رفتن به مطلب

نحوه نصب ODD بر روی کیس Green Z+ grand white

Recommended Posts

سلام خدمت اساتید

من به تازگی کیس Green Z+ grand white خریدم! طبق یک برگه راهنمایی که همراهش بود تونستم همه موارد اوکی کنم به جز ODD!!

میدونم اگر ODD نصب کنم دیگه نمیشه از واتر کولر 240 استفاده کرد ولی من بیشتر به ODD نیاز دارم تا واتر 240...

الان در طریقه نصبش مشکل دارم، کاور جلویی که خارج میکنم، روی بدنه کیس محافظ فلزی داره که هرکاری میکنم در نمیاد!

نمیدونم باید ببرمش بشکنمش...کسی از دوستان روی این کیس اسمبل با ODD انجام داده؟

توی دفترچه تصاویر سیاه سفید اصن نمیشه فهمید چکار کردن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
اگر محافظ فلزی مثل عکس زیر هست
باید جدا کنید

IMG_20170505_135524.thumb.jpg.586189eb8c3677928ae9764ef35d6ccc.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
اگر محافظ فلزی مثل عکس زیر هست
باید جدا کنید

والله دقیقا مثل این نیست، یکجوریه انگار یکسره هست! هرچی فشار میارم جدا نمیشه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

عکس بزارید ببینیم چجوریه
از این گرین هر چی بر میاد شاید مجبور بشید از مینی فرز برای باز کردنش استفاده کنید :D

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

عکس بزارید ببینیم چجوریه
از این گرین هر چی بر میاد شاید مجبور بشید از مینی فرز برای باز کردنش استفاده کنید :D

این عکس خدمت اساتید

والله توی راهنمای خودش فقط نوسته در بیارید ولی عکسش سیاه و سفیده اصلا معلوم نیست متاسفانهzvhb_76.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا تو این عکس که چیزی نمیبینم

از جلوی کیس مثل من عکس بزارید
دوستان دیگه اگر این کیس رو اسمبل کردن بیان راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

اون پیچ ها رو باز کردم، ولی اصن کاری به اون پنل محافظ ندارن...

نما از جلو در کیس من:

rw5l_78.png

این عکس از این تاپیک گرفتم:

چرا در این کیس دو تیکه جدا هستند ولی در کیس من به هم چسبیده اند؟؟؟

@Uranium و @manian

شما که این کیس اسمبل کردید امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟

photo_2017-03-11_13-47-52.jpg.3930e029a5bcb089a67bdf26df331057.jpg

ویرایش شده توسط shadowfax
لینک به دیدگاه

سلام. دوست من پنل odd جلو کیس رو در بیار. یه دستت رو از داخل کیس و یه دستت رو از جلوی کیس به این پنل فلزی بگیر. با انگشت هر دو دستت به جا های مختلفش فشار بیار تا ببینی کجای این پنل ازادی داری . با همون ازادی رو ، مرتب پنل فلزی رو تکون بده تا اون تیکه فلزی که از برش پنل مونده جدا بشه

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

سلام. دوست من پنل odd جلو کیس رو در بیار. یه دستت رو از داخل کیس و یه دستت رو از جلوی کیس به این پنل فلزی بگیر. با انگشت هر دو دستت به جا های مختلفش فشار بیار تا ببینی کجای این پنل ازادی داری . با همون ازادی رو ، مرتب پنل فلزی رو تکون بده تا اون تیکه فلزی که از برش پنل مونده جدا بشه

متاسفانه هرچی فشار میارم انگار این محافظ های ODD برخلاف عکسی که از کیس یکی دیگه از دوستان گذاشتم کاملا به هم چسبیدن و جدا نیستن!

هم از بالا، هم از وسط هم از پایین چسبیدن در حالی که در عکس کیس دوستمون کاملا مشخصه که یک فاصله بینشون هست که با یک فشار جدا بشن...

یعنی از صبح همه چی نصب کردم الان 5 ساعته درگیر نصب یک ODD هستم...

بعد جالبه در جلوی کیس محل نصب دوتا فن 120 داره ولی وقتی درب جلویی کیس ببندی هیچ راهی برای مکش هوا به درون کیس نداره...

