رفتن به مطلب

مشکل در رزولوشن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان من از یک سیستم که بهش مانیتور وصل نیست و از طریق team viewer  کنترلش میکنم استفاده میکنم 

از ویندوز 10 استفاده میکنم

من یه مشکلی دارم چون  این سیستم مانیتور نداره روزلوشن رو  ویندوز 640*480 انتخاب کرده و قابل تغییر نیست و میخوام که تغییرش بدم چون خیلی آزار دهندس تو اینتنرنت هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

ویرایش شده توسط daniel2love
لینک به دیدگاه

بک بار مانیتور به سیستم وصل کنید و رزولوشن رو تغییر بدید فک کنم درست شه 

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

بک بار مانیتور به سیستم وصل کنید و رزولوشن رو تغییر بدید فک کنم درست شه 

این کارو انجام دادم نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

خیلی وقت پیش من هم مشکل مشابهی داشتم . میشه رزولوشن رو تغیر داد ولی با هر بار ورود و خروج دوباره ریست میشه . فکر میکنم متن زیر بتونه کمک کنه 

I used HotKey Resolution Changer (http://funk.eu/hrc/) to reset the resolution on the fly (you can right click the tray icon or set your own keyboard combo plus you define the resolutions you use so no extra stuff to get in the way).

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Beni_Lx گفته است :

سلام وقت بخیر

خیلی وقت پیش من هم مشکل مشابهی داشتم . میشه رزولوشن رو تغیر داد ولی با هر بار ورود و خروج دوباره ریست میشه . فکر میکنم متن زیر بتونه کمک کنه 

I used HotKey Resolution Changer (http://funk.eu/hrc/) to reset the resolution on the fly (you can right click the tray icon or set your own keyboard combo plus you define the resolutions you use so no extra stuff to get in the way).

این رو هم امتحان متاسفانه نمیشه

screenshot.jpg

لینک به دیدگاه

کارت گرافیکتون چی هست؟ توی کنترل پنل nvidia میشه روزلیشن دلخواه رو ساخت.

با Remote desktop هم امتحان کردید؟ چونکه من به سرور که مانیتور نداره وصل میشم هر روزلیشن که خواستم میتونم تغییر بدم.

لینک به دیدگاه

دوست من. داخل خود تنظیماتteamviewerباید تنظیم کنین. چون زمانی که میره روی کنترل این رزولوشن انتخاب میشه. داخل تنظیماتش میتونین تنظیم کنین

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

داخل تنظیمات خود تیم ویور رزولوشن رو میشه تغییر داد

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

دوست من. داخل خود تنظیماتteamviewerباید تنظیم کنین. چون زمانی که میره روی کنترل این رزولوشن انتخاب میشه. داخل تنظیماتش میتونین تنظیم کنین

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

این رو هم بررسی کردم تو انجمن team viewer هم بعضی ها این مشکل رو داشتند https://community.teamviewer.com/t5/TeamViewer-12/Can-t-change-resolution-on-client/td-p/1619

در 20 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

کارت گرافیکتون چی هست؟ توی کنترل پنل nvidia میشه روزلیشن دلخواه رو ساخت.

با Remote desktop هم امتحان کردید؟ چونکه من به سرور که مانیتور نداره وصل میشم هر روزلیشن که خواستم میتونم تغییر بدم.

کارت amd هست ولی چون مانیتور نیست امکان تغییر نداره

خیلی تلاش کردم ولی نتونستم کلا  متصل بشم خیلی آموزش ها رو خوندم و عمل کردم ولی نتیجه نداد کلا متصل نمیشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، daniel2love گفته است :

این رو هم بررسی کردم تو انجمن team viewer هم بعضی ها این مشکل رو داشتند https://community.teamviewer.com/t5/TeamViewer-12/Can-t-change-resolution-on-client/td-p/1619

کارت amd هست ولی چون مانیتور نیست امکان تغییر نداره

خیلی تلاش کردم ولی نتونستم کلا  متصل بشم خیلی آموزش ها رو خوندم و عمل کردم ولی نتیجه نداد کلا متصل نمیشه

به چه صورت وصل میشید بهش؟ بصورت شبکه داخلی هست یا از طریق اینترنت هست؟ اگه اینترنت هست باید توی مودمتون واسش پورت رو باز کنید. واسه مودم tplink قسمت nat/virtual server هست اونجا یه رول اضافه میکنید با پورت 3389 قسمت local address هم ip کارت شبکه رو وارد میکنید.یا میتونید توی قسمت NAT گزینه dmz رو فعال کنید و پایینش ip کارت شبکه وارد کنید اینجوری همه پورت ها باز میشن.فایروال هم باید خاموش کنید.

لینک به دیدگاه

برای کنتر ل از راه دور از ریموت دکستاپ کانکشن خود ویندوز استفاده کنید و دسترسی کامل به همه قسمت های ویندوز خواهید داشت و به راحتی میتونید رزیولیشن رو تغییر بدید

ویرایش شده توسط ح م ی د
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...