رفتن به مطلب

سیستم GAMEING خفن >>!!!

Recommended Posts

داداش من هم سیستم تو همین رنج دارم جمع میکنم...ظاهرا باز 7700k  داره میکشه بالا... من دیگه ریسک نکردم باز منتظر بشم همین الان از اینجا خرید زدم

شما هم برای خرید سی پی یو بهتره عجله کنی

پ.ن توفاصله نیم ساعت اینجا هم 21 تومن گرون کرد!

لینک به دیدگاه

• ارسال 227
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، M.z.D گفته است :

داداش من هم سیستم تو همین رنج دارم جمع میکنم...ظاهرا باز 7700k  داره میکشه بالا... من دیگه ریسک نکردم باز منتظر بشم همین الان از اینجا خرید زدم

شما هم برای خرید سی پی یو بهتره عجله کنی

پ.ن توفاصله نیم ساعت اینجا هم 21 تومن گرون کرد!

والا دادا ش چی بگم هر دم از این باغ بری میرسد //

نترس داداش خریدی مبارکت باشه

اما 1700رفت بازم برگشت سر جاش

سیستم مد نظرت چیه میشه بگی حالا که هم دردیم ؟!!

لینک به دیدگاه

قربانت...

فعلا این 3 مورد رو خریداری کردم

مانیتور  asus MG279

پاور corsair750i

7700k (  هنوز به دستم نرسیده )

MB : asus maximus hero 

SSD : samsung 960 - 250 gb

Ram : Gskil Trident z 2x8 3200

case : cooler master maker 5

cooler : cooler master  pro 240 or 280

کولر هم  دیپ کول کاپتان ex 240 خریده بودم که بعد از تحقیق تو نیو اگ متوجه عمق فاجعه شدم و تونستم مرجوع کنم

برای گرافیک هنوز موندم... نظرم  رو 1080 برند ایسوس هست که با قیمت حال حاضرش خریدش غیر منطقیه

به نظرم خرید 1080ti هم با قیمت حال حاضر زیاد منطقی نیست...

ویرایش شده توسط M.z.D
لینک به دیدگاه

حرف های دورتموند در مورد رایزن تا حدودی درسته چون معماری تازه ای هست نیاز به زمان داره برای بهینه سازی ولی ارزش هزینه نسبت به کارایی رایزن دوبرابر اینتل هست 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M.z.D گفته است :

کولر هم  دیپ کول کاپتان ex 240 خریده بودم که بعد از تحقیق تو نیو اگ متوجه عمق فاجعه شدم و تونستم مرجوع کنم

برای گرافیک هنوز موندم... نظرم  رو 1080 برند ایسوس هست که با قیمت حال حاضرش خریدش غیر منطقیه

نقل قول

سلام

عمق فاجعه ای که از دیپ کول متوجه شدی چی بوده؟

من چند وقتیه دارم هیچ مشکلی نداره و واقعا عالی هستش

ویرایش شده توسط majidli
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، majidli گفته است :

فقط چند مورد و اینجا کپی میکنم بقیه شو میتونید تو بخش نظرات نیو اگ دنبال کنید

Cons: I bought this AIO a few ago, everything was running amazing until today, leaked all over my $800 Asus Strix 980ti , the card is dead, hopefully the motherboard is good! I'm so disappointed, this item should be removed from Newegg! Please do not buy this item!!

-----------

Cons: leaked after 1 month of use. lets see how the return goes

----------

Cons: -Leaked (bottom section of the red tube came loose. Didn't spray everywhere, but some liquid did drip onto my GPU and got sucked out of the case by rear case fan. Thankfully GPU had back plate and there wasn't a ton of liquid.)
-Customer service is from China... with some language barrier issues.

----------

Cons: Small seeping amount of fluid found on the backplate of my RX 480 and confirmed!!!.. it is from the pump!!!
the other reviews were spot on
regarding the leaks!

-------------

Cons: Leaked and destroyed my GTX 1080 and PSU after only 4 months

...that's the only con you need to know

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/13, 18:55:08، Arash_1367 گفته است :

سلام و درود . ... خسته نباشید .. وقتتون بخیر

قصد خرید یه سیستم شاخ گیمینگ دارم  . پولم کامل جور نشده تا اول برج 3 جور جور که هواپیما رو بخرم ?

