رفتن به مطلب

مشکل اجرای بازی pes با گرافیک rx 470

Recommended Posts

سلام دوستان! واسه من یه مشکل عجیبی پیش اومده ممنون میشم از دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن منو راهنمایی کنن!
من یه کارت گرافیک gtx 750 ti  داشتم و بازی pes 2017 رو با رزولوشن 1080p  و کیفیت high اجرا میکردم بدون کوچکترین مشکلی! چند روز پیش گرافیک و به msi rx 470 gaming x 4gb ارتقا دادم و حالا دقیقا با همون رزولوشن و کیفیت که اجرا میکنم بازی لگ داره ولی وقتی میذارم رو کیفیت medium  مشکلی نداره و بدون لگ اجرا میشه! 
درایور گرافیک هم به آخرین ورژن آپدیته ولی همچنان این مشکل هست! لطفا راهنمایی کنید...ممنون
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mohamadreza.kntu گفته است :
سلام دوستان! واسه من یه مشکل عجیبی پیش اومده ممنون میشم از دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن منو راهنمایی کنن!
من یه کارت گرافیک gtx 750 ti  داشتم و بازی pes 2017 رو با رزولوشن 1080p  و کیفیت high اجرا میکردم بدون کوچکترین مشکلی! چند روز پیش گرافیک و به msi rx 470 gaming x 4gb ارتقا دادم و حالا دقیقا با همون رزولوشن و کیفیت که اجرا میکنم بازی لگ داره ولی وقتی میذارم رو کیفیت medium  مشکلی نداره و بدون لگ اجرا میشه! 
درایور گرافیک هم به آخرین ورژن آپدیته ولی همچنان این مشکل هست! لطفا راهنمایی کنید...ممنون

اگه برنامه MSI app رو نصب کردی پاکش کن. احتمالا درست میشه.

لینک به دیدگاه

قبل از آپدیت درایور کارت گرافیک لازمه که درایور قبلی رو با Display Driver Uninstaller ( DDU )  و ترجیحا در حالت سیف مود(  Safemode  ) پاک کنید

آخرین نسخه این نرم افزار رو میتونید از اینجا بگیرید

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

.

لینک به دیدگاه

اخرين نسخه از Windows 10 64bit نصب كن و هر بازى خواستى بريز با آخرين درايوهاى مربوطه بعد فرقشو به وضوح ببين...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Bloody گفته است :

اگه برنامه MSI app رو نصب کردی پاکش کن. احتمالا درست میشه.

دقیقا اون کار رو هم تست کردم هیچ فرقی نکرد!

لینک به دیدگاه

سلام

کارت گرافیک منم rx 470 هست (مدل asus ) و مثل شما تو pes 2017 مشکل لگ دارم!!!

تو‌ بازی گاهی اوقات یه لگ‌های ریزی میزنه که خیلی رو اعصابه! تو بقیه بازی‌ها همچین مشکلی ندارم اصلا

روی تنظیمات پایین‌تر تست نکردم که ببینم مشکل برطرف میشه یا نه

ویرایش شده توسط mohammad7
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، mohammad7 گفته است :

سلام

تو‌ بازی گاهی اوقات یه لگ‌های ریزی میزنه که خیلی رو اعصابه! تو بقیه بازی‌ها همچین مشکلی ندارم اصلا

سلام

هم شما و هم استارتر محترم طبق راهنمایی زیر عمل کنید .

برنامه MSI AfterBurner رو از اینجا دانلود کنید :

http://www.guru3d.com/files-details/msi-afterburner-beta-download.html

وارد قسمت تنظیمات بشید و فرکانس و میزان لود گرافیک + میزان لود CPU + دمای CPU و گرافیک + میزان فریم + میزان مصرف مموری گرافیک و رم سیستم ، رو انتخاب کنید تا در حین بازی بتونید میزانشون رو چک کنید .

وارد بازی بشید و همه این اعداد رو به دقت نگاه کنید و در اینجا مطرح کنید . ( میتونید از طریق همین MSI Afterburner  از محیط بازی عکس بگیرید و در فروم قرار بدید فقط قبلش با یه برنامه مثل Paint قسمتی که این اطلاعات رو می نویسه Crop کنید تا ابعاد و حجم عکس پایین بیاد )

ضمنن مشکل میتونه از نسخه pes باشه . شما دوستان کدوم نسخه pes رو نصب کردید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

وارد قسمت تنظیمات بشید و فرکانس و میزان لود گرافیک + میزان لود CPU + دمای CPU و گرافیک + میزان فریم + میزان مصرف مموری گرافیک و رم سیستم ، رو انتخاب کنید تا در حین بازی بتونید میزانشون رو چک کنید .

