رفتن به مطلب

فروش 4 گیگ رم TeamGroup 1600 7-7-7-21

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود .

@};-(

به دلیل مشکلات مالی کالای زیر به فروش می رسد .

89111417390887489604.jpg

این رم ها مال یک خانم دکتر بوده ، صبح ها باهاش می رفته مطب مریض معاینه می کرده .

لای پر قو نگه داری شده .

2*2Gb

7-7-7-21

1600

قیمت پایه 85000 تومان .

اسپم زدن آزاد می باشد ولی خوشحال می شیم اگه قصدتون فقط فقط اسپم هست به کلاب مورد نظر مراجعه کنید .

هزینه ارسال با خریدار می باشد .

لینک به دیدگاه

میشه مدل دقیقش رو بگید؟ چند وقته استفاده شده و گارانتیش چطوره؟

لینک به دیدگاه

60 خریدارم

نظرتون برام محترم هستش ولی این قیمت برام مقدور نیستش .

میشه مدل دقیقش رو بگید؟ چند وقته استفاده شده و گارانتیش چطوره؟

حامد جان رم ها الان خدمت آقای حسینی هستش . من این رم ها رو حدود 6 یا 7 ماه پیش از یکی از مدیران فروم به قیمت 145000 تومان خریداری کردم ، تاپیکش هست می تونید ببینید ، اصلاً هم از خریدم پشیمان نیستم چون واقعاً رم های خوبی هستش ، ولی متاسفانه بدلیل مشکل مالی می خوام بفروشمشون . توی این 7 ماه شاید 100 ساعت کار کرده باشه . گارانتی رم هم که life time هستش .

لینک به دیدگاه

چون سری Xtreem سه مدل داره میخواستم ببینم کدومشونه . معمولی ، LV یا Dark . در مورد گارانتی میخواستم ببینم گارانتی کدوم شرکته . ببخش که سوال زیاد کردم .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

حامد جان این رم ها رو شرکت برین تک آورده بوده .

این رم ها 1 هفته مهلت تست لیون کامپیوتر داره و 1 ماه هم خودم گارانتی می کنم . اگه رم ها کار نکرد بفرستید برای من پولش رو پس بگیرید .

هیچ اتفاقی برای رم نمی افته ، یا رم سالم هستش و کار می کنه و یا کار نمی کنه . برای همین هستش که همه جا life time گارانتی می کنند . مگر اینکه دوستان بخوان بهش ولتاژ بیش از حد بدن که اون قضیش فرق می کنه ... هر شرکتی بفهمه قطعه اور شده می گه دیگه گارانتی نمی کنه . مثل صفر و یک می مونه . یا صفر یا یک .

دوستانی که بنده رو نمی شناسند ، می تونند از سیستم اعتمادسازی لیون استفاده کنند .

@};-

لینک به دیدگاه

ما که به شما ارادت داریم آقا پوریا . بابت گارانتی برای این نپرسیدم که رم سالم باشه یا نه . برای این پرسیدم که اگر چند وقت دیگه خراب شد برای خودش میشه به جایی مراجعه کرد یا نه . با این توضیحاتی که شما دادید یعنی شرکت گارانتی کننده این قطعه دیگه پشتیبانی نداره ، درسته؟شرمنده که اینقدر سوال میکنم . ولی عادتمه . کاریش نمی تونم بکنم @};-

لینک به دیدگاه

ما که به شما ارادت داریم آقا پوریا . بابت گارانتی برای این نپرسیدم که رم سالم باشه یا نه . برای این پرسیدم که اگر چند وقت دیگه خراب شد برای خودش میشه به جایی مراجعه کرد یا نه . با این توضیحاتی که شما دادید یعنی شرکت گارانتی کننده این قطعه دیگه پشتیبانی نداره ، درسته؟شرمنده که اینقدر سوال میکنم . ولی عادتمه . کاریش نمی تونم بکنم :-w

