رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود بر دوستان 

از این کیس جدید شرکت سیاره‌ی سبز چیز می‌دونین؟

http://lioncomputer.ir/product/11885/کیس+گرین+REVOLUTION+Limited+Edition/#prettyPhoto

اینطور که از شرحش بر می‌آد، طیف هواداران چراغ رنگی رو هدف قرار داده:

http://www.green.ir/اخبار/tabid/91/ArticleId/302/.aspx

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

تو بازار رضا يه مغازه اورده پشت ويترين

فقط اينو ميدونم خيلي بيريخته o.O

لینک به دیدگاه

درود سعیدجان.

من عکساشو دیدم.
تحلیل خودم از این کیس رو میگم.
اولین نکته منفی بالا بودن هارده! بدیش چیه؟! اول اینکه هارد به شدت داغ میشه چون فضای بالای کیس هست. دوم اینکه فلو (flow) خوبی که در اثر کج بودن فن های جلو ایجاد شده میره تو کیس محبوس میشه و راه خروج نداره! در صورتی که باید از بالا خارج بشه تا تهویه کامل بشه! همیشه هوای گرم بالا میره ولی این کیس بالاش کاملا بستس!!

دوم اینکه واتر کولر فقط 120 میشه بست توش! چون فاصله فن های جلو خیلیه و شیلنگ فک نمیکنم برسه!
به نظرم چیز به درد نخوریه.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

حالا جدا از اینکه دوستان نظراتشون رو راجب فن هاش گفتن

واقعا خیلی زشته آخه آدم به این بخواد 1 تومن بده میره سراغ کیس های کولر مستر فول تاور

که از لحاظ زیبایی و کارکرد همه میدونن عجب چیزایی هستن

اصلا  مثلا شما اینارو ببین

آدم حال میکنه اصلا

http://lioncomputer.ir/product/10654/کیس+کولر+مستر+MasterCase+Maker+5t/

http://lioncomputer.ir/product/9058/کیس+کولر+مستر+MasterCase+Maker+5/

http://lioncomputer.ir/product/864/کیس+کولر+مستر+HAF-X/

این گرین چی خیال کرده کلا xD

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

تو بازار رضا يه مغازه اورده پشت ويترين

فقط اينو ميدونم خيلي بيريخته o.O

در 10 دقیقه قبل، iman90 گفته است :

99 تمون بیشتر نمی ارزه

در 9 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

درود سعیدجان.

من عکساشو دیدم.
تحلیل خودم از این کیس رو میگم.
اولین نکته منفی بالا بودن هارده! بدیش چیه؟! اول اینکه هارد به شدت داغ میشه چون فضای بالای کیس هست. دوم اینکه فلو (flow) خوبی که در اثر کج بودن فن های جمو ایجاد شده میره تو کیس محبوس میشه و راه خروج نداره! در صورتی که باید از بالا خارج بشه تا تهویه کامل بشه! همیشه هوای گرم بالا میره ولی این کیس بالاش کاملا بستس!!

دوم اینکه واتر کولر فقط 120 میشه بست توش! چون فاصله فن های جلو خیلیه و شیلنگ فک نمیکنم برسه!
به نظرم چیز به درد نخوریه.

در 3 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

حالا جدا از اینکه دوستان نظراتشون رو راجب فن هاش گفتن

واقعا خیلی زشته آخه آدم به این بخواد 1 تومن بده میره سراغ کیس های کولر مستر فول تاور

که از لحاظ زیبایی و کارکرد همه میدونن عجب چیزایی هستن

این گرین چی خیال کرده کلا xD

سپاس از مشارکت  در بحث

شخصا دوست ندارم یک میلیون تومان برای کیسهایی که قیافه‌های عجیب و غریب دارند بدم. اما از یک شخص سفارش رایانه گرفته‌ام که نمی‌دونم سراغ این کیس رو از کجا گرفته و خیلی مشتاقشه. خواستم بیشتر درباره‌ش بدونم.

لینک به دیدگاه

حالا طراحیش یه طرف اون قیمتش قابل هضم نیست...