چند وقته فقط دارم  مطالب عزیزان رو میخونم تا اینکه عضو شدم و الانم منم یک لیونی هستم ? WE LOVE YOU PMC

قیمت ها رو دنبال میکنم .که توبه توبه :(امروز یه چیزو فردا یه چیز  دیگسO.o 7700k تا 1270 اومد دوباره برق چشمای منو دید رفته اون بالا 1650 ولی طی تحقیق که کردم فهمیدم نه رایزن اومده مردمم یکم نسبت به اینتل تردید دارن چون قیمت رایزن وسوسه انگیزه نسبت به کارایی بالاش مخصوصا چند هسته بودنش  و .. وارده کننده های به زمین گرم خورده ¬¬ دارن با بالا بردن قیمت ها و ایجاد حباب ملت رو تشویق میکنن به کار همیشگی حمله برای خرید که مبادا 7700k بشه مثلا 2تومن من 1650نخرم .. اما مطمعا تا اوایل برج 3 قیمت ها دوباره اصلاح میشه حالا چه میشه کرد جز صبر . و مطالعه بیشتر :)

من میخوام یه سیستم جمع کنم که یه دوسالی حداقل جیب مارو دیگه خالی نکنه در حد رزولوشن  فول فریم فول اچ دی . روان 2K . و ای راضی کننده 4K

خلاصه ته تنظیمات و جزییات  بدون لک و اذیتی ... سریع

قصد خرید مانیتور هم دارم که اونم بزرگواری کنید کمک کنید

این چیزی که خودم انتخاب کردم .. البت مادربورد ام اس آی M5 هم هست که نمیدونم فرق دقیقش با این مدل بالاترش چیه ؟؟ شاید لازم به هزینه بیشتر نباشه

7700k

MSI Z270 GAMING M7

Toshiba P300 7200Rpm 64MB Buffer

Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD - 250GB

GIGABYTE GTX 1080 Xtreme Gaming Premium Pack WF3X 8GB GDDR5X

DeepCool DUKASE Black V3 Case

GREEN GP750B-OC+

ThermalRight Le GRAND Macho RT CPU Cooler

خب این کیس مد نظرم که حدود هفت میلیون و هشتصد در میاد ...

یک کولر رو خیلی  وقت گذاشتم خیلی ها همین گرند ماچو رو تایید میکنن ..

در مورد کولر های آبی هم فکر نمیکنم خیلی تفاوت داشته باشه اما بازم  نظری دارین بگین ...

خب خب خب ... می مونه مانیتور

که الا رقم قیمت بالا که یکم کم میارم که خدا یاری میکنه این دو مدل مد نظرم هست ..

http://lioncomputer.ir/product/10080/مانیتور+ایسوس+ROG+SWIFT+PG279Q+27Inch+2K+WQHD+4ms+IPS+165Hz/

و

http://lioncomputer.ir/product/8774/مانیتور+ایسوس+PG27AQ+4K+G-Sync+27+اینچ/

فرقشون بالای 2K هستش پایینی 4K

اما معایبی دارن و محاسنی

که شما در انتخاب کمک کنید ..

فقط کاری نکنید کارم به وام بکشه

ریش و قیچی  دستتون فقط نه کچ نه پر مو  بتراشید ببینیم چی ازش در میاد ؟؟!!!

سلام و درود ، تمامی قطعات خیلی خوب هستن فقط موارد زیر رو به نظرم رعایت کنین بهتره ، توضیحات طولانی و اضافی نمیدم 

دوکیسو عوض کنین با یک کیسی که تهویه بهتری داشته باشه ، پیشنهادم مستر کیس هست 

سعی کنین از ایر کول های سنگین استفاده نکنین ، یه واتر جمع و جور هم فشار کمتری به برد میاره هم ظاههر بهتری داره ، دما هم ممکنه بهتر باشه 

در مورد کارت گرافیگ هم پیشنهاد میکنم همون گیمینگ ایکس رو بخرین  

موفق باشین 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، M.z.D گفته است :

