رفتن به مطلب

قیمت کارت گرافیک

Recommended Posts

در هم اکنون، Mohammad Abdollahian گفته است :

بازم خوب شما میگید ۱ سال. از من ۶ ماه گذشته فقط. =))  اره دیگ اینا سیاستشون ونمیشه کاری کرد. امیدوارم همه متوجه منظور کلی من شده باشند. الان واقعا حس اونایی که با قیمت بالا قطعات رو خرید کردند درک می کنم و هر وقت چنین تخفیف هارو میبینم، ناراحت میشم. 

یه حرفی میگم از من قبول کن به عنوان داداش کوچیکت :

اولین باری که کارت گرافیک دست گرفتی یه حس لاکچری داشتی ، اون حس ه ارزشش سه میلیونو ۲۹۰بود .قبول کن . 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Mohammad Abdollahian گفته است :

اون موقع گه من خرید کردم، دلار ۳۲۰۰ نبود. دوما، وقتی سری جدید گوشی شما میاد، قیمتش با سری قبلی یکیه ؟ جالبیش اینجاست الان قیمت سری جدید کارت گرافیک zotac با سری قبلیش یکیه. الان هم دلار نیومده پایین. دلار هم بیاد پایین باز هم ۷۰۰ تومن تفاوتش نخواهد بود.

من در کل خواستم بگم، اگر لیون یل اواژنگ تخفیف قرار میدند، یکمی مراعات حال افرادی که قبلا خرید کردند رو بکنند. فقط همین خواسته کوچیک رو دارم. فک نکنم عملی کردنش زیاد سخت باشه.

دوست خوبم فکر کنم اینطور باید عنوان می کردید مگه رو یه کارت چقدر سود میکنن که دستشون بازه 700 تومن اف بزارن باز هم سود کنن...؟!

با اینکه بشخصه احتیاج به کارت دارم ولی باز نتونستم خودمو راضی به خرید با همین قیمت کنم... شما دل بزرگی داشتید بالای 3 تومن خریدید... و در عین حال حالشو بردید... اینجا ایرانه با یه بازار بسته... لذت استفاده از کارتو به خودتون حروم نکنید...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirbibak0 گفته است :

یه حرفی میگم از من قبول کن به عنوان داداش کوچیکت :

اولین باری که کارت گرافیک دست گرفتی یه حس لاکچری داشتی ، اون حس ه ارزشش سه میلیونو ۲۹۰بود .قبول کن . 

اره کاملا درست میگی. ولی اخرش ادم اعصابش خورد میشه. ۱۳ میلیون از لیون خرید زدم، پشته تلفن هم بهشون گفتم، تخفیف نداره گفتن قیمت مقطوع هست !. باز این لحظه که یادم میاد اعصابم خورد میشه. الان لیون معروف ترین مکان برای خرید قطعات رایانس. اگر وبسایت ها و فروشگاه های دیگری ایجاد بشه، رقابت قیمتی بین اینا صورت می گیره، اون وقت همه می تونیم شاهد باشیم چجور قیمتا روز به روز کاهش پیدا می کنه. ولی وقتی، اولین باشی، جایگاهت محکم باشه، هر سیاستی رو اجرا کنی، بقیه مشتری ها، دنبال می کنند.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M.z.D گفته است :

دوست خوبم فکر کنم اینطور باید عنوان می کردید مگه رو یه کارت چقدر سود میکنن که دستشون بازه 700 تومن اف بزارن باز هم سود کنن...؟!

با اینکه بشخصه احتیاج به کارت دارم ولی باز نتونستم خودمو راضی به خرید با همین قیمت کنم... شما دل بزرگی داشتید بالای 3 تومن خریدید... و در عین حال حالشو بردید... اینجا ایرانه با یه بازار بسته... لذت استفاده از کارتو به خودتون حروم نکنید...

الان شک نکن، برو بچ بالا میان میگن : اینا خرید جدید ما هست یا دلار پایین اومده یا ‌.... همون حرفای همیشگی.... قطعا درست میگید، اینجا *ایران* است.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Mohammad Abdollahian گفته است :

اره کاملا درست میگی. ولی اخرش ادم اعصابش خورد میشه. ۱۳ میلیون از لیون خرید زدم، پشته تلفن هم بهشون گفتم، تخفیف نداره گفتن قیمت مقطوع هست !. باز این لحظه که یادم میاد اعصابم خورد میشه. الان لیون معروف ترین مکان برای خرید قطعات رایانس. اگر وبسایت ها و فروشگاه های دیگری ایجاد بشه، رقابت قیمتی بین اینا صورت می گیره، اون وقت همه می تونیم شاهد باشیم چجور قیمتا روز به روز کاهش پیدا می کنه. ولی وقتی، اولین باشی، جایگاهت محکم باشه، هر سیاستی رو اجرا کنی، بقیه مشتری ها، دنبال می کنند.