این لینک رو هم ببینین این شکلی میزد بهتر بود

https://www.amazon.com/HOBBYT-Aluminum-Water-Cooling-Mid-Tower-Computer/dp/B01MXUF847/ref=pd_sbs_147_1?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01MXUF847&pd_rd_r=HDCN01NTDKNBC9N87X0H&pd_rd_w=tJMWt&pd_rd_wg=kY1Uo&psc=1&refRID=HDCN01NTDKNBC9N87X0H

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

سپاس از مشارکت  در بحث

شخصا دوست ندارم یک میلیون تومان برای کیسهایی که قیافه‌های عجیب و غریب دارند بدم. اما از یک شخص سفارش رایانه گرفته‌ام که نمی‌دونم سراغ این کیس رو از کجا گرفته و خیلی مشتاقشه. خواستم بیشتر درباره‌ش بدونم.

بعضی ها دوست دارند تک باشند دیگه

لینک به دیدگاه

دوستان میخوام از جمله بدونم سازنده ی کیس کیه و کیفیت ساخت چطوره. 

مثلا اینکه پلاستیک روی پلکسی گلاس رو برنداریم تا مبادا از ریخت بیافته، نقض غرضه، مثلا قرار بوده دل و روده ی رایانه معلوم باشه. این که این مبلغ رو هزینه کنی و پس از مدتی خش بگیره برای خودم پذیرفتنی نیست و دوست ندارم طرف بعد از سه ماه بیاد بگه، کیس رو برام عوض کن، چون به دلایل بسیار به ندرت چنین کاری می کنم، از جمله به این دلیل که معتقدم به ازاء هر تومان پولی که می دی باید انتظار داشته باشی برات کارایی داشته باشه. نیز از روی oem کمابیش می شه حدس زد کیفیت ساخت درگاهها و فنها چطوره. 

لینک به دیدگاه

به ناچار می بایست منتظر شنیدن تجربه دوستان (پولدار?) بعد از خرید این کیس ، ماند.

خب به هر حال کلمه خاص رو یدک میکشد...جنس خاص و در نتیجه خریدار خاص. 

:D

در کل با سلیقه ( و نوع کاربری )بنده سازگار نیست :D 

لینک به دیدگاه

اگر قیمتش به ریال بود شاید ارزش داشت ولی با اون قیمت هیچ توجیه ندارد. طراحی خاصی هم نمی توان گفت دارد !

لینک به دیدگاه

ما که دوکاس داریم خیلیم از این بهتره قرار باشه اینوبخرم مستر میکر 5 میخرم هیچ مستر میکرم نمیخرم چیه اخه 1 تومنی بدی کیس .گرافیکو میفروشم   1 میل کیسو میزارم روش1080ti میگیرم

ویرایش شده توسط mohigh
لینک به دیدگاه

الان یه عده میان میگن وای این چه خفنه وباکلاسه افرین گرین بعدشم میگن واییییی چه ارزونه {برو بچ میلیاردرو میگم}

لینک به دیدگاه

واقعا زشته O.o

بقول دوستمون اگر کسی بخواد انقدر پول واسه کیس بده قطعا انتخاب های خیلی بهتری میتونه داشته باشه .

لینک به دیدگاه

انقلابی در عرصه کیس سازی جهان 

بهترین کیس خاورمیانه :D

به شخصه بخوام اینقد پول بدم میرم mastercase 5t میخرم یا مسترکیس پرو 6

هم قشنگ تره 

هم کولرمستر کارش واقعا درسته

حالا از اینا بگذریم. یه سوالیه ذهنه منو چند وقته درگیر کرده چرا کیسای برندایی مثل phanteks یا nzxt وارد کشور نمیشن؟

میانرده های این دو شرکت واقعا کیس های خوب و پرترفدارین تو جهان nzxt s340 یا phanteks p400s 

و یه چیز دیگه اینکه چرا کیس های مینی آی تی ایکس انقد کمه تنوعش تو ایران ؟

لینک به دیدگاه

این نشون میده که شرکت گرین واقعا از استعداد تهی شده

کلا از وقتی که کیس های سری X داد بیرون ، گند کشید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

دوستان میخوام از جمله بدونم سازنده ی کیس کیه و کیفیت ساخت چطوره. 

