رفتن به مطلب

چند وقتیه نظارت در فروم کم شده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

میرم سراغ اصل مطلب?

راستش چند وقتیه که نظارت تو فروم کم شده. خیلی از قوانین خرید فروش رعایت نمیشه.

برخی از کاربران چنتا اکانت دارن و جلو ی فعالیتشون گرفته نمیشه.

خیلی از قوانین خرید و فروش مثل تصویر با نام کاربری و .... رعایت نمیشه. 

یا قوانین دیگه مثل زدن تاپیک های گوناگون بجای زدن در قصمت معامله چند قطعه با هم

البته مدیران جلو ی برخی از این موارد رو میگیرن ولی کافی نیست و خیلی از new user ها به قوانین فروم و معامله هیج توجهی نمیکنن. 

خواهش میکنم یکم نظارت رو بیشتر کنین یا حد اقل کسی که سابقه خوبی در فروم داره رو در کنار بقیه ناظر ها بزارین که این وضع پیش نیاد.

حالا من نمخوام تاپیک هایی از این قبیل رو نام ببرم.

به نظرم یه فکری برای کسانی که تازه عضو میشن بکنین که وقتی ثبت نام میکنن تاکید بیشتری بر رعایت قوانین فروم و معامله بشه. 

یه صحبتی هم راجب قوانین معامله دارم.

به نظرم یه سری از قوانین جاشون خالیه. 

مثلا این که وقتی یه تاپیک فروش زده میشه و کسی میگه خریدارم مخصوصا مزایده فروشنده میگه پیشنهاد بالا تر داده شده ولی تو تاپیک نبوده. به نظرم یه قانونی شبیه این که اولویت پیشنهاد  های داخل تاپیک مخصوصا مزایده بزارین که حق بقیه ضایع نشه. فکر میکنم این قانون وجودش لازمه.

و این که قیمتی که بعضیا میزارن فیکسه ولی وقتی میبینن خریدار زیاده یا قیمت رو میبرن بالا یا به صورت مزایده فروخته میشه که واقعا هم زشته هم حق بقیه ضایع میشه. حالا پاین اوردن قیمت خوبه ولی اون دو مورد واقعا زشته.

به نظرم این دو تا مورد اگه جزو قوانین بشن میتونن یه گام موثر در خرید و فروش بهتر باشن.

ببخشید نمیخواستم همچین تاپیکی ایجاد بشه ولی بعضی وقتا انتقاد میتونه سازنده باشه.

باز هم از همه معضرت میخوام بابت این صحبتا.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

درود

تاپیکهای مشابه هم زده شده و نمی دونم چقدر اثر داشته. فعلا بهتره هر جا تخلفی می بینی گزارش کنی.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، eddy گفته است :

من حاضرم داوطلب بشم ناظرم كنيد...?

اره منم میخوام مدیر ارشد بشم ?

منم داوطلبم برا ناظر :)))

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...