وارد بازی بشید و همه این اعداد رو به دقت نگاه کنید و در اینجا مطرح کنید . ( میتونید از طریق همین MSI Afterburner  از محیط بازی عکس بگیرید و در فروم قرار بدید فقط قبلش با یه برنامه مثل Paint قسمتی که این اطلاعات رو می نویسه Crop کنید تا ابعاد و حجم عکس پایین بیاد )

نسخه fitgirl که همون نسخه فشرده شده cpy هستش رو نصب کردم مشکل اینجاست که با گرافیک 750 ti به چنین مشکلی برنخوردم! از afterburner هم اسکرین میذارم براتون

ویرایش شده توسط mohamadreza.kntu
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammad7 گفته است :

سلام

دقیقا همینطوره واسه منم! اگر بذاری روی medium درست میشه!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

قبل از آپدیت درایور کارت گرافیک لازمه که درایور قبلی رو با Display Driver Uninstaller ( DDU )  و ترجیحا در حالت سیف مود(  Safemode  ) پاک کنید

آخرین نسخه این نرم افزار رو میتونید از اینجا بگیرید

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

.

اینکار رو هم انجام دادم جواب نداد متاسفانه!!

لینک به دیدگاه

من گرافیکم RX460 هست البته مانیتور FullHD ندارم و روی تلویزیون اتاقم که رزلوشن 720p هست روی تنظیمات High مشکل لگ ندارم!

حالا RX470 که خیلی قوی تر از 460 هست و نباید مشکلی داشته باشه، احتمالا مشکل از نسخه PES باشه! من نسخه کاملش را دانلود کردم...

البته فعلا دل و روده کامپیوترم ریخته بیرون بخاطر مشکل کیس، جمعش کردم روی TV 1080p هم امتحان میکنم...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

1.JPG.1cab5c1e72664d1647860587013b35ff.JPG

لود gpu رو دائما 0 درصد نشون میده!و لود cpu رو 52 درصد! فرکانس گرافیک رو حدودا روی 1200 نشون میده! دمای cpu روی 57 درجه است (فک کنم یه خورده زیاده!!) فریم که روی 60 ثابته(یا نهایتا میاد روی 59.9)! مصرف مموری رم روی 3390 مگابایته! حافظه گرافیک هم روی 1650 هست و حافظه گرافیک هم 830 مگ اشغال شده! دمای گرافیک رو با gpu-z دیدم در حین بازی حدودا تا 57 که میاد فن روشن میشه و دما میره پایین!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، shadowfax گفته است :

من گرافیکم RX460 هست البته مانیتور FullHD ندارم و روی تلویزیون اتاقم که رزلوشن 720p هست روی تنظیمات High مشکل لگ ندارم!

حالا RX470 که خیلی قوی تر از 460 هست و نباید مشکلی داشته باشه، احتمالا مشکل از نسخه PES باشه! من نسخه کاملش را دانلود کردم...

البته فعلا دل و روده کامپیوترم ریخته بیرون بخاطر مشکل کیس، جمعش کردم روی TV 1080p هم امتحان میکنم...

دقیقا مشکل من با همین رزولوشن FHD هستش و تنظیمات high و گرنه به جز اینا دیگه با حالت های دیگه مشکلی ندارم! من با همین نسخه دقیقا با 750ti هیچ مشکلی نداشتم!

