رفتن به مطلب

خرید گرافیک معمولی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
گرافیک سیستمم انبرد هست که توی ویندوز 10 یکم باهاش مشکل دارم و میخوام یه گرافیک بخرم
با توجه به قدیمی بودن سیستم نمیخوام خیلی برا گرافیم هزینه کنم
اینم مشخصات:
M.B: AMD 890GX
CPU: AMD Phenom(tm) II X6 1055T Processor
RAM: Kingmax 1333 2G (*4)
به توجه به اینا گرافیک چی بردارم؟
نمیدونم نو بخرم یا برم سراغ دسته دوم قویتر ولی چون گرافیک هست خیلی به دلم نیست که دسته دوم بردارم
بودجه هم محدودیت خاصی ندارم به نظر شما اگه ارزش داره چیز خوب بردارم و گرنه یه چیز عادی بگید (خیلی هم ارزون نگید که پول دور ریختن باشه) چیزی که هم به این سیستم بخوره و هم ارزش اون هزینه رو داشته باشه
کاربرد هم عادی فقط بعضی مواقع pes بازی میکنم اونم رو تنظیمات عادی
و اینکه پاورم هم 430 گرین هست نیاز که به ارتقا نیست؟

مثلا یه سری از دوستان گرافیک های سری rx550 رو پیشنهاد دادن که بسته برند میانگین حدود 500 قیمت دارن من سوالم این هست که :

با توجه به این قطعاتی که دارم و اینکه هدف اصلی من گیم نیست (گفتم نهایتش بازی pes با تنظیمات عادی هست) 500 هزینه کردن برا کارت گرافیک منطقی هست؟
اگه واقعا این سیستم و کار من ارزش داشته باشه میخرم ولی نمیدونم نیاز هست یا نه!!!!

یه سری هم گفتن سری GT730 یا GT740 رو بخرم

یکی هم گفت فعلا صبر کن کارت های GT 1030 و GT 1040 وارد بازار ایران بشن و ببینین قیمت ها چطورن یکی از اینا رو بخر

الان به نظرتون چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

همون rx 550 خوبه.

فقط اگه بعدا تونستی پاور رو عوض کن چون احتمالا عمرش به سر اومده. ولی از نظر وات برای 750ti یا 550 مشکلی نداره. معمولا عمرشون 5 6ساله

750ti هم خوبه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...