رفتن به مطلب

فرق این دو تا در چی هست؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام.من قصد خرید یک عدد HD5750 رو دارم.اما قیمت ها یه خورده عجیب تفاوت دارن.

کارت XFX 5750 قیمتش حدود 145000 تومن هست ، اما HIS 5750 حدود 190000 تومن هست.می خواستم بدونم که این اختلاف 50000 تومنی برای چی هست؟ آیا ممکنه که در فریم دهی تفاوتی داشته باشند؟

ممنونم از توجهتون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ابتدا بفرمایید از کجا قیمت گرفتید؟اگر از سایت لیون قیمت هارو برداشتید باید برای قیمت به روز قطعه تماس بگرید امکان اینکه قیمت ها به روز نشده باشه زیاد هست

نکته بعدی کارت HIS از کولر ICQ بهره میبره که بازدهی به مراتب بهتری از کولر کارت xfx داره

و این مورد رو هم در نظر داشته باشید جدای از بحث قیمت جهانی یک قطعه سیاست ها و حجم واردات شرکت وارد کننده نیز بر قیمت نهایی محصول تاثییر گذار هست @};-

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ابتدا بفرمایید از کجا قیمت گرفتید؟اگر از سایت لیون قیمت هارو برداشتید باید برای قیمت به روز قطعه تماس بگرید امکان اینکه قیمت ها به روز نشده باشه زیاد هست

نکته بعدی کارت HIS از کولر ICQ بهره میبره که بازدهی به مراتب بهتری از کولر کارت xfx داره

و این مورد رو هم در نظر داشته باشید جدای از بحث قیمت جهانی یک قطعه سیاست ها و حجم واردات شرکت وارد کننده نیز بر قیمت نهایی محصول تاثییر گذار هست @};-

خیلی ممنون دوست عزیز.آیا این اختلاف چشمگیر هست؟یعنی شما باشید حاضرید 50000 تومن بابت برند بدید؟شما جای من بودید کدوم رو می خریدید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون دوست عزیز.آیا این اختلاف چشمگیر هست؟یعنی شما باشید حاضرید 50000 تومن بابت برند بدید؟شما جای من بودید کدوم رو می خریدید؟

دوست عزیز با 190000 تومان بودجه کارت هایی بهتر از HIS 5750 مثل 5770 یا GTS 450 می تونید تهیه کنید بنابراین پرداخت 40000 تومان بیش تر صرفا برای یک برند خاص توصیه نمیشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما نبودین که گفیین کارت 5750... 130 تومنه ؟

پست شماره 5 این لینک را ببینید!. 

چطور شد حالا 145 و 190 شد؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

حق با دوستمون هست در این رنج قیمت خرید کارت هایGTs450 یا hd5770 صدرد بهتر هست

شما پستشون کامل بخونید گفتند xfx=145 و his=190

یکم دوستانه تر صحبت کنید ممنون میشم @};-

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

عزیز من کلا عاشق برند HIS هستم . کلا کارتهایی که تولید میکنه معرکه هستش و دمای خیلی مناسبی داره . من همین الان یه مدل از این برند دارم به اسم 2600Xt که تقریبا 5 ساله با اورهای سنگین داره کار میکنه البته دست برادر کوچیکمه ولی خدائیش آخ نگفته . ولی از نظر قیمتی جزء برندهای گرون قیمت حساب میشه . تو سری 5000 برندهای xfx و SAPPHIRE جزء برندهای مشکل دار بودن یادمه . خیلی راحت میتونی با یه سرچ زدن به حرف من برسی مخصوصا کارت 5770 تو این 2 تا برند . به نظرم خرید کارت 5750 با قیمت 190000 نمیتونه عاقلانه باشه حالا با هر برندی که میخواد باشه

من حرف دوست خوبمون آقای فیروزی رو که استاد ما هستن قبول دارم یعنی خرید 5770 یا 450 گزینه های بهتری هستش

و البته خرید دست دوم این کارتها با قیمتهای پایین تر باصرفه تر هستش چون به نظرمن کارتهای از رده خارج شده ارزش آک خریدن ندارن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

جسارت نشه ها.اما باید توضیح بدم که یک کارت گرافیک رو شرکت های مختلف تولید می کنن و قیمت اون ها هم با هم متفاوته.اصلا اگه شما توجه می کردید موضوع تایپک هم همینه که چرا اینقدر تفاوت وجود داره.منظور من از 130 تومن همون برند XFX هست که قیمتش همین حوالی هست.

لینک به دیدگاه

عزیز من کلا عاشق برند HIS هستم . کلا کارتهایی که تولید میکنه معرکه هستش و دمای خیلی مناسبی داره . من همین الان یه مدل از این برند دارم به اسم 2600Xt که تقریبا 5 ساله با اورهای سنگین داره کار میکنه البته دست برادر کوچیکمه ولی خدائیش آخ نگفته . ولی از نظر قیمتی جزء برندهای گرون قیمت حساب میشه . تو سری 5000 برندهای xfx و SAPPHIRE جزء برندهای مشکل دار بودن یادمه . خیلی راحت میتونی با یه سرچ زدن به حرف من برسی مخصوصا کارت 5770 تو این 2 تا برند . به نظرم خرید کارت 5750 با قیمت 190000 نمیتونه عاقلانه باشه حالا با هر برندی که میخواد باشه

من حرف دوست خوبمون آقای فیروزی رو که استاد ما هستن قبول دارم یعنی خرید 5770 یا 450 گزینه های بهتری هستش

و البته خرید دست دوم این کارتها با قیمتهای پایین تر باصرفه تر هستش چون به نظرمن کارتهای از رده خارج شده ارزش آک خریدن ندارن

موفق باشید

صمیمانه تشکر می کنم،مثل همیشه کامل بود.اما اونطوری که من متوجه شدم مشکلات XFX مربوط به یک سری خاص بوده و خیلی ها هم میگن که مشکل نرم افزاری بوده و با درایود 10 به بعد مشکل حل شده ، یه عده ای هم ویندوز سون رو مقصر میدونن.من کسی رو پیدا نکردم که بگه مشکل از سخت افزار سری 5000 XFX هست.

باز هم متشکرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جسارت نشه ها.اما باید توضیح بدم که یک کارت گرافیک رو شرکت های مختلف تولید می کنن و قیمت اون ها هم با هم متفاوته.اصلا اگه شما توجه می کردید موضوع تایپک هم همینه که چرا اینقدر تفاوت وجود داره.منظور من از 130 تومن همون برند XFX هست که قیمتش همین حوالی هست.

نیازی به توضیح نیست.

شما فقط جایی که 5750 رو 130 میدن معرفی کن .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و ادب و احترام به همه دوستان . خدمت شما دوست گلم mohammad13.blogfa عرض کنم که این قسمت متعلق به خرید و فروش قطعات هست . به نظر من نظرسنجی در این قسمت باعث بی نظمی می شه . عذرخواهی منو همه دوستان بپذیرند 8-}

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و ادب و احترام به همه دوستان . خدمت شما دوست گلم mohammad13.blogfa عرض کنم که این قسمت متعلق به خرید و فروش قطعات هست . به نظر من نظرسنجی در این قسمت باعث بی نظمی می شه . عذرخواهی منو همه دوستان بپذیرند 8-}

با عرض سلام و تشکر حضور شما دوست عزیز.

آقا محمد جواد درست میگه ، بهتره که بحث رو تموم کنیم ، من به جوابم رسیدم ، اگه عزیزی فکر می کنه نیاز به ادامه بحث هست می تونه پ خ بفرسته.

از همگی صمیمانه متشکرم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...