مثلا اینکه پلاستیک روی پلکسی گلاس رو برنداریم تا مبادا از ریخت بیافته، نقض غرضه، مثلا قرار بوده دل و روده ی رایانه معلوم باشه. این که این مبلغ رو هزینه کنی و پس از مدتی خش بگیره برای خودم پذیرفتنی نیست و دوست ندارم طرف بعد از سه ماه بیاد بگه، کیس رو برام عوض کن، چون به دلایل بسیار به ندرت چنین کاری می کنم، از جمله به این دلیل که معتقدم به ازاء هر تومان پولی که می دی باید انتظار داشته باشی برات کارایی داشته باشه. نیز از روی oem کمابیش می شه حدس زد کیفیت ساخت درگاهها و فنها چطوره. 

سلام و وقت بخیر جناب بهمنیان..

کیس رو فکر کنم. حدود یک سال پیش در سایت علی اکسپرس دیده بودم

کیس جالبه..از نزدیک ندیدم که بگم چه کیفیتی داره .. فک کنم برای کسی که که بخواد واتر کولر کاستوم نصب کنه جالب باشه

و. چون در سایت علی اکسپرس دیدم به احتمال زیاد تولید برادران چشم بادامی باشه

بنده اول کاری که با این کیس میکنم کندن اون فنهای بی کیفیت rgb هست

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، woooo639 گفته است :

سلام و وقت بخیر جناب بهمنیان..

کیس رو فکر کنم. حدود یک سال پیش در سایت علی اکسپرس دیده بودم

کیس جالبه..از نزدیک ندیدم که بگم چه کیفیتی داره .. فک کنم برای کسی که که بخواد واتر کولر کاستوم نصب کنه جالب باشه

و. چون در سایت علی اکسپرس دیدم به احتمال زیاد تولید برادران چشم بادامی باشه

بنده اول کاری که با این کیس میکنم کندن اون فنهای بی کیفیت rgb هست

درود و سپاس 

با این وصف این که طراحیش کار گرین باشه منتفیه. می مونه سازنده یا همون oem.

از کجا می دونی فنها بی کیفیتند؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود و سپاس 

با این وصف این که طراحیش کار گرین باشه منتفیه. می مونه سازنده یا همون oem.

از کجا می دونی فنها بی کیفیتند؟

بی کیفیت نصبت به قیمت. 1 ملیوننی و هوادهی کم نصبت به اون طراحی ..فک کنم 35 cfm نصبت به فن های کورسیر و بیتفنیکس

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، woooo639 گفته است :

بی کیفیت نصبت به قیمت. 1 ملیوننی و هوادهی کم نصبت به اون طراحی ..فک کنم 35 cfm نصبت به فن های کورسیر و بیتفنیکس

فناای rgb ش رو تاکنون ندیده ام، اما با توجه به قیمتش حدس می زنم از اجزاء با کیفیت استفاده شده باشه. به هر حال فکر کنم بهتره ندیده داوری نکنیم.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فناای rgb ش رو تاکنون ندیده ام، اما با توجه به قیمتش حدس می زنم از اجزاء با کیفیت استفاده شده باشه. به هر حال فکر کنم بهتره ندیده داوری نکنیم.

موافقم امیدوارم کیفیت محصولات گرین هر روز بهتر از دیروزش باشن 

لینک به دیدگاه

سلام جناب بهمنیان

همونطور که اشاره شده باید منتظر تجربه دوستان بود،با توجه به تصاویر  ،زیر محفظه هارد دیسک باز هست به دلیل خروج هوا و مکندگی دو فن 8 سانتی  به سمت عقب کیس این امر شاید باعث افزایش  دمای هارد دیسک بشه با وجود دو عدد فن 8 سانتی در کنارمحفظه تعبیه شده ،حالا این سوال مطرح هست که باز هم افزایش دما خواهیم داشت؟

2017-05-29_085006.thumb.jpg.f05fb2768bf9fdf7cb35080e6581ec81.jpg2017-05-29_085032.thumb.jpg.a04080626412b1c6dd52673acdd91279.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...