رفتن به مطلب

فروش رمهای Patriot Sector 7 DDR3 1333

Behzad Tak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

همانطور که از عنوان تاپیک مشخص هست مورد فروش تعداد 4 ماژول رم 4 گیگ Patriot Sector 7 DDR3 1333 هست .

http://www.amazon.co...data/B0042HLFN8

این رمها به مدت 2 ماه کارکرد دارند و به علت اینکه از خارج از کشور آورده شدند فاقد گارانتی ایران هستند .

رمها کاملا سالم هستند و به شرط تست فروخته میشوند .

به هیچ وجه هم اور نشدند .

قیمت پایه برای هر ماژول 65 میباشد .

ترجیح میدم همه را با هم بفروشم و اگر کسی همه را با هم خواست میتونم 240 تقدیم کنم .

ترجیحا هم تحویل حضوری در تهران و در صورت ارسال به خارج از تهران بعد از واریز پول و هزینه ارسال هم بعهده خریدار .

این هم عکس رمها و رعایت قانون فروم smile.gif

i36596_Ram.jpg

i36597_IMG0042.JPG

ویرایش شده توسط behzad tak
لینک به دیدگاه

دوست من قیمتت بالاست بیا یه کم پایین تر

من خودم crosair dominator gt 2000 cl8 3x2GB داستم بعد یک هفته دادمش 220 تومن. الان مشا برا 4 تا دو گیگ 1333 CL9 میدین 240؟

لینک به دیدگاه

دوست من قیمتت بالاست بیا یه کم پایین تر

من خودم crosair dominator gt 2000 cl8 3x2GB داستم بعد یک هفته دادمش 220 تومن. الان مشا برا 4 تا دو گیگ 1333 CL9 میدین 240؟

اگر کمی دقت کنید هم ایشون نوشتن هم تو عکس قابل مشاهده هست که ماژول ها 4 گیگی هستن که جمعا 16 گیگ میشه و با 6 گیگ شما تفاوت زیادی داره.

حیف که من 2 ماژول 2 گیگ میخوام که دو کاناله بشه وگرنه 1 دونه از اینارو برمیداشتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 ماژول از رمها به کاوه عزیز KMSDVDDIVX در فروم پرشین تولز به قیمت پایه فروخته شد و امروز برایشان ارسال گردید .

2 ماژول دیگر هم به دوست عزیز pinar در Hotoverclock.com به همون قیمت پایه فروخته شد و برایشان ارسال گردید .

از مدیران عزیز خواهش میکنم زحمت قفل کردن تاپیک را تقبل نمایند .

ویرایش شده توسط behzad tak
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...