ویرایش شده توسط mohamadreza.kntu
لینک به دیدگاه

یه موضوع دیگه! یه اتفاق دیگه هم در حال امتحان کردن راه های مختلف باهاش برخوردم که خیلی جالب بود خواستم در میون بذارم! وقتی برنامه MSI Afterburner در حال اجراست و بازی رو اجرا میکنم این مشکل برطرف میشه!!! چند بار برنامه رو بستم و دوباره اجرا کردم هر بار دقیقا همین اتفاق افتاد!! به نظر شما چه ارتباطی بینشون میتونه باشه؟!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mohamadreza.kntu گفته است :

یه موضوع دیگه! یه اتفاق دیگه هم در حال امتحان کردن راه های مختلف باهاش برخوردم که خیلی جالب بود خواستم در میون بذارم! وقتی برنامه MSI Afterburner در حال اجراست و بازی رو اجرا میکنم این مشکل برطرف میشه!!! چند بار برنامه رو بستم و دوباره اجرا کردم هر بار دقیقا همین اتفاق افتاد!! به نظر شما چه ارتباطی بینشون میتونه باشه؟!

ب نظرم نسخه ی بازی تون مشکل داره شما تو بازیای دیگه تست کنید ب نظرم یهو یادش میره از کارت کار بکشه 

?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohamadreza.kntu گفته است :

لود gpu رو دائما 0 درصد نشون میده!و لود cpu رو 52 درصد! فرکانس گرافیک رو حدودا روی 1200 نشون میده! دمای cpu روی 57 درجه است (فک کنم یه خورده زیاده!!) فریم که روی 60 ثابته(یا نهایتا میاد روی 59.9)! مصرف مموری رم روی 3390 مگابایته! حافظه گرافیک هم روی 1650 هست و حافظه گرافیک هم 830 مگ اشغال شده! دمای گرافیک رو با gpu-z دیدم در حین بازی حدودا تا 57 که میاد فن روشن میشه و دما میره پایین!

مشکل از همین لود 0 درصد هستش

البته شما نباید در فریم 60 لگ داشته باشید .

به نظر میرسه که بازی مشکل داره و به کارت گرافیک درخواستی ارسال نمی کنه .

زمانی که بازی بالا هستش اما گرافیک زیر لود نمیره احتمال بسیار بالا بازی ایراد داره .

وارد قسمت settings بازی بشید ببینید اصلا کارت گرافیک شما رو چی زده !!!

5911f204192e0_PES2017Settings.exeOnlyForCheckSpecifications.thumb.jpg.44466bfa6d192cd2d43163c809fbfb77.jpg

توی کادر مشکی باید اسم کارتتون رو زده باشه

موفق باشید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

سلام منم pes  بازی میکنم و یه مدت اینطوری شد که فهمیدم سیستم که ریبوت میکنم خودش میره رو حالت powersaving  برا همین لگ داشتم بعد که میذاشتم تو تنظیمات Highperformanc درست میشد بعد منم حداقل درگیری سی پی یو تو تنظیماتش بردم بالا الان مشکلی ندارم خداحافظ

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

مشکل از همین لود 0 درصد هستش

البته شما نباید در فریم 60 لگ داشته باشید .

به نظر میرسه که بازی مشکل داره و به کارت گرافیک درخواستی ارسال نمی کنه .

زمانی که بازی بالا هستش اما گرافیک زیر لود نمیره احتمال بسیار بالا بازی ایراد داره .

وارد قسمت settings بازی بشید ببینید اصلا کارت گرافیک شما رو چی زده !!!

5911f204192e0_PES2017Settings.exeOnlyForCheckSpecifications.thumb.jpg.44466bfa6d192cd2d43163c809fbfb77.jpg

توی کادر مشکی باید اسم کارتتون رو زده باشه

موفق باشید .

بله من هم به همین شک کردم ولی واسه من شناخته فکر میکنم!1.thumb.JPG.ea0d8099ccf367ae80d18553e6de6100.JPG

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز لینکو باز کنید شاید فرجی شد
http://www.pestools.ir/2017/02/برطرف-کردن-کامل-لگ-بازی-pes-2017/

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، M.javad99 گفته است :

سلام دوست عزیز لینکو باز کنید شاید فرجی شد
http://www.pestools.ir/2017/02/برطرف-کردن-کامل-لگ-بازی-pes-2017/

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

همه اینها رو تست کردم! ممنون

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 - 1703 رو هم امتحان کن شاید تاثیر داشت! نسخه 17.5.1 radeon  رو هم نصب کن.

لینک به دیدگاه

عجب مشکل عجیبی هست!

در بازی های دیگه این مشکل وجود نداره اصلا؟

لینک به دیدگاه

ویندوز رو به ویندوز ۱۰ آپگرید کردم و مشکل حل شد! ممنون از راهنمایی هاتون!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...