رفتن به مطلب

مشاوره خرید کیس z4 و x3+viper

Recommended Posts

سلام دوستان لیونی

قصد تعویض کیسم x3 gaming را دارم و بین دو کیس گفته شده ماندم لطفا مزایا و معایب هر کیس را بیان کنید

ویرایش شده توسط menwomen
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، menwomen گفته است :

سلام دوستان لیونی

قصد تعویض کیسم x3 gaming را دارم و بین دو کیس گفته شده ماندم لطفا مزایا و معایب هر کیس را بیان کنید

سلام دوست من.

تفاوت فاحشی ندارن.

درب کامل شفاف z4 هست که اونم ان قد تیرس که هیچی نمیبینی. فن های روش هم بیشتر جنبه زیبایی دارن.

در کل اگر نظر من رو میخای این تغییر رو انجام نده. هزینه رو بزار چیز دیگه بخر به سیستم اضافه کن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

هيچكدوم

با اختلاف بسيار زياد در كيفيت و طراحي dukase v2 يا v3

لینک به دیدگاه

بنده  هردورو داشتم و الان x3 viper دارم. x3 کاملا خوش ساخت تر و زیباتره ولی z4 از لحاظ طول گرافیک و مدیریت کابل کشی تا حدودی بهتره

لینک به دیدگاه

Z4 فضای داخلی بزرگتری داره هم فضای مدیریت کابل بیشتر البته درب شیشه‌ای تیره و مستعد خش بسیار،که من باشیشه کمی تیره عوض کردم که بسیار بهتر شد...

البته پیشنهاد میدم از نزدیک ببینین هر جفت رو بعد تصمیم بگیرین چون باید خودتون به نظر جامع و قاطع نسبت بهش برسین

البته بهتره همونطور که دوستمون گفتن بجای تعویض کیس ،قطعه‌ای کاربردی تر که مدام باهاش درارتباطین بگیرین مثلا کیبرد باکیفیت تر که لدت استفاده از سیستم رو ملموس‌تر کنه، چیزی که اکثرا ازش غافلن و سعی میکنن کیس قوی ببندن ولی توی انتخاب موس کیبرد جنسی بسیار کم کیفیت تهیه میکنن و ... البته این فقط یه پیشنهاده و شما وضعیت خودتون و موارد مورد نیازتون رو بهتر از بقیه تشخیص میدین

ویرایش شده توسط کیهان
لینک به دیدگاه

دوستان منم کیس گرین Dragon Pro دارم در واقع ساخت Lian Li هست با اسم گرین !! فن هاش 14 سانتی و خلاصه کیفیت خوبی داره از خنکی زیاد تا واشرهای ضدلرزش واسه هارد ولی دوتا عیب داره که زده به دلم یکی دربش شیشه ای نیست دوم سنگینه9.3 کیلو اصلا نمیشه تکونش داد و داخلشم عین کیس های عهد قجر رنگش سفید کم رنگه و مرتب نیست. حالا میخواستم یه کیس بگیرم دقیقا عین این دوستمون اصلا نمیدونم بگیرم یا نه ارزش داره Z4 یا X3 وایپر بگیرم. با این حساب که میگین Z4 اینقدر شیشه اش تیرست داخلش معلوم نیست. Dukase هم در موردش خنکیش نسبت به مال خودم شک دارم و پنل جلوش سخت باز میشه و فیلتری نیست که بشه در آورد جای سه تا هارد 3.5 هم نداره جون من سه تا هارد دارم. کولر مستر و مارک های دیگه هم که خیلی گرونن... خلاصه بدجور گیر کردم عوض کنم یا با همین مال خودم بسازم. خواهشا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/02/15, 00:55:01، Astrix گفته است :

دوستان منم کیس گرین Dragon Pro دارم در واقع ساخت Lian Li هست با اسم گرین !! فن هاش 14 سانتی و خلاصه کیفیت خوبی داره از خنکی زیاد تا واشرهای ضدلرزش واسه هارد ولی دوتا عیب داره که زده به دلم یکی دربش شیشه ای نیست دوم سنگینه9.3 کیلو اصلا نمیشه تکونش داد و داخلشم عین کیس های عهد قجر رنگش سفید کم رنگه و مرتب نیست. حالا میخواستم یه کیس بگیرم دقیقا عین این دوستمون اصلا نمیدونم بگیرم یا نه ارزش داره Z4 یا X3 وایپر بگیرم. با این حساب که میگین Z4 اینقدر شیشه اش تیرست داخلش معلوم نیست. Dukase هم در موردش خنکیش نسبت به مال خودم شک دارم و پنل جلوش سخت باز میشه و فیلتری نیست که بشه در آورد جای سه تا هارد 3.5 هم نداره جون من سه تا هارد دارم. کولر مستر و مارک های دیگه هم که خیلی گرونن... خلاصه بدجور گیر کردم عوض کنم یا با همین مال خودم بسازم. خواهشا راهنمایی کنید.

