رفتن به مطلب

کیس با پورت USB 3.1 type C

Recommended Posts

میخوام کیس بخرم که پورت ورودی جلوی کیس usb 3.1 type c بخوره . کسی میدونه تو چه کیس هایی داریم این پورت رو؟؟ میخوام یه مادربرد ایسوس بخرم که پورت پنل جلویی برای type c داره . کیسی که مادربرد ATX رو ساپورت کنه . در حد مید تاور . خیلی بزرگ نباشه .

ممنون

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

میخوام کیس بخرم که پورت ورودی جلوی کیس usb 3.1 type c بخوره . کسی میدونه تو چه کیس هایی داریم این پورت رو؟؟ میخوام یه مادربرد ایسوس بخرم که پورت پنل جلویی برای type c داره . کیسی که مادربرد ATX رو ساپورت کنه . در حد مید تاور . خیلی بزرگ نباشه .

ممنون

سلام دوست من.

عزیز فکر میکنید تفاوت تایپ c با  usb3 چی هست؟ والا واسه ما که هیچ فرقی ندارن.

اگر دیوایسی دارید که صرفا تایپ سی هست که نمیشه همچین چیزی (چون اکثرا ورودی رو دیوایس مشخص میکنه خروجی همگی تایپ A معروف هست)  خیلی راحت یه سیم 2 متری از دیجی کالا بگیرید و از پشت پنل خروجی بگیرید.

کیسی که این خروجی رو داشته باشه من از نزدیک ندیدم!

بعد میشه مدل مینی که این خروجی رو داره بفرمایید؟ چون سوکت روی مینش نباید با بقیه فرقی بکنه که اگر اینجور باشه میتونید کیس معمولی بخرید و سرعت 3.1 رو با سوکت معمولی تجربه کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

Z270G و کلا سری ماکسیموس 9 . همه شون . 

خودم فلش دارم که فقط تایپ c هست و واقعا فایل در حد 10 گیگ رو در حد یک دقیقه میشه روش کپی کرد یا خوند . همچنین گوشی موتورولا موتو Z دارم که بازم فست شارژینگ تایپ C داره و تو شاید یه ساعت کاملا شارژ میشه . خودم با رمپیج 5 تو یه ساعت شارژش میکنم . ولی خوب همیشه بهش دسترسی ندارم ...

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، 303 گفته است :

فکرکنم روی کیس mastercase maker 5 بود

درود

بله هم اکنون جز master maker 5 کیسی با این قابلیت در بازار داخلی ندیده ام.

لینک به دیدگاه

سلام . خدمت شما دوست گرامی . بنده چند وقتی هست که از The MasterCase Maker 5 استفاده می کنم . این کیس در رده mid-tower  محصولات شرکت تولید کننده دسته بندی شده است . باید بگویم این کیس علاوه بر مبلغ بالایی که در بازار ما دارد ( که البته شما هیچگونه اشاره ای به هزینه نداشته اید ) شاید بتوان دیگر ایرادی که به آن گرفت فن های با کیفیت پایین آن باشد که آن هم مشکلی جدی برای کاربر ایجاد نمی کند ( تعویض با فن های مورد نظر ) . در هر صورت این کیس همه آن چیزی را که شما عنوان فرمودید دارد . خوشحال خواهم هر گونه سوال و یا پیشنهادی در خصوص این محصول داشتید با بنده به اشتراک بگذارید شاید بتوانم در حد خود کمکی به شما کرده باشم . موفق و پاینده باشید .

ویرایش شده توسط Abolfazl Chamani
اشتباه نگارشی
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Abolfazl Chamani گفته است :

شاید بتوان دیگر ایرادی که به آن گرفت فن های با کیفیت پایین آن باشد 

درود

اگر منظور از کیفیت پایین، کیفیت ساخت و جنس فنه، چنین نیست. کیفیت ساختی در حد دیگرفنهای کیس کولر مستر داره.

لینک به دیدگاه

خیلی گرونه . کلا بی خیال اون یدونه پورته بشیم فکر کنم خیلی بهتره ...

یا یه تاپیک خرید اون . یکم کمتر گیر بیاد حداقل .

راه سوم هم خرید یه هاب type C هست ارزون و در دسترس !!!