(من هیچ اطلاعات از شما نداریم اگه جایی اشتباه گفتم عذر خواهی میکنم(

1.یکی از معایب خرید اینترنتی همین نکته هست که نمی تونی هیچ تخفیفی بگیری (منظورم چونه زدنه ) هس ! (نه تخفیف های هدف مند )

2.الان بیشتر دوستان ده تا سایت (از دیجی گرفته تا مقد.ا.د رایانه و ....)اول همه جا رو میگردن ببین کجا هزار تومن ارزون تر از همونجا می خرن براشونم فرقی نداره از همونجا خرید میزنن (نگاه هزار تومان، دیدم که می گم)

6.یا از موتور جست و جوی محصولات استفاده می کنن مثل ترب  برای یه بندخدا ps4 میخواست گشتیم ارزونه رو براش خریدم .

3. امثال لیون خیلی زیاد هستند ، بعضا خیلی قوی تر ، ولی مشتری مداری ، وایجاد یه مکان مخصوص برای مشتری  لیون قوی تر کرده .

4.قیمت تا حدی دست لیون یا دیگران هستند ، اصل قیمت دست واردکننده و گارانتی کننده هست .

5. ((اولین باشی، جایگاهت محکم باشه، هر سیاستی رو اجرا کنی، بقیه مشتری ها)) این جمله شما هم همیشه کار نمی کنه و جواب معکوس می ده ، مثالش اپل ، (توضیح نمیدیم اسپم میشه)

ولی به شخصته از کارت استفاده کن و حالشو ببر ، هیچ وقت به فکر فروشش نباش ، فقط تعویض کن با قطعات دیگر ، کمترین ضرر می بین)

ویرایش شده توسط amirbibak0
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amirbibak0 گفته است :

(من هیچ اطلاعات از شما نداریم اگه جایی اشتباه گفتم عذر خواهی میکنم(

1.یکی از معایب خرید اینترنتی همین نکته هست که نمی تونی هیچ تخفیفی بگیری (منظورم چونه زدنه ) هس ! (نه تخفیف های هدف مند )

2.الان بیشتر دوستان ده تا سایت (از دیجی گرفته تا مقد.ا.د رایانه و ....)اول همه جا رو میگردن ببین کجا هزار تومن ارزون تر از همونجا می خرن براشونم فرقی نداره از همونجا خرید میزنن (نگاه هزار تومان، دیدم که می گم)

6.یا از موتور جست و جوی محصولات استفاده می کنن مثل ترب  برای یه بندخدا ps4 میخواست گشتیم ارزونه رو براش خریدم .

3. امثال لیون خیلی زیاد هستند ، بعضا خیلی قوی تر ، ولی مشتری مداری ، وایجاد یه مکان مخصوص برای مشتری  لیون قوی تر کرده .

4.قیمت تا حدی دست لیون یا دیگران هستند ، اصل قیمت دست واردکننده و گارانتی کننده هست .

5. ((اولین باشی، جایگاهت محکم باشه، هر سیاستی رو اجرا کنی، بقیه مشتری ها)) این جمله شما هم همیشه کار نمی کنه و جواب معکوس می ده ، مثالش اپل ، (توضیح نمیدیم اسپم میشه)

کاملا صحبت شمارو قبول می کنم. عالی بود. من در حال حاضر هیچ رقیبی برای لیون نمیبینم. چون مشاورین لیون واقعا کارشون عالیه‌

دلیل اصلی اینکه من از لیون خرید کردم، به خاطر مشاور لیون بود که خیلی قشنگ و کامل راهنمایی کرد. و خب اون لحظه ایی که من در خواست تخفیف کردم و جواب رد دادن من خیلی ناراحتدشدم. فک کنم ۱۳ میلیون خرید از لیون، ارزش تخفیف دادن داشت به مشتری... 

ویرایش شده توسط Mohammad Abdollahian
لینک به دیدگاه

دوست عزیز چند نکته رو میگم

فکر میکنم شما تو موقع بدی ، زمان خراب شدن قیمت دلار خرید کردید

دوم چیزی که شما خریدی نسخه کاستوم هست و بهترین مدل توی بازار هست از نظر کلاک ولی مدل جدید که هم قیمت همین هست خیلی دما بالاتری داره و نسخه فاندرز هست که کلاکش خوب نیست و دماش مشکل سازه

بعد هم چند ماه پیش انویدیا ۱۰۰ دلار ارزون کرد روی گرافیک ۱۰۸۰ همین خودش ۴۰۰ ت  اواژنگ عملا ۳۰۰ تخفیف داده

