رفتن به مطلب

سیستم GAMEING خفن >>!!!

Recommended Posts

سلام و درود . ... خسته نباشید .. وقتتون بخیر

قصد خرید یه سیستم شاخ گیمینگ دارم  . پولم کامل جور نشده تا اول برج 3 جور جور که هواپیما رو بخرم

چند وقته فقط دارم  مطالب عزیزان رو میخونم تا اینکه عضو شدم و الانم منم یک لیونی هستم  WE LOVE YOU PMC

قیمت ها رو دنبال میکنم .که توبه توبه :(امروز یه چیزو فردا یه چیز  دیگسO.o 7700k تا 1270 اومد دوباره برق چشمای منو دید رفته اون بالا 1650 ولی طی تحقیق که کردم فهمیدم نه رایزن اومده مردمم یکم نسبت به اینتل تردید دارن چون قیمت رایزن وسوسه انگیزه نسبت به کارایی بالاش مخصوصا چند هسته بودنش  و .. وارده کننده های به زمین گرم خورده ¬¬ دارن با بالا بردن قیمت ها و ایجاد حباب ملت رو تشویق میکنن به کار همیشگی حمله برای خرید که مبادا 7700k بشه مثلا 2تومن من 1650نخرم .. اما مطمعا تا اوایل برج 3 قیمت ها دوباره اصلاح میشه حالا چه میشه کرد جز صبر . و مطالعه بیشتر :)

من میخوام یه سیستم جمع کنم که یه دوسالی حداقل جیب مارو دیگه خالی نکنه در حد رزولوشن  فول فریم فول اچ دی . روان 2K . و ای راضی کننده 4K

خلاصه ته تنظیمات و جزییات  بدون لک و اذیتی ... سریع

قصد خرید مانیتور هم دارم که اونم بزرگواری کنید کمک کنید

این چیزی که خودم انتخاب کردم .. البت مادربورد ام اس آی M5 هم هست که نمیدونم فرق دقیقش با این مدل بالاترش چیه ؟؟ شاید لازم به هزینه بیشتر نباشه

7700k

MSI Z270 GAMING M7

Toshiba P300 7200Rpm 64MB Buffer

Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD - 250GB

GIGABYTE GTX 1080 Xtreme Gaming Premium Pack WF3X 8GB GDDR5X

DeepCool DUKASE Black V3 Case

GREEN GP750B-OC+

ThermalRight Le GRAND Macho RT CPU Cooler

خب این کیس مد نظرم که حدود هفت میلیون و هشتصد در میاد ...

یک کولر رو خیلی  وقت گذاشتم خیلی ها همین گرند ماچو رو تایید میکنن ..

در مورد کولر های آبی هم فکر نمیکنم خیلی تفاوت داشته باشه اما بازم  نظری دارین بگین ...

خب خب خب ... می مونه مانیتور

که الا رقم قیمت بالا که یکم کم میارم که خدا یاری میکنه این دو مدل مد نظرم هست ..

http://lioncomputer.ir/product/10080/مانیتور+ایسوس+ROG+SWIFT+PG279Q+27Inch+2K+WQHD+4ms+IPS+165Hz/

و

http://lioncomputer.ir/product/8774/مانیتور+ایسوس+PG27AQ+4K+G-Sync+27+اینچ/

فرقشون بالای 2K هستش پایینی 4K

اما معایبی دارن و محاسنی

که شما در انتخاب کمک کنید ..

فقط کاری نکنید کارم به وام بکشه :D

ریش و قیچی  دستتون فقط نه کچ نه پر مو  بتراشید ببینیم چی ازش در میاد ؟؟!!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 227
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

در کل گزینه های خوبی هستش پیشنهاد های بنده این هست که

کیس رو کمی قیمت بهتره بردارید

از اون طرف مدل M7 دیگه زیادی هستش !  M5 کارتون رو راه میندازه که هیچ کلی از امکانتش هم اصلا نمیرسید استفاده کنید.

خنک کننده رو حتما واتر کولر بردارید مدل  Green EVO 240 گزینه خوبی هستش.(برای سی پی یو های 14 نانو خنک کننده های بادی به خاطر وزنشون و فشاری که به سی پی یو وارد میکنن امکان خم کردن سی پی یو رو داره) در کل به ریسکش نمی ارزه پس حتما واتر بخر.

