رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش دو ماژول رم 8 گیگابایتی DDR4

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

به دلیل خرید رم با فرکانس بالاتر، قصد فروش دو ماژول 8 گیگابایتی DRR4 روی سیستمم رو دارم.

1.Front.thumb.jpg.f1bf62ecb3f0b3871adbba9db91026ab.jpg

2_Back.thumb.jpg.5f6c9b77c7842271dbfd73815fb467aa.jpg

5.thumb.jpg.2413a66a420f8c2827cdd9c06d1357fd.jpg

توضیح: همونطور که در تصاویر دقت کردید هیت سینک این رم ها بر عکس هم هست (به شکاف DIMM دقت کنید) که به این دلیل هست که ماژول رم بالایی اصلی و ساخت Kingston هست (تصویر CPU-Z وسط) اما رم پایینی فقط هیت سینک مشابه داره و اصل نیست (تصویر CPU-Z سمت راست). فرکانس هر دو رم 2400 هست که خب رم اصلی با وجود پروفایل XMP روی فرکانس اصلی تنظیم میشه اما فرکانس رم غیر اصل باید از طریق بایوس و به صورت دستی روی 2400 مگاهرتز تنظیم بشه. هر دو ماژول کاملاً سالم بوده و تحت بارگذاری کامل هم پایدار هستند.

با همین توضیحات، قیمت برای رم اصلی: 190.000 تومان (فروخته شد)

در تاریخ 27 فروردین از فروشگاه لیون خریده شده و دارای گارانتی مادام العمر هست.

و برای رم غیر اصل: 160.000 تومان (فروخته شد)

در ابتدای اسفند 95 خریده شده و یک سال گارانتی شرکتی داره.

شرایط: به اولین پیشنهاد فروخته میشن. / ابتدا واریز کامل وجه و سپس ارسال از طریق پست یا تیپاکس و هزینه با خریدار محترم خواهد بود. / برای هر ماژول تقریباً بیش از 20% از قیمت روز کم شده؛ لطفاً درخواست تخفیف نکنید. / تعویض ندارم. / 48 ساعت مهلت تست / به صورت مجزا هم فروخته میشه. / اورکلاک نشدن.

سوالی بود بنده در خدمت هستم.

ایام به کام و موفق باشید.

post-14679-0-76804300-1464443764.png

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

ببخشید اسپم میدم
یعنی چی اصل و غیر اصل ؟ یعنی چین زده ؟
موقع خرید چطوری بفهمیم اصله یا نه ؟
ممنون

لینک به دیدگاه

احتمالا منظور دوستمون گارانتی اصلی و غیر اصلی هست

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، omidvar777 گفته است :

احتمالا منظور دوستمون گارانتی اصلی و غیر اصلی هست

نه اخوی رم اصلی و غیر اصلیه عکس ها رو توجه کنید یکی از رم ها برندشون کلا متفرقه هستش!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

نه اخوی رم اصلی و غیر اصلیه عکس ها رو توجه کنید یکی از رم ها برندشون کلا متفرقه هستش!

بله درست میفرمایید

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان

تشکر از دوستمون آقا دانیال که یه توضیحی دادن

در 10 ساعت قبل، koala گفته است :

ببخشید اسپم میدم
یعنی چی اصل و غیر اصل ؟ یعنی چین زده ؟
موقع خرید چطوری بفهمیم اصله یا نه ؟
ممنون

خواهش می کنم دوست عزیز. شما هر سوالی دارید بپرسید تا بعداً برای خریدار شبهه ای پیش نیاد.

گارانتی ها با هم متفاوت هستند (وضعیت هر کدوم رو زیر قیمت هر مدل نوشتم) اما منظور من از اصل و غیر اصل، گارانتی نبود.

همونطور که در توضیحات گفتم، در هر دو تصویر، رم پایینی غیر اصل هست یعنی با اینکه هیت سینک Fury اختصاصی Kingston رو داره، اما مدل اصلیش Ramaxel هست. مشخصاتش در تصویر CPU-Z که گذاشتم (یکی سمت راست) کاملاً مشخص هست. ظاهر هیت سینکشون تقریباً مثل هم هست ولی این مدل Ramaxel پشتش نوشته Assy in Taiwan یعنی در تایوان اسمبل شده.

مدل Kingston اصل (که در هر دو تصویر ماژول بالایی هست) پشتش نوشته Assy in China یعنی در واقع همون مدل اصلی ساخت چین هست. مشخصاتش هم در تصویر CPU-Z وسط کاملاً واضحه که نوشته ساخت Kingston هست.

برای کسی که هر دو رو با هم بخره که خب طبیعتاً فرقی نداره اما برای کسی که جدا بخواد، با این تفاوت هایی که گفتم شما خودتون به راحتی می تونید صحت ادعای کالا رو چک کنید. باز هم اگر خریداری این توضیحات من براش مفهوم نبود، اون میزان هزینه ای رو که حاضره انجام بده برای من در پیغام خصوصی مشخص کنه (بین 160 و 190 تومن) من فقط مشخصات اختصاصی همون رم رو براش می فرستم.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از توضیحاتتون ایشالا که خوب بفروشید ممنون که اطلاعات مفیدی بمن یاد دادید

لینک به دیدگاه

ادامه فروش...

یک مادربرد Asus Z170 Deluxe [با کمی مشکلات فنی] هم موجود هست به قیمت 500.000 تومان.

در صورت تمایل پیغام خصوصی بدید...

لینک به دیدگاه

سلام  دوست گرامی
رم ارجینال به قیمت پایه و ارسال رایگان با پیشتاز به تهران 
نظرتون؟؟؟

لینک به دیدگاه

رم ارجینال توسط بنده خریداری شد
مبلغ واریز شد و  شنبه ارسال میکنند دوست عزیز

ویرایش شده توسط mymehdy
لینک به دیدگاه

درود بر همه عزیزان فروم لیون

تأیید میشه. رم به دوست عزیزمون فروخته شده و مبلغ هم واریز شده.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش:

ماژول دوم هم به کاربر عزیز Rahbordrayane فروخته شد، ایشون هم وجه رو کامل پرداخت کردند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فردا، شنبه بسته های هر دو بزرگوار براشون ارسال میشه.

تا هنگام رسیدن رم ها و گذراندن مهلت تست 48 ساعته تاپیک باز می مونه و بعدش در صورت نهایی شدن خرید، قفل میشه.

ویرایش:

هر دو ماژول برای عزیزان ارسال شد و تست ها هم انجام شده و مشکلی گزارش نشده.

تشکر بابت صبر عزیزان فروم و همچنین مدیران عزیز.

ختم تاپیک.

لینک به دیدگاه

رم ارجینال بدستم رسید و تست سلامت هم انجام شد.
ممنون از دوست عزیز بابت ارسال به موقع و پیگیری هاشون 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...