رفتن به مطلب

نورپردازی پشت مانیتور و میز PC

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Parhaam گفته است :

درود،

100 البته خیر، در نهایت دو نوار 35 سانتیمتری از ابتدا و انتها جدا کنم. 

همون. تعجب کردم...
شما که تهران تشریف داری، یه سر برید جمهوری (پاساژ امجد یا بقلیش که اسمش یادم نیست :D) همونجا بگید براتون میبرن، سوکت (پین هدر) و کابل رابط  (یه سر نری یه سر مادگی) هم آماده میکنن میدن بهتون...
فقط قبل از خرید، از چندتا مغازه سوال کنید که یه وقت بهتون قیمت بالا ندن. ;)
راهنمایی دیگه ای هم خواستین، من در خدمتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود،

100 البته خیر، در نهایت دو نوار 35 سانتیمتری از ابتدا و انتها جدا کنم. 

عزیز مدل مین را دقیق بگید تا بشه بهتر راهنمایی کرد

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

عزیز مدل مین را دقیق بگید تا بشه بهتر راهنمایی کرد

با سلام و احترام،

ASUS Z270G

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

با سلام و احترام،

ASUS Z270G

سلام

عزیز طبق نوشته خود ایسوس برای مین شما تا زیر 2متر مشکلی نداره وبه راحتی می تونید وصل کنید

AURA RGB Strip Headers support standard 5050RGB LED strips with a maximum power rating of 12V/2A, it's best to keep the length within two meters for best brightness. If you're shopping for them online, just search for 5050 RGB LED or 5050 LED strip and there will be more than enough options to choose from.

https://rog.asus.com/articles/maximus-motherboards/all-new-aura-lighting-control-and-rgb-strip-headers/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

این همهه تلفن! چرا واقعا!?

احتمالا تمرین شبکه و voip میکنند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 55 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود و سپاس از پاسختون؛

با چت آنلاین سایت زیر صحبت کردم عنوان کردند یک رول ۵ متری زیر را می توانم بگیرم و هر دو سمت ابتدا و انتها دارای سوکت ۴ پین است که می توان ابتدا و انتها را قیچی کرد که دو رشته به دست آورد و نیاز به اتصال ۴ پین دیگر نیست. شما تایید می فرمایید:

http://mclc.ir/led-smd-rgb-5050-60pcs-نواری-رول-5-متری-قیمت-خرید-فروش.html?search=نواری+rgb

خواهش میکنم 

بله از نوع 5050 هست و 12 ولت و 1.2 امپر من هم قصد تهیه همین استرایپ رو دارم بنظرم باید از وسط نصف بشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

خواهش میکنم ?

بله از نوع 5050 هست و 12 ولت و 1.2 امپر من هم قصد تهیه همین استرایپ رو دارم بنظرم باید از وسط نصف بشه 

اگر این فروشگاه جنسی که ارسال می کنه مطابق تصویر باشه اگر از وسط نصف کنید یک سرش سوکت نری که به مین وصل نمیشه .از طرفی طبق توصیه  ایسوس بیش از 2متر به هر کانکتور روی مین وصل نکنید .

دوستانی که به لحیم کاری وارد هستند ریسه را از فروشگاه دیگه ای تهیه کنند که کانکتور هم داشته باشه و ریسه را به هر چند قسمت که دوست دارند تقسیم کنند و سرش کانکتور لحیم کنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، nightkiler گفته است :

اگر این فروشگاه جنسی که ارسال می کنه مطابق تصویر باشه اگر از وسط نصف کنید یک سرش سوکت نری که به مین وصل نمیشه .از طرفی طبق توصیه  ایسوس بیش از 2متر به هر کانکتور روی مین وصل نکنید .

دوستانی که به لحیم کاری وارد هستند ریسه را از فروشگاه دیگه ای تهیه کنند که کانکتور هم داشته باشه و ریسه را به هر چند قسمت که دوست دارند تقسیم کنند و سرش کانکتور لحیم کنند.