این گرافیک هم ۶ ماه استفاده شده و ماهی ۱۰۰ هم افت داشته باشه همین میشه

قبلتر هم روی گیگابایت تخفیف زد و این ها برای خالی کردن انباره و ۱۰۸۰ تموم شد اروم اروم  ۱۰۸۰ ti میاد پایین

این وارد کننده ها همین طوریش بی انصاف هستن بهتره موقع تخفیف ها بهشون ایراد نگیریم که یه چیزی هم گیر بقیه بیاد

بهتون توصیه مکنم حواستون به زمان خرید تون باشه مثلا عید تخفیف های خوبی هست

یا موقع عرضه مدل های جدید

یا زمان نوسان دلار خریدنکنید

الان ۶ ماه دیگه سری جدید میاد و اون موقع کارتتون در حد یه ۱۰۶۰ فعلی قیمت خواهد داشت

مثل ۹۸۰ ها که قیمت ۱۰۶۰ هستن درحالی که قبلتر ۲ میلیون به بالا بود

کامپیوتر همینه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mohammad Abdollahian گفته است :

اون موقع گه من خرید کردم، دلار ۳۲۰۰ نبود. دوما، وقتی سری جدید گوشی شما میاد، قیمتش با سری قبلی یکیه ؟ جالبیش اینجاست الان قیمت سری جدید کارت گرافیک zotac با سری قبلیش یکیه. الان هم دلار نیومده پایین. دلار هم بیاد پایین باز هم ۷۰۰ تومن تفاوتش نخواهد بود.

من در کل خواستم بگم، اگر لیون یل اواژنگ تخفیف قرار میدند، یکمی مراعات حال افرادی که قبلا خرید کردند رو بکنند. فقط همین خواسته کوچیک رو دارم. فک نکنم عملی کردنش زیاد سخت باشه.

دوست عزیز با خودتون فکر نمیکنین یک نفرکه الان میخواد بعد امتحانهاش یک سیستم گیم جمع کنه از این حرف شما ناراحت بشه!!! دوست عزیز یک کم به دیگران هم فکر کنید یک لحظه با خودت فکر کن موقعیکه داشتی 1080 میخریدی گرافیک های 980 رو با قیمت خیلی پایینی داشتند میفروختند تو یک هفته ارزون شده بود یک نفر میومد تاپیک میزد چرا 1080 ارزونه 980 این همه افت داشته اونوقت 1080 رو 500 تومن گرون میکردند مجبور میشدی گرونتر بخری شما چه حالی بهت دست میداد؟

اونهاییکه منو میشناسند میدونند من هر 6ماه گرافیک عوض میکنم و هر سری موقع فروش حداقل 500  تا 600 تومن ارزون شده بینه 700 تا 900 هم به خاطر کارکرد بودنش کم میکنم میدم میره اصلا جوش نمیزنم میگم هزینه خاص بودن .لاکچری بودن و اولین بودن همیشه بالاست

لینک به دیدگاه

من کارت GTX 970 رو 1450 خریدم و کمتر از 1 سال بعد 900 فروختم ولی پشیمون نیستم چون تو این 1 سال ازش کار کشیدم و کلی بازی رو روش انجام دادم.
دلار نیست که بخرید بزارید توی خونه یا فرش دستباف هریس نیست که هرچه قدر پا بخوره گرون شه .
کسی که کارت حرفه ای گیمینگ می خره باید ازش کار بکشه و لذتش رو ببره. 
کارت رو می خرید باید دقت کنید قیمت در قله هست یا متعادل شده یا نزدیک به کاهش قیمت هست و یا چه شرایط دیگه ای این آشفته بازار ما داره
باید در نظر داشته باشید که قیمت ها یقینا کاهش پیدا می کنن بعد از مدتی.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، meepo گفته است :

من کارت GTX 970 رو 1450 خریدم و کمتر از 1 سال بعد 900 فروختم ولی پشیمون نیستم چون تو این 1 سال ازش کار کشیدم و کلی بازی رو روش انجام دادم.
دلار نیست که بخرید بزارید توی خونه یا فرش دستباف هریس نیست که هرچه قدر پا بخوره گرون شه .
کارت رو می خرید باید دقت کنید قیمت در قله هست یا متعادل شده یا نزدیک به کاهش قیمت هست و یا چه شرایط دیگه ای این آشفته بازار ما داره

احسنت.