کیس قبلیم Eagle+ green بود و با این که خیلی قدیمی تر از این هست، خیلی بهتر طراحی شده! متاسفانه با خرید این کیس z+ grand پولمو دور ریختم...

ویرایش شده توسط shadowfax
لینک به دیدگاه

احتمالا اون قسمت اصلا برش نخورده داخل عکس ها اینطور معلوم میشه.از جلوی کیس هم یه عکس بذاری بهتره.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

احتمالا اون قسمت اصلا برش نخورده داخل عکس ها اینطور معلوم میشه.از جلوی کیس هم یه عکس بذاری بهتره.

در پست 8 از جلو هم گذاشتم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز متاسفانه همونطور که دوست عزیزمون هم اشاره کردند به نظر میاد برش نخرده ! که مشکل کارخونست . چون مدلهای مشابه برش داره .

گارنتی گرین فکر کنم باید پاسخ بدن .

احتمال دوم هم غرق شدن برش در رنگ هست که با فشارهایی که شما میگید دادم باید میشکستند !

پس یا با گارانتی تماس بگیرید (یا عوامل سایت) یا زحمت بکشید ببرید یجا تمیز براتون درارن .

قبل این کارا همه جاشو چک کنید مجدد ببینید قسمت جداشونده ی دیگری هست یا نه .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، BEHNAM F.A.P گفته است :

سلام دوست عزیز متاسفانه همونطور که دوست عزیزمون هم اشاره کردند به نظر میاد برش نخرده ! که مشکل کارخونست . چون مدلهای مشابه برش داره .

گارنتی گرین فکر کنم باید پاسخ بدن .

احتمال دوم هم غرق شدن برش در رنگ هست که با فشارهایی که شما میگید دادم باید میشکستند !

پس یا با گارانتی تماس بگیرید (یا عوامل سایت) یا زحمت بکشید ببرید یجا تمیز براتون درارن .

قبل این کارا همه جاشو چک کنید مجدد ببینید قسمت جداشونده ی دیگری هست یا نه .

بله متاسفانه ظاهرا همین هست چون تا الان توی هیچ کیس همچین مشکلی نداشتم...

دیگه تا جایی که میشد فشار آوردم جدا نمیشه، بیشتر از اون فشار بیارم  فکر کنم بشکنه!

گارانتی گرین که متاسفانه عملا هیچ کاربردی نداره...منم شهرستانم واسه یک کیس 140 تومن فکر کنم باید نصف قیمتش برای ارسال به گارانتی هزینه کنم!

از دیجی کالا گرفتم کیس و هنوز در مهلت تست 7 روزه هست...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، shadowfax گفته است :

بله متاسفانه ظاهرا همین هست چون تا الان توی هیچ کیس همچین مشکلی نداشتم...

دیگه تا جایی که میشد فشار آوردم جدا نمیشه، بیشتر از اون فشار بیارم  فکر کنم بشکنه!

گارانتی گرین که متاسفانه عملا هیچ کاربردی نداره...منم شهرستانم واسه یک کیس 140 تومن فکر کنم باید نصف قیمتش برای ارسال به گارانتی هزینه کنم!

از دیجی کالا گرفتم کیس و هنوز در مهلت تست 7 روزه هست...

نگران فرم داخلیش نباش دوست من فقط از روی عکسهای دیگه که سالمن مال خودت رو ماژیک بزن بعد قطعات پلاستیکی کیس رو که خطر سوختگی داره جدا کن و جاهای رنگی بیرون کیس هم که پرخطره موقع برش بپوشون .ببر بیرون با فرز قشنگ با حوصله برش بدن . اگرم خیلی حساس بودی ده تا پیس اسپری سفید جای برش رو میپوشونه ^_^

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

در پست 8 از جلو هم گذاشتم دوست عزیز

دوست عزیز این پنل  ها اونقدر سفت و محکم نیستند با یک فشار جزیی به سمت داخل یا خارج جدا میشن .بپرسید از اون سایت ببینید ایا هزینه ارسال دوباره رو قبول میکنن یا نه .

دوست عزیز اشاره کردند بهتره با مینی فرز انجام بشه اسیب کمتر هست و به نظر من دقیق تر در میاد.

