رفتن به مطلب

دانلود فیلم های 4K؛ از کجا؟

بی بهار
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان و بزرگواران

فیلم 4k از کجا میشه دانلود کرد؟

لطفا فقط لینک فیلم ؛ مستند و کلیپ های 4K با کیفیت اصلی حجیم بذارین.

از بحث در مورد انواع و اقسام کیفیت ها بپرهیزید. 

قطعا هر پست حاوی لینک فایل 4k با مثبت + قدردانی میشه.

از مشارکت شما ممنونم.

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

فیلم 4k با حجم 1 گیگ ارزش دانلود کردن نداره دوست من.

فیلم 4k باید REMUX بگیری حجمش زیاد هست (در حد 40 گیگ)ولی خوب کیفیت داره.

یک سایت براتون pm میکنم شاید به کارتون بیاد ولی اشتراکی هست مجانی نیست.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استارتر و بقیه دوستان.
بزودی قراره یه سایت طراحی بشه.فیلمهای روز رو با کیفیت 4k  و کیفیت های دیگه رو بصورت کامل باحجم حدودا 30تا 40 گیگ قرار خواهد گرفت.البته بدون اشتراک ویژه بصورت کاملا رایگان. و قراره که با چنتا از ارائه دهنده های اینترنت قرارداد ببندیم که محاسبه حجم رو برای کاربران رایگان کنیم.البته باز هم میگم بصورت کاملا رایگان بدون اشتراک ویژه.

بزودی .منتظر باشید.
............COMING SOON

لینک به دیدگاه

فیلم های مطرح سینما مثل لوگان. و ژانر های مشابه و جدید.  4k با هر حجمی باشه. اگه لینک دانلود بدین ممنون. من که خودم پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AliReza-Lion گفته است :

بزودی قراره یه سایت طراحی بشه.فیلمهای روز رو با کیفیت 4k  و کیفیت های دیگه رو بصورت کامل باحجم حدودا 30تا 40 گیگ قرار خواهد گرفت.البته بدون اشتراک ویژه بصورت کاملا رایگان. و قراره که با چنتا از ارائه دهنده های اینترنت قرارداد ببندیم که محاسبه حجم رو برای کاربران رایگان کنیم.البته باز هم میگم بصورت کاملا رایگان بدون اشتراک ویژه.

بزودی .منتظر باشید.
............COMING SOON

بعد هی ای پی اضافه میکنین؟

لینک به دیدگاه

داداش من LG G3 دارم 3 دیقه 4k ظبط کردم نزدیک 700 مگ شود به قول دوستمون اینایی که 1 گیگ میزنن 4k نیستن 720p هستن

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

داداش من LG G3 دارم 3 دیقه 4k ظبط کردم نزدیک 700 مگ شود به قول دوستمون اینایی که 1 گیگ میزنن 4k نیستن 720p هستن

مهمترین بحث در کیفیت و حجم فیلم مقدار bitrate هستش. هر چی بالاتر حجیمتر و با کیفیت تر
لینک به دیدگاه

مهمترین بحث در کیفیت و حجم فیلم مقدار bitrate هستش. هر چی بالاتر حجیمتر و با کیفیت تر

البته کیفیت صدا هم هستش
دوربین گوشیم نگاه کردم
3840*2803
Bitrate 27886Kbps
28frames second

این مال گوشی من بود حالا شما اگه 4k دارید میشه مشخصاتشو بگید که چطور هست
معمولا من فکر کنم یعنی بیشتر سایتا 25 فریم میزارن اندکی از سایتا 30 فریم میزارن دروسته ؟

لینک به دیدگاه

البته کیفیت صدا هم هستش
دوربین گوشیم نگاه کردم
3840*2803
Bitrate 27886Kbps
28frames second

این مال گوشی من بود حالا شما اگه 4k دارید میشه مشخصاتشو بگید که چطور هست
معمولا من فکر کنم یعنی بیشتر سایتا 25 فریم میزارن اندکی از سایتا 30 فریم میزارن دروسته ؟

متاسفانه الان موبایل با قابلیت فیلم برداری 4 کی ندارم. ولی فیلم های سینمایی فریم بر ثانیشون همین باید باشه.یعنی یه استاندلرد هستش. ولی میزان بیت ریت تو بلوری های 4 کی بالاترین سطحش هستش . ولی برای استریم تو اینترنت و یا کم کردن حجم دانلود معمولا یه کم از بیت ریت رو پایین میارن
لینک به دیدگاه

متاسفانه الان موبایل با قابلیت فیلم برداری 4 کی ندارم. ولی فیلم های سینمایی فریم بر ثانیشون همین باید باشه.یعنی یه استاندلرد هستش. ولی میزان بیت ریت تو بلوری های 4 کی بالاترین سطحش هستش . ولی برای استریم تو اینترنت و یا کم کردن حجم دانلود معمولا یه کم از بیت ریت رو پایین میارن

نخیر داش بیت ریت موبایل رو نگوفتم بیت ریت همین فیلمای سینمایی رو میگم که چقدر هستن مرسی

لینک به دیدگاه

دوستان اگر میتونید یه سایت برای دانلود یا خرید فیلم های bluray 3d هم معرفی کنید  نسخه های انکود شده نمیخام باشه .میخام با psvr تماشا کنم

لینک به دیدگاه

نداریم که ،  HDCP 2.2 که کرک نشده، حتی صحبتش هم نیست ، پس حالا ها هم قرار نیست کرک بشه. 