گرافیک الان با  در نظر گرفته قیمت GALAX GTX 1080 HOF  عالی عالی هست یعنی همین جوریش اگر قیمتش هم 2800 بود باز عالی بود برای انتخاب ولی با این قیمت دیگه اصلا جای شکی باقی نخواهد گذاشت

راستی دلیل خواستی داره میخواید مدل  Premium Pack  بگیرید ؟ شما هدست VR دارید آیا ؟

مانیتور هم نظرم روی مدل اولی هست برای فریم بالا تری که میده ولی اگر گیمر حرفه ای نباشی متوجه نمیشی و در این صورت مدل 4kبیشتر به کارت میاد.

کیس هم هر کدوم از این ها نسبت به بودجه خواستی بخر توشون شکی نیست

Cooler Master MasterCase Maker 5t قیمت 1050

Cooler Master MasterCase Maker 5 قیمت 870

GREEN Z7 Gladiator قیمت 420

یا اگر تا اون زمان کیس GREEN Z8 امده بود بهتره اون رو بخری که واقعا عالی هستش ، توی نقد از سایت معتبر Tech نمره 9.5  از 10 گرفته ، من هم امروز شرکت گرین بودم باز تیم گرین روش یه تغیرات جزئی انجام داده که بهتر هم شده ، مثلا توی مدل Cougar درب بقل لق میزنه ولی برای گرینه نه  و....  قیمت حدودیش بین 500 تا 600 هست.

بقیه قطعات هم دیگه بهترین هستن

ولی ولی ولی

اگر پولی برات باقی موند  حتما و حتما به فکر خرید موس کیبورد پد و هدست گیمینگ خوب باش واقعا که لذت بازی رو دو چندان میکنه.

سوالی داشتی بنده در خدمتم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ATER گفته است :

سلام

در کل گزینه های خوبی هستش پیشنهاد های بنده این هست که

کیس رو کمی قیمت بهتره بردارید

از اون طرف مدل M7 دیگه زیادی هستش !  M5 کارتون رو راه میندازه که هیچ کلی از امکانتش هم اصلا نمیرسید استفاده کنید.

خنک کننده رو حتما واتر کولر بردارید مدل  Green EVO 240 گزینه خوبی هستش.(برای سی پی یو های 14 نانو خنک کننده های بادی به خاطر وزنشون و فشاری که به سی پی یو وارد میکنن امکان خم کردن سی پی یو رو داره) در کل به ریسکش نمی ارزه پس حتما واتر بخر.

گرافیک الان با  در نظر گرفته قیمت GALAX GTX 1080 HOF  عالی عالی هست یعنی همین جوریش اگر قیمتش هم 2800 بود باز عالی بود برای انتخاب ولی با این قیمت دیگه اصلا جای شکی باقی نخواهد گذاشت

راستی دلیل خواستی داره میخواید مدل  Premium Pack  بگیرید ؟ شما هدست VR دارید آیا ؟

مانیتور هم نظرم روی مدل اولی هست برای فریم بالا تری که میده ولی اگر گیمر حرفه ای نباشی متوجه نمیشی و در این صورت مدل 4kبیشتر به کارت میاد.

کیس هم هر کدوم از این ها نسبت به بودجه خواستی بخر توشون شکی نیست

Cooler Master MasterCase Maker 5t قیمت 1050

Cooler Master MasterCase Maker 5 قیمت 870

GREEN Z7 Gladiator قیمت 420

یا اگر تا اون زمان کیس GREEN Z8 امده بود بهتره اون رو بخری که واقعا عالی هستش ، توی نقد از سایت معتبر Tech نمره 9.5  از 10 گرفته ، من هم امروز شرکت گرین بودم باز تیم گرین روش یه تغیرات جزئی انجام داده که بهتر هم شده ، مثلا توی مدل Cougar درب بقل لق میزنه ولی برای گرینه نه  و....  قیمت حدودیش بین 500 تا 600 هست.

بقیه قطعات هم دیگه بهترین هستن

ولی ولی ولی

اگر پولی برات باقی موند  حتما و حتما به فکر خرید موس کیبورد پد و هدست گیمینگ خوب باش واقعا که لذت بازی رو دو چندان میکنه.

سوالی داشتی بنده در خدمتم.

بابت راهنمایی متشکرم ... اما درمورد مادربورد واقعا و دقیقا فرق M7  و M5  در چیه ... یک و دوما اینکه درمورد M7 خیلی مطالب خوندم که فلان و الانه و چقدر جایزه گرفته و اینا ؟!!! 

درمورد 1080هاف  از لحاظ برند که واقعا نمیشناسمش  و کیفیتش رو نمیدونم اما از لحاظ قدرت نگاه کردم بازم از مدل گیگا ضعیفتره .

