رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

مادبر خوب و ارزون با امكانات عالي و ساپورت عالي ازراك و كيفيت اين برند هم كه عالي هست( اين گيگا و ايسوز اسم در كردند)

asrock P43twins1600

P43Twins1600(Enlarge).jpg

لینک به دیدگاه

سلام قیمت مین های اسوز m3a79t-delux و m4a79 delux رو میخواستم مرسی

m3a79t-delux الان که پرسیدم این مدل رو گفتن تا بعد از ظهر میادشو بهم قیمت میدن ولی m4a79 delux اینرو سراغ ندارم

لینک به دیدگاه

با تشکر از پاسخگویتان.

اما این قسمت از حرفتون که فرمودید:با بودجه ی 70 تومن مین خوبی از asus یا giga نمیشه تهیه کرد .منظورتونو نفهمیدم.

منظور از خوب نبودن مین های ایسوس یا گیگا تا قیمت 70 هزار تومان اینه که از نظر آپ گرید کردن و امکانات (باس و رم و...) خوب نیستند یا از نظر کیفیت و مواد بکار رفته و طول عمر؟

مثلا مادربرد mb asus p5k pl-am با قیمت 65000 .

منظور امید جان این بود که توی این رنج قیمت گیگا و ایسوس چیپهای جدید نداره . مثلا با چیپ p43 نمیتونید زیر 100 تومان از ایسوس و گیگا پیدا کنید .

لینک به دیدگاه

و یه سوال دیگه یه مین خوب و مناسب که قابلیت کراس فایر و ساپورت فنوم 2 رو داشته باشه با قیمتش اگه میشه معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

و یه سوال دیگه یه مین خوب و مناسب که قابلیت کراس فایر و ساپورت فنوم 2 رو داشته باشه با قیمتش اگه میشه معرفی کنید.

الان چیزی سراغ ندارم

لینک به دیدگاه

با سلام.

اقای حسینی لطف کنید قیمت به روز این مدلو بگید: Mb gigabyte ga-p31-s3g بعد اینکه ایا این مدل مدل خوبی هست؟

mb asus p5k pl/1600 لطف کنید این مدلم بگید.

بعد اینکه کدوم از این 2 تا رو پیشنهاد می کنید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

کاهش قیمت i7 920 به 335 تومن ! تاثیری تو قیمت باندل های i7 نداره ؟

باید قیمتهاش بیاد پایین و متاسفانه چون این باندلها مال ما نیستش قیمت رو باید فروشنده این کالا پایین بیاره که فعلا چنین اتفاقی نیفتاده .

با سلام.

اقای حسینی لطف کنید قیمت به روز این مدلو بگید: Mb gigabyte ga-p31-s3g بعد اینکه ایا این مدل مدل خوبی هست؟

با تشکر.

قیمت دقیق و به روزشون فردا اینشال.. چون الان کسی نیست بپرسم و امروز هم اماری که دارم قیمت بعضی از مادروبردها پایین اومده

لینک به دیدگاه

مهندس جون مارو فراموش کردی هاااااااااااا :-:-

قیمت مین :D:D:-w=D>m3a32-mvpdelux

لینک به دیدگاه

Sony VAIO SR-Z530 va z540 ndb ممنون از مدیران عزیز

دوست گلم برای این سوال به تاپیک زیر تریف ببرید تا اونجا بهتون کمک بشه :

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1420&page=4

مهندس جون مارو فراموش کردی هاااااااااااا :-:-

قیمت مین m3a32-mvpdelux

حدودا 220 تومانه چند تومان بالا یا پایین

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت کیس کولر مستر cm690 رو میخواستم. اینهمه دوستان تعریف میکنن . ایا واقعا چیز خوبیه ؟

ورم لپ تاپ من twinmos هست 1گیگ 667 . قیمت رم 2گیگ لپ تاپ رو میخواستم که مچ باشن با هم hp dv 66732en

لینک به دیدگاه

یادم رفت بپرسم از این سیستمهای خنک کنندگی مایع چی مناسب میدونین وقیمت و یه چیزی که چیپست مینم رو هم خنک کنه ؟

لینک به دیدگاه

یادم رفت بپرسم از این سیستمهای خنک کنندگی مایع چی مناسب میدونین وقیمت و یه چیزی که چیپست مینم رو هم خنک کنه ؟

سلام

در حال حاضر واتر کولینگهای زیاد جالبی تو بازار فکر نمیکنم موجود باشه یه ایر کولینگ درست و حسابی بگیرید بهتره مثل ترمالرایت ifx-14

و برای چیپست هم از خنک کننده های مخصوص واتر کولینگ میتونید استفاده کنید که هم cpu و هم چیپست رو خنک کنید.

