رفتن به مطلب

خریدار 1 عدد rx 480 rx 470

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان خریدار 1 عدد 480 و 470 هستم

لطفا به همراه قیمت پیشنهادی برند کارت رو هم اعلام بفرمایید

بنده تهران هستم دوستان تهرانی حضوری معامله انجام میشه .ممنون

لینک به دیدگاه

یک عدد کارت Sapphire rx 470 Nitro+ با تمامی متعلقات و گارانتی الماس، مموری Hynix مناسب برای ماینینگ، ماین نشده

قیمت سایت های ایرانی جایی نداشت برای همین از آمازون استفاده میکنیم، هزینه تا ایران آوردن دلاری ۶ تومن محسوب میشه که من با دلاری ۴ تومن تقدیم میکنم ۲ میلیون تومان

لینک به دیدگاه

آقا خیلی زرنگی شمااااا خوشم اومد

شما از این سایت ایرانی استفاده کن به عنوان رفرنس نمیخواد از آمازون دلاری 4 تومن استفاده کنی و اوردنش 6 دلار !!اونم دست دوم.این کارت ها نهایت تا 3 ماه دیگه قابل استفاده هستند  برای ماین بعدش باید 500 600 بفروشید .پس اینقد زرنگ بازی در نیارید.برند  و چیپ هم هیچ تاثیری توی ماین نداره(سامسونگ هاینیکس) فقط مسئله کولینگ ش هست که سافایر یکم بهتره اونم با اورکلاک و  تغییر ولتاژ حل میشه

خوشم اومد واقعا باریکلا

https://....ir/vga-msi-rx-480-oc-armor-8gb

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

یک عدد کارت Sapphire rx 470 Nitro+ با تمامی متعلقات و گارانتی الماس، مموری Hynix مناسب برای ماینینگ، ماین نشده

قیمت سایت های ایرانی جایی نداشت برای همین از آمازون استفاده میکنیم، هزینه تا ایران آوردن دلاری ۶ تومن محسوب میشه که من با دلاری ۴ تومن تقدیم میکنم ۲ میلیون تومان

شما از این سایت ایرانی استفاده کن به عنوان رفرنس نمیخواد از آمازون دلاری 4 تومن استفاده کنی و اوردنش 6  !!اونم دست دوم.این کارت ها نهایت تا 3 ماه دیگه قابل استفاده هستند  برای ماین بعدش باید 500 550 بفروشید .پس اینقد زرنگ بازی در نیارید.برند  و چیپ هم هیچ تاثیری توی ماین نداره(سامسونگ هاینیکس) فقط مسئله کولینگ ش هست که سافایر یکم بهتره اونم با اورکلاک و  تغییر ولتاژ حل میشه

خوشم اومد واقعا باریکلا

کارت شما نهایت نهایت 850 ارزش داره اگر فروشنده اید در خدمتم

ویرایش شده توسط b0yz
لینک به دیدگاه

RX470  دو میلیون؟؟؟؟!!!!!!اگه نیویوزر بودید تعجب نمیکردم ولی....

با 1400 میشه RX580 آکبند گرفت دوست عزیز. خواهشا یه کاری نکنید بازارچه لیون هم مثل پاساژ پایتخت شه.قیمت گذاری درسته به اختیار فروشنده است ولی دیگه حداقل ها رو باید رعایت کرد خداییش.

لینک به دیدگاه

من هم فکر میکردم مشکل تایپی یا لوپی بوده ولی ظاهرا اینطور نیست با ۲ که ۱۰۷۰ میشه تهیه کرد یا اصلا مگه بهترین کارت  AMD چند قیمت هست؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

برااااااااااااااااااااااااااااادررررررررررررر بخدا داری اشتبااااااااااه میزنی..........دو میلیون ریال شاید منظورت بوده...طرف با یکو ششصد میتونه gtx1070 بگیره که کارت شما در برابرش عددی نیست...ینی چی آخه...

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mostafa-b گفته است :

RX470  دو میلیون؟؟؟؟!!!!!!اگه نیویوزر بودید تعجب نمیکردم ولی....