فقط Netflix  کرک شده که اونم فقط برنامه های اختصاصی خودش 4K  هستن.

لینک به دیدگاه

سلام 

تو این سایت چندتایی موجوده میتونید دان کنید 

https://www.p30day.com/tag/دانلود-فیلم-4k

لینک به دیدگاه

دوستان از بحث در مورد بیت ریت و... بپرهیزید. فقط اگه لینک دانلود 4k دارین بدین. ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، بی بهار گفته است :

فیلم های مطرح سینما مثل لوگان. و ژانر های مشابه و جدید.  4k با هر حجمی باشه. اگه لینک دانلود بدین ممنون. من که خودم پیدا نکردم

سلام عزیزم

فیلمی مثل لوگان هنوز بلوری معمولیش هم نیومده چه برسه به4k اش....تازه 23 ماه می میاد 4k و بلوری اش

یا مثلا Rogue One بلوری اش اومده فقط 1080 و اصلا 4k نداشت هر جا رو زیر و رو کردم...با اینکه اینقدر ازش میگذره..

یا فیفتی شید دارکر قراره 9 ماه می بیاد 4k اش... معمولا اگه قرار باشه 4k یه فیلمی بیاد خیلی باید بگذره بعد از عرضه شدنش...

پیشنهاد میکنم اسم فیلمهای مورد نظرت رو توی آمازون سرچ کنی و اونجا ببینی اصلا 4k قرار هست براشون بیاد و اگه قراره بیاد یا اومده تاریخش کی بوده... که الکی نگردی دنبال 4k یه فیلمی که 4k نداره، چون اصولا هر فیلم جدید و خوب و پر فروشی لزوما قرار نیست 4k ریلیز بشه... و چیزی رو که میدونی واقعا 4k داره رو میری میگردی توی تورنت و...

اینجا هم معتبره اما باید با قند شکن بری :

http://www.dvdsreleasedates.com/4k-uhd-blu-rays/

راحت میتونی اون بالاش سال عرضه رو وارد کنی و بهت نشون میده که 4k مثلا توی اون سال چی اومده به درد بخور و تاریخ عرضشون کی هست... اینطوری حداقل الکی گشتن دنبال یه فیلم از فعالیت هات خارج میشه ?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

فیلم 4k با حجم 1 گیگ ارزش دانلود کردن نداره دوست من.

فیلم 4k باید REMUX بگیری حجمش زیاد هست (در حد 40 گیگ)ولی خوب کیفیت داره.

یک سایت براتون pm میکنم شاید به کارتون بیاد ولی اشتراکی هست مجانی نیست.

برای من پی ام کن این سایت رو ? Remux دوست میدارم 

لینک به دیدگاه

دوستان مستند 4K هم جایی گیر میاد؟

یه کلیپ کوتاه از  مستند حیوانات کاستارکا هست کی شاید خیلیا دیده باشنش تو نت هم هست  واقعا کیفیتش فوق العاده هست از کلیپای 4K دیگه ای که دیدم با کیفیت تر بوده.یچیز شبیهه اونم اگه گیر بیاد خیلی جالاب میشه.

لینک به دیدگاه

الان تنها ویدیو های 4k ای که هست  مجموعه های   : The  Grand Tour  و  Bosch  و  Series of Unfortunate Events و 13Reason why و چند تا مجموعه دیگه و کلی "ورزش با مردم" هست. بقیه هرچی هست upscale هستن. در سایت  rarbg با تَگ 2160p  یچیزایی می شه پیدا کرد.  که تازه اینا هم webrip  هستن و اصلاً WebDL و  Blurip نداریم.

لینک به دیدگاه

نقل قول

بزودی .منتظر باشید.
............COMING SOON

منتظريم به اميد موفقيتتون

انيميشن هم باشه لطفا

لینک به دیدگاه

سلام و درود . .
بهترین راه برای دانلود ، سرچ در گوگل هست . .
[emoji23][emoji6][emoji23][emoji6][emoji6][emoji6][emoji23]

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Farjam گفته است :

برای من پی ام کن این سایت رو ? Remux دوست میدارم 

سلام. چشـــم فرجام جان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...