در مورد VR  تصمیمی ندارم  شاید در آینده بگیرم . چرا این سوال رو کردین ؟/

لینک به دیدگاه

همه قطعات عالی هستن  فقط جند تا نکته 

نظر من این هست که شما که این سیستم شاخی میبندید به نظرم asus maximus IX CODE بگیرید . هم زیبا تره ( به خاطر پوشش روی مادربرد) هم کیفیت بالاتر و مدار صوتی بهتر . به شدت ایسوس رو توی مادربرد قبول دارم . گرچه توی این مورد نظر شخصی من هست .

البته اگه این مقدار برای مادربرد نمیخواید هزینه بکنید این مدل رو بگیرید

http://lioncomputer.ir/product/10028/مادربرد+ایسوس+ROG+STRIX+Z270H+GAMING/

هارد سری سیگیت باراکودا سری جدید بگیرید مثل این

http://lioncomputer.ir/product/9760/هارد+اینترنال+سیگیت+Barracuda+4TB/

رم عالی 

ssd  عالی

گرافیک ابدا و اصلا !!! فقط 1080ti . حیفه برای این سیستم 1080ti نگرفت . ( اگه بودجه کم میاد ssd nvm2 بعدا تهیه کنید )

برای کیس برید سراغ گزینه های بهتر مثل master case 5t که فوق العاده با کیفیت و زیباست

پاور خوبه

aircooler رو از فکرتون بیرون کنید . مخصوصا این مدل  ایرکولری که انتخاب کردید  بسیار سنگین هست . واتر کولر 240 بسیار مناسبه مثل green evo 240

در مورد مانیتور که پرسیدید اون مانیتور اولی بهترین گزینه هست بین تمام مانیتور های موجود به چند دلیل

1- رزولوشن خوب ( 4k بیش از حد بزرگه و توان پردازشی بالایی هم میخواید . QHD الان بهترین گزینه هست )

2- 165 هرتز که اگه 1080ti بگیرید راحت میتونید فریم بالایی در یافت کنید و گیم بسیار لذت بخش میشه براتون

3- تراشه g sync 

هر گزینه ای به غیر از مانیتور اولی اشتباه هست

در اخر هم بگم  چیزی که خیلی ها به اون توجه نمیکنن وسایل فیزیکی هست که باهاشون در ارتباط هستیم . موس و کیبورد و مانیتور به نظر من اهمیتش بیشتر از رم یا ssd هست . 700m+ 700k ترکیب بسیار عالی هست + موس پد گریفین

http://lioncomputer.ir/product/10041/موس+پد+گیمینگ+گرین+GRIFFIN/

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MamadMedusa گفته است :

همه قطعات عالی هستن  فقط جند تا نکته 

نظر من این هست که شما که این سیستم شاخی میبندید به نظرم asus maximus IX CODE بگیرید . هم زیبا تره ( به خاطر پوشش روی مادربرد) هم کیفیت بالاتر و مدار صوتی بهتر . به شدت ایسوس رو توی مادربرد قبول دارم . گرچه توی این مورد نظر شخصی من هست .

البته اگه این مقدار برای مادربرد نمیخواید هزینه بکنید این مدل رو بگیرید

http://lioncomputer.ir/product/10028/مادربرد+ایسوس+ROG+STRIX+Z270H+GAMING/

هارد سری سیگیت باراکودا سری جدید بگیرید مثل این

http://lioncomputer.ir/product/9760/هارد+اینترنال+سیگیت+Barracuda+4TB/

رم عالی 

ssd  عالی

گرافیک ابدا و اصلا !!! فقط 1080ti . حیفه برای این سیستم 1080ti نگرفت . ( اگه بودجه کم میاد ssd nvm2 بعدا تهیه کنید )

برای کیس برید سراغ گزینه های بهتر مثل master case 5t که فوق العاده با کیفیت و زیباست

پاور خوبه

aircooler رو از فکرتون بیرون کنید . مخصوصا این مدل  ایرکولری که انتخاب کردید  بسیار سنگین هست . واتر کولر 240 بسیار مناسبه مثل green evo 240

در مورد مانیتور که پرسیدید اون مانیتور اولی بهترین گزینه هست بین تمام مانیتور های موجود به چند دلیل

1- رزولوشن خوب ( 4k بیش از حد بزرگه و توان پردازشی بالایی هم میخواید . QHD الان بهترین گزینه هست )

