رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام خدمت سعید حسینی عزیز:

آقا قیمت فلش 4 گیگ و 8 گیگ چنده ؟ و الان به نظر خود شما صرف با چند گیگش هست به نظره خود شما؟ و می خوام ببینم این فلش ها به ضبط من که usb خور هم هست وصل میشه ؟

موفق و موید باشید

رضا مقدم

_______

4 گیگ حدودا 8500 تا 9500 هستش و 8 گیگ هم 15500 تا 16500 تومان . بله وصل میشه به ضبتتون .

پس چرا قیمت q6600 نمیاد پایین.؟؟؟؟؟

شاید گرونتر هم بشه به این دلیل که دیگه تولید نمیشه و چون پر طرفدار ه شاید بالاتر هم بره . البته الان نه شاید تا چند وقت دیگه اینطور بشه .

قیمت coolemaster ucp 900 w چنده ؟؟

اونطوری که من میبنم از گرین قویتر هست ؟

امروز که امار گرفتم یه قیمت وحشتناکی دادن . گفتن 275 تومان . :)

لینک به دیدگاه

4 گیگ حدودا 8500 تا 9500 هستش و 8 گیگ هم 15500 تا 16500 تومان . بله وصل میشه به ضبتتون .

سعید جان شرمنده یکی از دوستانم گفت که محصولاتی مثل trancend یا کینگستون مثلآ 8 گیگش بعد ها از نظر سرعت و این جور چیزا خیلی اذیت می کنه این حرف صحت داره ؟ ولی می گفت ocz بگیر مثلآ ! می شه سعید جان بگی فرقش با این کینگستون یا ترنسد چیه؟ چون موندم کدوم رو بخرم ؟ یکی از بچه هامونم یک 8 گیگ ترنسد گرفت بعد 2 هفته 3 هفته سوخت درسته؟ یک خورده راهنمایی می کنی منو سعید جان؟

متشکر

رضا مقدم

ویرایش شده توسط alireza_moghadam
لینک به دیدگاه

ببخشيد قيمت اين مين ها چنده.فوري قيمت هاشونو لازم دارم.امروز مي خوام بخرم.

Gigabyte EP45-DS4

Biostar I45

=========

اگه يه مين خوب با قيمت زير 150 سراغ داريد بگيد.

لینک به دیدگاه

سعید جان شرمنده یکی از دوستانم گفت که محصولاتی مثل trancend یا کینگستون مثلآ 8 گیگش بعد ها از نظر سرعت و این جور چیزا خیلی اذیت می کنه این حرف صحت داره ؟ ولی می گفت ocz بگیر مثلآ ! می شه سعید جان بگی فرقش با این کینگستون یا ترنسد چیه؟ چون موندم کدوم رو بخرم ؟ یکی از بچه هامونم یک 8 گیگ ترنسد گرفت بعد 2 هفته 3 هفته سوخت درسته؟ یک خورده راهنمایی می کنی منو سعید جان؟

متشکر

رضا مقدم

رضا جان فرق بین فلشها توی کیفیت ساخت و خواندن و نوشتن اونها هستش که هر چی سرعتشون توی این زمینه بیشتر باشه دارای کیفیت مناسبتری هستن . OCZ که بهتون گفتن درسته و دارای کیفیت و سرعت بسیار خوبیه ولی قیمتش خیلی بالاست و نسبتا دو برابر فلشهای معمولیه ./

ببخشيد قيمت اين مين ها چنده.فوري قيمت هاشونو لازم دارم.امروز مي خوام بخرم.

Gigabyte EP45-DS4

Biostar I45

=========

اگه يه مين خوب با قيمت زير 150 سراغ داريد بگيد.

پیغام خصوصیتون رو چک کنید .

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی اگه من بخوام این قطعات رو از شما بگیرم چند در میاد؟ البته با تخفیف!

vga :4850 512

ram :2*2gig patriot

main : p5q-se

cpu :e7300 or e7400

power :green gp535a

یه سوال دیگه

چرا e7300 از e7400 گرونتره (قیمتی که تو سایت هست ) شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

ممنون

ویرایش شده توسط ali_20
لینک به دیدگاه

آقای حسینی

قیمت amd phenom9950 چه قدر هستش؟

و یه مادربورد مناسب با این cpu با قیمت حداکثر 90 تومان معرفی کنید.

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

آقای حسينی کيسی موجود دارين که جای 2 عدد پاور داشته باشه؟ در بين رم کروشال های موجودی ظرفيت 512 موجود دارين؟ يا باليستيکس با شماره سريال پايانی fd3 يا fd5 موجود دارين؟ممنون

يادم رفت p5q3 قيمت حدود چند در ميآد؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی

برادر قیمت کارت گرافیک xfx 9600 gt 512 ddr3 رو داری؟

ممنون میشم اگه جواب بدید.

----------------------------------------

یک چیز جالب امروز در شهرستان قائم شهر به قول خودشون نمایشگاه بین المللی کامپیوتر باز شده بود رفته بودم . قیمت مادر بورد P5Q-l pro 145.000 , P5Q و همچنین p5ql-e هم بود 125 ... :eek:جدید ترین کارت گرافیکشون هم یکجا بود که یکدونه 9800GTX داشت با یک برند یادم نیست فکر کنم آکستروم همین چیزا بود. قیمتاش ما شا االه دیگه ترکونده بودن :)فقط مانیتور سامسونگ T1900 بود 222.000 باز 100 رحمت به انصاف آقای حسینی

ولی یک چیزو از نزدیک دیدم که خیلی برام جالب بود اون هم مادربورد X58 جدید گیگابایت که آقای حسینی وارد کرده بودند. واقعا محشر بود خیلی چیز آسی هست ولی قیمتشو نداشتند . جالب بود. :rolleyes:

به هر حال جای شما خالی آقای حسینی :confused:

ویرایش شده توسط ir-tci
لینک به دیدگاه

خبری از phenom ii نشد هنوز وارد نشده؟

پیشنهاد: اقای حسینی امکانش هست کارت 4850x2 رو وارد کنید کارت فوقعاده ای هستش نسبت به قیمتش کارای بالایی داره

اینم لینک قیمتش البته جهانی

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814102813

لینک به دیدگاه

يادش بخير همين کارت آوردم اتّفاقا از همين سايت هم خريداری شده بود و 450 فروخته شد،کارت بی نظيريه

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزيز...