این چه حرفیه حامد جان ، حق دارید ، منم چیزی بخوام بخرم زیروروش رو در میارم @};-

بله متاسفانه اون شرکت گارانتی کننده منهدم شده ، ولی رم معمولاً خرابی نداره و بنده سلامت رم ها رو تا الان تضمین می کنم . یک نکته دیگه هم اینکه چیپ های این رم ها powerchip نیستند و elpida هستند . راستیتش دلیل اصلی این هم که قیمت پایه رو 85 تومان گذاشتم اینه که یکی از عزیزان 80 تومان خواستند ، بنده گفتم اینجا شاید بتونم بیشتر بفروشم و طی این 7 ماه که خریدم ضرر کمتری بکنم . واقعاً اگر به مبلغش احتیاج نداشتم به هیچ عنوان با این قیمت نمی دادم . الان رم 7-7-7-21 باس 1600 نو اگر توی بازار گیر آوردید یک قیمتی بگیرید ... ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان توجه کنند این رم ارزش مادی بسیار بالا یی خواهد داشت .این کیت رم با امضای پدر اسپم به فروش میرسه.چند سال دیگه میتونید این کیتهای رم را در حراجی های بین المللی بالای 850هزار دلار بفروشید.پس سریع برای خرید اقدام کنید تا در آینده پشیمان نشوید @};-@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه زمانی چقدر دنبال اینا میگشتم.

بازار هم کشش نداره وگرنه میخریدم یه روز بالاخره یه مشتری خواهانش میشد.صبح تا شب میشنیم در مغازه بازی میکنیم فقط پول برق بدون یارانه برامون میاد....@};-

خودم واقعا الان دلم میخواد اینارو بخرم ولی...

با تشکر موفق باشید تو فروشتون.

لینک به دیدگاه

رمهایه خوبین .

1866 رو چه تایمینگی پاس میکنه ؟

تا چند بهش ولتاژ خورده؟@};-

با رم corsair XMS3 1600-cl9 2×2 GB + مابه التفاوت تعویض می کنین. ;)

ویرایش شده توسط Goodman
لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنند این رم ارزش مادی بسیار بالا یی خواهد داشت .این کیت رم با امضای پدر اسپم به فروش میرسه.چند سال دیگه میتونید این کیتهای رم را در حراجی های بین المللی بالای 850هزار دلار بفروشید.پس سریع برای خرید اقدام کنید تا در آینده پشیمان نشوید ;)@};-

ای خدا بگم چی کارتون نکنه اینجام دست از سر ما بر نمی دارید ؟ @};-

رمهایه خوبین .

1866 رو چه تایمینگی پاس میکنه ؟

تا چند بهش ولتاژ خورده؟:-S

با رم corsair XMS3 1600-cl9 2×2 GB + مابه التفاوت تعویض می کنین. @-)

والا من تاحالا نه با تایمینگ اینها ور رفتم و نه ولتاژ دادم بهشون اصلاً فرصت پیدا نکردم .

متاسفانه قصد فروش دارم . :(

لینک به دیدگاه

درود . تا به این لحظه رم ها برای شماست .

تا فردا ظهر اگر دوستان پیشنهاد بهتری ندهند رم ها به کاربر core i5 فروخته خواهد شد .

@};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

این کالا هنوز موجود هستش .

از دوستمون که فرمودند خریدارند خبری نشد .

قیمت پایه همون 85000 تومان .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم پول جور میکنم خبر میدم ولی برای تصدیق 86 خریدارم!ولی روم خیلی حساب باز نکنین من الان 50% خریدارم!درصد بیشتر شد خبر میدم!

لینک به دیدگاه

UP !!!

اصلاً عجله ای در فروش ندارم ، برای همین قیمت پایه کاهش پیدا نخواهد کرد ، دوستان لطفاً سوال نفرمایید . @};-

لطفاً پیشنهادات خودتون رو در همین تاپیک مطرح کنید . به پ.خ پاسخ داده نخواهد شد .

8-}

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

لطفاً پیشنهادات خودتون رو در همین تاپیک مطرح کنید . به پ.خ پاسخ داده نخواهد شد .

با این رم تعویض می کنید؟

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2837

لینک به دیدگاه

با این رم تعویض می کنید؟

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2837

عذرخواهی می کنم سعید جان ، قصد فروش دارم .

لینک به دیدگاه

بالا : ایرانی .

UP : انگلیسی .

auf : آلمانی .

sobre : اسپانیول .

cima : پرتغالی .

le haut : فرانسوی .

8-}

.

.

.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...