قربانت... البته بعد خرید 40 دقیقه پیش من 21 تومن گرون شد

فعلا این 3 مورد رو خریداری کردم

مانیتور  asus MG279

پاور corsair750i

7700k (  هنوز به دستم نرسیده )

MB : asus maximus hero 

SSD : samsung 960 - 250 gb

Ram : Gskil Trident z 2x8 3200

case : cooler master maker 5

cooler : cooler master  pro 240 or 280

سیستمت حرف نداره 

مادربورد عالی . اس اس دی عالی . و غیره 

فقط کارت گرافیک ایسوس رو بیخیال

قویترین 1080 بازار مدل زوتک هستش که آف خوبی خورده http://lioncomputer.ir/product/9016/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1080+AMP+Extreme/

غیر از این دنبال هیچی نرو خیلی غوله . خداکنه 1080ti زوتک زودتر وارد ایران بشه باسه فروش . مطمعنا یکی از بهترین ها هستش 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mahdi D گفته است :

سلام و درود ، تمامی قطعات خیلی خوب هستن فقط موارد زیر رو به نظرم رعایت کنین بهتره ، توضیحات طولانی و اضافی نمیدم 

دوکیسو عوض کنین با یک کیسی که تهویه بهتری داشته باشه ، پیشنهادم مستر کیس هست 

سعی کنین از ایر کول های سنگین استفاده نکنین ، یه واتر جمع و جور هم فشار کمتری به برد میاره هم ظاههر بهتری داره ، دما هم ممکنه بهتر باشه 

در مورد کارت گرافیگ هم پیشنهاد میکنم همون گیمینگ ایکس رو بخرین  

موفق باشین 

درود بر شما . خسته نباشید . 

بابت حضورتون تو تاپیک بنده کمال تشکر رو دارم 

یه سوالی داشتم ببخشین فرق دقیق مادربورد های msi

مدل های z270 m5 و z270 m7 و z270 pro carbon

در چیه ؟؟  z270 m6  acهم که فکر کنم همون m5هستش با فرق wifiو بلوتوث ?

فقط کیس مد نظرتون و کولر رو میشه لینک بدین 

در مورد ۱۰۸۰ ti و ۱۰۸۰ زوتک اکستریم دو دل هستم  برای رزولوشن 2K

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

سیستمت حرف نداره 

مادربورد عالی . اس اس دی عالی . و غیره 

فقط کارت گرافیک ایسوس رو بیخیال

قویترین 1080 بازار مدل زوتک هستش که آف خوبی خورده http://lioncomputer.ir/product/9016/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1080+AMP+Extreme/

غیر از این دنبال هیچی نرو خیلی غوله . خداکنه 1080ti زوتک زودتر وارد ایران بشه باسه فروش . مطمعنا یکی از بهترین ها هستش 

ممنون داداش ( هر چند خیلی هاش فعلا در حد انتخاب بوده)

متاسفانه برند باز هستم اینم یه جور بیماریه :دی

مثلا قبلا تمام سیستم هایی که برای خودم یا اطرافیان جمع میکردم باید گیگا میبود! ولی با شرایط حال حاضر گیگا . سوئیچ کردم رو ایسوس ( منظورم مین برد )

زوتک خوبه ولی...  این حس و میده برند درجه دو... خصوصا با گارانتی کمترش نسبت به همه رده هاش... ( شاید اشتباه میکنم )

لینک به دیدگاه

سلام عرض شد

دوست عزیز با توجه به اسم تاپیک که اسم دهن پر کنی هم هست (!) به نظرم با توجه به اختلاف قیمتی (نسبتا) کم بین 1080 و 1080 ti ، کارت 1080 ti گزینه بهتری باشه. هرچند که خود 1080 هم غولیه برای خودش! 

درمورد CPU و رم و مادربورد و کولر که دوستان موارد بسیار خوبی رو مطرح کردن ، من فقط اومدم تاکید کنم که کیس و پاور رو چیزای درجه 1 تهیه کنید و ازشون کم نذارید و فکر نکنید کم اهمیتن. به نظرم کیس MasterCase Pro 5 گزینه خوبی میتونه باشه یا کیس های BitFenix Pandora ATX  و موارد هم قیمتشون. پاور هم کورسیر و کولرمستر در اولویت.

