رفتن به مطلب

مشکل اینترنت 4G در کامپیوتر

Recommended Posts

سلام دوستان 

بنده مشکلی دارم اینکه من همین الان با گوشی یا با کامپیوتر داخل سایت speedtest.net  تست سرعت بگیرم سرعت عادی 4G ایرانسل به من میده حدود 3/4/5/6 مگ بر ثانیه 

اما وقتی فقط با سیم اینترنت گوشیمو که 4G هست به کامپیوتر انتقال میدم (Hotspot)  سرعت دانلود 300  یا 400 کیلوبایت برثانیه است ! اما با گوشی دانلود کنم سرعت درسته ! 

مدل گوشیم هم ایفون هست اگر تنظیماتی از گوشی بود ...

لطفا راهنمایی کنید . 

باتشکر ; 

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی بنده هم گوشی ایفون داشتم . دقیقا همین مشکل شمارو داشتم و خیلی هم رو اعصابه مخصوصا وقتی بخوای از گوشی به عنوان مودم استفاده کنی 

ولی وقتی گوشیمو به ios 10 آپدیت کردم مشکلم حل شد 

یه راه دیگه هم هست که نت گوشی رو با wifi hotspot کنی ,با لپتاپ وصل شی به گوشی 

لینک به دیدگاه

عزیز یه بار هم با کابل لایتنینگ گوشیت رو به لپتاپ وصل کن و از طریق این کابل اینترنت رو شیر کن . ببین آیا این مدلی سرعت دانلو کم میشه بازم. ضمنا مطمئن بشید که از طرف سرور سرعت محدود نشده و فایل رو میشه با سرعت های خیلی بالاتری دانلود کرد. مثلا یه فایل رو از سایت soft98 دانلود کنید که مطمئن باشید از طرف سایت محدودیت سرعت وجود نداره.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

یعنی گوشیتون و با سیم به سیستم وصل میکنید؟

بله با usb اورجینال خود شرکت اپل . 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

سلام دوست گرامی بنده هم گوشی ایفون داشتم . دقیقا همین مشکل شمارو داشتم و خیلی هم رو اعصابه مخصوصا وقتی بخوای از گوشی به عنوان مودم استفاده کنی 

ولی وقتی گوشیمو به ios 10 آپدیت کردم مشکلم حل شد 

یه راه دیگه هم هست که نت گوشی رو با wifi hotspot کنی ,با لپتاپ وصل شی به گوشی 

دوست عزیز ios بنده همیشه ورژن اخر هست الان هم 10.3.2 است . و مشکل اینجاس که pc هست و تانگل wifi نخریدم . 

و جالب اینجاست که از سایت speedtest تست میگیرم سرعت درسته !!!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

عزیز یه بار هم با کابل لایتنینگ گوشیت رو به لپتاپ وصل کن و از طریق این کابل اینترنت رو شیر کن . ببین آیا این مدلی سرعت دانلو کم میشه بازم. ضمنا مطمئن بشید که از طرف سرور سرعت محدود نشده و فایل رو میشه با سرعت های خیلی بالاتری دانلود کرد. مثلا یه فایل رو از سایت soft98 دانلود کنید که مطمئن باشید از طرف سایت محدودیت سرعت وجود نداره.

میدونم مشکل از سرور نیست از کلی سایت تست کردم . 

جالب اینجاست که سایت speedtest سرعت درست نشون میده ! 

لینک به دیدگاه

اگه میشه از یه دانلود منیجر دیگه استفاده کنید یا با یه سیستم دیگه تست کنید. باید مطمئن بشید مشکل از کدوم طرف هست. آیا مشکل از گوشیه یا سیستم.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، PouyA_Jo گفته است :

میدونم مشکل از سرور نیست از کلی سایت تست کردم . 

جالب اینجاست که سایت speedtest سرعت درست نشون میده ! 

دوست عزیز سایت speed test سرعت رو با مگابیت نشون میده  ولی شما با مگابایت دانلود میکنید 

شما همو سرعتی روکه سایت بهت میده رو تقسیم بر 8 بکن باید بشه همون سرعتی که دانلود میکنی 

اگه غیر این بود مشکل داره 

درواقع سرعت دانلود یک هشتم سرعت سایت speed test  هستش

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

اقا ی استارتر ببخشید

کسی میدونه چرا وقتی نت رو شیر میکنم چه از طریق یو اس بی چه از طریق هات اسپات به کامپیوتر بعد از کمی که میگذره سیستم کرش میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اعصابم رو خورد کرده دیگه به خدا

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوست عزیز

لطفا مشکلت حل شد به منم خبر بده. تمامی راه حل ها را خواندم و بدتر گیج شدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...