با 1400 میشه RX580 آکبند گرفت دوست عزیز. خواهشا یه کاری نکنید بازارچه لیون هم مثل پاساژ پایتخت شه.قیمت گذاری درسته به اختیار فروشنده است ولی دیگه حداقل ها رو باید رعایت کرد خداییش.

اخوی جایی تو ایران داشت لینک بده منم برم بخرم! گشتم نبود برای همین به آمازون متوسل شدم!

در 22 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

برااااااااااااااااااااااااااااادررررررررررررر بخدا داری اشتبااااااااااه میزنی..........دو میلیون ریال شاید منظورت بوده...طرف با یکو ششصد میتونه gtx1070 بگیره که کارت شما در برابرش عددی نیست...ینی چی آخه...

در 30 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

من هم فکر میکردم مشکل تایپی یا لوپی بوده ولی ظاهرا اینطور نیست با ۲ که ۱۰۷۰ میشه تهیه کرد یا اصلا مگه بهترین کارت  AMD چند قیمت هست؟

اخوی دوستان برای ماینینگ میخان خوب از بهترین کارت ها برای ماینینگه ما هم قیمت مناسب داریم میدیم ۴۷۰ رو، جایی هم اگر داخل ایران موجود داشتن بگید قیمت رو تغییر میدم! احتمالا ۱۰۷۰ به اندازه ۴۷۰ داخل ماینینگ مناسب نیست!ما هم یه قیمتی دادیم هم برای دوستان ماینر ارزش پیدا کنه هم برا خودمون!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، b0yz گفته است :

شما از این سایت ایرانی استفاده کن به عنوان رفرنس نمیخواد از آمازون دلاری 4 تومن استفاده کنی و اوردنش 6 دلار !!اونم دست دوم.این کارت ها نهایت تا 3 ماه دیگه قابل استفاده هستند  برای ماین بعدش باید 500 600 بفروشید .پس اینقد زرنگ بازی در نیارید.برند  و چیپ هم هیچ تاثیری توی ماین نداره(سامسونگ هاینیکس) فقط مسئله کولینگ ش هست که سافایر یکم بهتره اونم با اورکلاک و  تغییر ولتاژ حل میشه

خوشم اومد واقعا باریکلا

معذرت میخام نظر شما رو اصلا ندیدم توی بالایی جواب بدم

زرنگ شمایی اخوی اتفاقا که منتظر موندی ماینینگ کلا سودآوریش به سقف بچسبه بعد شروع کنی!

اینجا موجود نداره، از آمازون استفاده کردم چون موجود داشت، جایی توی ایران موجود داشت بگید من درخدمتم

من که این کارت ها رو برا کراس گرفته بودم که این سومیه متاسفانه داخل کیسم جا نشد! برا همین دارم میفروشم!

بعدشم اگر میخواستم سه ماه دیگه ماین کنم، سه برابر قیمت خرید کارت رو در میاوردم! دیگه دلیلی اصلا برای فروش نداشتم!

برند مموری هم هیچ تاثیری نداره! اخوی هاینیکس ۳۱ ملیون رو رد میکنه سامسونگ توی فرکانس ۲۲۰۰ به شدت ناپایدار میشه وقتی ۳۰.۱ رو رد میکنه ولی هاینیکس کاملا پایداره! شما که میخوای ماین کنید یکم اطلاعاتتون رو ببرید بالا پسفردا متضرر نشید

بنده هم مزاحم شما نمیشم دیگه داخل تایپیک خواستید بنده با این قیمت در خدمتم نخواستید هم بعید میدونم چیزی بتونید پیدا کنید در این زمان که دیگه هیچی موجود نیست!

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

معذرت میخام نظر شما رو اصلا ندیدم توی بالایی جواب بدم

زرنگ شمایی اخوی اتفاقا که منتظر موندی ماینینگ کلا سودآوریش به سقف بچسبه بعد شروع کنی!