بنظرتون چه فرقی با دوکاس 3 داره ؟؟غیر برند

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/13, 08:02:26، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اگر منظور از کیفیت پایین، کیفیت ساخت و جنس فنه، چنین نیست. کیفیت ساختی در حد دیگرفنهای کیس کولر مستر داره.

دوست عزیز متاسفانه اینگونه نیست و به هیچ وجه قابل مقایسه با محصولات دیگر این تولیدکننده که به صورت مجزا به فروش می رسند نمی باشند . کما اینکه بنده بعد از مدت زمانی کوتاه از خریدن این محصول ( چیزی حدود 4 ماه ) با مراقبت های ویژه و تنظیف کیس و متعلقات ، متاسفانه شاهد خرابی یکی از فن ها و به تبع آن تعویض تمامی آن ها با مدل های جایگزین از تولیدکننده ای دیگر شدم . البته نا گفته نماند قبل از استفاده از محصولات خنک کننده ی بادی منحصر به کیس از تولید کننده ای دیگر اینجانب اقدام به خرید یکی دیگر از محصولات به اصطلاح رده بالای تولیدی این شرکت کردم که آن محصول نیز به هیچ وجه راضی کننده نبود و باید خدمتتان به عرض برسانم که تا به امروز این محصول بلا استفاده برای بنده مانده است . ( شاید توقع بنده از محصولات خنک کننده بی جا و گاها بالا باشد ) . موفق و پاینده باشید .

ویرایش شده توسط Abolfazl Chamani
اشتباه نگارشی
لینک به دیدگاه

در در 1396/02/13, 08:03:38، sepehrariaee گفته است :

دوست گرامی ببینید قیاسی که جنابعالی در مورد خرید کیس و یا خرید یک Hub دارید به گمان بنده اشتباه هست . دلیل آن هم اینکه شما نهایتا با مبلغی کمتر از چند ده هزار تومان صاحب یک Hub خواهید شد اما وقتی بحث بر سر خرید کیس به میان می آید شما باید تمام مسائل مربوط به تعویض کیس رایانه تان علاوه بر مبلغ  ( حتی خرید به صورت کار کرده و یا به اصطلاح دست دوم ) را نیز در نظر بگیرید . اما همانطور که خود نیز به این موضوع اشاره کرده اید به گمان بنده صرفا برای استفاده محدود از قابلیتی تک بعدی همانند آن چیزی که ذکر نمودید بهتر است هزینه ی خود را با خرید یک Hub منطقی تر کنید و آن را کاهش دهید . موفق و پاینده باشید .

لینک به دیدگاه

ببینید ارزون بخرین هم زود فروش میره هم کمتر ضرر میکنید موقع فروشش

همین کیس که گفتین میخری 850 موقع فروش خوب بفروشی 600 که بعید میدونم بیشتر افت میکنه کیس معمولا . ولی دوکاس رو میخری 210 موقع فروش میفروشی 150 و روی هوا فروش میره . 

الان یدونه 7700 زودتر فروش میره یا سی پی یو بنده 6950؟؟اصلا چند نفر میتونن 5تا 6 میلیون بیان یه سی پی یو بخرن؟؟میرن با 5 تا 6 تومن یه کیس کامل میخرن . یه مدت تو ایران تایتان زد اومده بود حدود 7تا8 تومن . فک کنین من خریدم بیام الان بدم 5 تومن کسی پیدا میشه اونو بخره ؟؟؟

یه چند وقت پیش یکی از بچه ها یه کوس موس 2 داشت با 6تا فن اضافه نوکچوا 3000 دور فروخت 700 تومن . پول فنها شم نبود . در صورتی که قیمتش 2 میلیون میشد با فنهاش . حالا یکی پیدا شه بیاد 2 میلیون بده کیس!!!خودم کیسم بالای 21 موقع خرید دراومده بود ولی بابت کیس یه رید مکس ومپایر خریدم با هزینه ارسالش کلا 540 تومن برام آب خورد . حالا باز کلا خرید کیس سلیقه ای هست . بعضی ها پولهای زیادی بابتش میدن دیگه ...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

منم همینو گفتم دیگه.
گوشیت که ورودیش تایپ سی هست دیگه وگرنه کابلش اون طرفش usb معمولیه.