2- 165 هرتز که اگه 1080ti بگیرید راحت میتونید فریم بالایی در یافت کنید و گیم بسیار لذت بخش میشه براتون

3- تراشه g sync 

هر گزینه ای به غیر از مانیتور اولی اشتباه هست

در اخر هم بگم  چیزی که خیلی ها به اون توجه نمیکنن وسایل فیزیکی هست که باهاشون در ارتباط هستیم . موس و کیبورد و مانیتور به نظر من اهمیتش بیشتر از رم یا ssd هست . 700m+ 700k ترکیب بسیار عالی هست + موس پد گریفین

http://lioncomputer.ir/product/10041/موس+پد+گیمینگ+گرین+GRIFFIN/

سپاسگزارم بابت توجه ولی در مورد مادربورد ایسوس که فرمودین  کلا زیاد با تیپش حال نمیکنم  ولی msi  خدایش یه چیز دیگس

در مورد 1080ti که فرمودین ...شاید این جمعه بیایید شاید !!! اگرم بیایید دور می آید و نجومی تا هم بیاد متعادل بشه قیمتش کاسه صبر ما لبریز میشه و امکان هدر رفت بودجه برای امور دیگه هست

در مورد هارد باراکودا هم باسم فرق نمیکنه 1ترابایت همین که شما میگید رو میگیرم

در مورد کیس خدایش ارزش داره باسه یه جعبه انقد پول داد master case 5t  بعد میشه  لینک دقیق محصول رو بدین ..

در مورد واتر کولر این گرین که گفتین رو میشه بهش اعتماد کرد مدل های دیگه اللخصو ص 280بهتر نیست کولرمستر و  کورسیر

در مورد مانیتور خودمم نظرم بیشتر  رو همون اولیه اما دقیقا  قیمتش معلوم نیست لیون هم که نداره

در مورد اون پد گیمینگ هم حتما تو سبد خریدم هستش متشکرم از نکته سنجی که دارین

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

بابت راهنمایی متشکرم ... اما درمورد مادربورد واقعا و دقیقا فرق M7  و M5  در چیه ... یک و دوما اینکه درمورد M7 خیلی مطالب خوندم که فلان و الانه و چقدر جایزه گرفته و اینا ؟!!! 

درمورد 1080هاف  از لحاظ برند که واقعا نمیشناسمش  و کیفیتش رو نمیدونم اما از لحاظ قدرت نگاه کردم بازم از مدل گیگا ضعیفتره .

در مورد VR  تصمیمی ندارم  شاید در آینده بگیرم . چرا این سوال رو کردین ؟/

تفاوت هاشون میشه به داشتن 3 عدد درگاه M2 در مدل مادربورد M7 اشاره کرد ( ولی مدل M5 دو تا داره)

LED کارشده در روی مادربورد M7 بیشتره.

مدل M7 روی خود بورد دکمه خاموش روشن ، ریست داره ولی M5 نداره.

مدل M7 کمی مدار فازیش قوی تر هست.

ولی بنده میتونم راحت بگم این موارد یک درصد در قدرت و نتیجه نهایی سیستم تاثیر نخواهند داشت ، حتی اگر بخواید حرفه ای اورکلاک هم کنید.

شما فقط با خرید مدل M7 پول بیشتر برای مواردی میدید که اصلا در دو سال شاید یک بار هم به کارتون نیاد!

Galax یه برنده خیلی خیلی معروف هست (تو ایران شناخته شده نیست) که بعضی از دوستان حتی روی مدل های HOF قسم هم میخورن ، واقعا فکر کنم یه سخت افزار شناس پیدا بشه بگه مدل HOF عالی نیست!

باز تصمیم آخر با شما هست از بقیه دوستان هم سوال کنید

اون مدل گرافیک که گفتید فرقش با مدل معمولی Xtreme  این هست که  پورت اضافه داره برای هدست VR و تنها و تنها فرقش همینه و از نظر قدرت و..  هر دو یکی هستن پس در صورتی که نمیخواید 5 میلیون خرج کنید و  هدست  واقعیت مجازی درست حسابی بخرید خرید این گرافیک اشتباه هست. 

والله 500 تومن پول چیز کمی نیست که شما بخواید براش مدل گیگا رو انتخاب کنید در صورتی که اگر نظر سنجی بگذاری یه گزینه HOF باشه و یه گزینه  Xtreme  باشه  احتمال زیاد نتیجه 50-50 خواهد شد.

اون 500 رو روی موس و کیبورد هزینه کنید قطعا لذت بیشتر از گیم خواهید برد توش شکی نیست.