درسته اما میشه تبدیل نری به ماده 4 پین هم تهیه کرد

باتوجه به اینکه جریان مصرفی این نوع نوار در هر متر 1.2 امپر هست بنابراین در دو متر میشه 2.4 امپر که خود ایسوس گفته حداکثر 2 امپر باشه بنابراین از دو متر یکم باید کمتر باشه مثلا 1.5 متر 
البته این نکته هم بگم استفاده از طول بیشتر فقط با کاهش روشنایی همراه هست طبق گفته خود ایسوس

راستی برای استفاده از طول بیشتر از امپلی فایر rgb led هم میشه استفاده کرد 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

ببخشید نواری که خریدید سوکت اتصال به کنترلر نداشت درسته؟ با سیم لخت و لحیم کاری کنترلر و نوار رو بهم وصل کردید؟ توضیح بدید ممنون میشم. تنظیم حرکت نور هم ایده بسیار جالبیه امیدوارم در آینده حتما تاپیکی راجب بهش بزنید.

این عکس مربوط میشه به درایور و کنترل 10 تومانی که بنده گرفتم و به نظرم بدنیست و میتونه کارتونو راه بندازه فقط دقت کنید مدل 6v و 12v داره که اشتباه نگیرید . یه app مخصوص گوشی هم داره که من الان دارم ازش استفاده میکنم تو اندروید یعنی اگر کنترل هم نداشته باشید میتونید از موبایلتون استفاده کنید  اگر میخواید یه کار بسیار زیبا داشته باشید به نظرم خرید درایورهای گرون قیمت چندان جالب نیست میتونید یه Arduino uno بگیرید و توسط کامپیوتر برنامه مخصوصی بهش بدید که قیمت این هم 23 تومان هستش  و کارهایی که میکنه فوق العاده هست مثلا میتونید قسمتی از ال ای دی هارو خاموش نگه دارید و رنگ ها دونه دونه تو مسیر بیان و به هم متصل بشن یا رنگ ها روی هم بازی کنن که واقعا زیبا هستش . فقط حوصله میخواد و برنامه های ساخته شدش تو نت زیاد هست میتونید دانلود کنید چون برای اینکه خودتون بخواید این کارو بکنید باید برنامه نویسی بلد باشید که سخته ولی از فایلهای آماده استفاده کنید و یه کوچولو دست کاری 

کنار بلندگوها هم اگر بتونید از Vu meter  استفاده کنید که بی نظیره . این برد رقص نور برای موزیک هست که وقتی آهنگ میزارید فضای اطاق رو بی نظیر میکنه . البته بردهای آمادش خیلی گرونن ولی اگر خواستید ویدئوش رو براتون میفرستم که خودتون بتونید بسازید با کمتر از 15 تومان 

دانلود برنامه مخصوص اندروید 

http://opload.ir/downloadf-bba6d0a0016c1-rar.html

P70505-095515.jpg

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، nightkiler گفته است :

این همه تلفن برای چیه؟?

در 18 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

این همهه تلفن! چرا واقعا!?

در 15 ساعت قبل، Extreme Plus گفته است :

احتمالا تمرین شبکه و voip میکنند 

همون طور که دوستمون گفتم اینها گوشی voip هستش اینجا داشتم فریمور SIP روشون نصب می کردم، در اخر دیدم جالب شده این عکس رو گرفتم.

