنده رفتم تو سایت پلیس فتا و در مورد این شخص نوشتم از کلاهبرداری ها و این مدرک هایی که گزاشتین رو به ایشون دادم 

https://www.cyberpolice.ir/page/20911

222.thumb.jpg.3c049c66c97245fee1b9a67bcb69e54b.jpg

دوستان خواهشا شما هم همکاری کنید 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه <<<یه دست صدا نداره>>>

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، mka19 گفته است :

اصلا مدیران نظارت ندارن

طرف اخراج میشه فردا راحت با یه اسم دیگه میاد.جای تاسفه

من هم با این کار مخالف هستم درواقع مدیر باید ip شخص رو مسدود کنه که نتونه بیاد 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

من هم با این کار مخالف هستم درواقع مدیر باید ip شخص رو مسدود کنه که نتونه بیاد 

این کار شدنی نیست ، مخصوصا توی ایران

اکثر کاربران توی ایران آی پی ثابت ندارند

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hossein_esmaeeli گفته است :

البته این اسم برام خیلی آشنا هست تقریبا 3 سال پیش یه مادربورد حضوری خریدم سمت ایستگاه دانشگاه شریف

طرف با ماشین شخصی اومد رفتیم تا عابر براش مبلغ رو انتقال دادم مادربورد اوکی بود مشکلی هم نداشت فقط چند هفته بعدش دیدم  تو همین فروم شخصی ازش مانتور خریده و مشکل دار بوده و ازش شکایت کرد و به نتیجه هم رسید و مبلغ رو پس گرفت  کاربری طرف هم اخراج شد از لیون   اما با یه کاربری دیگه تو سایت چنتا قطعه گذاشت که مطمئن بودم همون شخصه

الان هرچی فک میکنم این اسم به احتمال زیاد همونه

دقیقا همون اول کاریا این تاپیکو زدن یه کارت گرافیک دیدم 960 چهار گیگ بود 520 تومن اومدم پیام دادم تلگرام بهشون گفتم ارسال شهرستان دارین؟گفت آره فقط اول واریز بعد یکی دو ساعت باز پیام دادم گفتم تهران حضوری بیا بخرمش گفت شرمنده یکی دیگه قراره بیاد ببردش اگه نیومد خبر میدم

روز بعد که فهمیده بودم کلاهبرداره باز پیام دادم گفتم اگه موجوده واریز کنم واستون بخرمش

اگه اره از فروشش به طرف منصرف شدم قیمت خیلی کمتر میخرید و پیشنهادای بقیه هم پایین تر از قیمت بود ولی اگه شما با این قیمت میخرین مشکلی نیست

بعد گفت نصف مبلغ رو واریز کن و عکس از کارت ملی بده واست بفرستم

گفتم نه کل مبلغ رو واریز میکنم فقط تو عکس از کد ملی بده اونم گفت تو ماشینم اگه همرام باشه چشم بعد چن دقیقه باز پیام دادم گفتم چی شد؟گفت دارم دنبالش میگردم ظاهرا نیس گفتم شناسنامه هرچی باشه بفرس گفت باشه بیا عکس شناسنامه بدم

عکس شناسنامه با شماره کارت فرستاد گفت خب واریز کن

دیگه چیزی نگفتم اومدم اینجا عکسو پیوست کردم اونم هی تلگرام پیام میداد یه 5 باری زنگ زد جواب ندادم بعدش گفتم عکس از کارت و جعبش بده یه عکس داد گفتم همین عکسو از نمای دورتر بفرست گفت دیگه داری اذیت میکنی خریدار نیسی و ...:4_joy:

گفتم آره خو خبر دادن کلاهبرداری جا نخورد خندید گفت عکس شناسنامه قلابیه ولی با این حال نمیدونم چرا بعد اینکه عکسو فرستاد هی زنگ میزد تو سایت سهم عدالت هم زدم اسم و مشخصات شناسنامه درست بود

اصن فک کنیم شناسنامه مال کس دیگه باشه پس  این همه کارت بانک مردم پیشش چیکار میکنه؟ینی طرف بیخیال نشسته از شناسنامه و کارت ملیش  استفاده میکنن و باهاش کارت بانک میسازن اونم نمیفهمه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوستان بنده رفتم تو سایت پلیس فتا و در مورد این شخص نوشتم از کلاهبرداری ها و این مدرک هایی که گزاشتین رو به ایشون دادم 

https://www.cyberpolice.ir/page/20911

222.thumb.jpg.3c049c66c97245fee1b9a67bcb69e54b.jpg

دوستان خواهشا شما هم همکاری کنید 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه <<<یه دست صدا نداره>>>

دوست عزیز وقتی تو سایت پلیس فتا گزارش میکنید -پلیس فتا هیچ کاری نمیکنه !!!!!  تا حکم از دادسرا  نداشته باشی پلیس فتا هیچ کاری نمیکنه -اول باید برید دادسرا اونجا حکم میگیرید میبرید پلیس فتا بعد پلیس فتا اولین کاری که بکنه تمام حسابهای بانکی طرف رو مسدود میکنه بعد اگه ظرف 72 ساعت طرف خودشو معرفی نکنه پلیس فتا با سرباز میاد دم خونه  کلاه بردار -البته مسدود کردن حساب بانکی و گیر انداختن کلاه بردار توسط پلیس فتا بین 2 تا 3 ماه طول میکشه 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

دوست عزیز وقتی تو سایت پلیس فتا گزارش میکنید -پلیس فتا هیچ کاری نمیکنه !!!!!  تا حکم از دادسرا  نداشته باشی پلیس فتا هیچ کاری نمیکنه -اول باید برید دادسرا اونجا حکم میگیرید میبرید پلیس فتا بعد پلیس فتا اولین کاری که بکنه تمام حسابهای بانکی طرف رو مسدود میکنه بعد اگه ظرف 72 ساعت طرف خودشو معرفی نکنه پلیس فتا با سرباز میاد دم خونه  کلاه بردار -البته مسدود کردن حساب بانکی و گیر انداختن کلاه بردار توسط پلیس فتا بین 2 تا 3 ماه طول میکشه 

بلاخره دوست عزیز نمیشه اینجا بشینیم و در مورد اون گوساله صحبت کنیم و هرکاری دلش بخواد انجام بده  باید یه کاری رو انجام بدیم 

دوستان یه پیشنهاد بدن ما همون کار رو انجام بدیم عسکش و پخش کنید دنیای مجازی  ابروش رو ببریم 

به نظر من یک نفر بیاد عکسش رو ویرایش کنه شماره هاش رو ویرایش کنه تا پخش کنیم دنیای مجازی ابروش رو ببریم 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

ّله دقیقا. یبار از من دزدی کردن پلیس فتا جوابی نمیده از سایت باید همینکار که دوستمون گفتن بکنین.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

این امیر حسین لطفی سر من رو هم برای یک عدد گراف 980ti zotac کلاه گذاشت

رفتم از طریق دادگاه برای شکایت از این بیشرف

انشاا.. پیداش میکنم و شخصا بلای سرش میارم که مرغای اسمون بحالش گریه کنن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rasa.d گفته است :

سلام دوستان

این امیر حسین لطفی سر من رو هم برای یک عدد گراف 980ti zotac کلاه گذاشت

رفتم از طریق دادگاه برای شکایت از این بیشرف

انشاا.. پیداش میکنم و شخصا بلای سرش میارم که مرغای اسمون بحالش گریه کنن

شما دیگه چرا گول این یارو رو خوردین؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...