این هم یادم رفت بگم هارد هم بارکودا جدیدا بگیرد حتما عالی هستن.

21.jpg.d926cafe7dbf15bd4a33e8ce6a7f8857.thumb.jpg.5cd8812473370a4a23176f8eced4519b.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

دوستان بنده هم یه سیستم میخوام بخرم دقیقا با همین بودجه.

تا اواخر برج ۳ قیمت ۱۰۸۰ti چقدر خواهد بود آیا  به ۳۶۰۰ میرسه؟

اگه حباب داشت بنظرتون فاندرز بگیرم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

من یه مقداری نظرم با بقیه دوستان متفاوته.

برای خرید هر قطعه ای حتی یه جوراب اول باید ببینی اون جنس بهت فاز میده یا نه

اگر دیدیش و دلت خاست و هرچی تو اون رده دیدی چشت رو نگرفت باید اون جنس رو بخری چون هرچییییییی جز اون بخری اخرش ته دلت ناراضی خاهد بود.

من خودم رو این قضیه خیلی اصرار دارم و سیستمی که جم کردم هم اکثرشون همین جور بود.

درباره مین بی شک انتخاب عالی هست، وقتی این همهههه جایزه برده ما کی هستیم که بگیم بده یا خوبه! پولش رو داری بی شک بهترینه. نداری هم مدل m5 رو بخر. مین گیگا نخر که مشکل بایوس داره. اسوز هم بستگی به فازت داره خوشت میاد بخر نمیاد که همین msi عالی هست.

درباره گرافیک هم به نظر من بودن یه سری چیزا از نبودنش بهتره. این پریموم پک یه پل sli توش داره که به تنهایی 200 تومن پولشه!

بعد هم من شخصه galax و گیگا مقایسشون یه جوریه برام! نمیدونم شاید دوستان بیان مقایسه کنن که فلانه بساره ولی اخرش میرسن به اینکه برای اون مثلا 700 تومن کمتر میدی! این مقایسه دقیقا مثل پژو slx هست با پرشیا که شما میتونی با 35 تومن پژو بخری وی پرشیا رو 45 تومن. چرا؟ چون اون پرشیاس و اون یکی پژو هرکاریشم بکنی اصلا تو شتاب و سرعت پرشیا رو باش بگیری اخرشم پژو هست و اون پرشیا. کیفیت ساخت پژو از پرشیا بهتره ولی بازم اون پرشیاس! میگیری چی میگم اون بحث گرونتر بودن هست ... من که ترجیح دادم پرشیا رو بخرم (البته پرشیای من تیون شده!)

کیس رو به نظرم میتونی coolermaster mastercase pro5 بخری که همه چیش عین همیناس یه درب جلو نداره. خیلی هم قشنگ و خنکه.

خنک کننده رو هم 240 مدل دیپ کول بخر بودجه کم بود گرین بخر.

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

من یه مقداری نظرم با بقیه دوستان متفاوته.

برای خرید هر قطعه ای حتی یه جوراب اول باید ببینی اون جنس بهت فاز میده یا نه

اگر دیدیش و دلت خاست و هرچی تو اون رده دیدی چشت رو نگرفت باید اون جنس رو بخری چون هرچییییییی جز اون بخری اخرش ته دلت ناراضی خاهد بود.

من خودم رو این قضیه خیلی اصرار دارم و سیستمی که جم کردم هم اکثرشون همین جور بود.

درباره مین بی شک انتخاب عالی هست، وقتی این همهههه جایزه برده ما کی هستیم که بگیم بده یا خوبه! پولش رو داری بی شک بهترینه. نداری هم مدل m5 رو بخر. مین گیگا نخر که مشکل بایوس داره. اسوز هم بستگی به فازت داره خوشت میاد بخر نمیاد که همین msi عالی هست.

درباره گرافیک هم به نظر من بودن یه سری چیزا از نبودنش بهتره. این پریموم پک یه پل sli توش داره که به تنهایی 200 تومن پولشه!

بعد هم من شخصه galax و گیگا مقایسشون یه جوریه برام! نمیدونم شاید دوستان بیان مقایسه کنن که فلانه بساره ولی اخرش میرسن به اینکه برای اون مثلا 700 تومن کمتر میدی! این مقایسه دقیقا مثل پژو slx هست با پرشیا که شما میتونی با 35 تومن پژو بخری وی پرشیا رو 45 تومن. چرا؟ چون اون پرشیاس و اون یکی پژو هرکاریشم بکنی اصلا تو شتاب و سرعت پرشیا رو باش بگیری اخرشم پژو هست و اون پرشیا. کیفیت ساخت پژو از پرشیا بهتره ولی بازم اون پرشیاس! میگیری چی میگم اون بحث گرونتر بودن هست ... من که ترجیح دادم پرشیا رو بخرم (البته پرشیای من تیون شده!)