ميخواستم قيمت كارت گرافيك زير رو بدونم؟ و اينكه چند سال گارانتي داره؟

XFX- GeForce 9400 GT - 512MB

و يك سوال ديگه: آيا براي كارت گرافيك مارك xfx بهتره يا club ؟

و بازم يك سوال ديگه : آيا براي رم مارك kingston بهتره يا patriot ؟

با تشكر از دوستان عزيز...=D>

لینک به دیدگاه

آقای حسینی

قیمت amd phenom9950 چه قدر هستش؟

و یه مادربورد مناسب با این cpu با قیمت حداکثر 90 تومان معرفی کنید.

خیلی ممنون.

به نظر من بهترین مین برای این سی پی یو برای 90 تومن هزینه giga ma770ds3

لینک به دیدگاه

ولی دوست عزیز قیمت این مین رو تو سایت نوشته 121 تومان. من گفتم با حداکثر قیمت 90 تومان.

من الان تو سایت تو سایت این مدل رو دیدم:

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=131

این مین خوبی هستش؟ مشکلی با ساپورت 9850 phenom نداره؟

ویرایش شده توسط siavashjal
لینک به دیدگاه

ولی دوست عزیز قیمت این مین رو تو سایت نوشته 121 تومان. من گفتم با حداکثر قیمت 90 تومان.

من الان تو سایت تو سایت این مدل رو دیدم:

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=131

این مین خوبی هستش؟ مشکلی با ساپورت 9850 phenom نداره؟

ارزون شده زنگ بزن بپرس دورو بره 100

لینک به دیدگاه

ارزون شده زنگ بزن بپرس دورو بره 100

درود

توحید جان این Ds3 قیمتش الان حدودا 113 تومانه که توی سایت بهروزش کردم اونی که میگید حدودا 90 تومانه مدل s3 هستش .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز

این مادر بورد ds3 چه جور مادربوردی هست؟ مادربورد خوبیه؟ مشکل خاصی نداره؟ رم های پاتریوت رو ساپورت می کنه؟

کلا برای 9850 مادر بورد خوبی هستش؟

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز

این مادر بورد ds3 چه جور مادربوردی هست؟ مادربورد خوبیه؟ مشکل خاصی نداره؟ رم های پاتریوت رو ساپورت می کنه؟

کلا برای 9850 مادر بورد خوبی هستش؟

خیلی ممنون.

مادربورد بدی نیستش عزیز ولی من زیاد باهاش کار نکردم تا دقیقا بگم مشکلاتش چیه . ولی با این رمهای پاتریوت و 9850 مشکلی نداره عزیز . این هم لینک اصلیش :

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=2722

لینک به دیدگاه

ببخشید ها که من مرتب سوال می کنم.:)

منظورم این بود که اگه این مین رو تا حالا برای کسانی بستید مشکلی پیش نیامده؟ :confused:

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز سلام من یه هارد seagate 7200.11 500 GB 32MB buffer و یک فن 120*120 معمولی برای جلوی کیس می خوام می خواستم ببینم قیمتشون چنده و اگه بخوام الان امکان ارسال هستش یا نه.

لینک به دیدگاه

ببخشید ها که من مرتب سوال می کنم.

منظورم این بود که اگه این مین رو تا حالا برای کسانی بستید مشکلی پیش نیامده؟

این مین رو تا به حال نبستم ولی به یه سری مشتری که همکار و دوست بودن فروختم و تا الان که برای خرابی و مشکلی شکایتی نداشتن .

آقای حسینی عزیز سلام من یه هارد seagate 7200.11 500 gb 32mb buffer و یک فن 120*120 معمولی برای جلوی کیس می خوام می خواستم ببینم قیمتشون چنده و اگه بخوام الان امکان ارسال هستش یا نه.

این مدل هارد اگر باشه حدودا 60 تومانه با افزایش قیمت هارد این هارد هم گرون شده . فن هم 2500 تومانه . برای ارسال هر وقت تصمیم گرفتیم ما در ساعات کاریمون در خدمتتون هستیم .

سید هارد 1 ترابایت اکسترنال میخوام!

چی سراغ دارین و قیمت؟

هارد اکسترنال 1 ترابایت یه مقدار کم شده ولی سیگیت و مکستورش هستش حدودا 129 تومان شده البته تا چند روز پیش 123 بودن .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام من این هارد seagate 7200.11.500 GB 32 MB و فن 120*120 معمولی برای کیس رو می خوام چطور باید سفارش بدم.

متشکر

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام من این هارد seagate 7200.11.500 gb 32 mb و فن 120*120 معمولی برای کیس رو می خوام چطور باید سفارش بدم.

متشکر

درود

تهران اگر هستید میتونید بیاد حضوری بگیرید و یا با پیک موتوری بفرستم شهرستان هم اگر هستید میتونم بعد از واریز مبلغ براتون بفرستم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...