کیبرد قطعا بهترین گزینه K95 از برند Corsair هستش اما اختلاف قیمتش با G910 از برند Logitech باعث به فکر فرو رفتن میشه! :D که در صورتیکه G910 رو تهیه کنید میتونین با موس فوق العاده G502  از همین برند ستش کنید و یک ترکیب عالی بدست بیارید. ضمنا تهیه یک موس پد با کیفیت هم حتما توصیه میشه ؛ مدل پیشنهادی : SteelSeries QcK XXL

در مورد ssd توی چنین رده سیستمی به چیزی کمتر از EVO 960 یا EVO 950 فکر نکنین . اما در عین حال به این موضوع هم توجه کنید که اختلاف سرعت بین 960 - 950 - 960 pro و 950 pro  اونقدرا هم فاحش نیست و میتونین گزینه اقتصادی تر رو مد نظر قرار بدید.

امیدوارم هرچه زودتر سیستم مورد علاقتون رو تهیه کنین و ازش لذت ببرید (-:

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، M.z.D گفته است :

ممنون داداش ( هر چند خیلی هاش فعلا در حد انتخاب بوده)

متاسفانه برند باز هستم اینم یه جور بیماریه :دی

مثلا قبلا تمام سیستم هایی که برای خودم یا اطرافیان جمع میکردم باید گیگا میبود! ولی با شرایط حال حاضر گیگا . سوئیچ کردم رو ایسوس ( منظورم مین برد )

زوتک خوبه ولی...  این حس و میده برند درجه دو... خصوصا با گارانتی کمترش نسبت به همه رده هاش... ( شاید اشتباه میکنم )

یه سری به یوتیوب بزن و در مورد کلیپ و پنج مارک ببین تو همون لینک لیون  هم  فیلمش هست ببین . پشیمون نمیشی . داداشم برند رو بیخیال . اصل رو بچسب همه کارت های گرافیک یکی هستن چیپست یکیه فقط خنک کننده هاشون فرق داره و فن هاشون البت این نظر منه 

اما زوتک برند خیلی معروفیه تو دنیای بازی تعجب میکنم شما خوشت نمیاد !!

اما بازم مختارین به انتخاب . هر جور صلاح میدونید من فقط میگم پولتون حروم نشه همین 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

سلام عرض شد

دوست عزیز با توجه به اسم تاپیک که اسم دهن پر کنی هم هست (!) به نظرم با توجه به اختلاف قیمتی (نسبتا) کم بین 1080 و 1080 ti ، کارت 1080 ti گزینه بهتری باشه. هرچند که خود 1080 هم غولیه برای خودش! 

درمورد CPU و رم و مادربورد و کولر که دوستان موارد بسیار خوبی رو مطرح کردن ، من فقط اومدم تاکید کنم که کیس و پاور رو چیزای درجه 1 تهیه کنید و ازشون کم نذارید و فکر نکنید کم اهمیتن. به نظرم کیس MasterCase Pro 5 گزینه خوبی میتونه باشه یا کیس های BitFenix Pandora ATX  و موارد هم قیمتشون. پاور هم کورسیر و کولرمستر در اولویت.

کیبرد قطعا بهترین گزینه K95 از برند Corsair هستش اما اختلاف قیمتش با G910 از برند Logitech باعث به فکر فرو رفتن میشه! :D که در صورتیکه G910 رو تهیه کنید میتونین با موس فوق العاده G502  از همین برند ستش کنید و یک ترکیب عالی بدست بیارید. ضمنا تهیه یک موس پد با کیفیت هم حتما توصیه میشه ؛ مدل پیشنهادی : SteelSeries QcK XXL

در مورد ssd توی چنین رده سیستمی به چیزی کمتر از EVO 960 یا EVO 950 فکر نکنین . اما در عین حال به این موضوع هم توجه کنید که اختلاف سرعت بین 960 - 950 - 960 pro و 950 pro  اونقدرا هم فاحش نیست و میتونین گزینه اقتصادی تر رو مد نظر قرار بدید.