کیس رو به نظرم میتونی coolermaster mastercase pro5 بخری که همه چیش عین همیناس یه درب جلو نداره. خیلی هم قشنگ و خنکه.

خنک کننده رو هم 240 مدل دیپ کول بخر بودجه کم بود گرین بخر.

موفق باشید دوست من.

فدای نظر مشتیت داداش . اما این کیس که گفتی یکم بالا نیست قیمتش ؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Amir.sh2248 گفته است :

دوستان بنده هم یه سیستم میخوام بخرم دقیقا با همین بودجه.

تا اواخر برج ۳ قیمت ۱۰۸۰ti چقدر خواهد بود آیا  به ۳۶۰۰ میرسه؟

اگه حباب داشت بنظرتون فاندرز بگیرم؟

نوکرم هم بودجه ای

الان مگه تو ایران اومده 1080TI

بعد دقیقا چقدر  اختلاف کارایی داره با 1080

در مورد فاندرز  نخری بهتره همون کاستوم ها بهترن  ... خنک کننده بهتری دارن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ATER گفته است :

تفاوت هاشون میشه به داشتن 3 عدد درگاه M2 در مدل مادربورد M7 اشاره کرد ( ولی مدل M5 دو تا داره)

LED کارشده در روی مادربورد M7 بیشتره.

مدل M7 روی خود بورد دکمه خاموش روشن ، ریست داره ولی M5 نداره.

مدل M7 کمی مدار فازیش قوی تر هست.

ولی بنده میتونم راحت بگم این موارد یک درصد در قدرت و نتیجه نهایی سیستم تاثیر نخواهند داشت ، حتی اگر بخواید حرفه ای اورکلاک هم کنید.

شما فقط با خرید مدل M7 پول بیشتر برای مواردی میدید که اصلا در دو سال شاید یک بار هم به کارتون نیاد!

Galax یه برنده خیلی خیلی معروف هست (تو ایران شناخته شده نیست) که بعضی از دوستان حتی روی مدل های HOF قسم هم میخورن ، واقعا فکر کنم یه سخت افزار شناس پیدا بشه بگه مدل HOF عالی نیست!

باز تصمیم آخر با شما هست از بقیه دوستان هم سوال کنید

اون مدل گرافیک که گفتید فرقش با مدل معمولی Xtreme  این هست که  پورت اضافه داره برای هدست VR و تنها و تنها فرقش همینه و از نظر قدرت و..  هر دو یکی هستن پس در صورتی که نمیخواید 5 میلیون خرج کنید و  هدست  واقعیت مجازی درست حسابی بخرید خرید این گرافیک اشتباه هست. 

والله 500 تومن پول چیز کمی نیست که شما بخواید براش مدل گیگا رو انتخاب کنید در صورتی که اگر نظر سنجی بگذاری یه گزینه HOF باشه و یه گزینه  Xtreme  باشه  احتمال زیاد نتیجه 50-50 خواهد شد.

اون 500 رو روی موس و کیبورد هزینه کنید قطعا لذت بیشتر از گیم خواهید برد توش شکی نیست.

این هم یادم رفت بگم هارد هم بارکودا جدیدا بگیرد حتما عالی هستن.

21.jpg.d926cafe7dbf15bd4a33e8ce6a7f8857.thumb.jpg.5cd8812473370a4a23176f8eced4519b.jpg

فرق قیمت هاف و اکستریم گیگا 300هزار تومنه . هاف 2400و اکستریم گیگا 2700 اما اینم بگم یه پد یدونه پل عالی sli و همون براکت برای جلو کیس رو داره  و از همه مهمتر اورکلاکش کنید چیزی که خوندم تو اورکلاک خنک تر و پایدار تره ...  و از همه مهمتر کیفیتش  بالاتره و گارانتی قویتر

در مورد مادربورد اگر واقعا  فرقش همینه که شما میگید پس حتما M5 بهتره  و حدود 250تا 300کمتر قیمت میخوره  LEDبرام مهم نیست دوتا M2 زیادم هست ..مدار فازی قویتر هم آپولو نمیخوام هوا منم .