اینجا موجود نداره، از آمازون استفاده کردم چون موجود داشت، جایی توی ایران موجود داشت بگید من درخدمتم

من که این کارت ها رو برا کراس گرفته بودم که این سومیه متاسفانه داخل کیسم جا نشد! برا همین دارم میفروشم!

بعدشم اگر میخواستم سه ماه دیگه ماین کنم، سه برابر قیمت خرید کارت رو در میاوردم! دیگه دلیلی اصلا برای فروش نداشتم!

برند مموری هم هیچ تاثیری نداره! اخوی هاینیکس ۳۱ ملیون رو رد میکنه سامسونگ توی فرکانس ۲۲۰۰ به شدت ناپایدار میشه وقتی ۳۰.۱ رو رد میکنه ولی هاینیکس کاملا پایداره! شما که میخوای ماین کنید یکم اطلاعاتتون رو ببرید بالا پسفردا متضرر نشید

بنده هم مزاحم شما نمیشم دیگه داخل تایپیک خواستید بنده با این قیمت در خدمتم نخواستید هم بعید میدونم چیزی بتونید پیدا کنید در این زمان که دیگه هیچی موجود نیست!

خواهش میکنم عیبی نداره که پست منو ندیدید.. شما نمیخواد به من بگی کی ماینینگ شروع کنم. من ماینینگ رو خیلی وقت هست شروع کردم و یک ریگ با 6 تا 480 دارم اتفاقا شما نمیخواد به من که ماینینگ میکنم توضیح بدی چی کار کنم چی کار نکم.سامسونگ 30 مگا هش هست و هاینیکس نهایت 31 مگا هش برسه.بخاطر 1 مگا هش من بیام کارت دست دو رو شمارو 2 اون هم 2 برابر قیمتی که نوش تو یه سایت هست از شما بخرم!!!!!!!!زرنگگگگگ!!

ثانیا شما هم سرمایه داری جا داری پول برق داری(حوصله ریست شدن به مشکل خوردن دوباره همه تنظیمات رو ست کردن داری) شروع کن ماین کردن مگه دارم از شما دزدی میکنم که هی میگی ماین میکنی ماین میکنی!! کارت 470 سراغ دارم سایتی 950 هزار تومان ولی دیگه اونو شرمنده لینک بالارو  گذاشتم ناموجود شد !.

من نمیدونم چه کوینی میخای ماین کنی 3 ماهه 3 برابر پولتو در بیاری(کلا داستانی به نام  ROI رو شما زدی ترکوندی)ولی اگه چنین کوینی هست حتما شروع کن ماین کن!افرین دیگه نیا تو این تاپیک خوشحال شدیم.

لینک به دیدگاه

اولا دعوا نکنید . 

دوما چند جا من میشناسم که ۴۸۰ دارند ولی ۱۴۰۰ میفروشند 

سوما برای ماین هم کارت ۱۰۷۰ توی همه کش ها یا بهتر از ۴۸۰ هست یا برابر هستند (توی برابر ها هم ۲-۳ مگاهش بیشتر مثلا اتر)

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

اخوی جایی تو ایران داشت لینک بده منم برم بخرم! گشتم نبود برای همین به آمازون متوسل شدم!

اخوی دوستان برای ماینینگ میخان خوب از بهترین کارت ها برای ماینینگه ما هم قیمت مناسب داریم میدیم ۴۷۰ رو، جایی هم اگر داخل ایران موجود داشتن بگید قیمت رو تغییر میدم! احتمالا ۱۰۷۰ به اندازه ۴۷۰ داخل ماینینگ مناسب نیست!ما هم یه قیمتی دادیم هم برای دوستان ماینر ارزش پیدا کنه هم برا خودمون!

اتفاقا الان 1070 داره جای کارت های مدل Rx رو میگیره بخاطره بازدهی بیشتر تو الگوریتم بعضی از کوین های دیگر..فقط به خاطر ناموجود بودن یک کارت نباید قیمت فضایی داد بار جدید اونطور که من شنیدم تا 1 الی  هفته دیگه بازار رو پر میکنه و اونموقع هست که شما میمونی کارت 470 ت..این هارو نگفتم که به من کارت رو بفروشی چون کلا معامله با افرادی سودجو مثل شما اشتباه هست .

