رفتن به مطلب

مشکل هنگ زئون 771 روی 775 (حل شد)

tsd137
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان: xeon e5430 گرفتم چند عدد دوستان!!

یک مادربورد ecs g41t-m16 دارم .ddr3 هم هست 775 وقتی زئون میزنم روش تصویر میده بالا میاد ولی اول ویندوز اونجایی که انیمیشن پنجره داره لود میکنه هنگ میکنه! همونجا میمونه!!!   ولی روی safe mode راحت و سریع میاد بالا   

-----------------------------

2 تا از 3 تا سی پی یو رو تست کردم همینجوری بود مشکل کجاست؟ بایوس رو هم آپدیت کردم مشکل حل نشد!!!!!

----------------------------------------

گفتم ویندوز نصب کنم درست میشه ولی متاسفانه با زئون تو نصب ویندوز چه 7x64 و چه xp هنگ میکنه ولی سی پی یو تک هسته خودم رو میزنم ویندوز میاد بالا.اگر مقدوره راهنمایی کنید: تشکر

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

2 تا از 3 تا cpu رو تست کردید جواب نداد ..cpu سوم هم تست کنید شاید بردتون با این cpu مشکل داره ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز ، لینک از بردتون قرار میدین ؟؟؟؟

احتمال زیاد طبق گفته دوستمون سی پی یو با برد مچ نیست . .

ممنون . .

لینک به دیدگاه

دوستان من این مشکل رو حل کردم و عکسش رو میزارم برای بچه هایی که احیانا با این مشکل روبرو میشن تا انشا الله حل بشه!

Enhanced halt c1e باید disable باشه. البته برای ecs

ممنون مشکل حل شد عکسش رو گذاشتم

11.jpg

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است :

2 تا از 3 تا cpu رو تست کردید جواب نداد ..cpu سوم هم تست کنید شاید بردتون با این cpu مشکل داره ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، m4n0 گفته است :

درود دوست عزیز ، لینک از بردتون قرار میدین ؟؟؟؟

احتمال زیاد طبق گفته دوستمون سی پی یو با برد مچ نیست . .

ممنون . .

بنده حتی میکرو کد مربوط به cpuid بایوس رو هم mod کردم ولی مشکل پابرجا بود تا اینکه رسیدم به گزینه های آزمایش و خطای بایوس  و حل شد عکسش رو هم گذاشتم .تشکر.

لینک به دیدگاه

عجیبه ، اون گذینه ها مربوط به مدیریت منابع پردازنده بصورت مصرف پایین هست ، احتمالا مشکل از مادربرد هست .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، spear گفته است :

عجیبه ، اون گذینه ها مربوط به مدیریت منابع پردازنده بصورت مصرف پایین هست ، احتمالا مشکل از مادربرد هست .

دقیقا وقتی اونو فعال میکنم دوباره توی لوگوی لود ویندوز میهنگه و اول نصب هر ویندوزی هم هنگ میکنه ولی وقتی DISABLE میشه همه چیز اوکی میشه خودم هم نمیدونم چطو شد ولی این مادربورد اصلا حرفه ای نیست :!!!

گزینه های بایوس محدوده ولی DDR3 هست الانم سرعتش توپ شد 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...