برای خرید به نظرم اگر تهرانین از همون سایتی که معرفی کردم خرید کنین، راحت براتون میاره و قیمتاشم بد نیست. دو سر سیم هم سوکت 4 سیم داره یکی ماده و یکی نر، خود نره هم داخلش یه شونه داره که اگر اونو در بیارین اونم تبدیل به ماده می شه ( یعنی دو سرش ماده هست )

اگر هم نه خود این سایت سرسوکتشو جدا می فروشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

وووااای شما چجوری همچین چیزی درست میکنید؟

من ک یه کامپیوتر میخرم میشینم پاش بازی میکنم بعدشم پول اینهمه مانیتورو لپتاپو از کجا اوردید؟؟؟
میدونم مربوط نمیشه ولی cpu radeon r7 3.9 ghz و vga:radeon rx 460 4gb و 8 گیگ رم چجوری میشه برای گیمینگ فقط برا CPU ش نگرانم. زیاد تاثیر داره تو بازی کردن؟؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، MH_MK گفته است :

وووااای شما چجوری همچین چیزی درست میکنید؟

من ک یه کامپیوتر میخرم میشینم پاش بازی میکنم بعدشم پول اینهمه مانیتورو لپتاپو از کجا اوردید؟؟؟
میدونم مربوط نمیشه ولی cpu radeon r7 3.9 ghz و vga:radeon rx 460 4gb و 8 گیگ رم چجوری میشه برای گیمینگ فقط برا CPU ش نگرانم. زیاد تاثیر داره تو بازی کردن؟؟

من الان دو تا مانتیور دارم البته گرافیک بگیرم یه مانیتور دیگه هم تهیه می‌کنم. بستگی داره گرافیک ماکزیمم رزولیشن و تعداد مانتیور قابل پشتیبانیش چقدر باشه...باهاش که بازی نکردم نمیدونم البته روی یه مونیتور بازی کردن مشکل نداره. مانتیور هم لزومی نداره حتما گرون تهیه بشه... البته اگه به رزولیشن توجه بشه مثلا رزولیشن عمودی مثلا همه 1080 باشه و تنظیمات ... اونوقت تجربه جالبی میشه. البته باید ببینی به این تعداد مانیتور نیاز داری یا نه....

پولش رو با کار کردن و فعالیت اقتصادی بدست اوردن...

8405b7a410fcc6e7aeed43855f99114a.jpg

ویرایش شده توسط کیهان
لینک به دیدگاه

در در 1396/02/11, 18:35:07، mohammadtabrizi گفته است :

ممنون از همه دوستان واسه جواب

یه سایتی هست که همه اینارن یجا بخرم؟

درود

یه ساختمان هست کنار پاساژ گلستان،طبقه بالا میتونی بخری.

اینم سایتش:http://eshop.eca.ir/

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، کیهان گفته است :

من الان دو تا مانتیور دارم البته گرافیک بگیرم یه مانیتور دیگه هم تهیه می‌کنم. بستگی داره گرافیک ماکزیمم رزولیشن و تعداد مانتیور قابل پشتیبانیش چقدر باشه...باهاش که بازی نکردم نمیدونم البته روی یه مونیتور بازی کردن مشکل نداره. مانتیور هم لزومی نداره حتما گرون تهیه بشه... البته اگه به رزولیشن توجه بشه مثلا رزولیشن عمودی مثلا همه 1080 باشه و تنظیمات ... اونوقت تجربه جالبی میشه. البته باید ببینی به این تعداد مانیتور نیاز داری یا نه....

پولش رو با کار کردن و فعالیت اقتصادی بدست اوردن...

8405b7a410fcc6e7aeed43855f99114a.jpg

سلام 13 سالمه متاسفانه فعالیت اقتصادی ندارم میتونید اون سوالمو جواب بدین؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MH_MK گفته است :

سلام 13 سالمه متاسفانه فعالیت اقتصادی ندارم میتونید اون سوالمو جواب بدین؟

خب اینکه عیب نیست بعد میتونی من سنم خیلی بیشتره 

منظورت نور پردازی؟  تاپیک رو از اول بخون دستگیرت میشه چجوریه...

