رفتن به مطلب

ساخت cable holder برای موس

Recommended Posts

خیلی وقت بود که کابل موس مانع حرکت ازاد موس روی پد بود. روش های زیادی رو امتحان کردم. کابلو با طرق مختلف به قصمت های مختلف نگه داشتم که تکون نخوره و روی میز سر نخوره. چون من تو بازی های انلاین اگه یه چیزی حتی خفیف مانع حرکت موس بشه اعصابم خورد میشه و دقت کار کم میشه. لزا خواستم یه razer cable bungee بگیرم که گیرم نیومد اون هم خیلی اثر گذار نیست چون باید یه چیز باشه بچرخه.

بعد گفتم با وسایل دور ریز یه کاری بکنم که با مغزی شیر آب و یه تیکه پلاستیک و چسب یه همچین چیزی ساختم که خیلی هم ساده به نظر میاد ولی کارامد?

دو تا عکس و یه کلیپ هست همه چیزو معلوم میکنه.

این تاپیک هم میشه گفت جنبه اموزشی زیادی نداره و فقط جهت تنوع و شادی ایجاد شده.?

20170531_224003.mp4

20170531_223921.jpg

20170531_223912.jpg

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

درود 

کولر مستر هم چنین چیزی ساخته::D

http://www.coolermaster.com/peripheral/peripheral-others/skorpion/

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود 

کولر مستر هم چنین چیزی ساخته::D

http://www.coolermaster.com/peripheral/peripheral-others/skorpion/

بدی این مدل اینه که ثابته و نمیچرخه.  مدل bungee شرکت Razer هم شبیه همینه ولی اون فکی که مال کولر مستر ثابته مال ریزر فنره و متحرک ولی اون فنر هم حالت کشش داره و یکم ممانعت ایجاد میکنه . یکم مانع سر راه موس باعث میشه aim گرفتن بعضی مواقع fail بشه. واقعا این چیزیه که خیلی تجربش کردم و الان خیلی بهتره شده

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

بدی این مدل اینه که ثابته و نمیچرخه.  مدل bungee شرکت Razer هم شبیه همینه ولی اون فکی که مال کولر مستر ثابته مال ریزر فنره و متحرک ولی اون فنر هم حالت کشش داره و یکم ممانعت ایجاد میکنه . یکم مانع سر راه موس باعث میشه aim گرفتن بعضی مواقع fail بشه. واقعا این چیزیه که خیلی تجربش کردم و الان خیلی بهتره شده

مال ریزر رو ندیدم ولی مال کولر مستر رو داشته‌ام. فکر نکنم کولر مستر چیزی مزخرفتر از این ساخته باشه. 

پیشنهاد برادرانه‌ من اینه که موش بی‌سیم بگیرید و خودتان را آسوده کنید. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...