در این تاپیک هم  عکس و جزییات  حتما قرار بدید.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

دوست عزیز این پنل  ها اونقدر سفت و محکم نیستند با یک فشار جزی به سمت داخل یا خارج جدا میشن .بپرسید از اون سایت ببینید ایا هزینه ارسال دوباره رو قبول میکنن یا نه .

دوست عزیز اشاره کردند بهتره با مینی فرز انجام بشه اسیب کمتر هست و به نظر من دقیق تر در میاد.

در این تاپیک هم  عکس و جزییات  حتما قرار بدید.

در حالت عادی بله منم انتظار داشتم با یک فشار جزیی در بیاد ولی ظاهرا این دوتا محافظ علاوه بر اینکه به هم چسبیدن با فسمت های بالایی و پایینی بدنه کیس هم چسبیدن!

کلی فشار آورم حتی یک ذره هم جدا نشدن که با فشار بیشتر کامل در بیاد...

نمیدونم چطور چیز به این مشخصی از کنترل کیفیت این شرکت رد میشه و میرسه دست مشتری...وسیله به این بزرگی که نمیشه هی جابجاش کرد!!!

من کلا بیخیال نصب ODD روی این کیس شدم و در اولین فرصت با هزینه بیشتر از یک برند معتبر و قابل اطمینان خرید میکنم!

اینم از محصول ایرانی که از صبح تا شب باید واسه نصب یک ODD روش وقت بذاری...

ممنون از همه دوستان بخاطر وقتی که گذاشتید!

لینک به دیدگاه

درود

درباره ی این مشکل اطلاعی ندارم و برای حل مشکل دوستان گرینی حاضر در انجمن جناب آذین و جناب شعبانی رو دعوت می کنم،

@Poorya_Lion

@OverExtreme

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
با توجه به راهنمایی دوستان
همونطور که در پست های قبلی خودم خدمتتون گفتم
استفاده از مینی فرز بهترین راه کار هست
جدیداً کیس های گرین رو مثل عکس پایین می بینم
IMAGE634923006478941297.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

این عکس خدمت اساتید

والله توی راهنمای خودش فقط نوسته در بیارید ولی عکسش سیاه و سفیده اصلا معلوم نیست متاسفانهzvhb_76.png

درود

ظاهرا قالب نخورده  خب اون کافر ها هم از ما ایرانیها یاد می گیرن که بزن برویی کار کنن با دیجی کاال صحبت کن مرجوع کن بهترین و راحت ترین راه 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

برای نصب ODD طبق مراحل زیر اقدام کنید:

1- ابتدا پنل جلو کیس رو بازکنید، (نیاز به باز کردن پیچ ها نیست فقط با یک دست کیس رو نگه دارید و با دست دیگر پنل جلو کیس رو به سمت بیرون(خودتان بکشید)

2-همینطور که در تصویر مشاهده می کنید کاور فلزی محفظه ODD برای استحکام بیشتر(جهت پایداری و جلوگیری از لرزش رادیاتور واترکولینگ) از چندنقطه به بدنه کیس متصل شده که برای جدا نمودنش با حرکت دادن پوشش فلزی به سمت بالا و پایین - طرفین و کمی فشار  جدا میشه اگر براتون سخته از سیم چین برای جدا کردن محل اتصال استفاده کنید. 

3- پس از آن پنل جلوی کیس را در جای خود نصب کنید و درایو ODD خود را پس از منطبق نمودن با پنل کیس در جای خود پیچ کنید.

photo_2017-05-06_10-52-38.jpg

photo_2017-05-06_10-52-46.jpg

photo_2017-05-06_11-16-59.jpg

photo_2017-05-06_10-59-01.jpg

photo_2017-05-06_11-17-16.jpg

لینک به دیدگاه

OverExtreme@

همان طور که از اولین عکسی که زحمت کشیدید گذاشتید هم پیداست، به جز در محل های اتصال پیش بینی شده، دو محافظ در جاهای دیگه به بدنه کیس متصل نیستند!

ولی در کیس من همانطور که در تصویر پایین میبینین اینطور نیست و دوتا محافظ به جز در بغل در بالا و پایین و وسط به بدنه کیس چسبیدند! تا جایی که میشد فشار آوردم کوچکترین اثری نداشت....تکون نخوردند!

rw5l_78.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

همان طور که از اولین عکسی که زحمت کشیدید گذاشتید هم پیداست، به جز در محل های اتصال پیش بینی شده، دو محافظ در جاهای دیگه به بدنه کیس متصل نیستند!