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

سلام

جناب آقای حسینی آیا شما برای چیپ مادربرد هم فن و هیت سینک جداگانه دارید یا بلاک واترهای چیپ برای واترکولینگ

متشکرم:D

لینک به دیدگاه

با سلام.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی شنیدم که قیمت کارت های 9800GT پایین امده درسته؟ ارزون ترین برندی که الان هست چنده؟

آخه توی سایت رایان صبا هم قیمت CLUB - NVIDIA GeForce 9800GT - 512MB زده بود 168.000

ممنون میشم پیگیری بشه و جواب بدید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

اقای حسینی با تشکر از سایت مفیدتون چند تا سئوال داشتم که امیدوارم وقت کنید جواب بدین

1- برای برنامه نویسی با matlab نیاز به یک سیستم دارم(اصلا اهل بازی و کار گرافیکی و اورکلاک نیستم ) از بین دو انتخاب زیر میخواستم یکی رو شما پیشنهاد بدین البته با قیمت

q6600+p5qc

phenom 9950+asus m3n-h

2- فکر میکنید که فنوم 2 کی وارد بازار ایران بشه و اگر شده آیا قیمتی از اون دارید

3- خرید رم خوب برای ویندوز 32 بیتی آیا توجیه داره و اگر تاثیر داره برای کار محاسباتی چقدر تفاوت بین رم خوب و مثلا یه چیز معمولی مثل پاتریوت 800 وجود داره

4- ایا قیمتهای شما معمولا با قیمتهای بازار تطابق داره مثلا بازار رضا و یا پایتخت

5- به نظر شما قیمت قطعات تا چند روز اینده پایین میاد یا نه

ویرایش شده توسط kakadoo
لینک به دیدگاه

مشاوره برای انتخاب قطعات سیستم

فکر کنم اینجا برید خیلی بهتره

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود پس از 1 ماه كه نبوديم ببين چي شده اين سايت!!!!

بگذريم. اقاي حسيني اميدوارم شما و همكاران تون سلامت باشيد

اقا. ميخاستيم بدونيم قيمت hd 4870x2 چنده؟

لینک به دیدگاه

اقای حسینی با تشکر از سایت مفیدتون چند تا سئوال داشتم که امیدوارم وقت کنید جواب بدین

1- برای برنامه نویسی با matlab نیاز به یک سیستم دارم(اصلا اهل بازی و کار گرافیکی نیستم ) از بین دو انتخاب زیر میخواستم یکی رو شما پیشنهاد بدین البته با قیمت

q6600+p5qc

phenom 9950+asus m3n-h

2- فکر میکنید که فنوم 2 کی وارد بازار ایران بشه و اگر شده آیا قیمتی از اون دارید

3- خرید رم خوب برای ویندوز 32 بیتی آیا توجیه داره و اگر تاثیر داره برای کار محاسباتی چقدر تفاوت بین رم خوب و مثلا یه چیز معمولی مثل پاتریوت 800 وجود داره

3- ایا قیمتهای شما معمولا با قیمتهای بازار تطابق داره مثلا بازار رضا و یا پایتخت

4- به نظر شما قیمت قطعات تا چند روز اینده پایین میاد یا نه

من فقط می تونم به سوال 3 جواب بدم. قیمت های لیون نسبت به پایتخت خیلی مناسبتره. مثلا من مونیتور t1900 رو از پایتخت قیمت گرفتم 235 تومان یا مودم asus602 رو قیمت گرفتم 51 تومان. بنابر این مطمئن باش قیمت های لیون کاملا مناسبه.

لینک به دیدگاه

Vase Barname Nevisi Mikhay Hamchin Systemi Jam Koni? :|

بله به علت اینکه تو برنامه های مربوط به کار من گاهی اوقات با سیتم قبلی athlon 4600+ مجبور بودم برای ران کردن یه کد 45 دقیقه معطل بمونم تا نتیجه رو ببینم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...