درباره فلشی که گفتی هم ناچاری بری پشت مین. بعد برای یه فلش 100 تومنی میخای 1 تومن پول کیس بدی! چه کاریه!

هاب و ... هم نیاز نیست. شما برو یه فلش usb3 سرعت خوب بخر همون کار رو میکنه. usb3 سرعتش خیلی بیشتر از اینایی که دیدی جا داره ولی دیوایسی که بتونی ماکس اسپید ازش بگیره نیست. 3.1 به نظرم اون قدی تفاوت نداره. منم یه فلش دارم که 3.1 هست و تایپ سی سرعتش زیر 110 نمیاد ولی با هر دو پرت همینه. usb3 هم وصل کنم همینه.

کلا جنس رو میخری به صورت پیش فرض 30درصد از قیمتش کم میشه شما جنس 1 تومنی بخری 300 تومن کم میشه جنس 10 ملیونی بخری 3 ملیون کم میشه. کسی که داره میره 10 تومنی رو میخره باید فکر اون 3 تومن رو هم بکنه (باید ان قدی داشته باشه که به چشش نیاد).

موفق باشید دوست من.

در ۱ ساعت قبل، Abolfazl Chamani گفته است :

دوست عزیز متاسفانه اینگونه نیست و به هیچ وجه قابل مقایسه با محصولات دیگر این تولیدکننده که به صورت مجزا به فروش می رسند نمی باشند . کما اینکه بنده بعد از مدت زمانی کوتاه از خریدن این محصول ( چیزی حدود 4 ماه ) با مراقبت های ویژه و تنظیف کیس و متعلقات ، متاسفانه شاهد خرابی یکی از فن ها و به تبع آن تعویض تمامی آن ها با مدل های جایگزین از تولیدکننده ای دیگر شدم . البته نا گفته نماند قبل از استفاده از محصولات خنک کننده ی بادی منحصر به کیس از تولید کننده ای دیگر اینجانب اقدام به خرید یکی دیگر از محصولات به اصطلاح رده بالای تولیدی این شرکت کردم که آن محصول نیز به هیچ وجه راضی کننده نبود و باید خدمتتان به عرض برسانم که تا به امروز این محصول بلا استفاده برای بنده مانده است . ( شاید توقع بنده از محصولات خنک کننده بی جا و گاها بالا باشد ) . موفق و پاینده باشید .

سلام دوست من. کیس بنده مسترکیس پرو5 هست که فن هامون شبیه همه.

فک کنم شما در شرایط بد از این کیس استفاده کردید. و الا الان رو کیس من 2 تا از این عزیزان دارن کار میکنن نه نویز اضافی دارن نه مشکلی دارن و فلو خیلی خوبی هم دارن.

میتونم بدونم به صورت کلی فکر میکنید فن باید چی باشه و چیکارکنه تا رضایتتون رو جلب کنه؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من. کیس بنده مسترکیس پرو5 هست که فن هامون شبیه همه.

فک کنم شما در شرایط بد از این کیس استفاده کردید. و الا الان رو کیس من 2 تا از این عزیزان دارن کار میکنن نه نویز اضافی دارن نه مشکلی دارن و فلو خیلی خوبی هم دارن.

میتونم بدونم به صورت کلی فکر میکنید فن باید چی باشه و چیکارکنه تا رضایتتون رو جلب کنه؟

درود منم مسترکیس پرو5 دارم و و دارم ازش تو محیط و شرایط بد و پر از خاک مغازه استفاده میکنم واقعا ازش راضیم.

فن هاشم  هنوز بی صدا هستن و به نظر من کلا هیچ ایرادی نمیشه روی این کیس گذاشت.

لینک به دیدگاه

متشکرم از عزیزانی که در مورد کیس مورد بحث و سیستم خنک کننده مربوط به آن بحث کرده اند اما اجازه دهید تا بحث اصلی تاپیک که توسط یکی از دوستانتان ایجاد شده به دلایل مختلف به بیراهه نرود . ممنون خواهم شد از عزیزانی که می توانند در این مورد به بنده مشورت دهند به صورت خصوصی در ارتباط باشیم . موفق و پاینده باشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...