ولی در کیس من همانطور که در تصویر پایین میبینین اینطور نیست و دوتا محافظ به جز در بغل در بالا و پایین و وسط به بدنه کیس چسبیدند! تا جایی که میشد فشار آوردم کوچکترین اثری نداشت....تکون نخوردند!

صحبتای نمایندگی!

دارید ایراد الکی میگیرید. شما باید در حد 150 تومن از کیستون توقع داشته باشید.

کاملا تابلو هست طبق عکس ها که مشکل داره بدنه کیس و اون قسمت چسبیده. ولی در حد 150 تومن خوبه دیگه!!:D (استناد مملکت دارای ما وقتی کاری اینجوری میشه)

هفته پیش طرف 48 تومن ماشین ایرانی خریده بود اورد پیش ما لاستیک هاش تاریخ گذشته بود و دیسک و صفحه صاف روش انداخته بودن! میل سوپاپش تاب داشت! هربار کیلومتر رو میدیدم فک میکردم طرف خودش رفته 0 کرده! نمیشه که اینجوری!!!!!!! هنوز داریم رو ماشینه کار میکنیم بلکه بتونه لقب ماشین 0 رو یدک بکشه نشده! طرفم رفته گارانتی بهش گفتن ماشین خارجی نخریدی که! ماشین ایرانی همینه!

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

ببینید دوست من دیگه دارید ایراد الکی میگیرید.

شما باید در حد 150 تومن از کیستون توقع داشته باشید.

کاملا تابلو هست طبق عکس ها که مشکل داره بدنه کیس و اون قسمت چسبیده. ولی در حد 150 تومن خوب هست.

حالا اینکه 150 هزار تومنه هفته پیش طرف 48 تومن ماشین ایرانی خریده بود اورد پیش ما لاستیک هاش تاریخ گذشته بود و دیسک و صفحه صاف روش انداخته بودن! میل سوپاپش تاب داشت! هربار کیلومتر رو میدیدم فک میکردم طرف خودش رفته 0 کرده! نمیشه که اینجوری!!!!!!! هنوز داریم رو ماشینه کار میکنیم بلکه بتونه لقب ماشین 0 رو یدک بکشه نشده!

جانم؟؟؟؟؟؟؟؟ کیس 1000 تومنی هم که باشه باید امکاناتش با چیزی که توی دفترچه راهنما هست بخوره! وقتی نوشتن به صراحت که امکان نصب ODD یعنی امکان نصب ODD!

نصب یک DVDRW دیگه جز ابتدایی ترین امکانات یک کیس هست، کیس های 50 تومنی هم همچین مشکلی ندارند!

لطفا اگر اطلاعاتی برای راهنمایی ندارید، پست اسپم در تاپیک ندید!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، shadowfax گفته است :

جانم؟؟؟؟؟؟؟؟ کیس 1000 تومنی هم که باشه باید امکاناتش با چیزی که توی دفترچه راهنما هست بخوره! وقتی نوشتن به صراحت که امکان نصب ODD یعنی امکان نصب ODD!

نصب یک DVDRW دیگه جز ابتدایی ترین امکانات یک کیس هست، کیس های 50 تومنی هم همچین مشکلی ندارند!

لطفا اگر اطلاعاتی برای راهنمایی ندارید، پست اسپم در تاپیک ندید!

خب منم همینو گفتم دیگه. مگه مناظرات دوستان رو نگاه نمیکنی؟ طرف میگه چرا فلان جا فلان کار نشده؟ میگه هزینش 10 میلیارد بوده ولی ما 5 تومن هزینه کردیم. با 5 تومن از این بهتر نمیشه دیگه!

یا مثلا میگن مسکن مهر دادید دست مردم زیر 4 سال خراب شده خونه ها! طرف میگه خونه 400 میلیونی رو خریدی 200 تومن از این بهتر نمیشه!
اینم همونه دیگه.

بله منم میدونم این کیس چه مشخصاتی داره. اگر مویی رو سرتون باشه اندازه تارهای موی شما کیس اسمبل کردم.

خاستم با زبون بی زبونی مسخره کنم گرین رو.
منفی هم دادی؟؟!!
خیلی باحالی.?

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...