من خودم gtx 970 g1 تازه اومده بود تعدادش محدود بود ولی چون خیلی خاص بود حدودا 2400000تومن خریدم تنها گرافیکی بود که بیشتر از 6ماه نگه داشتم بعد 18 ماه فکر کنم 850 فروختمش{تاپیکش هست}.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 303 گفته است :

دوم چیزی که شما خریدی نسخه کاستوم هست و بهترین مدل توی بازار هست از نظر کلاک ولی مدل جدید که هم قیمت همین هست خیلی دما بالاتری داره و نسخه فاندرز هست که کلاکش خوب نیست و دماش مشکل سازه

بعد هم چند ماه پیش انویدیا ۱۰۰ دلار ارزون کرد روی گرافیک ۱۰۸۰ همین خودش ۴۰۰ ت  اواژنگ عملا ۳۰۰ تخفیف داده

قبلتر هم روی گیگابایت تخفیف زد و این ها برای خالی کردن انباره و ۱۰۸۰ تموم شد اروم اروم  ۱۰۸۰ ti میاد پایین

این وارد کننده ها همین طوریش بی انصاف هستن بهتره موقع تخفیف ها بهشون ایراد نگیریم که یه چیزی هم گیر بقیه بیاد

الان ۶ ماه دیگه سری جدید میاد و اون موقع کارتتون در حد یه ۱۰۶۰ فعلی قیمت خواهد داشت

کامپیوتر همینه

این تخفیف به دلیل خالی کردن انبار نیست. چرا متوجه نیستید. من از مشاور پرسیدم، گفتند موجودی جدید اوردیم با قیمت جدید !. جای تعجبشم همینجاست. قمیت دلار هم اصلا تفاتی نکرده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

احسنت.

من خودم gtx 970 g1 تازه اومده بود تعدادش محدود بود ولی چون خیلی خاص بود حدودا 2400000تومن خریدم تنها گرافیکی بود که بیشتر از 6ماه نگه داشتم بعد 18 ماه فکر کنم 850 فروختمش{تاپیکش 

در 1 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

دوست عزیز با خودتون فکر نمیکنین یک نفرکه الان میخواد بعد امتحانهاش یک سیستم گیم جمع کنه از این حرف شما ناراحت بشه!!! دوست عزیز یک کم به دیگران هم فکر کنید یک لحظه با خودت فکر کن موقعیکه داشتی 1080 میخریدی گرافیک های 980 رو با قیمت خیلی پایینی داشتند میفروختند تو یک هفته ارزون شده بود یک نفر میومد تاپیک میزد چرا 1080 ارزونه 980 این همه افت داشته اونوقت 1080 رو 500 تومن گرون میکردند مجبور میشدی گرونتر بخری شما چه حالی بهت دست میداد؟

اونهاییکه منو میشناسند میدونند من هر 6ماه گرافیک عوض میکنم و هر سری موقع فروش حداقل 500  تا 600 تومن ارزون شده بینه 700 تا 900 هم به خاطر کارکرد بودنش کم میکنم میدم میره اصلا جوش نمیزنم میگم هزینه خاص بودن .لاکچری بودن و اولین بودن همیشه بالاست

شما با خودتون فکر نمی کنید یک نفر که از قبل خرید، ۷۰۰ تومن تخفیف شما رو سردیتون کنه ؟ من نمیگم تخفیف ندن، تخفیف به اندازه بدن. ۷۰۰ تومن تخفیف دیگ خیلی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، meepo گفته است :

بعد از ۶ ماه، ۷۰۰ تومن کاهش قیمت! نه بعد از یه سال .... من ۱۳ میلیون خرید کردم لیون یا اواژنگ یه ریالم  تخفیف ندادن. بن تخفیف هم ندادن.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، 303 گفته است :

کامپیوتر همینه

ممنونم از اطلاعات مفید و دقیقتون ولی در هر صورت سری جدیدش، ۲۵ درصد کارایی بهتر نسبت نسخه قبلی داره.

ویرایش شده توسط Mohammad Abdollahian
لینک به دیدگاه

دوستان Zotac 1080 amp extreme به نظرتون نهایتاً چقدر کاهش قیمت خواهد داشت با وجود موجود شدن 1080ti و وگا و حتی نسل جدید 1080 و ... در آینده ای نزدیک؟

مثلا کسی که الان این کارت رو 2400 می‌خره، سال دیگه این‌موقع چقدر کاهش قیمت داره کارکرده یا نوی اون؟ ( نمی‌گم ضرر، چون همیشه کاهش قیمت وجود داره، شما 77k رو ببینین از 2تومن اومد روی 1200 و ... توی چند وقت، هرچند نوسان پردازنده خیلی شدیدتر از گرافیکه)

و مهمترین سوال بنده اینه که، اگه کسی قصد داره اواسط تیر یا اواسط مرداد سیستم بگیره، برای اینکه این تخفیف رو از دست نده، به نظرتون این کارت رو بگیره یا بذاره همون موقع گرافیک رو با سیستم خریداری کنه!؟

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...