امیدوارم هرچه زودتر سیستم مورد علاقتون رو تهیه کنین و ازش لذت ببرید (-:

بابت توجهتون سپاسگزارم . 

در مورد پاور دقیقا ترغیب به خرید کولر مستر شدم این مدل http://lioncomputer.ir/product/7934/پاور+کولرمستر+وی+750+گلد+RS750-AFBAG1/

اما در مورد جعبه کیس جددا یکم باسم هزینه کردن روی این مورد غیر قابل توجیه هستش و این مدل رو کافی میدونم http://lioncomputer.ir/product/10971/کیس+دیپ+کول+DUKASE+Black+V3/

در مورد اس اس دی کاملا موافق هستم مدل evo 960 عالیه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

?

من مانیتور 2k دارم و 1080

اگر بخوای تنظیمات بازی هارو تا خر خره ببری رو اخر گاهی وقتا مثلا تو بازی assassin 

جاهایی ک یکم.شلوغ بشه فریم ریت تا 40هم میاد ک قشنگ بازی از حالت روون اجرا شدنش خارج میشه

اگر اونقد حساس نیستی کارت عالی هست

ولی اگر تو همه ی بازی ها با اخرین تنظیمات میخوای زیر 60 فریم نیاد 1080ti

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

درود بر شما . خسته نباشید . 

بابت حضورتون تو تاپیک بنده کمال تشکر رو دارم 

یه سوالی داشتم ببخشین فرق دقیق مادربورد های msi

مدل های z270 m5 و z270 m7 و z270 pro carbon

در چیه ؟؟  z270 m6  acهم که فکر کنم همون m5هستش با فرق wifiو بلوتوث ?

فقط کیس مد نظرتون و کولر رو میشه لینک بدین 

خواهش میکنم :)

m5  و m6 تفاوت چندانی ندارن و در حد همون کیت وای فای  و بلوتوث هست ،  اما  تفاوت m7 با 5 بیشتره ،  چه از نظر ظاهری  و چه باطنی مثل  توانی  بیشتر توی  مموری ، خلاصه بگم فرکانس مموری که با m7 میشه زد با m5 نمیشه زد ، از نظر ولتاژی و پایداری سی پی یو در کلاک های بالا هم m7  بهتره ، درک و شعورش بیشتره :دی  کلا  توی اورکلاک بهتره 

یه سری ویژگی های دیگه هم هست که مثلا m7  دو تا چیپ  صدای ریلایتک  داره ، یکی واسه هدفون و یکی خروجی های اسپیکر ، که اینم تا جایی که اطلاع دارم در m5  و 6 نیست ،  یه سری تفاوت های ظاری دیگه هم هست ، مثلا وجود یه سری کلید ها روی برد مثل ریست و خاموش روشن و ... که به نظرم خیلی مهمه ، دست کم واسه من خیلی کاربردیه .

در کل سری m  رو به کربن ترجیح میدم و پیشنهاد میکنم که شما هم سراغ  سری m بری ، و صد البته اگر مشکل مالی نداری  سراغ m7 بری که تفاوت با m5 زیاده و ارزش هزینه رو داره .

اگرم از لحاظ مالی بر به مشکل خوردی پیشنهاد میکنم یه سری قطعات رو به صورت کارکرده بگیری ، مثلا  ssd و پاور ، پاورم بهت پیشنهاد میدم که که دنبال موارد کارکرده در حد باشی ،  مثلا Cooler Master V850 80Plus Gold Power Supply 

یا موارد مشابه ، 

در مورد کیس هم  سراغ کیس های کولر مستر از سری مستر کیس برین  برای مثال موارد زیر 

http://lioncomputer.ir/product/6155/کیس+کولر+مستر+MasterCase+Pro+5/

http://lioncomputer.ir/product/9058/کیس+کولر+مستر+MasterCase+Maker+5/

بابت کارت  1080 کافی هست واسه اون رزلوشن اما اگه همه ستینگ گیمو تا سر حد مرگ میخای بالا ببری و  مانیتور های بالای 120 هرتز بگیری و  فول فریم بازی کنی ، که پیشنهاد میکنم 1080 تی ای رو بگیری ، گیمینگ ایکس وارد شده با قیمت خیلی مناسب  و گارانتی عالی ، بالاخره تا مدت بیشتری  میتونه جواب گوی گیم های جدید در اینده باشه 

1080 زوتک اکستریم هم هست که اف هم خورده 

این مورد بیشتر به سلیقه و انتظار شما بستگی داره که قدرت کدوم چیپ کفایت میکنه واسه شما .