سلام

من یه مورد همین ولی پرو نیست رو 8 ساله دارم تایوانی اصله و کیفیت و استحکامشون خیلی بالا بوده کیس های سری جدید گرین از این نظر درمقابلشون اسباب بازی و اشی مشی به حساب میان !

واقعا کیسهای خیلی خوبی بودن ولی خب کمی قدیمی شدن وزنشون زیاده و یه امکاناتی رو هم ندارن 

ولی اون بستهای. ضامنی برا اسلات گرافیک و... پی سی آی شون. عالین و رو کیسهای دیگه من ندیدم 

درب بغلشونم میشه بدید شیشه بندازن

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/14, 22:02:10، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

تفاوت فاحشی ندارن.

درب کامل شفاف z4 هست که اونم ان قد تیرس که هیچی نمیبینی. فن های روش هم بیشتر جنبه زیبایی دارن.

در کل اگر نظر من رو میخای این تغییر رو انجام نده. هزینه رو بزار چیز دیگه بخر به سیستم اضافه کن.

موفق باشید.

یعنی سرعت دور فن هاش خیلیکمه و فن های بی کیفیتی روش نصبه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، USER1 گفته است :

یعنی سرعت دور فن هاش خیلیکمه و فن های بی کیفیتی روش نصبه؟

عزیز فن هاش کلا به صدا نمیفتن! این ویژگی خیلی  خوبی هست.

کیفیتش هم خوب هست در برابر قیمت.

فقط بحثی که هست پرفرمنس پایینی داره. یعنی شما باید ببینی هدفت از نصب فن چیه؟!

اگر میخای زیبا باشه و یه نسیمی داخل کیس نوازش بشه کاملا کافیه.

ولی اگر میخای مین خنک بشه و فضای داخل کیس کاملا تهویه داشته باشه روشون حساب نکن.

البته شما 220 تومن میدی یه کیس خوب با درب شیشه ای میگیری با 5 فن که فقط فن هاش رو میتونی بالای 80 تومن بفروشی. به نظرم ارزندس.

لینک به دیدگاه

z7 چطوره؟

سایتی رو میشناسید که پرفرمنس فن ها و سیستم تهویه کیس ها رو تا حدودی مقایسه کرده باشه؟

کولر مستر واقعلا نسبت به قیمتی که دارند میرزه یا کمی قیمتش بالاست؟

لینک به دیدگاه

دادا من z2+hero دارم و کاملا راضیم!شما اگه قطعات حرفه ای نداری لازم نیس واسه کیس زیاد خرج کنی.

ولی ولی ولی کیس z2+ یه بدی داره!! ک دوستمون بهش اشاره کرد.فن هاش فقط جنبه تزئینی داره (34 cfm) من ک تمام فن هاشو عوض کردم و جت فلو خریدم.فوق العاده فن های جت فلو پر سر و صدان 

خلاصه دوست من نظر من روی z2+hero  هستش چون هم فضای بیشتری داره هم پلکسی شفاف داره

سوال دیگه ای داشتی من در خدمتم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دادا من z2+hero دارم و کاملا راضیم!شما اگه قطعات حرفه ای نداری لازم نیس واسه کیس زیاد خرج کنی.