اول باید به مقدار مورد نیازت smd نواری بگیری نوع RGB به یه ادابتور 12 ولت دی سی نیازه و یه کیت نور پردازی ... smd خودش مثل برچسب میمونه باید کاغذ نازکش رو برداری تا بتونی به محل مورد نظرت بچسبونی

اما اگه منظورت چند مانیتورست همه چیز به کارت گرافیک و سخت افزات مربوطه توی کارت گرافیکت نوشته چندتا مانیتور ساپورت میکنه تا چه رزولیشنی ماکزیمم بعد ببینی روزلیشن مانیتورات افقی با هم چقدر میشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، کیهان گفته است :

خب اینکه عیب نیست بعد میتونی من سنم خیلی بیشتره 

منظورت نور پردازی؟  تاپیک رو از اول بخون دستگیرت میشه چجوریه...

اول باید به مقدار مورد نیازت smd نواری بگیری نوع RGB به یه ادابتور 12 ولت دی سی نیازه و یه کیت نور پردازی ... smd خودش مثل برچسب میمونه باید کاغذ نازکش رو برداری تا بتونی به محل مورد نظرت بچسبونی

اما اگه منظورت چند مانیتورست همه چیز به کارت گرافیک و سخت افزات مربوطه توی کارت گرافیکت نوشته چندتا مانیتور ساپورت میکنه تا چه رزولیشنی ماکزیمم بعد ببینی روزلیشن مانیتورات افقی با هم چقدر میشه

سلام منظورم اقتصاده

ولی مانیتور رو 3 تا ساپورت میکنه ولی اخه شما چجوری چسبوندید به هم مانیتورو ایا مانیتورش اسم خاصی داره که اینجوری به هم متصلن؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MH_MK گفته است :

سلام منظورم اقتصاده

ولی مانیتور رو 3 تا ساپورت میکنه ولی اخه شما چجوری چسبوندید به هم مانیتورو ایا مانیتورش اسم خاصی داره که اینجوری به هم متصلن؟

هر مانتیوری گیر اوردی بذار کنارش?

نگاه کن مثلا دوتا یه مدل مانتیور میگیری میذاری کنار هم ساده اس

حالا کاربردیش اینطوریه:

شما مثلا دوتا مانیتور یه مدل میگیری میذاری کنار هم هردو یه مشخصات دارن و ملاک ما اول رزولیشن هست. که هر کدومش مثلا 1080*1920 که 1080 رزولیشن عمودی و 1920 رزولیشن افقی

شما اگه این دو رو بذاری کنار هم در مجموع چه رزولیشنی داری؟3840 میشه رزولیشن افقی مجموع و 1080 میشه عمودی برای جفتش(میشه روی هم گذاشت).حالا میبینی این مقدار توی ساپدورت کارتت هست یا نه. اگه بود که میری مرحله بعد میشه تنظیمات نمایش توی سیستم عامل میشه. برای ویندوز روی دسکتاپت راست کلیک میکنی دیسپلی رو میزنی و هردو رو میذاری روی اکستندد حالا میری برای مرحله اخر که میشه یه والپیپر با این رزولیشن مثلا همون 1080*3840 میگردی پیدا میکنی میذاری بک گراند و فیت بودنش رو میذاری روی span و تمام.(این حالت باعث میشه یه مقدار بک گراند روی یه مانیتور و بقیه روی مانیتور دیگه باشه) خیلی کلی گفتم و خیلی کارای دیگه میشه کرد.

اما لزومی نداره همه مانیتور ها یه مدل یا اندازه باشن فقط باید بدونی رزولیشن مجموع اونا توی محدوده کارت باشه

4a150f.jpg

13734236_324432577889267_1467975982_n.jpg

IMG_3689.jpg

main-qimg-8f7d705949687a21d1f46b8e89d92dc4-c.jpg

multi-monitor-gaming-setup-14.jpg

ویرایش شده توسط کیهان
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال مادر بردz170 pro قابلیت وصل کردن ار جیبی داره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohigh گفته است :

دوستان یه سوال مادر بردz170 pro قابلیت وصل کردن ار جیبی داره؟

تا جایکه میدونم  نه ولی باید ببینی مدل مورد نظر هدرش رو داشته باشه... برای rgb لزومی نداری حتما به مینبورد وصل کنی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...