چه زوتک اکستریم ، چه تی ای گیمینگ ایکس هر دو کارت های بسیار خوبی هستن .

من خودم گیمینگ ایکس رو ترجیح میدم ، انتخاب با شماست .

موفق باشین :) 

لینک به دیدگاه

خدایا این غول کی میاد ایران

حرضت گولاخ اکستریم :4_joy:

http://www.tweaktown.com/reviews/8140/zotac-geforce-gtx-1080-ti-amp-extreme-edition-review/index6.html

خداوندا برس به داد ما جوونا

:3_grin:

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد بنده:

Ryzen 1700

MSI B350 TOMAHAWK

Geil EVO X 16GB 8GBx2 RGB 3200Mhz RGB

Zotac 1080 Amp! Extreme 8GB

Case Cooler Master MasterBox 5t

Cooler Cooler Master Hyper 212 LED Turbo

PSU Cooler Master V750 80Plus Gold Full Modular

SSD   Plextor M7V - 512GB

HDD WD Blue 2TB

البته کیس / کولر / هارد و SSD رو به دلخواه می‌تونین انتخاب کنین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، EHSANRF گفته است :

درود

پیشنهاد بنده:

Ryzen 1700

MSI B350 TOMAHAWK

Geil EVO X 16GB 8GBx2 RGB 3200Mhz RGB

Zotac 1080 Amp! Extreme 8GB

Case Cooler Master MasterBox 5t

Cooler Cooler Master Hyper 212 LED Turbo

PSU Cooler Master V750 80Plus Gold Full Modular

SSD   Plextor M7V - 512GB

HDD WD Blue 2TB

البته کیس / کولر / هارد و SSD رو به دلخواه می‌تونین انتخاب کنین

درود خداوند بر شما

سپاسگزارم بابت توجه

اما اگر قطعی شد و خواستم رایزن ببندم 1700X گزینه بهترینه مخصوصا برای اورکلاک

اس اس دی رو اصلا موافق نیستم مدل 960 EVO از سامسونگ خیلی سرتره

هارد رو هم 1ترابایت زیادم هست

لینک به دیدگاه

جالب اینجاست هر دو سیستم دقیقا یه قیمت در میاد >>>

با فرق مادربورد و سی پی یو ;)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

جالب اینجاست هر دو سیستم دقیقا یه قیمت در میاد >>>

با فرق مادربورد و سی پی یو ;)

سیستم اینتلت تو گیمینگ 50% بهتر عمل میکنه با اورکلاک جفتشون. سیستم رایزنتم تو رندر ویدیو و کار های مهندسی 50% بهتر عمل میکنه. بستگی به کارت داره. عالین جفتشون.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir467 گفته است :

50%

منظورم از 50 یعنی توان خروجی کل 150% عه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir467 گفته است :

منظورم از 50 یعنی توان خروجی کل 150% عه.

دقیقا نظرتون رو متوجه نشدم اما این پنجمارک خیلی جالب شرح داده وضعیتشون تو گیمینگ .ورک استیشن و دکستاپ

مال intel 7700k

و  reyzn 1700X

خوب توجه بفرمایید

Screenshot_20170612-130342.thumb.png.29611ce5de3f285aa52730fe89ffdbea.png

بالا 7700K....

Screenshot_20170612-130640.thumb.png.4dde17200a1c77b80546bff6ab43c9cb.png

اینم 1700X

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

اینم 1700X

ramin RxDxDxDxDxD خب بنچمارکم حرف منو با سند ثابت کرد. دیگه نمیدونم با 5 گیگاهرتز i7 حال میکنی یا 4ghz رایزن (over clocked).  تعداد هسته بیشتر رایزن واسه ورک استیشنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...