ولی ولی ولی کیس z2+ یه بدی داره!! ک دوستمون بهش اشاره کرد.فن هاش فقط جنبه تزئینی داره (34 cfm) من ک تمام فن هاشو عوض کردم و جت فلو خریدم.فوق العاده فن های جت فلو پر سر و صدان 

خلاصه دوست من نظر من روی z2+hero  هستش چون هم فضای بیشتری داره هم پلکسی شفاف داره

سوال دیگه ای داشتی من در خدمتم

کیس و مانیتور حدود 4 تومن. بعضی از قطعات رو در نظر گرفتم اما قصد دارم اوایل برج 4 بخرم. کیس رو  موندم چی بخرم

از نزدیک ندیدم اما از توی سایت ها از گرین خوشم میاد و حالم از کیس های جدید مستر و سایر برند ها بهم میخوره

شاید با دیدن از نزدیک نظرم عوض بشه!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، USER1 گفته است :

کیس و مانیتور حدود 4 تومن. بعضی از قطعات رو در نظر گرفتم اما قصد دارم اوایل برج 4 بخرم. کیس رو  موندم چی بخرم

از نزدیک ندیدم اما از توی سایت ها از گرین خوشم میاد و حالم از کیس های جدید مستر و سایر برند ها بهم میخوره

شاید با دیدن از نزدیک نظرم عوض بشه!!

دقیقا مث خود من.وقتی از نزدیک دیدم واقعا خوشم اومد از z2+ 

خیلی بزرگ تر از اونیه ک تو عکس میبینی

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، USER1 گفته است :

z7 چطوره؟

سایتی رو میشناسید که پرفرمنس فن ها و سیستم تهویه کیس ها رو تا حدودی مقایسه کرده باشه؟

کولر مستر واقعلا نسبت به قیمتی که دارند میرزه یا کمی قیمتش بالاست؟

z7 رو نداشتم و نمیتونم دربارش نظری بدم.

فن های گرین رو که خیر ولی بقیه رو سرچ بزنید ریویو ازشون هست تو نت.

ولی من خودم این فن ها و کولرمستر و دیپ کول و نسل قبل همین گرین رو داشتم و کنار هم مقایسه کردم.

این فن های گرین به خاطر دور کم صدای کمی هم دارن. که مزیتی بزرگی هست. زیباییشون هم از همه بیشتره.

کولرمستر کاملا سرتر هست ولی خب تو این بازیه قیمتی قرار نمیگیره. البته نمیدونم چه مدلیش مد نظرتونه.

z2+ هم که دوستمون گفتن رو برای برادرم خریدم و توش اسمبل انجام دادم. بین این دو کیس اگر بتونید با تیرگی درب z4 کنار بیاید بهتر هست. فضای بیشتری بهتون میده.

میشه بقیه قطعات رو بفرمایید؟

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، I M A N گفته است :

درب بغل Z4 را می توانید با 25 تومان پلکسی شفاف کنین که به نظر من ارزشش رو داره ./

البته من با یه شیشه دودی عوض کردم( دیگه نه در حد فابریک خودش تاریک)

photo_2017-05-13_18-01-24.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

z7 رو نداشتم و نمیتونم دربارش نظری بدم.

فن های گرین رو که خیر ولی بقیه رو سرچ بزنید ریویو ازشون هست تو نت.

ولی من خودم این فن ها و کولرمستر و دیپ کول و نسل قبل همین گرین رو داشتم و کنار هم مقایسه کردم.

این فن های گرین به خاطر دور کم صدای کمی هم دارن. که مزیتی بزرگی هست. زیباییشون هم از همه بیشتره.

کولرمستر کاملا سرتر هست ولی خب تو این بازیه قیمتی قرار نمیگیره. البته نمیدونم چه مدلیش مد نظرتونه.

z2+ هم که دوستمون گفتن رو برای برادرم خریدم و توش اسمبل انجام دادم. بین این دو کیس اگر بتونید با تیرگی درب z4 کنار بیاید بهتر هست. فضای بیشتری بهتون میده.

میشه بقیه قطعات رو بفرمایید؟

7700 - 7600

z270 rog

LG 29 utlra

16 gskil

500w corsir

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، USER1 گفته است :

7700 - 7600

z270 rog

LG 29 utlra

16 gskil

500w corsir

خب اینجا میرسیم به این قضیه که زیبایی برای شما مهمه؟

جای کیس کجاس؟ بالای یا پایین؟
اورکلاک میکنید؟
کولر واتر هست یا ایر؟
در کل همون z4 خوبه برای هزینه کم.

اگر به زیبایی و کولینگ اهمیت میدید و مقداری پول اضافی دارید mastercase pro5کولرمستر عالیه من که بی نهایت راضیم. ولی خب گرونه و اینکه قطعاتتون باید زیبا باشن تا در کنار هم ست زیبایی رو خلق کنن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

خب اینجا میرسیم به این قضیه که زیبایی برای شما مهمه؟

جای کیس کجاس؟ بالای یا پایین؟
اورکلاک میکنید؟
کولر واتر هست یا ایر؟
در کل همون z4 خوبه برای هزینه کم.

