رفتن به مطلب

خریدار گرافیک تا یک میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خریدار کارت گرافیک  :

برند :  ام اس آی  - ایسوس

مدل :

به هیچ عنوان تعمیری نباشه 

ترجیحا گارانتی دار

لطفا مدل با قیمت پیشنهادیتون را پ خ کنید 

ویرایش شده توسط ali61karimi
لینک به دیدگاه

سلام مگه 970 مشکل مموری نداشت ؟ 3.5 گیگ هستش

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . بنده گرافیک 970 گیگا مدل G1 دارم تمیز و مرتب بدون تعمیری همراه با گارانتی . قیمت مد نظر هم ۸۸۰ تا ۹۰۰ هست . اگه خواستید پیام بدید . 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

سلام . دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم ؟

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

البته 4 گیگ هست اما 0.5 گیگش با سرعت پاینه 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ali61karimi گفته است :

سلام . دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم ؟

مشکل تمام 970 ها این که 3.5 گیگ هستند نه 4 گیگ 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

البته 4 گیگ هست اما 0.5 گیگش با سرعت پاینه 

سری ۹۷۰ کلا  اینجوری هستش یا مدل های دیگه هم اینطورین ؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ali61karimi گفته است :

سری ۹۷۰ کلا  اینجوری هستش یا مدل های دیگه هم اینطورین ؟

970 ....

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اخرین معامله که من دیدم ۸۸۰ تومن بود .. ماله اقای بهاور . 

لینک به دیدگاه

من خودم یک مدت دنبال ۹۷۰ هستم ... مشکل ملت ما اینه که علاقه عجیبی دارن به پرتاب قیمت  و یا شاید متوهم هستند ... مخصوصا دوستانی که کارتای بالا دارن گویا باورشون نمیشه ارزش خرید کارت میاد پایین ... وقتی لیون ۴۷۰ استریکس رو ۸۵۹ ویژه میکنه و نرم قیمتش رو ۹۱۰ هستش و سری ۵۰۰ هم تو راهه خوب مشخصه ۹۷۰ با گارانتی بیشتر از ۸۰۰ تومن ارزش خرید نداره ...

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، arch3n گفته است :

من خودم یک مدت دنبال ۹۷۰ هستم ... مشکل ملت ما اینه که علاقه عجیبی دارن به پرتاب قیمت  و یا شاید متوهم هستند ... مخصوصا دوستانی که کارتای بالا دارن گویا باورشون نمیشه ارزش خرید کارت میاد پایین ... وقتی لیون ۴۷۰ استریکس رو ۸۵۹ ویژه میکنه و نرم قیمتش رو ۹۱۰ هستش و سری ۵۰۰ هم تو راهه خوب مشخصه ۹۷۰ با گارانتی بیشتر از ۸۰۰ تومن ارزش خرید نداره ...

خدا بیامرزه پدر و مادرتو! حرفت حقه!

نمیدونم چه فکری میکنن ملت یه قیمتی میدن که فرقی نداره با نو! بعضی وقتا بیشتر! (منظورم منحصرا 970 نیست)

احتمالا یه چیز دیگه میخوان بخرن، میبینن چقدر پول لازم دارن، جنساشون رو به مقدار نیاز مالیشون قیمت گذاری میکنن!¬¬

لینک به دیدگاه

970 g1 موجوده 830تومن--۹۷۰ زوتک دو فن مینی ۷۳۰ تومن---09364795399 تلگرام 

لینک به دیدگاه

asus strix 970 تقدیم میکنم 850. گیگا کارت خوبیه ولی ایسوس هم خوشگلتره و هم کیفیت بالاتری نسبت به گیگا داره. بنظرم 20 بیشتر برا ایسوس ارزش داره

ویرایش شده توسط amin1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin1 گفته است :

asus strix 970 تقدیم میکنم 850. گیگا کارت خوبیه ولی ایسوس هم خوشگلتره و هم کیفیت بالاتری نسبت به گیگا داره. بنظرم 20 بیشتر برا ایسوس ارزش داره

چه مدت کارکرده ؟

گارانتیش  چقدر مونده ؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ali61karimi گفته است :

چه مدت کارکرده ؟

گارانتیش  چقدر مونده ؟

من اینو از آمازون ایتالیا خریدم کارت وارداتیه ولی سالم سالمه مهلت تستم داره

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/20, 02:08:32، arch3n گفته است :

یه سوال از شما دارم --به نظرتون این کارت 470 که گفتین 859 تومن بوده از 970 قویتره؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

یه سوال از شما دارم --به نظرتون این کارت 470 که گفتین 859 تومن بوده از 970 قویتره؟؟؟

سلام. 470 هم رده ی 970 هست. بستگی به بازی که برا nvidia یا amd بهینه باشه یا dx 11 یا dx12 بودن بازی تا 10 درصد اختلاف دارن.