لینک به دیدگاه

نمیخواستم حرفی بزنم چون در تاپیک خرید و فروش این حرفا کلا "اسپم"محسوب میشه و‌ دوست ندارم چیزی بگم که نتونم جوابش  رو بدم . چون شما میتونید با یه جمله جواب من رو بدید بگید "به شما ربطی نداره"

http://meghdadit.com/product/48016/asus-strix-rx480-o8g-gaming-graphics-card/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-آر-ایکس-480-با-ظرفیت-8-گیگابایت/

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان بابت پاسخ هاشون به این دوست گرامیمون

من از خرید منصرف شدم  مدیران عزیز اگر میشه این تاپیک رو قفل و یا پاک بشه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

دو میلیون RX 470؟؟؟؟:S  خب یه 200 تومن هم میذارن روش GTX 1080 AMP EXTREMEمیگیرن. واقعا که

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

باز هم به صداقت این سایت باید احترام گذاشت که حداقل به مشتری احترام میگذره و نمودار قیمت درج میکنه.

ولی آدم باید بپرسه: آقای محترم سایت محترم 

۳۰۰ تومن افزایش قیمت به چه دلیل ؟

Screenshot_20170610-124323.thumb.png.7c7152b8c3eeea31b72f33487fbe2736.png

چرا من اگه جنسی رو ۵% بالاتر بفروشم پدرم رو درمیاید. تعزیرات میاد هم بد دهنی میکنه هم جریمه هم پلمپ و هم پرونده سازی.

بهش میگم آقا تعزیرات محترم اول اینکه ۵% چیزی نیس دوم اینکه عرف هست تمام مغازه ها به همین قیمت می فروشند.

اونوقت اینها با ۳۰% افزایش قیمت بدون هیچ دلیل و خلاف هرگونه عرف به هیچ جا هم پاسخگو نیستند

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

باز هم به صداقت این سایت باید احترام گذاشت که حداقل به مشتری احترام میگذره و نمودار قیمت درج میکنه.

ولی آدم باید بپرسه: آقای محترم سایت محترم 

۳۰۰ تومن افزایش قیمت به چه دلیل ؟

Screenshot_20170610-124323.thumb.png.7c7152b8c3eeea31b72f33487fbe2736.png

چرا من اگه جنسی رو ۵% بالاتر بفروشم پدرم رو درمیاید. تعزیرات میاد هم بد دهنی میکنه هم جریمه هم پلمپ و هم پرونده سازی.

بهش میگم آقا تعزیرات محترم اول اینکه ۵% چیزی نیس دوم اینکه عرف هست تمام مغازه ها به همین قیمت می فروشند.

اونوقت اینها با ۳۰% افزایش قیمت بدون هیچ دلیل و خلاف هرگونه عرف به هیچ جا هم پاسخگو نیستند

دوست عزیز این مقداد ای تی هم سایت سود جویی هست  هیچ وقت خرید نکنید ازش

لینک به دیدگاه

دوستان من متأسفم که اصلا وقت میزارین و توضیح میدین. حیف وقت واقعا که این همه مطلب بنویسین. جواب ابلهان خاموشی ست. اون کارت زمانی که نافش تو ایران بریده شده همین لیون اورد ۹۹۹ تومن و منم خریدم روز اول. همینیم که نوشتم اضافه بود ولی حماری در این ابعاد ندیده بودن.

لینک به دیدگاه

من عاجزانه از مدیریت درخواست دارم اکانت اینجور افراد رو بن کنند بدلیل دروغ و اطلاعات انحرافی، سو استفاده و رفتاری مشکوک به کلاهبرداری و همچنین تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، arch3n گفته است :

من عاجزانه از مدیریت درخواست دارم اکانت اینجور افراد رو بن کنند بدلیل دروغ و اطلاعات انحرافی، سو استفاده و رفتاری مشکوک به کلاهبرداری و همچنین تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب.

مدیریت شما رو بن خواهد کرد با توجه به سیاست هایه اینجا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...