فقط اور رمشونم هم فرق داره یکی 3866 اون 4133دقیقا نمیدونم اما اونم فکر کنم فرق آنچنانی نداشته باشه

بارکودا جدید و قدیمش چطوره ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

نوکرم هم بودجه ای

الان مگه تو ایران اومده 1080TI

بعد دقیقا چقدر  اختلاف کارایی داره با 1080

در مورد فاندرز  نخری بهتره همون کاستوم ها بهترن  ... خنک کننده بهتری دارن

دادا یه چیزی میگم گوش کن!! به والله ضرر نمیکنی. فرق i7 7700 با i7 7700k (روی 5ghz) توی گیم چیزی حدود 5 تا 12 فریم عه. اینو 3 ماهه دارم تحقیق میکنم. کیس هم اینو ببین: 3 فن جلوش نصب میشه یا رادیاتور360 sigma . خب ssd هم نخر. (ببین به کجا میخوایم برسیم) ssd روی فریم اصلا تاثیر نداره loading رو میبره بالا. فن سی پی یو معمولی بگیر. رم هم 2400 mhz مثلا hyperx fury قدرتش تو گیم عالیه. خب حالا بخش جالبش!! همه این پولای اضافی رو یه gtx 1080 بگیر. 2 تا gtx 1080 رو sli کن. باور کن ضرر نمیکنی. فریم 2 برابر با 2 تا gtx 1080 بهتره یا 10 فریم با cpu ?????????

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

سپاسگزارم بابت توجه ولی در مورد مادربورد ایسوس که فرمودین  کلا زیاد با تیپش حال نمیکنم  ولی msi  خدایش یه چیز دیگس ?

در مورد 1080ti که فرمودین ...شاید این جمعه بیایید شاید !!! اگرم بیایید دور می آید و نجومی تا هم بیاد متعادل بشه قیمتش کاسه صبر ما لبریز میشه و امکان هدر رفت بودجه برای امور دیگه هست ?

در مورد هارد باراکودا هم باسم فرق نمیکنه 1ترابایت همین که شما میگید رو میگیرم

در مورد کیس خدایش ارزش داره باسه یه جعبه انقد پول داد master case 5t  بعد میشه  لینک دقیق محصول رو بدین ..

در مورد واتر کولر این گرین که گفتین رو میشه بهش اعتماد کرد مدل های دیگه اللخصو ص 280بهتر نیست کولرمستر و  کورسیر

در مورد مانیتور خودمم نظرم بیشتر  رو همون اولیه اما دقیقا  قیمتش معلوم نیست لیون هم که نداره

در مورد اون پد گیمینگ هم حتما تو سبد خریدم هستش متشکرم از نکته سنجی که دارین

برای master case 5 T قیمتش یک میلیون هست حدودا و کیس عالی هست . اگه دلتون راضی نمیشه 1 تومن بدید برا کیس  پس master case pro 5  بگیریدکه حدود 600 هست و کیس بسیار عالی هست . به کمتر از pro 5 اکتفا نکنید .

واتر کولر هم چون شما بودجتون محدوده همون evo 240 خوبه و نیازی به خرید کورسیر یا کولر مستر به قیمت فوق نجومی نیست 

مانیتور هم با لیون تماس بگیرید براتون جور میکنن احتمال زیاد .

لینک به دیدگاه

2 تا gtx 1080 کیفیت 4k رو راحت رو 60 فریم یا بیشتر میاره. قدرت خالصه. مادربرد هم چیپ b250 بگیر. پاور رو حساب کن ببین جواب میده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir467 گفته است :

2 تا gtx 1080 کیفیت 4k رو راحت رو 60 فریم یا بیشتر میاره. قدرت خالصه. مادربرد هم چیپ b250 بگیر. پاور رو حساب کن ببین جواب میده

دوست عزیز حقیقتش به sli زیاد اعتقاد ندارم خیلی بد میگن ازش و اینکه حداقل 5میلیون باس بزارم باسش کنار

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Arash_1367 گفته است :

دوست عزیز حقیقتش به sli زیاد اعتقاد ندارم خیلی بد میگن ازش و اینکه حداقل 5میلیون باس بزارم باسش کنار

هرجور صلاح میدونی عزیز.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M-yousef گفته است :

به نظرم اگه میخواین 2 سال خرجش نکنین مانیتور 2k با کارت 1080ti بردارین

بابت نظرتون تشکر مانیتور رو همون 2k خودمم فکرشو میکنم بهتره اما 1080TI حالا تا بیاد حالا تا بیاد قیمتش متعادل بشه که تونم بین 3600تا 4میلیون حتما میخواد قیمت بخوره