در 5 ساعت قبل، amin1 گفته است :

470 در حد ۹۶۰ میشه

خیر عزیز در حد 970 هست و تو dx 12 تا نزدیکای 980 ظاهر میشه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

حالا وارد جزئیات نشیم حتی اگر قبول کنیم هم قدرت هم هستن وقتی آکبندش این قیمت باشه خوب مشخصه دسته دوش باید چند باشه ... 

ببینید یک قیمت عرف بازار داریم که ۳۰ درصد زیر قیمت روز هستش ولی چون این کارت قیمت روز نداره یا اگر داره قیمت روزش کاذبه ارزش واقعی کارت رو رقباش مشخص میکنن. وقتی ۴۷۰ که رقیب این کارته هست ۹۰۰ تومن حالا شما صد تا مغازه هم پیدا کنی نوش رو بدن ۱۵۰۰ این کارت با گارانتی خونه پرش ۸۰۰ ارزش داره اونم چون مشتری داره وگرنه با توجه به مسن تر بودن کارت و قیمت دسته دو کارت ۴۷۰ قیمت حقیقی روی ۷۵۰ تومنه ...

ویرایش شده توسط arch3n
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، arch3n گفته است :

حالا وارد جزئیات نشیم حتی اگر قبول کنیم هم قدرت هم هستن وقتی آکبندش این قیمت باشه خوب مشخصه دسته دوش باید چند باشه ... 

ببینید یک قیمت عرف بازار داریم که ۳۰ درصد زیر قیمت روز هستش ولی چون این کارت قیمت روز نداره یا اگر داره قیمت روزش کاذبه ارزش واقعی کارت رو رقباش مشخص میکنن. وقتی ۴۷۰ که رقیب این کارته هست ۹۰۰ تومن حالا شما صد تا مغازه هم پیدا کنی نوش رو بدن ۱۵۰۰ این کارت با گارانتی خونه پرش ۸۰۰ ارزش داره اونم چون مشتری داره وگرنه با توجه به مسن تر بودن کارت و قیمت دسته دو کارت ۴۷۰ قیمت حقیقی روی ۷۵۰ تومنه ...

هر کارتی مدل به مدل قیمتش فرق داره مطمعنا قیمت زوتاک 970 با ایسوس 970 یکی نیست وقتیم دو سال پیش ایسوس قیمتش 1540 بود و زوتاک 1250 الانم نمیشه گفت هر 970 بیشتر از 800 نمی ارزه 

لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز با منطق شما هم وقتی ۴۷۰ ایسوس که بهترینه ۹۲۰ تومنه اون وقت ۹۷۰ ایسوس دست دو میشه ۸۰۰ و بقیه هم پایین تر ... بعدشم کارت که دست دوم میشه متغییرهاش فرق میکنه. کارت دست دو علاوه بر مارکش و مدلش گارانتی دار بودن یا نبودنش، جعبه داشتن نداشتنش و این ها هم شرطه که مهم تره... زمانی که شما نو میخوای بخری معیارهایی داری ولی م‌وقع خرید دست دوم سالم بودن و گارانتیش که تضمین کننده سلامتشه مهم تر از مدلشه. به هرحال همه ی اینها هم پوشانی میکنن هم رو و خروجیش اینه که ۹۷۰ الان از ۷۰۰ تا ۸۰۰ ارزش خرید داره ... ۸۵۰ پول عشقه ولی بالا ۸۵۰ جسارتا حماقته

لینک به دیدگاه

سلام دادا  گلم ببین این به کارت میاد .

https://www.amazon.com/EVGA-Installed-Backplate-Graphics-04G-P4-3978-KR/dp/B00U2ON9B6

بهترین وبالاترین کلاک رو کارت 970 این شرکته

قیمتم 829

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. 470 هم رده ی 970 هست. بستگی به بازی که برا nvidia یا amd بهینه باشه یا dx 11 یا dx12 بودن بازی تا 10 درصد اختلاف دارن.

خیر عزیز در حد 970 هست و تو dx 12 تا نزدیکای 980 ظاهر میشه

والا بنظر من که 470 یه چیزی نرسیده به 970 میشه اما با وجود درایور های عالی انویدیا کاراییش اومده پایین

یادمه یه زمانی ملت میگفتن 970 خیلی از 290ایکس بهتره بعد الان 290 ایکس شده عین 480 و 970 عین 470 میخوام ببینم اون عده که فقط که به نتایج 4تا جدول که اکثرا هم پر از ایراد هست توجه میکردن  چی میگنxD

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...