اگر به زیبایی و کولینگ اهمیت میدید و مقداری پول اضافی دارید mastercase pro5کولرمستر عالیه من که بی نهایت راضیم. ولی خب گرونه و اینکه قطعاتتون باید زیبا باشن تا در کنار هم ست زیبایی رو خلق کنن.

زیبایی که مهم هست اما نه اون قدر که خیلی مهم باشه. مثل خرید خودرو که بعضی ها فقط به خاطر سیستم صوتیش میخرند نیست

عموما بالامیذارم آخه پایین هواش کمی خفس

اصلا و به هیچ وجه اورکلاک نمیخوام بکنم

با توجه به بودجه ای که دارم الان میخوام همون استوک روش باشه و بعد از یک الی دو سال یه دونه خوبش رو بگیرم اون موقه مسلما واتر میگیرم

لینک به دیدگاه

خوشبختانه و یا متاسفانه از ظاهر سه مدل زیر اصلا خوشم نمیاد (البته از نزدیک هیچ کدوم رو ندیدما)

http://lioncomputer.ir/product/8940/کیس+کولر+مستر+CM+690+III/#prettyPhoto

http://lioncomputer.ir/product/6154/کیس+کولر+مستر+MasterCase+5/#prettyPhoto

و همچنین مدل پرو

اما اط ظاهر این خوشم اومده

http://lioncomputer.ir/product/6142/کیس+کولر+مستر+CM+Strom+Scout+2/#prettyPhoto

و همچنین z7 و x8

نقد و بررسی کنید لطفا

ویرایش شده توسط USER1
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، USER1 گفته است :

زیبایی که مهم هست اما نه اون قدر که خیلی مهم باشه. مثل خرید خودرو که بعضی ها فقط به خاطر سیستم صوتیش میخرند نیست

عموما بالامیذارم آخه پایین هواش کمی خفس

اصلا و به هیچ وجه اورکلاک نمیخوام بکنم

با توجه به بودجه ای که دارم الان میخوام همون استوک روش باشه و بعد از یک الی دو سال یه دونه خوبش رو بگیرم اون موقه مسلما واتر میگیرم

پس دوست من همون x4 رو بخرید به مرور کم کم خرجش کنید و بهترش کنید شیشه شفاف بزارید فن ها رو عوض کنید و ....

بنده خودم کولرمستر مسترکیس پرو5 دارم و برادرم z2+ و دوستم z4 . طبیعتا کولرمستر از اون دوتا بهتر هست ولی قیمتش اندازه 4تای اوناس! ولی بین اون دو مدل من امروز بخام خرید کنم مطمعنا z4 میخرم. چون جاش بیشتره و اسمبل داخلش بهتر از z2 بود.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

پس دوست من همون x4 رو بخرید به مرور کم کم خرجش کنید و بهترش کنید شیشه شفاف بزارید فن ها رو عوض کنید و ....

بنده خودم کولرمستر مسترکیس پرو5 دارم و برادرم z2+ و دوستم z4 . طبیعتا کولرمستر از اون دوتا بهتر هست ولی قیمتش اندازه 4تای اوناس! ولی بین اون دو مدل من امروز بخام خرید کنم مطمعنا z4 میخرم. چون جاش بیشتره و اسمبل داخلش بهتر از z2 بود.

موفق و پیروز باشید.

http://lioncomputer.ir/product/6142/کیس+کولر+مستر+CM+Strom+Scout+2/#prettyPhoto

خیلی بهتر از x8 و z7 هستش؟

لینک به دیدگاه

منم بهت همون Z4 رو پیشنهاد میدم میتونی فن‌هاش رو مثلا با ترمالتیک رینگ عوض کنی دربش رو هم شیشه ...

https://www.amazon.com/Thermaltake-Riing-120mm-Adjustable-Radiator/dp/B014QW98SC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1495075101&sr=8-1&keywords=thermaltake+riing

این دو تا رو هم ببین

http://lioncomputer.ir/product/10656/کیس+کولر+مستر+MasterBox+5t/

http://lioncomputer.ir/product/6155/کیس+کولر+مستر+MasterCase+Pro+5/

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...