و واقعا نمیدونم ارزشش رو داره مگر 1080TI چقدر اختلاف کارایی داره

ارزش مالی داره وقتی الان 1080ها شدن بین 2100تا 2800  بیاییم چیزی حدود 1تا 1500هزینه بیشتر کنیم باسش o.O

لینک به دیدگاه

سلام داداش شما که داری اینقد خرج میکنی  برام جالبه که کسی پیشنهاد نداد که چرا پاور گرین برداری!!!پیشنهادم کورسیر یری rm یا کولر مستر سری v هستش  که حداقل اگه گلد هستن ولی این گلد بودن رو دوتا سایت معتبر تایید کردن 

مادربرد هم حتما از ایسوس بردار که تفاوت بایوسش ی پله از بقیه جدا نگه ش میداره 

برای 4کا هم فک میکنم 1080 ی مقدار کم بزاره برات و منتظر مدل ti باش 

برای کیس هم زیاد هزینه نکنی بهتره  

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

سلام داداش شما که داری اینقد خرج میکنی  برام جالبه که کسی پیشنهاد نداد که چرا پاور گرین برداری!!!

مگه گرین چشه؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

بابت نظرتون تشکر مانیتور رو همون 2k خودمم فکرشو میکنم بهتره اما 1080TI حالا تا بیاد حالا تا بیاد قیمتش متعادل بشه که تونم بین 3600تا 4میلیون حتما میخواد قیمت بخوره

و واقعا نمیدونم ارزشش رو داره مگر 1080TI چقدر اختلاف کارایی داره

ارزش مالی داره وقتی الان 1080ها شدن بین 2100تا 2800  بیاییم چیزی حدود 1تا 1500هزینه بیشتر کنیم باسش o.O

مدلmsi founders edition  الآن 3400000 قیمت خورده

اختلاف کارایی که هست  برای 2k همون 1080 کفایت میکنه ولی اگه فریم بالا میخواین 1080ti بهتره

توی بعضی از بازی ها دیدم فریم با کارت 1080 تا 50 بلکه کمتر پایین اومده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

در مورد مادربورد اگر واقعا  فرقش همینه که شما میگید پس حتما M5 بهتره  و حدود 250تا 300کمتر قیمت میخوره  LEDبرام مهم نیست دوتا M2 زیادم هست ..مدار فازی قویتر هم آپولو نمیخوام هوا منم .

فقط اور رمشونم هم فرق داره یکی 3866 اون 4133دقیقا نمیدونم اما اونم فکر کنم فرق آنچنانی نداشته باشه

بارکودا جدید و قدیمش چطوره ؟

والله همین الانش هم  قوی ترین رمی که تو بازار هست  3200 هست اون برای کسی هست که اور کنه.

بارکودا جدیدا بهتره هستن هم از نظر صدای کم تر هم خرابی کم تر هم عمر بیشتر.

جدید ها برچسب روشون سبز روشن هست.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

مگه گرین چشه؟

ادامه ش گفتم كه !!!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sajad25 گفته است :

ادامه ش گفتم كه !!!!

داداش تو فیلمی که گذاشته گفته که بخاطر تحریم ها دادیم باسمون شرکت دیگه  گواهینامه گلد پلاتنیوم گرفته

راندمانشم بالا92 تا 95درصد فکر نمیکنم گرین بد باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M-yousef گفته است :

مدلmsi founders edition  الآن 3400000 قیمت خورده

اختلاف کارایی که هست  برای 2k همون 1080 کفایت میکنه ولی اگه فریم بالا میخواین 1080ti بهتره

توی بعضی از بازی ها دیدم فریم با کارت 1080 تا 50 بلکه کمتر پایین اومده

داداش یعنی 1080TI الان موجود هست تو بازار ؟؟

راستی من دیونه اینم اما قیمتش خیلی بالاست 

https://www.amazon.com/dp/B06XXY43WH/ref=twister_B06Y6KBKQF?_encoding=UTF8&psc=1

قیمتش 760دلاره که دلار 3800باشه  میشه دو میلیون و هشتصد و هشتاد

ولی با  دلار 4000 میشه  سه میلیون و چهل هزار تومن

اما آرزو بر جوانان عیب نیست این قیمت ها که من میگم فقط رویایی بیش نیست  و اگرم بیاد ایران با گارانتی برادران از خدا بی خبر آواژنگ و غیره میشه چقدر سه و نیم تاااا چهار میلیون ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...